Opinie o BRENEN POLSKA w Sieradz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy BRENEN POLSKA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BRENEN POLSKA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BRENEN POLSKA w Sieradz

Dyzio marzyciel

My pracownicy Visto jesteśmy zadowoleni z pracy. Super robota. Kasa ładna. Nie znam nikogo co robi u nas co by narzekał.

mauzer 1000L wymyty kubano
@Dyzio marzyciel

Dokładnie, zapomniałeś jeszcze wspomnieć o pakietach socjalnych i wczasami pod gruszą.

Heniek i leniek
@mauzer 1000L wymyty kubano

A a jeszcze super atmosfera i lekka praca w mega konfortowych warunkach i wogule wszystko super i świetnie bajka nie praca chętnych prosimy: przyjdźcie prosimy nawet na olx dajemy ogłoszenia. Bardzo prosimy was fra...erzy

Poldek

Czy firma potrzebuje pracowników?

Visto
@Poldek

Zapraszamy! Dobre warunki.

@Visto

Konkretniej jakie warunki i co Was wyróżnia od innych firm, że warto starać się o pracę w tej firmie. Macie pakiety socjalne, sportowe, medyczne, czkolenia, intekracje, system premiowania itp. Proszę o więcej szczegółów.

Kajot
@Poldek

Cały czas 12 mc w roku

Zuzanna

@Dyzio marzyciel, mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź? Chętnie dowiem się jaka atmosfera panuje w firmie BRENEN POLSKA oraz jakie warunki zatrudnienia są proponowane przez tego pracodawce.

Zuzanna

@pracownik, jeśli możesz to wymień jakie są plusy i minusy pracy w tym miejscu. A może mógłbyś powiedzieć jaka atmosfera panuje w firmie Visto? Jak widzisz jest tu kilka osób zainteresowanych pracą w tej firmie, więc Twoja opinia będzie dla nich pomocna.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w BRENEN POLSKA rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Przedstawiciel handlowy?
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
mg

Zwolniłem się właśnie od nich. Firma zdecydowanie za mało płaci. Ich stawki pensji za ok. 500-700 niższe niż w innych firmach regionu. Poza tym nie ma nadgodzin, sobót do dorobienia. Pa, pa Visto................

Dyzio

Nie marudzić. Brać się do roboty !!! Wiecznych maruderów nam w Visto nie potrzeba!!!

Visto
@Dyzio

Zgadza się, albo pracujesz, albo jak chcesz niby pracować i ściemniać to się zwolnij. Taka dewiza naszej firmy. Visto tylko dla zaangażowanych.

Zuzanna

@szefu - brzeźno, co się zmieniło w tej firmie, że zastanawiasz się nad poszukiwaniem nowej pracy? @otwarta brama, w ogólnym rozrachunku polecasz tę pracę? Zapraszam do komentowania i przypominam o obowiązującym na naszym forum regulaminie ( https://www.gowork.pl/regulamin ) Każda wypowiedź niezgodna z regulaminem ma prawo zostać zarchiwizowana.

Były kolega

Nie pisz bzdur. O wynoszeniu itd. Ciekawe jak wynoszą jak wszędzie kamery... Weź się za jaką robotę a nie oczerniaj pracowników (czytaj ponoć byłych kolegów z pracy).

otwarta brama

ty sie pracy nie boisz - jak stefek burczymucha, polecam te firme jet nas coraz wiecej tych ktorym sie chce, a lesery won

szefu - brzeźno

Oj oj pogorszyła się sytuacja w tej pracy. Nie jest tak fajnie jak było - normalnie tracę grunt pod nogami a tak dobrze żarło. Musze chyba szukać roboty.

Zuzanna

@brenen pompa, @krzysiu, według Was BRENEN POLSKA ma takie złe opinie? Dlaczego tak sądzicie? Widzę że ostatnie opinie o BRENEN POLSKA są mieszane. Trafiają się zarówno negatywne, jak i pozytywne. Są obecni pracownicy firmy, którzy mogą wypowiedzieć się na temat tego co się obecnie dzieje? Warto aplikować, wysyłać CV?

Marcel
@Zuzanna

Oj warto - wypłata 3 z przodu + duże premie + na każde święta po 500 zł + full kawy, wody i herbaty. Oj warto Warto...

michnik
@Marcel

jestem ciekaw tych 3 tys z przodu kawy raczej nie ma stołówka zamykana po śniadaniu a woda z kranu każdy pracownik przynosi swoją prace ogrodnicze jak były tak są mycie aut i inne prace porzadkowe u właściciela

piekny i młody
@michnik

to był tzw. sarkazm panie kolego :)

Antoni

Jestem zadowolony z pracy w tej firmie. Jest ok.

brenen pompa

Ja nawet w cv ich nie wpisuje bo wstyd...

krzysiu
@brenen pompa

HaHaHa ziomek ja robię tak samo, mówię ze robiłem w Anglii i nie mam dokumentów z tego czasu ????

Pawel

potrafili zwolnić kogoś od razu jak pierwszego dnia jak wrócił do pracy po tym jak był chory !!

Brenenek

Robota jak robota. Leserzy odeszli to robota idzie....

@Brenenek

A zostali (usunięte przez administratora)

siemianowice śląskie
@Brenenek

(usunięte przez administratora)Odeszli dobrzy starzy pracownicy, ktorzy duzo zrobili dla rozwoju tej firmy. Ze wszystkich działow: biuro, lakiernia, laboratorium, produkcja i dużo handlowcow. Mam ci wymieniać tych ludzi?? A ty nazywasz ich leserami ?? wasza firma wiec robcie jak chcecie ale nie piszcie tych sztucznych postów bo az sie nie dobrze robi.

Benek

Firma rozwojowa. Niedługo znowu rozbudowa. Jest ok. Komu nie pasuje to niech się zwalnia. To wolny kraj. Nikt nikogo nie trzyma na siłę.

@Benek

Masz rację Benek. Dlatego więc wszyscy najlepsi poodchodzili. Jest ok? Chyba na skuterze na Jeziorsku?.

Benek
@ciapek

Co ty piszesz. Chyba masz jakieś kompleksy... Wszyscy mega chwalą sobie pracę w Visto.

Byk

Lepiej niż na krowie...

Ciapek

Na jakiej krowie ?!? Chyba Ci sie posty pomyliły. Byku

Produkcyjny

Nie jest tak źle jak niektórzy piszą. Na produkcji luz. Wypłata średnia, ale tragedii nie ma. Szef aż tak bardzo nie wnika. Robota ma być dobrze zrobiona i tyle.

@Produkcyjny

Jest gorzej , nikt z produkcji tak by nie napisał. Byku chyba się nudzi..

Zuzanna

Widzę że w tej chwili wszystkie opinie o BRENEN POLSKA są mocno zróżnicowane. Widzę że firma aktualnie poszukuje przedstawicieli handlowych - jak wyglądają warunki pracy oferowane takim osobom? Czy firma zapewnia narzędzia pracy (Samochód, telefon, komputer)? Jaka forma umowy jest preferowana - umowa o pracę, czy własna działalność? Jest na forum ktoś znający pracę przedstawiciela w BRENEN i może opowiedzieć coś o warunkach?

były produkcja
@Zuzanna

Chcesz powiedzieć, że raczej negatywne opinie. Handlowcy to ciężki temat jak trafisz ciekawą firmę to trochę pociągniesz i zależy co dostaniesz po poprzedniku. A jak odchodzisz to na 100% coś muszą potrącić (tak na pożegnanie). Auta fiesty serwisowane na zakładzie , stary laptop i telefon. Na produkcji zero socjalu i dodatków i woda z kranu dla ochłody (podobno już jadalnie zamykają). Jeżeli chodzi o kasę nie pomogę musi się wypowiedzieć jaki handlowiec. Pozdrawiam.

Karyel

Po (usunięte przez administratora) To pgłoszenie na przedstaeiciela cały rok tylko pracuja zaśmieca i tak tam nikt nie porobi dużej tylko przesiedzieć i nara

@Karyel

Daj sobie spokój koleś !

lakiernia

Żal patrzeć co się stało z tą firmą. Ale debilna mentalność widać jest silniejsza.

@lakiernia

Potwierdzam ,że był ogromny potencjał , gdyby nie pazerny i zadufany w sobie właściciel ,a także inne dwie osoby które walą właściciela w rogi na każdym kroku ,a en im nadal wierzy !

Przemo

BRENEN POLSKA to dynamiczna i świetna firma, wiem cos o tym!

@Przemo

A ja wiem ,że jest inaczej !

Zostaw merytoryczną opinię o BRENEN POLSKA - Sieradz

• Jak się pracuje w BRENEN POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy BRENEN POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BRENEN POLSKA?

BRENEN POLSKA
3.4/5 Na podstawie 208 ocen.

BRENEN POLSKA