Opinie o Plast-Rol w Lotyń

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Plast-Rol. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Plast-Rol o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Plast-Rol w Lotyń

Konrad

Gdyby było źle to ludzie zaraz napiszą na forum. Wystarczy spojrzeć jaka jest cisza więc wniosek sam się nasuwa.

subaru

ile może tam zarobić ustawiacz - wie ktoś czy nie potrzebują ludzi ? to jest jakas firma rodzinna ?

Lolek

Czy firma potrzebuje pracowników? Jaką macie atmosferę?

Heniek

Dobra praca to i cisza na forum?

obserwator
@Heniek

Dokładnie brak opinij o danym zakładzie świadczy ze jest ok!!!A Platrol? Jego własciciele powinni poczytac i sie zastanowic!!!

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Plast-Rol się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Fiut

Powiem tak. Opinie negatywne są prawdziwe. Nie raz dostajesz maszyny łatwe ale jak jest za łatwo to znajdą ci dodatkową prace byś się nie nudził a jak dostaniesz 2 lub 3 mocne maszyny to jeden jest ich plus z minusem, tak zapierdziela pot z dupy,że nim się obejrzysz a 8 godzin zleciało. PREMIE to jedne wielkie nie porozumienie zabierają za darmo ,dość że marne pieniądze to potrafią cię ogołocić do najniższej.Kierownictwo? Hmm wyciągnięte z lasu nie obrażając porządnych ludzi ale zero pojęcia o kierowaniu,rozdadzą robotę a 8 godzin bimbają w swoim kantorku. Co do klimatu jaki tam panuje to nie ma zgrania,wszyscy się uśmiechają do siebie a za plecami (usunięte przez administratora) rąbią a plotki to gorzej niż na wsi się roznoszą... Ludzie tam pracują bo nie mają innej pracy albo już tak ich rutyna pochłonęła.

Zawiedziona.
@Fiut

Kolego J. Ze zmiany A trzeba wziąść sie do roboty a nie pisać takie bzdury. Cała zmiana na kolegę pracuje, a kolega bąki zbija. Pozdrawiam kolegę. Zawiedziona.

@Fiut

To wszystko prawda!Tylko nie zgadzam się ze ludzie są nie dobrzy!.Uważam ze są wyjątkowi!Tylko za nimi tęsknie !Własnie wyjatkowo sympatyczni i jesli chodzi o ploty to nie były az tak mocne jak w innych zakładach!

Fiut

Co do ludzi to fakt zle to ująłem nie należy wszystkich wrzucać do jednego wora co nie zmienia faktu ze sa tam plociuchy i brak jakiej kolwiek organizacji A opinie ponizej same z siebie się nie wzięły a pani zdziwiona do pracy niech się weźmie a nie w detektywa się bawi bo już po premii by było ;) A szefostwo bardziej powinno się zainteresować klimatem jaki panuje przez kierownictwo bo ludzie pod nosem tylko potrafią narzekać A żaden się nie odezwie bo się boja o prace co w sumie jest zrozumiale ale bez przesady. Pozdrawiam Cieplutko Jan III FIUT Kowalski

Benek

Niestety jak nie pracujemy dobrze to jesteśmy byłymi pracownikami w dobrej firmie!!

????
@Benek

????

Czytam te opinie i nie wierzę jak ludzie potrafią być wredni i fałszywi. Pracuję na produkcji kilkanaście lat i wiem z doświadczenia oraz opowieści znajomych którzy pracują w innych firmach , ze w firmie Plastrol sa stworzone bardzo dobre warunki pracy. Te wszystkie negatywne opinię na pewno piszą młodzi pracownicy, w większości przypadków jest ich to poerwsza praca nic nie potrafią a mają najwięcej do powiedzenia, nie zasługują na połowę tej stawki co mają. Na miejsce właściciel wprowadzilabym zakaz używania telefonów komórkowych. Jedyną uwagą jaką mam to kierownicy zmianowi nie mają kwalifikacji do kierowania grupą ludzi nie potrafią pomóc oraz rozwiązać problemów. Wprowadzają tylko chaos i zamieszanie na produkcji.

Lola 50

Jak możesz powiedzieć, że ludzie są wredni, przecież te opinie piszą pracujący tam , nikt tego z palca nie wyssał.Prawda zawsze boli, jeżeli jest dobrze w zakładzie pracy, to ludzie nie uciekają A tam jest duża rotacja pracowników.

BYLY PRACOWNIK

Nie warto tam się męczyć! Prawde o tym zakładzie mówią raczej negatywne opinie!!Mam porównanie poniewaz byłem pracownikiem nie jednej firmy i takiego bałaganu presii i nacisku nigdzie nie było!Do tego nie uczciwość i wymagania ponad siły!Zabieranie premii za cos nad czym pracownik nie jest w stanie zapanować!Do tego zanieczyszczone powietrze !Słaba wentylacja!

Jak ludzie zasię zaczeli zwalniać na chwilkę się polepszyło a potem znowu to samo.Te wszystkie negatywne opinie to niestety prawda.Mało kto tam wytrzymuje .Osoby które są tez mażą o zmianie pracy.Pracują bo muszą.Straszne podejście do ludzi kierowników zmiany i kontroli.

rodzinna firma , pracują tam ludzie , większość z lotynia i okolic pewnie chcieli by zmienić prace ale ciężko się ruszyć z miejsca i pracują po 20-30 lat i dają się wyzyskiwać - przykro na to patrzeć , firma jak firma bałagan na produkcji , w biurze klima i radio i świeżą kawa, a na produkcji hałas , gorąco wystawiam negatywną ocenę ponieważ nie lubię kolesiostwa w biurze jakie panuje i trochę mi szkoda właściciela ze tak się daje przez nich nabijać w butelkę

Ana 68

Pracowałam w tym zakładzie. Praca bardzo stresująca, obsładuje się po 3 maszyny. Nie ma czasu na śniadanie ani toaletę. Przykre, że we własnym kraju jest się niewolnikiem za najniższą krajową.

PRACOWNIK

Wcześniejsze negatywne opinie nie są kłamstwem!Prawdą jest też ze jest wiele plusów .Firma daje możliwość awansu i zapewnia stabilizacje jeśli komuś zależy!W ostatnich dwóch latach zmieniło się na leprze!JEST JUŻ PRZERWA KTÓREJ NIE BYŁO!Kierownicy lepiej traktują pracowników!Zarobki też nie najgorsze. Najlepiej mają własnie starzy pracownicy.Kontrola mniej ich kontroluje ponieważ już są mają doświadczenie i sami potrafią wyłapać jak coś jest nie tak.Ta praca wymaga pewnego doświadczenia i umiejętności! Nowi pracownicy przez to mają spory stres!Miła atmosfera i jesli chodzi o ploty nie jest to tu bardzo wyrażne!!!!W innych zakładach jest gorzej.Tu ludzie skupieni na pracy.Ta praca wymaga skupienia i niema czasu na ploteczki!!!Są wycieczki zagraniczne !Pakiet relaksacyjny!Bony na święta.Pikniki rodzinne .Choinka dla dzieci!Pracodawca w ostatnich latach się stara a przez to zyskuje co raz więcej pracowników którym zależy na pracy!To wszystko zmieniło się w ostatnich dwóch latach!Jeszcze trzy lata temu opinie negatywne były wpełni prawdziwe!!!Teraz można powiedzieć BRAWO PLASTROL!!!!!

Produkcja

Zgadzam sie z opinią PRACOWNIKA młodzi pracownicy czy to produkcyjni czy z innych działów najwięcej czasu zabiera im przeglądanie Internetu w komórkach.Kierownicy to widzą i nikomu nie zwracają uwagi , tylko nas ze tak powiem starych pracowników rzucają na różne maszyny czy pracę bo wiedzą ze to zrobimy rzetelnie.

Allah
@Produkcja

A czy młodzi pracownicy nie wykonują swojej pracy rzetelnie ? Pracowałem tam i wiem ze do tej pory pracują tam dość młode osoby ktore bardzo dobrze pracują ... nie porównuj osoby starszej do młodszej .czy młodszej do starszej .. bez przesady ... skoro ma czas , jest na bieżąco to o co chodzi ? Zazdrość ? Duzo ludzi tam jest którzy ze tak powiem ' podpier***ja , czy gadają jeden na drugiego ..., a raczej w pracy powinna byc miła atmosfera , a wszyscy tam sa wobec siebie zazdrośni i fałszywi .. macie cos do nich to powiedzcie im to osobiście ;)

Produkcja

Bardzo dobry zakład dbający o pracowników

Rokita

Praca tak jak wszędzie trzeba się narobić nic za darmo nie ma komuna się skończyła. Fakt jest jeden jak na produkcję wchodzą z biura to tylko się myśli za co zabiorą premię. A szkoda bo atmosfera to podstawa w firmie. Fakt zmiany trochę idą na lepsze ale jeszcze trochę brakuje.

Nie jest tak źle. W ostatnim czasie duza zmiana na plus.Widac komus w firmie zalezalo na zmianie wizerunku.

Nie wszystko jest tam takie negatywne!Bardzo miłe kadry!!!Podobno co raz lepiej w tej firmie jeśli chodzi o całokształt. Może w koncu pracodawca zrozumiał ze od jesli pracownik zadowolony i dobrze traktowany da z siebie wszystko i firma na tym skorzysta.Powinien się wziąść za ustawienie kontroli i kierowników bo to oni wprowadzają tam chaos i dezorganizacje.Często jest tak ze bardziej się przejmuje zwykły pracownik tym co robi niż oni!

CZOPEK

Zawsze zadziwiało mnie jak głęboko można komuś wejść w (usunięte przez administratora) Jestem pełen uznania dla tych namiętnie się tam pchających oraz tych, którzy pozwalają sobie tam wchodzić.

AW

Obóz nr 1 kto nie wierzy niech tam idzie :) Co do kierowników dno i jeszcze raz dno, wielka pomyłka co do ich stanowiska.

Zostaw merytoryczną opinię o Plast-Rol - Lotyń

• Jak się pracuje w Plast-Rol?

Zobacz opinie na temat firmy Plast-Rol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Plast-Rol?

Plast-Rol
2.1/5 Na podstawie 45 ocen.
  • Pocztowa 16
    64-918 Lotyń