Opinie o Plast-Rol w Lotyń

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Plast-Rol. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Plast-Rol o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Plast-Rol w Lotyń

Ewelina

Cześć, mój mąż chce do nich aplikować na stanowisko Kontrolera Jakości. Piszą o wynagrodzeniu adekwatnym do posiadanej wiedzy i umiejętności, czy jeśli mój mąż ma 10 lat doświadczenia to jest szansa na pensję w okolicach 7 tysięcy netto? Czy zakwaterowanie, które oferują jest bezpłatne, czy odciągają pracownikowi coś z pensji?

Były pracownik 12
@Ewelina

Pensja najnisza krajowa i tyle umowa o pracę na 3 miesiące po okresie próbnym, firma nie przedłuża umowy i zostajesz bez pracy zarobki w tej firmie to pomyłka nie licz na duże zarobki czy masz doświadczenie czy nie dostaniesz pensję minimalną i tyle w temacie.

Roma Nowy wpis

W ogłoszeniu na Ustawiacza Maszyn napisali, że mile widziana "gotowość do nawiązania dłuższej współpracy" - domyślam się, że analogiczne warunki stwarzaja? Byłoby super wiedzieć od razu, czy można liczyć na dłuższą umowę, też bym chciała zagrzać gdzieś miejsce wreszcie, a nie zmieniać firmę co te kilka lat nawet, bo to szybko zleci.

Bony na święta zwykle są dawane jako benefit. Tu serio potrącają je ze styczniowej wypłaty? Na jakiej podstawie się to odbywa? W ogóle to ile dostaje się w bonach?

Może Wioleta Nowy wpis

Każdy wie kim jesteś Krzysztof, i jak często zmieniasz pracę i opluwasz wszystkich, na Twoim Facebooku filmik który pokazuje Twoje przewodnie hasło i podejście do każdej pracy to: (w pracy) „wal w c*uja”. Żenujące i wszystko co piszesz to kłamstwo, oszczerstwo, nie mające nic, kompletnie nic wspólnego z prawdą, po prostu nie przedłużyli ci umowy bo byłeś jak widac.. Za każde oszczerstwo właściciele powinni cię pozwać, aż się dziwię że tego nie zrobili na razie. Ale mozecyego nie widzieli, obiecuje, przekażę im twoje chore wpisy. Nie ma idealnych firm ta tez nie jest, ale ja czuję się tu dobrze, o wiele lepiej jestem traktowana niż w innych w których pracowałam, gdyby mi się nie podobało i nie pasowało wynagradzanie to bym zmienila prace. A nie pisała takie chore oszczerstwa jak ty - Krzysztof.

Weronika Nowy wpis

Same pomówienia i kłamstwa. Człowiek który to pisał zmienia pracę, a raczej praca zmienia go co kilka miesięcy. A o golnie człowiek niebezpieczny, potrafiący grozić innym gdy nie zgadzają się z nim. A paszwile to tylko środek którym się posługuje. Nie rozumiem dlaczego prawo pozwala by takie strony publikowały informacje niesprawdzone, oszczercze bez najmniejszych dowodów na to co ktoś wyssa z palca.

Co jaki czas w Plast-Rol można ubiegać się o podwyżkę?

Xoxo

Jaką podwyżkę pensja najniższa krajowa !!

@Xoxo

No to właśnie tym bardziej by podwyżka się przydała? Skoro jest najniższa krajowa?

Pracownik Nowy wpis
@Xoxo

Kłamiesz, najniższa krajowa na najnizszym stanowisku plus premie różne poziomy. Plus różne bony pakiety itd, w zależności od roznych czynników. Skąd się biorą tacy kłamcy i oszczercy? Stąd że zapewne nie chciało im sie pracować. Albo nigdy nigdzie nie pracowali.

Czy jest możliwość pracy w Plast-Rol na część etatu?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Plast-Rol się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Ewelina

Były pracownik 12
@Ewelina

Lidia

co to jest pakiet relaksacyjny który podobno firma zapewnia ?

@Lidia

To taki pakiet dzięki któremu pracodawca może jechać sobie dwa razy w roku na wczasy ???? o reszcie zapomniał,bo firma nie ma forsy na pierdoły.

Ala

Witam czy jest możliwość pracy na jedną zmianę no 7-15? Ze względu na małe dziecko, które uczęszcza do żłobka.? Czy firma respektuje takie osoby i jest elastyczna .

@Ala

Nie da rady sam chciałem też mieć taką zmianę nie mogą ustalić grafiku jest możliwość na stanowisku pakowania towaru na magazynie od7. A na produkcji nie da rady.

Ala

Czy na magazynie do pakowania towaru przyjmują też kobiety?

@Ala

No byłoby fajnie, ewentualnie jakie jeszcze stanowiska tutaj mogłyby być dla kobiety właśnie?

To powiesz mi w jakich godzinach tutaj się pracuje, bo jestem ciekawa czy właśnie z kolei mi takie godziny by odpowiadały? :)

bigi28

Pracuje w tej firmie już trzy lata i jestem zadowolony. W dzisiejszych czasach ciężko znaleźć pracodawcę, który zapewnia odpowiednie warunki pracy i płaci na czas. Co do samej pracy jest ok. Miłymi akcentami są bony świąteczne, pakiety relaksacyjne itp. Ogólnie nie szukam czegoś innego.

Ewa xyz
@bigi28

Jak pracujesz w biurze to jesteś zadowolony. Gdybyś miał do obsługi 3 maszyny to twoja wypowiedź byłaby inna.

@bigi28

Firma jest rozbijana przez właściciela. Są równi i równiejsi jak są organizowane imprezy integracyjne to tylko dla wybranych. Z roku na rok coraz gorzej

Hanna
@gość

Co masz na myśli pisząc, że firma jest "rozbijana"? Od dawna nie pojawiały się tu wpisy, dlatego mam nadzieję, że rozbudujesz nieco swój komentarz i opiszesz bieżącą sytuację. Wspominasz też, że integracja nie jest dostępna dla wszystkich, kogo zatem dotyczy?

Serio

Serio? ??????

@Hanna

Wpisy się nie pojawiają bo szkoda słów na tą firmę , kto był mądry to szybko znalazł inne miejsce pracy , tam trafiają tylko nieświadomi (usunięte przez administratora)

@Big Ben

Ja twierdzę, że bardzo fajna firma. Dobra atmosfera i dbający o ludzi właściciele. A pracować trzeba, bo za to się płaci.

@bigi28

Ty(usunięte przez administratora) zbolały w dzisiejszych czasach trudno znaleźć pracodawcę który płaci na czas ! Gdzie ty pracowałeś mistrzu . Jak masz umowę to nie interesuje cię ci ci zapłacił bo i tak po wizycie PIP wszystko ci musi wypacic. Chyba że w firmie Plastrol zatrudniają bez umowy a patrząc na właścicieli to pewnie tak jest.

Czy nowo zatrudnione osoby w Plast-Rol otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tak 3 miesiące umowa o pracę na okres próbny

@Obecny pracownik

I później już na nieokreślony?

To zależy od nich jak się sprawujesz albo na rok lub 33 miesiące

Olga

Ok ,dzięki. A jeszcze tylko oni wskazują jasno czego oczekują i na bazie czego oceniają? Jest stały feedback z efektów pracy czy wszystko na czuja trzeba?

@Olga

Liczy się ilość wyprodukowanego sprzętu w ciągu 8 godzin tak zasuwać trzeba że nawet nie ma czasu na toaletę bo trzeba się wyrabiać a pensja to najniższa krajowa z premią wyrównywana. Do tego niektórzy pracownicy bywają złośliwi dla nowych boją się że nowi ich załatwią. A tak ogólnie to niektórzy zawsze pomogą jak sobie nie dajesz rady,a drudzy zazdrości próbują wrobić i donosić na nowych pracowników że źle robią lub za długo na przerwie siedzą .Monitoring na każdym kroku cię śledzi jak więzieniu,do tego pracę rozpoczyna się równo o 6 czy 14 nawet minutę wcześniej nie można zacząć lub kończyć bo inaczej wpiszą nieobecność.Do tego dodam że jak kończysz u nich zatrudnienie oddać ubrania robocze bo ci odliczą z wypłaty.

Olga

Aha, no to ciekawe pożegnanie nie powiem, że nie. Ale czemu ci staży nowych się tak boją? Tak często zwalniają?

Adamp

Jak obecnie pracuję się w firmie , i jaka jest jej stabilność , czy nie ma dużej rotacji pracowników

Honorata
@Adamp

A jakie stanowisko cie interesuje? Z tego co czytam tutaj, jest okej :) Ja wysle swoje cv na ich maila, moze zrob podobnie

Irena

Rok temu pisaliście że firma zwalniała ludzi przez covid. A teraz gdy sytuacja się trochę uspokoiła, to stabilność pracy się poprawiła? Znowu zatrudnili ludzi czy raczej firma wpadła w kryzys?

Obecny prawownik
@Irena

Firma zatrudnia ludzi powoli wchodzi na rynek po covid raczej dalej się rozwija pracę można łatwo dostać

@Obecny prawownik

Kobiety są tu normalnie zatrudniane czy to zależy od stanowiska? Są takie, które przeznaczone są jedynie dla mężczyzn?

@Olga

Tak kobiety są zatrudniane do montażu

Elżbieta
@Obecny prawownik

Łatwo dostać pracę, ale czy dotyczy to prac związanych z produkcją, czy także biurowych? Jest tu różnica między dostępnością stanowisk?

@Elżbieta

Na produkcji łatwo dostać.trudniej w biurze się dostać

Olga

A czego w biurze wymagają, że tak trudniej?

@Olga

Wykształcenie średnie plus studia a zarobki bardzo dobre niż na produkcji

Krystyna
@Obecny pracownik

Obowiązkowo te studia? Do samej pracy w biurze? Ciekawe… i bez tego nie przejdzie?

Czy firmie zatrudnią na umowie o pracę?.

Jak tu się pracowało przy wtryskarkach. To najczęściej się zacinały i wylatywały tz. Braki. Często trzeba by było łazić do kontrolera żeby ustawiacze pozadnie ustawiali maszyny. A potem zwolnili spowodu wirusa covid-19. Niestety wirus się szerzy. Teraz pracuje gdzie indziej

Mateusz

@bigi28 3 lata na tej samej umowie ?

Jola

Co to znaczy dokładnie pakiet relaksacyjny, co zawiera?

@Jola

Taki pakiet że masz bilet na basen , kino , itp , oczywiście od tego płacisz podatek . Najlepsze w tym wszystkim jest to że wystarczy dzień zwolnienia i te pakiety są zabierane na 3 miesiące:D i oczywiście premia na miesiąc która dociąga do najniższej krajowej :D

Czy firma Plast-Rol w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Big Ben

Tak szkolenie bhp :D O reszcie możesz pomarzyć . Przyjmując się do tej firmy musisz na starcie znać się na wszystkim .

Obecny pracownik

Na tym dziale produkcji nie wszyscy ludzie zmianowi są mili, jedna z jednych potrafią przyczepić do wszystkiego. Niech oni sie biorą do roboty a nie bawic się w detektywa. Popracujesz trochę zrozumiesz.

Swidek

Ludzie z Ukrainy maja w ciagu 12 godzin pracy jedna 15 minutowa przerwe a droga przerwa to kpina !Pewnie nikt nie uwierzy całe 5 minut!!!!

@Swidek

niech się wezmą do pracy Ukrajncy a nie tylko wymagania mają

Tymon

Firma ma dobre opinie ale tu trzeba pracować co nie każdemu się podoba!!

@Tymon

Zero szacunku do pracownika. możesz pracować 10 lat a przyjdzie nowy pracownik ma więcej.

Wielka tragedia.Omijać ten zakład szerokim łukiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Plast-Rol - Lotyń

• Jak się pracuje w Plast-Rol?

Zobacz opinie na temat firmy Plast-Rol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Plast-Rol?

Plast-Rol
2.1/5 Na podstawie 45 ocen.
  • Pocztowa 16
    64-918 Lotyń