Opinie o Rosa Europe w Siewierz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Rosa Europe. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Rosa Europe o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rosa Europe w Siewierz

Zbyn

Nic się nie zmieniło i już się nie zmieni kierownik zmiany d dalej ma tylko swoich pupili i a co do festynu to mogli by przykład wziąć z elektroluxsu ale nigdy tak nie będzie nie ludzmy się

Mar
@Zbyn

Kierownika tej zmiany to powinni coś z tym zrobić jak tylko pamiętam to taki był

Maja

@Kónidzki a jak jest teraz? Co znaczy, że lepiej nie będzie? Czyli jest strasznie źle? Co na to wpływa? Powiedz coś więcej, żeby użytkownicy forum mogli poznać różne poglądy o rosa europe i wypracować swój.

Kónidzki

....ludzie uciekajcie z tego zakładu, bo tu juz lepiej nie będzie, niech ukraincy wykończa ta firmę......

obużona

siema, czy osoby które dochodzą na zmiane D zauważyły co porabia osoba która jest tak zwanym liderem i ma pomagać ludziom? douczać nowych i tak dalej? zamiast robić to za co jej płacą przesiaduje z kierownikiem na kawie 2 godziny później wspólny obiad czy kolacja czy śniadanie 3 godziny , wyjdzie na chwile na hale i tyle? to jest fucha :) nic nie robić , pierdzieć w stołek, ciasteczka podawać kierownikowi i pobiegać troche z wybałuszonymi oczami po hali cała robota i nikt się tym nie zainteresuje SZOK Cała hala żółta , poblokowana i na koniec zmiany wielkie halo !! a lider ma w (usunięte przez administratora) haj lajf

Oli

Od zmiany D to sie odwal a jak ci niepasuje na tej zmianie to idz na inna nikt nikogo na sile nie trzyma .

jan
@obużona

I dobrze. A Ty jak sie nie umiesz ustawic to zapie...... pracuj solidniej. Pozdrawiam i zyze sukcesow.

@obużona

Racja też to zauważyłam a kierownik wcale nie lepszy chyba jeden z najgorszych

Pracownik Produkcji

"Kierownik D.B. to mój ziomek. Razem na nocce palimy coś wesołego. A i piwo po kątach mam schowane. Wiem co i jak, nic mnie nie zaskoczy"

Głównie o palenie.

wookie

Chciałbym do tej firmy isc na stanowisko operatora wózka. Jakie macie opinie na temat tej firmy ?

DIK

Co Ty pewno jej się pali ziemia pod stopami i próbuje się ratować bo w związkach to jej mają dosyć i próbuje się wkupić u pracowników A ja wam mówię zmieńmy przewodniczącego a będzie lepiej Ja bym głosował za Tomkiem słucha wszystkich pracowników i co bardzo ważne rozmawia nie tylko z związkowcami

ara

No i znowu to samo kartka na ścianie wisi już od jakiegoś czasu a o pieniądzach cisza bo chyba jasne jest że najlepiej jest dać bony Nie każdy jest chętny na imprezę a pieniądze wspólne Może w końcu uraczą nas jakąś wiadomością

riki

JAKBY ŻABA MIAŁA TROCHĘ HONORU TO SAMA BY ODESZŁA Z TYCH ŚMIESZNYCH ZWIĄZKÓW ALBO BY DAŁA PORZĄDZIĆ INNEJ OSOBIE KTÓRA COŚ UMIE ZDZIAŁAĆ A NIE TYLKO MYDLIĆ LUDZIOM OCZY

ara

Tak zwane związki to jedna wielka ściema ręka rękę myje podwyżki dla koleżanek i dla nich samych a pracowników mają gdzieś kto to widział by pominąć osoby które dobrze pracują ale nie mają 5 lat pracy mówię tutaj o premii obecnościowej co może są tylko jedną nogą w pracy czy osoby pracujące mniej niż 5 lat umią mniej nie pracują więcej bo im jeszcze zależy a podwyżki dostały koleżanki koleżanek

Maja

@araa czy firma organizuje dla pracowników takie akcje integracyjne, o których wspominasz? Mogłabyś/ mógłbyś powiedzieć również coś więcej na temat tego jak wygląda Twoja praca w rosa europe? Jak oceniasz firmę jako pracodawcę? Takie dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które biorą tą firmę pod uwagę jako potencjalne przyszłe miejsce pracy? Wspominasz o tym, że w firmie działają związki zawodowe. Chętnie dowiemy się czegoś więcej o ich działaniach.

riki
@Maja

zwiazki zawodowe niby sa ale nic juz nie robia dawniej cos jeszcze próbowały zdziałać teraz po ostatniej niby podwyzce nic nie robia a podwyzka byla tylko dla nieliczych. trzeba by bylo zmienic ich przewodniczaca na inna osobe to wtedy moze sie ludzie beda zapisywac do zwiazkow.

ara

Czy widzieliście może jaki piknik zrobił dla swoich pracowników Elektroluks a u nas co związki wystarały się o podwyżki dla siebie mając w nosie innych pracowników a może tym razem zrobią coś dla wszystkich pracowników i postarają się o taki sam piknik

@ara

Potwierdzam. Piknik w electroluxie zrobili super.

a co mają "korzenie" do roboty ?? czy są aktualnie przyjęcia ??

monia
@Karolina

przyjęcia są , zarobisz 1450 zł na rękę tylko idz na zmiane A,B lub C , na D jest wykańczalnia

Powiedzcie czy są przyjęcia i jakie zarobki są dzisiaj w Rosie ?? 2 tyś się zarobi ??

jan
@Karolina

Jezeli masz ukraińskie korzenie, to 2 tysie zarobisz, ale dopiero za pare miesiecy.

EEE

TY OD POZIOMU TO SIĘ ODWAL NASI PRACOWNICY TO NAJLEPSZA KADRA KAŻDY WIE CO MA ROBIĆ

Ffff

Taki poziom wpisów jaki poziom osób tam pracujących

Maja

Bardzo proszę Was o zachowanie poziomu dyskusji. Chcemy by ten wątek pomógł osobom szukających informacji na temat pracy w firmie. Co możecie powiedzieć na temat plusów pracy w firmie? A co można by zmienić?

qw

Ciekawe czy taka cwana będziesz na policji za pomawianie ludzi, na forum.

ale jaja
@qw

A za co niby na ta policje?

forum disco

Czekam na 3 zwrotkę.To je HIT!

@jek

dajcie już spokój tej dziewczynie,nie macie nic lepszego do roboty ...

pq
@@jek

Mnie jej nie zal ma to na co zasłuza,co do pseudo awansu to pewnie chapła grubsza rure i to dlatego:)

doo

Paskuda awansowała jaki morał z tej bajki

o rany !!
@doo

na co awansowała?

olaf

A co tu tak cicho na temat naszej firmy?? Laski sie pogubily czy faceci sie pochorowali??

$$$
@olaf

hej paskuda hej paskuda ,wyprawiałaś takie cuda.Juz z tym bucem nie szalejesz tylko tanie wino chlejesz.Zalu u nas nie wzbudziłas a na śmiesznosc naraziłas. owocnych zwiazków w 2017 paskuda;)

lew
@olaf

Niektórzy mezszczyzni mysla ze sa jak lwy,tymczasem lataja za kaźdą byle jaka (usunięte przez administratora) jak psy

momo

Powiat zawiercianski lubi cudzych mezów !

Zostaw merytoryczną opinię o Rosa Europe - Siewierz

• Jak się pracuje w Rosa Europe?

Zobacz opinie na temat firmy Rosa Europe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rosa Europe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 10 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rosa Europe?

Kandydaci do pracy w Rosa Europe napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rosa Europe