Opinie o Rosa Europe w Siewierz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Rosa Europe. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Rosa Europe o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rosa Europe w Siewierz

kl

ten pracodawca kazdemu daje szanse bo nikt juz nie chce tu przychodzic na sezon wola do elektro skladac podania

dodo

ej ty karmelek sieddisz w biurze i myslisz ze ktos sie na twe wpisy nabierze daj se spokoj bo o naszej renomie jest glosno i to w zlym znaczeniu

emil

Do karmelka. Jezeli sukcesem nazywasz 50 groszy wiecej po 10 latach pracy no to zapraszamy, ale tego sukcesem nie mozna nazwac a jezeli ci takie pieniadze odpowiadaja to rak do pracy ciagle brakuje nawet jak bys mial cztery rece a nie dwie to i tak ochoczo cie przyjmą

leee

jesli chceszs zA 1200 ROBIC TO zapraszamy rak do pracy potrzeba bo nikt inny nie chce

Pracownik Produkcji

"Kierownik D.B. to mój ziomek. Razem na nocce palimy coś wesołego. A i piwo po kątach mam schowane. Wiem co i jak, nic mnie nie zaskoczy"

Głównie o palenie.

dodo

teraz jestesmy gora nikt juz niechce tu pracowac nawet alkocholicy uciekaja a za te marne grosze to nie znajda nawet psychicznych

emil

Skonczcie gadac o pierdolach, jutro wazne spotkanie i ciekawe co uzgodnia w sprawie strajku ciekawe czy Włosi zgodza sie na podwyzki

O O
@emil

trzeba zapomnieć o jakis podwyżkach jedyny sposób na postawienie sie im jest strajk .

@O O

Wszystko w swoim czasie, jezeli nie zgodza sie na podwyzki to napewno bedzie trzeba zastrajkowac w innym razie beda nas jeszcze bardziej wykorzystywać i bedziemy dalej robic za te grosze

Ira

Przecież nie tylkobiety z Zawiercia tam pracują każda inna tez się poci to jest normalne po 8 godz pracy smród nie jest najwarzniszy liczy się wnętrze kobiety.

pipi

U nas jakoś nie widać chetnych do pracy, zazwyczaj przychodzą i jak zobaczą jak jest naprawde to po krotkim czasie rezygnują, mało kto zostaje dłużej a i tak po sezonie zwalniają, dlatego zastanówcie sie dokładnie czy chcecie przyjść bo obiecuja dużo a i tak nic z tego nie ma

qwerty

ARK w Zawierciu rektutuje

Produkcja

Rekrutacja przez ARK Zawiercie (agencja pracy). Siedziba znajduje się na ul.Wierzbowej.

ktoś

Podstawa z tego co pamiętam to było około 1450-1500zł, w następnych miesiącach ( w zależności od tego ile w grafiku wypadało nocek i weekendów-które są dodatkowo płatne) wychodziło czasami 1600-1700zł bez nadgodzin. Jeżeli zrezygnuje się z pracy i zostaną jakieś niewykorzystane dni urlopu, wtedy też wychodzi nieco większa wypłata. Z tego co wiem, nawet przez agencję przyjmują tylko na umowę o pracę.

Produkcja
@ktoś

Nie wprowadzaj ludzi w błąd. .. za nocki dodatek 20% za pracę w weekend nie ma dodatków bo pracujemy w systemie 4-brygadowym. Jeśli w danym miesiącu wyjdzie więcej dniówek niż norma miesiąca to wtedy są liczone nadgodziny.

pipi

Ciągle ludzi potrzebują kazda para rąk jest im potrzebna tylko nie wiadomo czy ludzie będą chcieli przyjść tutaj i robić za takie małe pieniądze, podobno wolą iść pracować do elektroluxu bo praca lżejsza a zarobki dużo większe

sdr

No teraz to widać że mądrzy ludzie się wypowiadają, a nie chorzy plotkarze których interesują tylko czyjeś tyłki i nie zdają sobie sprawy że przez swoje tylko domysły mogą zniszczyć człowiekowi życie.

jarosław

a to dobre ..."takie pieniadze " ustawiacze z nadgodzinami wychodzą 7-8 tyś netto!!! i to są marne pieniądze?

ee
@jarosław

ale nie mowimy o ustawiaczach bo na produkcji i montazu bez nadgodzin to 1500 zł załosne na tyle nas kucyk wycenia tania siła robocza .

tik
@jarosław

Ha, ha, ha, którzy ustawiacze tyle zarabiają, to może tam przejdziemy i nie bedziemy sie prosić o pare złotych więcej

mol
@ee

z tego co sie orientuje bo szukam pracy rosa jest zakładem gdzie ludzie zapierdziul mają i najmniej zarabiają Nie ma zakładu na terenie Siewierza który tak mało płaci jak Rosa!!!

re

Zgadzam sie z toba u nas na zmianie jedna taka dziewuszysko bezwstydne tez za chlopem lata i nie jest on wolny a jak troche o niej napisali to oburzona byla szkoda ze wpisy usuwaja

ee
@re

czy mozecie juz skonczyc z tym obgadywaniem moze porozmawiamy o naszych podwyżkach i strajku co mam nadzieje sie odbedzie i ciekawe ile osob sie na niego nie zgodzi

@ee

Podwyżek nie ma i nie będzie, kucyk już powiedział dziewczynom, jak masz dziecko to i 500+ a jak ci nie odpowiada praca to się zwolnij, przyjdą kolejni na twoje miejsce. A co do strajku to wszyscy dużo mówią miedzy sobą a nikt sie nie odważy odejść od maszyny. Żałośni jesteście skoro myslicie że coś dostaniecie siedząc cicho. Zbierzmy sie wszyscy i pokażmy im że nie bedziemy pracowac za marne grosze, nikogo wtedy nie zwolnią bo nie mają ludzi którzy chcieli by za takie pieniadze pracować

mol
@kok

Dokładnie ktoś wkońcu konkretnie piszę widzą jak kobitki za chłpami latają i pyskują a chusteczka cie interesuje zajmijcie sie podwyzkami bo chrujecie za psi hu...

widz

bobo prawda w oczy koli jedna chcecie upodlic a o innych cichutko zajmijcie sie innymi zmianami bo tam jest niejedna lolitka a dziewczynie dajcie spokoj a jak cos to wyruchal

widz

co wy tylko o magdzie nie ma innych co za cudzymi chlopami lataja i wcale sie nie kryja jakby mogly toby ruchaly sie za maszynami

@widz

Chyba ty byś się ruchala

Mir
@Bobo

Ten Przemus to tez kawał łachud.y,patrzac po postepowaniu wnioskuje źe oby dwoje sa siebie warci.Takie hity wylko w rosie ,by zdradzac zone po 2miesiacach to sie zadko zdarza.Tak nie postepuje mezszczyzna to taki cipc..ś ale tacy sa najgorsi.Zresźta prawdziwi mezszczyźni maja szczesliwe rodziny a nie takie madzie

kok

Moze i przystojny jest, ale chamstwem jest to co robi żonie, cicha woda brzegi rwie. Dużo osób rozmawia z dziewczynami, ale on ciągle przestawal tylko z jedną i widać bylo że to romans, Magda wyglądała wtedy jak by dostawalala orgazmu jak on przestawiał przy niej, zero wstydu. Widze że teraz sobie troche dopuścili tylko nie wiadomo na jak dlugo i jaki tego byl powód

booom

Pitas nie broń jej ;)

O O
@booom

to ie pitas ale inni widza jak wyglada a moze ty powiesz kim jestes to zobaczymy co ludzie mysla o tobie tak łatwo kogos oceniac innego

@O O

My się nie puszczamy jak ta latawica Magda i żon nie zdradzamy jak Pitas. Przeciez to wszyscy widzą na hali co sie dzieje, skoro nie widzisz to albo jestes slepy albo jestes jedną z tych osób

aa
@kok

ale co cie to obchodzi kto z kim spi a forum jest o pracodawcy a nie o pracownikach

@aa

Żenada, takie osoby powinny pracowac w burdelu albo na trasie. Przez takie osoby ten zaklad ma złą renomę. A z Magdy to niezłe Ziółko, udaje porządną a w prawdzie to przechodzi z rąk do rąk. To nie pierwszy chlop w tym zakładzie który ją przeleciał, ciekawe ilu jeszcze ma na oku.

:-)
@kok

Dobrze ktos napisal, juz dawno powinni ją zwolnić, nie jeden związek rozbiła, bezwstydne dziewuszysko zlapala kolejnego chlopa nie patrzac na to że dopiero sie ożenił, nie myśli głową tylko pi.da. Myślałam że Prze..k ma troche wiecej rozumu i nie da się zwieść takiej, widocznie w glowie nic nie ma tylko mysli kroczem.Panie kierowniku widzi pan i nie reaguje na to wszystko, jak długo można na to jeszcze patrzeć, prosze ich rozlaczyc bo chcemy miec spokoj na zmianie

@:-)

Co ma piernik do wiatraka dlaczego ja niby mają zwolnić przecież robi na maszynach normalnie jak każda osoba więc już skończyłem temat z jej osoba bo staje się to nudne

Bobo vel madzia
@Bobo

Madzia wez sie do roboty bo jak nie ciekasz za cudzymi mezami to siedzisz na forum.myj sie i pracuj dziewczyno

nik
@kok

na trasie kobiety nie pracują bo mają zakaz :(

Bobo

Skoro tak ciągle czujesz od kogoś zapachy to może to jest ciągle twój śmierdza cy zapach a od Magdy to się odczep bo ona jest jedną z najbardziej zadbanych dziewczyn z tej zmiany

Ach ta woń

Pachnie tym samym :) co juz pisano

Zostaw merytoryczną opinię o Rosa Europe - Siewierz

• Jak się pracuje w Rosa Europe?

Zobacz opinie na temat firmy Rosa Europe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rosa Europe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 10 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rosa Europe?

Kandydaci do pracy w Rosa Europe napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rosa Europe