Opinie o Rosa Europe w Siewierz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Rosa Europe. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Rosa Europe o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rosa Europe w Siewierz

yy

bo to jest taki glupi zaklad bo wszyscy lubia kogos obgadywac a nie widza co u siebie w rodzinie sie dzieje stare plotkary to tylko na fajce siedza i wszystkich obgaduja.

smiech na sali
@yy

Lecz z drugiej strony jesli sama dajesz ;)nie tylko powody do obgadywania....to mam cie załowac lub co gorsza zrozumiec!nie badz smieszna wiesz co robisz jedna ź druga!

jojo

magda jest legendą !!!

Ha ha
@jojo

Jeszcze takiej tu nie mielismy goscinnej w kr.ku. Weszła do histori tego zakładu

nie
@Ha ha

Z niej to taki obdartus

Obserwator

Oj madzia jak ci nie wstyd.....

@Obserwator

madzia jak madzia ale ten Pytas

Zawiercianin

ale z tego co słychać tu i tam to znowu jest szczęsliwe małżeństwo w wojkowicach

kok
@Zawiercianin

Na to wyglada ale ciekawe czy juz czegos nie wywinol bo znowu jest na chorobowym, pewnie dostal nakaz pojscia na l4

tere fere
@kok

Szukacie taniej sesacji ma szyta dłon i tyle!

jogi
@tere fere

znany jest z tego że pcha łapy tam gdzie nie powinien to wreszcie mu się dostało

O f
@Zawiercianin

Kolezanka paskuda robi z siebie biedna ofiare po całym zakładzie.Zadam tylko jedno pytanie nie wiedziała za kogo sie bierze......Zenada!

Ryba

Przebieg to może ty masz duży i w głowie siano zamiast mózgu wiec od tej osoby się odwal bo to już jest nudne a temat rozwijają tylko takie puste laski jak ty a ona to się nawet nie poniża do takich bezmozgowcow

Pack
@Ryba

Ha ponizyła sie i to bardzo nisko i wszyscy wiedza co to za bezwstydnica jest.

Ryba
@Pack

A możesz już skończyć ten temat bo widzę ze nikomu to nie przeszkadza tylko tobie

Pack
@Ryba

My mamy świetny ubaw z tego dziewuszyska,jak daje powody to czemu nie zkorzystac

No własnie

Pojecia?Wszystko było widac jak na dłoni

Pracownik Produkcji

"Kierownik D.B. to mój ziomek. Razem na nocce palimy coś wesołego. A i piwo po kątach mam schowane. Wiem co i jak, nic mnie nie zaskoczy"

Głównie o palenie.

Zawiercianin

A jak tam sprawy towarzyskie w waszym raju ? Bo cos tu ostatnio cichutko .

Hi hi
@Zawiercianin

Jak to nie widzisz?Paskuda w odstawke poszła,juz nie jeden z raju zkorzystał z niej......hihi

@Hi hi

no tak mi to własnie wyglądało ale nie pyłem pewien ...to kogo tera wezmie pod uwagę!!! :))

. ...

To zwykła menelica.....

Zawiercianin

A jak tam sprawy towarzyskie w waszym raju ? Bo cos tu ostatnio cichutko .

Produkcja

W wypowiedzi chodziło mi o zarząd Związków Zawodowych. Bo jak zauważam to niektórym rosowiczą ciągle coś nie pasuje. A jeśli chodzi o zarząd firmy to fakt jest z nimi prze.ebane.

yy

co tam w zwiaskach slychac miala byc jakas odpowiedz po 2-3 tyg co teraz zaba wymysli ze co ukraincy robia to juz sie nic nie zalatwi albo poczeka do konca roku i jak bedzie ogolna podwyzka na 12 zl na godz powie ze to jej zasluga. zaba powinna juz dawno oddac zwiazki komus bardziej madremu a nie udaje idiotke zycze rozwiazania zwiazkow i niech kucyk wywali to barachlo.

Produkcja
@yy

Skąd masz informacje o odpowiedzi 2-3 tygodnie? Druga sprawa 12 zł od nowego roku dotyczy umów śmieciowych nie umowy o pracę (2000 brutto). Jak Ci nie pasuje zarząd ZW to zrób coś żeby go zmienić a nie tylko na forum biadolisz...

Dawid karcz

To na migi trzeba hihi

ee

od wczoraj mamy ukraincow w pracy wiec gora juz pracowac nie musi a ty dostales obiecana premie od dyrektora hihi

kl

xxxx

Jajka, co słychać na montażu?

9,5 brutto. a obchodzą ustawę dając premię obecnościową

,,,

Tyle dają ale zeby wychodzila najnizsza krajowa do do tego dolozyli premie obecnosciowa 400zl. Fajnie byloby dostawac 9,5 na rękę ale podobno od nowego roku cos ma sie zmienic na lepsze

LO

Jest pewnie po roku jak inni co mieli w tym roku u nas ale nie na 100%

O O

na dzien dobry masz 9-9.5 brutto a umowa przez agencje co miesiac nowa

Bobo

Coraz gorsza maszyny podkręcone na maxa kierownicy tylko norma i norma lepiej iść do elektroluxu do rosy nie polecam

Bobo

Dostaniesz 12 zł na godz bo i tak od nowego roku musza tyle zapłacić a wielka to podwyżka

aaa

do trak a puknij sie w te lepetyne szanuja siebie a nie nas glombie my (usunięte przez administratora) jak male roboty a podwyzek jak nie bylo tak nie ma

,,,

Pracy jest dużo ale ludzi ciagle brakuje, przychodza nowi i po pierwszej dniowce rezygnuja, teraz najmuja ludzi z jakiejś wynajetej agencji, udaja ze pracuja, a w rzeczywistasci to sie obijaja i to nie za male pieniądze.

@,,,

Poprostu ludzie do kontroli sie szanują a nie jak u nas kto więcej poprawi i kto szybciej oni zrobią 5 palet za dniówkę a u nas 30 i tak nic za to nie mamy

Zostaw merytoryczną opinię o Rosa Europe - Siewierz

• Jak się pracuje w Rosa Europe?

Zobacz opinie na temat firmy Rosa Europe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rosa Europe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 10 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rosa Europe?

Kandydaci do pracy w Rosa Europe napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rosa Europe