Opinie o Rosa Europe w Siewierz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Rosa Europe. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Rosa Europe o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rosa Europe w Siewierz

Zawiercie

Widze ze ze zawiercianki dbaja o swoja opinie,szkoda ze tylko poprzez usówanie wpisów z foruw;-) załosne

Zabawa

Tak żądzą ze najpierw dali się zapisać na imprezę zakladową a teraz ogłosili ze juz po imprezie nic nie będzie potraktowali ludzi jak bydło ale jak ludzie nie mają swojego honoru to co się dziwić ze nas tak traktują socjalne też okradli bo prawnie w Polsce przysługuje ponad tysiąc ale to dobrze i w okolicach 30km otwiera się dużo nowych zakładów i zostaną bez ludzi może wtedy się zawstydzą jak nas traktowali o ile mają odrobinę wstydu i człowieczeństwa w sobie

molek

hej co tu tak cicho są już przyjęcia jaka atmosfera w rosie podwyżki już są zmieniło sie coś bo przydałoby sie wrócić ale nic nie wiem czy jakieś podwyzki weszły związki coś zmieniły Kucyk lepiej zarządza ???

D

Kierownik zm D jest ok jest za ludźmi dzięki

@D

Kazdy jest za ludżmi którzy na niego (usunięte przez administratora) a on zbiera premie:-) banda naiwnych idiotów:-)

Pracownik Produkcji

"Kierownik D.B. to mój ziomek. Razem na nocce palimy coś wesołego. A i piwo po kątach mam schowane. Wiem co i jak, nic mnie nie zaskoczy"

Głównie o palenie.

mnieib

U janusza to robia co chca nie tylko faceci bo co nie które to to juz nawet na faje za regały łaza takie leniwe!pozdrawiam nieroba MS.

do tak tak

a kogo masz niby na mysli pupile januszowe jak u nas na zmianie jest tak malo chlopakow ze nie ma kto robic na basementach.

Tak tak

A jak jest u Janusza to że on się boi swoich facetów i oni nic nie robią tylko łażą jak opetani a kobiety za nich muszą robic na bajsmentach to co. Przecież Janusz jak by musiał im zwrócić uwagę to wolał by wziąść przepustkę jedyny prawdziwy kierownik to Mateusz przynajmniej mówi prosto z mostu. Powinni Mateusza po miesiąc Gać na każdą zmianę co niektórym by pokazał kto jest przełożonym a januszkowe pupile to by się popłakały.

@Tak tak

Jakich nowaków ? bo troche ichjest więc sprecyzuj kogo z tych nowaków nie trawisz

adas
@Tak tak

Które nowaki to tam jest jakaś rodzina

Do sezon

No jak się chodzi na nadgodziny do kota i Mateusza to tam po pół zmiany siedzi na palarni a potem się dziwią że chcą ich wyzwalniac pierwsi powinni polecieć rodzinka nowaków i wrona

Sezon

Sezon się skończył więc i tak Was zwolnią jak cały sezon się tylko na palarni siedziało to teraz trzeba Wszystkich oczerniac bo boi się o dupsko żeby to nie wylali sami sobie na to pracowaliscie

aa

Warto tu jeszcze wspomnniec o tym grafiku godzin zwiazkowych. Czy ktos widzial je tam w kanciapie... Maja wszystko w dupie. W sumie maja wiecej kasy od nas za nierubstwo. I dlatego tez nie dbaja o nasze interesy. One podwyzek nie potrzebuja bo nie dostaja tak marnych wyplat jak my.

Anty sip

Co do sip to tylko nagany i upomnienia potrafi pracownikom wypisywac. Mamba z drukarni reke sobie zgniotla i nie mogla zglosic wypadku bo sip zwolnieniem z pracy ja za to straszyl. Wypadki opisuje tak ze wszystko wina pracownika i ludzie potem kasy nie dostaja przez takiego zjeba.

ktoś
@Anty sip

Jestem nowa Ta An.et.a to taka czarna starsza z kręconymi włosami co pali papierochy i kumpluje z taką chudziutką Trzeba na nią uważać czy da się dogadać?

Operator rosa

Maja byc zwolnienia to moze warto by bylo wyrzucic tych co stosuja wobec nas obelgi strasza nas szykanuja wrzeszcza na nas i nie sprawiedliwie prace rozdaja. Przewodniczaca i sip wszyscy wiedza pisalismy juz na forum. Kierownik zmD niesprawiedliwie rozdaje robote holduje pupilkow morde drze na kazdym kroku nie wspomne juz o tym ze na nockach spi.Nastepny z tej zm Pawelek W ham jakich malo. Kierowniczka montarzu A.e.a tez wiecznie ryja drze i straszy praciwnikow noi do tego jeszcze ta jej Kamilka co ludzmi pomiata a jej maz nie lepszy. Kolejne panie z jakosci M.rz.nka i Karczowa pracownikow zwolnieniami strasza i wyzywaja od najgorszych. Najlepsze w tym wszystkim jest to ze nikt na to nie reagoje

wwww

nie da sie zaprzeczyc faktom ale mnie interesuje czy gora tez ma tak niskie premie na swieta i skad biora sie takie kwoty w jaki sposob sa naliczane w innych zakladach premia to jest cos z czego pracownicy sie ciesza a ciekawe ile maja w olawie

Premia

A z czego wy chcecie premie ze związków jak połowa albo większość się wypisała niech one dobrze sobie sprawdzą ilu mają członków same sobie są winne tej sytuacji bo zamiast być za ludźmi to ich traktują jak zło konieczne a same łażą bez celu

parapapa

Ciekawe czy będą premie na święta wielkanocne od związków

Spory

No właśnie widzicie przez dwie takie wariatki są same kłótnie ani jedna ani druga nic sobą nie przedstawiają a nawet funkcje im powierzone wzrastają do rangi hańby dla ich stanowisk które reprezętują a bardziej to wygląda nawet śmiesznie jak gwiazdorzą i jedna przed drugą mądrzejszą zgrywa. Przecież wszyscy widzicie ich zachowanie na hali a czy Pani kluska sip ma prawo ubliżać pracownikom i wulgarnie się do nich odnosić lub Pani drabek prezes związków ma prawo szykanowac i krzyczeć na pracowników udając wszechwiedzącą alfę i omegę na każdy temat i w każdej dziedzinie przecież niedługo to one nawet dyrekcję przerosną w swej mądrości. Panie Maćku i Adamie zacznijcie na to zwracać uwagę bo one do niczego dobrego nie doprowadzą .

aa

my nie chcemy i niech se sama zaba i kluska przejdzie na system 3 brygadowy

dla niedoinformowanych
@aa

"my nie chcemy i niech se sama zaba i kluska przejdzie na system 3 brygadowy ".zawsze możesz wnioskować o zmiane zarządu oraz o odwołanie prezesa i sip z funkcji... z pewnością jak poprosisz Pana Dyrektora to udzieli Ci na ten temat informacji... problem polega tylko na tym, że nawet o to nie zapytasz ponieważ dużo masz do powiedzenia tylko na forum....

tak

Własnie ze chcemy konca 4brygadówki!!!!!!!!

haha

20 zł składki związkowej razy 12 miesięcy to więcej niż ta premia, którą niby związki wywalczyły:-) co tam jeszcze związki wywalczyły? I raczej to nie miejsce dla związkowców żeby chwalić się swoimi wymyślonymi osiągnięciami. Powinno być oficjalne pismo z podsumowania całego roku działania związków. Podpisane przez przewodniczącą. Eh szkoda gadać...wstyd i hańba

xxxxxxxx

Gdyby nie związki to na te Święta by nic nie było kto wywalczył to w zeszłym roku co

Zostaw merytoryczną opinię o Rosa Europe - Siewierz

• Jak się pracuje w Rosa Europe?

Zobacz opinie na temat firmy Rosa Europe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rosa Europe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 10 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rosa Europe?

Kandydaci do pracy w Rosa Europe napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rosa Europe