Opinie o Rosa Europe w Siewierz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Rosa Europe. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Rosa Europe o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rosa Europe w Siewierz

jolka

masz racje xmen jak są takie stare i tyle lat pracuje to niech na emeryture idą Prawda do pracy idzie się pracować a nie obijać to mało powiedziane bo żeby sie tylko obijały a nie bojcyły po kątach DEWOTY STARE

???

Co nowego u M.K??i J.M????

mimi

produkcja pomagać montażowi hahahah wystarczająco za was robimy bo wy sobie raczki połamiecie. takie zarobione a za 15 to już w szatni siedza, nie wspomnę o nockach bo wtedy to już godzine przed siedza i nic nie robia!!!!

do xmen

Szanuj ludzi agencyjny kolego,a ha ha tak sie pisze -duzo musisz sie jeszcze uczyc!

Pracownik Produkcji

"Kierownik D.B. to mój ziomek. Razem na nocce palimy coś wesołego. A i piwo po kątach mam schowane. Wiem co i jak, nic mnie nie zaskoczy"

Głównie o palenie.

xmen

10 lat robi firme zbudowala no to czas na emeryturke isc bo sily do pracy brak ciagle na jednej maszynie to i detali sie nie zna no tak teraz siedzi sie przez polowe dniowki a potem lezec sie bedzie bo nie te lata juz cha cha

panmarek19766

Znacie e-maila do firmy Rossa w Siewierzu

Do magik

Popracujesz jeszcze 5 lat to się wyrobisz a zestawy 2 lub 3 maszyn są normalne tylko jak by się na daje nie chodziło co 30min to by się wyrobilo nieroby z agencji

do xmen

A co nie widac motywacji kolezanek z agencji ale nie do pracy tylko do złowienia jelenia!Jak by jedna z druga pilnowały maszyn a nie po hali latały za chłopami to by moze nie było tyle braków a na palarni to kto obsmarowywuje kolezanki te stare i młode?.zgadzam sie tego az tyle nie było wczesniej.zenujace

HALOOOOOO!!!!!!!!
@do xmen

nie wątp głąbie jeden bo nie na takich detalach robiłyśmy i damy rade na wszystkim a ty palancie robisz na jednym i tym samym i jeszcze niedajesz rady dopilnowac tego od 5 miesięcy!!!!!!!!!!!!!!!!!!tylko kierownik codziennie musi wam przypominac a i tak niedociera ułomy i patologia jeszcze takiego rzutu jak wy to w tym zakładzie niebyło!!!!!!!!!!!!!!!

magik

ale weż pod uwage ze kierownik starym pracownikom najlżejsze maszyny daje Jakby nam też takie dawał to tez chodzilibyśmy z rekami w kieszeni wez takie same maszyny jak nowy a napewno dasz sobie rade WĄTPIEa napiszesz rób dłużej robiłam 5 lat wcześniej i takiego dziadostwa jak teraz to niebyło

Praca

Od kiedy zaczęli przyjmować to barachło z różnych agencji tak zaczęły się opisywania tylko oni robią a reszta nie tylko wy przepracujcie tu 10 lat i jak będziecie znali detale na pamięć to też się będziecie wyrabiać niemoty jedne przychodzącej i tylko z wami są problemy i wy robicie zamieszanie jak Was nie było to takich głupot nikt nie wypisywal wyssanych z palca my po tylu latach mamy wszystko w jednym palcu a wam daleko do nas to my zbudowaliśmy tą firmę naszymi rękami a wy tylko psujecie najbardziej atmosferę buraki jedne pamiętajcie nikt z wami się nie liczy

Praca

koka

tak to prawda niech wkońcu wezmą się za robote bo to już za długo się ciągnie siedzą i obrabiają dupy każdemu aJasiu nawiększa pierdoła to facet w spudnicy :)

XMEN

WY SKONCZCIE Z ROMANSAMI A ZAJMIJMI SIE NIEROBAMI KTORZY ZERUJA NA nas i tu ujawnianie ich stare pierdoly ktore tylko ze obrabiajom wszystkim tylki i glupio sla usmiechy lenie jedne a jajgorsze to jest ze prukwy nie boja sie kierownika janku wez wkoncu sie za nie bo jak nie to zwrucimy sie do dyrektora

haalooo!!!!
@XMEN

ZWRÓĆ SIĘ DO DYREKTORA KTO CI BRONI TYLKO NIECH DYREKTOR PORÓWNA TWOJE UMIEJETNOŚCI I NASZE ZOBACZYMY KTO BĘDZIE BARDZIEJ UNIWERSALNY DLA FIRMY BO JA STANE NA WSZYSTKIM A TY MORZE NA TRZECH DETALACH!!!!!!!!! I ZOBACZYMY KTO WYGRA PATAFIANIE!!!!!!!!

Nikt

Nie tylko u was na D np. jest ich pięć nierobów i nic z tym nie zrobisz

centrum uwagi

Kto jest to jest. Nie wie co się dzieje na hali a pisac bedzie o kimś

ida

panie kunicki moze pan cos z tym zrobi by nie tylko tylko nowe pracownice zapiepszaly a stare opiepszaly sie i nic nie robily a na b to to po prostu zgroza sa dwie co nic nie robia beata i kaska to poprostu wstyd dwa nieroby

Nikt

Nie tylko Janek nic mię widzi ale i M.K na każdej zmianie jest tak na D np. Dagmara Anny itp. podobno prawe reki

centrum uwagi
@Nikt

fajnie być w centrum uwagi :D zawsze o tym marzyłam dziękuję za miłe słowa pozdrawiam

IDA

I AWE TU MASZ RACJE OBIE NIC NIE ROBIA ZA CO IM PLACAM DNIUKI OBIE LAZA SIEDZA NA KAWIE I CIASTKACH A DO TEGO NIE POMAGAJA NIKOMU MALO TEGO CHYBA NASZ JANEK SIE ICH BOI

panmarek19766

Witam....Zn ktoś e-mail do firmy Rossa w Siewierzu

Zostaw merytoryczną opinię o Rosa Europe - Siewierz

• Jak się pracuje w Rosa Europe?

Zobacz opinie na temat firmy Rosa Europe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rosa Europe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 10 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rosa Europe?

Kandydaci do pracy w Rosa Europe napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rosa Europe