Opinie o Rosa Europe w Siewierz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Rosa Europe. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Rosa Europe o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rosa Europe w Siewierz

do haha

A ile tych kochliwych kierowników jest? Sam sobie odpowiedz a nie to poczytaj niżej a się dowiesz

hahaha

Który to kierownik znowu sie zakochał na chwilke?

dodo

Kolejna samotna pragnaca miłosci ;-)

Ruda

No to mamy powtórkę z rozgrywki kierownik zamiast pilnować produkcji flirtuje z pracownica a ona wniebo wzięta paranoja

Pracownik Produkcji

"Kierownik D.B. to mój ziomek. Razem na nocce palimy coś wesołego. A i piwo po kątach mam schowane. Wiem co i jak, nic mnie nie zaskoczy"

Głównie o palenie.

Ruda

Na d wcale nie jest tak dobrze jak piszą

miska

Prosto tyle ze ona na drukarni.

He he

do miska

Nie prosciej zapytac znajomej?;))

iga

Ja osobiście jestem na c ale słyszałam ze najlepiej trzyma się D ale wątpię żebyś tam trafila bo tam jest dużo ludzi...

miska

Hej sluchajcie mam znajoma u was a dzwonili ze jest przyjęcie i mam stawić się w poniedziałek do biura powiedzcie mi proszę na której zmianie jest fajnie i spoko ludzie? Chodzi o to ze wiecie jak jest za pierwszym razem stres i wogule...z tych opini które tu są dziwnie nic nie rozumiem co kto z kad ...

ojej

Jestem niezamezna i zgadzam sie z tym co tu pisza.Jak sie zachowujecie tak do was podchodza!

myszka

@ojej przykro mi że ciągle dążysz ten temat napewno jesteś jedną z tych poszkodowanych żon współczuje Ci mylisz się nie jestem jedną z tych co tu opisujecie Poprostu chciałam zobaczyć czy ludziom jest tak bardzo żle w Rosie że coś sie konkretnego dowiem czy coś sie zmienił tam a to wszystko co pisane było to tylko z palca wyssane zmyślone słowa :)ale widzę że jest ok zarobki praca głupotami sie przejmujecie a do garka dalej nic nie macie Pozdrawiam wariatów :)

ojej

Sama chyba decydujesz z kim sypiasz ze jeden zonkoś lub chłopaczek chojraczek ma ochote na skok w bok to chyba ciebie nikt nie zmusza siła do sypiania z nim!Czytajac twoje wpisy to az załosc bierze to cie tak beda sciskac za maszynami i po lasach a potem ci podziekuja i wróca do zon.Potem po tych twoich chwilach samotnosci zaden rozsadny cie nie zechce.Bo to zwykłe pusz...nie !

myszka

@miska a co robisz jak jestes samotna?dlaczego mówicie ciągle o tych biednych dziewczynach co potrzebują trochę miłości dlaczego nikt facetów nie ocenia oni są bez winy?Dlaczego na tym forum nic nie mówicie jak jest żle w firmie dlaczego nie poruszacie tematu wypłat ?dlaczzego nie dążycie żeby było lepiej dlaczego w tej firmie nie ma solidarności Głupie stare dewoty zajmują sie plotami zamiast walczyć o swoje Zebrania jak były w tamtym roku to nie liczne sie odezwały a te co tu tak wypisują to siedziały i głupio patrzyły co się mówi bo wysłowić sie nie umiały :)baby wszystkie po tych samych pieniądzach

miska

Ja jak sie czuje samotna to sie nie puszczam bo inaczej tego nie mozna nazwac M....u!

myszka

@knan vel nie boli szkoda mi Was bo zaczynacie (usunięte przez administratora) obrabiać ludziom interesujecie się czyimś życiem a tk naprawde to każdy(każda)ma coś na sumieniu jedni się z tym nie ukrywają a drudzy chowią sie po kątach :)Popatrzcie na siebie robicie w tej marnej Rosie Za beznadziejne pieniądze charujecie jak woły i co z tego macie ?Wypłatę która nie starcza do końca miesiąca?Ludzie którzy chcącoś w pracy osiągnąć nie zajmują sie pierdołami tylko wspierają tych co chcą Wam pomóc umiecie obgadywać idzcie na górę powiedzcie o wózkowych,a może poprostu do żaby sie zgłoście z pretensjami ona napewno Was wesprze A co do tych dziewczyn ktoś dobrze napisał szukają tatusiów każdy xzuje się samotny a że faceci są jacy są to co my możemt na to poradzić zamknąć chłopa w domu i niech nie wychodzi :)

No to mamy drugą Kingę M.K. musi się kimś pocieszyć

knan vel myszka

Oj złociutka prawda boli,co najpierw świnstw sie narobiło teraz wstydzic sie trzeba

real

Droga myszko co sie dziwisz ze podchodza ludzie do ciebie tak jak do pan z trasy skoro wyrazasz swój światopoglad takimi kategoriami.Zachowujac totalny brak przyzwojtosci dostajesz takie propozycje na jakie zasługujesz!Ja bym ci nawet piwa nie postawił.

Szczera

Trafiła tam normalnie przez rose przyjęta zostalam. Z własnych obserwacji widać że nie które panny przychodzą po to żeby poszukać zastępczego tatusia dla swoich dzieci. Rozwalaja innym związki a później i tak zostają same.

Zostaw merytoryczną opinię o Rosa Europe - Siewierz

• Jak się pracuje w Rosa Europe?

Zobacz opinie na temat firmy Rosa Europe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rosa Europe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 10 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rosa Europe?

Kandydaci do pracy w Rosa Europe napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rosa Europe