Opinie o Rosa Europe w Siewierz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Rosa Europe. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Rosa Europe o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rosa Europe w Siewierz

do myszka

Mysle ze odciagasz od tematu ,bo dotyczy i ciebie gwiazdo

myszka

@tak tak ja tylko pytam chyba można co nie?

myszka

oj widze ze faceci w rosie to tez duze pierdoły :)a chętna znajdz sobie na trasie albo w domu poszukaj :)

Tak tak

Coś się tak uczepił związków a nie widzisz tego że nad logistyką nikt nie panuje ani kierownik ani liderzy samowolka najmądrzejsxych i najpiekniejszych mamy nadzieję że Maciek się tym zajmie i wreszcie my będziemy mieć trochę lepiej

Pracownik Produkcji

"Kierownik D.B. to mój ziomek. Razem na nocce palimy coś wesołego. A i piwo po kątach mam schowane. Wiem co i jak, nic mnie nie zaskoczy"

Głównie o palenie.

A ja się dalej pytam co z tymi związkami żaba i te sprawy

A ja się dalej pytam co z tymi związkami żaba i te sprawy

Log

Ja myślę że te bzdury to logistyka pisze odsuwając na bok te posty które dotyczą ich samych a wszyscy wiemy jakie to Chamy tylko my przez nich mamy przewalone stawiają wszystko gdzie popadnie a ma być na swoich miejscach wyznaczonych według 5S a my potem opieprz zbieramy za nich ich się upilnować nie da zresztą oni wszystko mają w D... i tak już zostanie bo to niereformowalne beszczele

do szczera

Mysle ze jestes madra osobą i z zasadami ,sadzac po twoich wypowiedziach.Zastanawiam sie jak Ty tam trafiłas i jak wogóle dajesz rade z tym motłochem.

hej chetna myszka

Widze ze kolezanka myszka rozrywkowa to umówmy sie na szalenstwa .Postawie ci pizze i piwo a ty potem odpłacisz sie ,,złotym pakietem''

Szczera

Szaleja dopóki się żony lub dziewczyny nie dowiedzą od dobrych ludzi:-)

myszka

oj tam chłopaki szaleją a któż im zabroni :) a co z tymi związkami

xm

Najbardziej porzadni sa u janka;)

myszka

@ szczera wszyscy ustawiacze sa porzadni :)

Brama

No i bramy naprawione teraz można zacząć robić zakłady kto pierwszy ja rozwali tak jak z resztą całą resztę bo twierdzą że firma bogata to niech naprawia zachowują się jak banda hamskich wulgarnych wandali wszyscy są po..ebani tylko oni najlepsi a taka prawda ze my widzimy co oni robią i to logistyka najwięcej strat przynosi a prosząc o to co do nich należy jesteśmy jeszcze wyzywani i traktowani jak powietrze może w końcu ktoś by się tym zainteresował

Szczera

Z tego co się orientuje to paru ustawiacza należy do porządnych więc raczej jej nie odziedzicza...

myszka

a powiedzcie mi co z tymi związkami działają coś bo cisza żaba tylko paraduje się a nie słyszę żeby cos robiła

darek

niezły numer a która taka chętna na ustawiaczy może się też załapie

niezły numer

No jest jedna taka która ustawiacze dziedzicza, ha ha z raczki do raczki.Niektórych potem choroba dopada

maja

A ten chory z l4to niby kto?

myszka

oj tam dzieweczyny przybywajcie do Rosy bedzie wesoło niech te stare mają czego zazdrościć a i ustawiacze beda miec radoche bo ciagle charują A co do chorego jego sprawa co sie z nim działo rodzine powiekszał haha

Zostaw merytoryczną opinię o Rosa Europe - Siewierz

• Jak się pracuje w Rosa Europe?

Zobacz opinie na temat firmy Rosa Europe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rosa Europe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 10 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rosa Europe?

Kandydaci do pracy w Rosa Europe napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rosa Europe