Opinie o Rosa Europe w Siewierz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Rosa Europe. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Rosa Europe o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rosa Europe w Siewierz

K.

Małe sprostowanie. Uprzejmie informuję, iż komentarz wyżej został napisany przez osobę która w swoim nicku użyła mojej ksywy... Gratuluję odwagi i sądząc po treści komentarza- glupoty. Sprawa została juz zgłoszona. Pozdrawiam

K.

Maja

Firma Rosa Europe prowadzi aktualnie rekrutację na stanowisko Kierownik Produkcji: https://pracodawcy.pracuj.pl/rosa-europe-sp-z-o-o,26975 Jak wyglądają tam teraz warunki zatrudnienia? Polecacie pracę w tej firmie?

Mietek
@Maja

Firma na tą chwile nie potrzebuje Kierownika Produkcji ale mają plan aby szkolić na stanowisko ustawiacza wtryskarek, który to zawód jest teraz na topie i jeszcze długo będzie więc zapraszają wszystkich , którzy mają choć trochę zdolności do mechaniki i intuicyjnej pracy do zgłaszania się do Rosy , jest to dobra szkoła i potrafi przygotować do pracy na tym stanowisku w warunkach czasami ekstremalnych co owocuje w innych firmach jeśli ktoś jest ustawiony na karierę. Tak więc zapraszają do aplikowania na powyższe stanowisko.

Rick
@Maja

Witam. Pytanie nie dotyczy tego forum. Nabór na stanowisko kierownicze jest w Oławie a to forum w Siewierzu.

Ktowie
@Mietek

Tak bardzo dobry zawód tylko nie w tej firmie tu nie ma kto nauczyć Jurek ciągle pijany Andrzej nic nie potrafi A Rydzewski to mruk jest Jarzabek (usunięte przez administratora) leśny i tyle więc powodzenia ja już tu pracuje 2 lata jako ustawiacz i nawet nikt mi nie pomaga

@Ktowie

Na forum nie używamy danych osobowych pracowników. Jeśli zatem jesteś pracownikiem, podpowiedź proszę czy w firmie Rosa Europe zatrudniane są również kobiety?

Czy w Rosa Europe są szkolenia zewnętrzne?

Łusy

Nie ma żadnych szkoleń

Pracownik Produkcji

"Kierownik D.B. to mój ziomek. Razem na nocce palimy coś wesołego. A i piwo po kątach mam schowane. Wiem co i jak, nic mnie nie zaskoczy"

Głównie o palenie.

Rafal Ziółek

Nie rozumiem ludzi którzy narzekają na kierowników i ukrainców przecież nic lepszego jak ta praca nie ma do zakładu mam parę minut robiłem na produkcji faktycznie było ciężko ale jakoś nie widziałem w tym problemu obecnie dostalem propozycje na stanowisko materiałowego przez dobrego kierownika D.B nie było jakiegoś łaka łaka kierownik to mój ziomek palimy razem coś wesołego na nockach a czasami jakieś piwo mam schowane po kątach zakładu wiem co gdzie jest nikt mnie nie zaskoczy

Czarodziej
@Rafal Ziółek

Wszystko fajnie tyle tylko że nawet jeżeli z kierownikiem D.B coś tam palicie I Wogole to raczej nie używaj takich określeń na forum bo każdy czytając to dochodzi do jednego wniosku a jakiego to sie domysl

agata

jakie są zarobki na start?

@agata

13 brutto plus 500premi tez brutto zapierdziel na maszynach , pot leje sie po tyłku bo temperatura sięga 30-40stopni a zimą poniżej zera i jeszcze cie obgadaja i wyzwia od debila

@Smieszka

13 zł to ma Ukraina i to na ręke ,pracownicy Rosy 2100 +500 zł premi obecnościowej brutto

@anonymous

Wiec wychodzi 1870 na ręke, szalenstwo haha

Za ten zapierdziel to o 1000 za mało

wojtek
@Smieszka

jak sobie ludzie pozwalaja na takie traktowanie to ich problem może lubia jak ktoś ich szmaci ale są ludzie i ludziska

nowyambitny

jakie warunki pracy zastanawiam sie nad dolaczeniem do zepolu

Zapraszamy was wszystkich do electroluxa, sezon rusza w maju a kończy się w lutym lub jak w tym roku trwa caly rok. Zarobki o wiele większe a i kultura pracy o niebo wyższa. Wasi żenujący kierownicy nie dorastają do pięt naszym liderom

zadowolona

ALE U WAS NIE MA TAKIEJ SWOBODY JAK U NAS A NIE 8 GODZ W JEDNYM MIEJSCU

@zadowolona

No to racja. Zapraszamy tych co zarobic niezłą kasę mimo że trochę się zmęczą. Obibokow nie potrzebujemy

@Marcin

Ale ludzie potrzebują stailizacij cały rok trzeba płacić rachunki i żyć ,marne pieniądze ale sa

Prezes
@Marcin

Niezla kase ?? Hahahaha dobry jestes xD liderzy z kultura itd :D no teraz to mnie na lopatki rozlozyles :D siedz tam dalej i pisz tw brednie w ROSA jest luzniej

Czy ktos moze napisac jak wyglada praca w dziale jakosci firmy Rosa ? Zarowno na hali jak i w biurze Pozdrawiam

MK
@Marek

Jak co wygląda? W kj nie znaju takiego słowa.

birner

na bramie nie wpuszczają Moje sugestie dla Rosa Europe: więcej luzu Lubię atmosferę w Rosa Europe za: hałas

Boroda

Якщо ви новачок вам жопа як тільки ви приходите на роботу вам ніхто нічого не пояснює сказали йди туди то туди і всьо ти приходиш і тут починається гра в логіку сам догадуєся шо потрібно робити а потім приходе контроль якості і їб*ть шо ти не так робиш потом приходе друга людина з контролю і знов каже нашого ти так робиш то не тре робити таке враження що вони самі не знають шо робити вам видають акти їх тре заповнювати але майже ніхто не знає як .Сама більша проблема це коли ти працюєш і бачить шо встигаєш роблять бистріше процес в мене по акту за годину мало вийти 94 деталі а в ріалі вийшло 145 . Постійно тре бігати всьо шукати таке враження як ти для себе робиш закінчились палети всьо тобі їх перевезуть може через минут 20 якщо не пізніше і в тебе завл і тобі хрен хто поможе тільки будуть дивитись і сміятись моя порада не йдіть туда працювати

Maleństwo
@Boroda

I co wyżaliłaś/eś się na forum że Ci źle że nie dobrze... pakuj swoje manatki i nara bo nikt za Was lesery robił nie będzie... macie koordynatora więc niech Was szkoli tłumaczy itd.... a jeszcze niech sprząta ten cały (usunięte przez administratora) który wokół siebie robicie.... a jeszcze jedno głąbie jeden z drugim w tej firmie są instrukcje w których wszystko pisze wzorce co trzeba robić i wzorce jak to ma wyglądać... ale lepiej Ci lejbo jeden z drugim błysnać tym swoim " niepaniemaje".... nie wrzucam wszystkich do jednego wora bo niektórzy są pracowici za to dla Was +... P.S. Na polskim forum pisz po polsku..

Zbynio

Może zacznijcie doceniać pracę w firmie. To dobry pracodawca.

@Zbynio

Hahahaha chyba tylko dlatego ze placi w terminie haha. Rynek pracy sie tak rozrusł ze ten super pracodawca jeszcze troche i ludzi nie bedzie mial

Nnnnnn
@Zbynio

Na (usunięte przez administratora) dobry pracodawca

Gall Anonim
@Zbynio

zrezygnowałem z tego pracodawcy rok temu i bardzo dobrze na tym wyszedłem :)

Ona

Pracujcie dalej z wyobrażeniem ze nigdzie lepszej pracy nie ma, pracujcie na siebie za ukraincow. Nie szkoda wam ludzie zdrowia?

@Ona

A gdzie tych tomek nie ma za wszędzie , jak na ziemniakach, a i wymógl naszego, zakładu pod dyktando ich

@Kasia

stomek

@Kasia

Na co polacy pozwalają to to maja , mialam i ja....ale odpusciłam bo tak sie nie da pracowac i uwierz mi ze w innych zakladach tak sie z nimi nie cackaja.

Maja

@ada no rozumiem, że widać inne traktowanie w rosa europe. Szkoda, że nie wiecie czym jest to spowodowane. Czy firma nie wymaga od Ukraińców nauczenia się języka polskiego? Wtedy nie byłoby sytuacji, że ktoś czegoś nie rozumie.

zadowolona
@Maja

MAJA po twoich pytaniach i komentarzach wydaje mi sie ze jestes typowa blondynka i nie wiesz w jakim swiecie zyjesz

Natkaaa
@Maja

Ej blondyna co ty mówisz, twojej jeszcze raz o ścianę i wracasz

Niko
@Maja

Juz lepiej nie bedzie p.Adam powinien troche obeznac sie w ukrainie sa tak okropni ze sie nieda pracowac nie to co ci starzy wiedza jak i skutecznie pracowac dziwie sie ze puszczaja dobrych a zostawiaja samych (usunięte przez administratora) (bez obrazy) ale tak jest.

Janusz

Jeśli jest taki zły to może trzeba zmienić?

Tomasz

Maruderom zawsze coś przeszkadza!!

ada

A czy nas pracodawca docenia dostajemy po 2 3 maszyny a ewentualnie 1 z ciężkim detalem pot po tyłkach nam cieknie mamy tylko małe wentylatory a jest coraz bardziej gorąco i znowu kłopot z ukrainą nic nie rozumią a nam się obrywa mają jak w raju nie rozumiem czemu nie chodzą od początku na saharę co są pracownikami lepszego sortu

Mark

Jak można dostać się do pracy u was?

@Mark

Autobusem badz samochodem

Od ostatniej opinii związanej z rosa europe minęło już sporo czasu. Jak aktualnie wyglądają warunki pracy w tej firmie?

Ona

Warunki pracy nic sie nie zmieniaja , jest kiepsko z placa . Wydaje sie ze Rosa stawia na ukraine bo polakow u nas nie przybywa bo marne stawki , a otwieraja sie fimy ktore daja najmniej 13 brutto plus premie. Przykre to jest , a tu najnizsza krajowa . Podejrzewam ze jeszcze troche i to bedzie firma zatrudniajaca tylko ukraine, tyle ze i oni chca juz uciekac wiec nie wiem jak wlosi sobie poradza

Niestety duży nacisk na normy, nie pracując jednocześnie nad usprawnieniem pracy operatora, na wszelkie uwagi usprawnień jedna odpowiedź "nie da się". Zdarzało się że pracę 2-ch ukraińców robił 1 polak. Mam nadzieję że z czasem uda się to zmienić....

Zostaw merytoryczną opinię o Rosa Europe - Siewierz

• Jak się pracuje w Rosa Europe?

Zobacz opinie na temat firmy Rosa Europe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rosa Europe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 10 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rosa Europe?

Kandydaci do pracy w Rosa Europe napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rosa Europe