Opinie o Rosa Europe w Siewierz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Rosa Europe. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Rosa Europe o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rosa Europe w Siewierz

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Rosa Europe?

Rem

Pracowałem w tej Firmie 7 lat i nigdy nie było żadnych imprez wyjazdów i spotkań integracyjnych. Firma oszczędza na wszystkim dlatego o czym takim można tylko pomażyć.

Robert
@Rem

To i tak sporo czasu tu spędziłeś. Co cię trzymało przez taki okres tutaj?

@Robert

Trudna sytuacja na rynku pracy. Dopiero kilka lat temu znalazłem lepiej płatną pracę.

Maria
@Rem

Ciekawe po co tak oszczędza... Aż tak liczą się dla niej zyski że szkoda tej firmie zintegrować ekipę żeby jeszcze lepsze dochody przynosiła ??

@Maria

Włosi to najgorsi pracodawcy moim zdaniem. Oszczędzają na wszystkim.

Była pracowała

Ja była i pracowałam na drukarni tam to jest jakaś poraszka są tak posrane ze ktoś nowy może lepiej umieć niż one jak się pytałam czemu mi się tak robi to one nigdy nie wiedzialyi krzyki ze jakaś norma ilości a same nie robiły a ta jedna wchodzi tak w (usunięte przez administratora) kierownikom ze wazeliny nie musi mieć

@Była pracowała

No wreszcie ktoś potwierdził prawdę o drukarni w Rosa nikt nowy im nie przypasuje bo może z czasem być lepszy tam są sami bumelanci popalić norma minimum a nowemu podsunąć siatkę dziurawą niech się męczy dziady i tyle

Pepsi
@Mops

Z siatką dziurawą to się i starzy pracownicy męczą. Rose nie stać na podstawowe narzędzia do wykonywania pracy.

@Pepsi

Jak nie stać to po co ta firma istnieje

Bąbel
@Była pracowała

Pozatykało wspaniałych drukarzy mistrza Wla i resztę. Kierownicy to sami się boją bo Wla jak się obrazi to produkcji nie zrobi. Serix zrobiłby porządek z drukarnia w Rosa brakuje właściciela a tam tylko spółka każdy ma wszystko w nosie aby duża pensja była nadgodziny dla wybranych.

Bąbel
@Była pracowała

Na drukarni to zwykle dziady zawistne robią oprócz K. P.

@Była pracowała

No i jak gwiazdy z drukarni dalej Wla ludzi wygryza bo nie pasują? Ten za stary ten za dobry widzi za dużo co firma wyrabia

Link
@Mops

Bo to prawda pracowałam tam to wiem

Nnnn

Prawda

Rick

Masz koleś zacięcie trzeba przyznać. Oprócz narkotyków twój ulubieniec jest jeszcze alkoholikiem a może jeszcze hazardzistą? Nie złe ciekawe kim jeszcze i co znaczy w twoim nędznym poście "Tą resztą". Widać po raz kolejny że nie nic normalnego napisać nie potrafisz w dodatku piszesz bez sensu.

HA, Ha

Ja też wiem Nowy wpis21.11.2021 08:14 Pracownik Już.wiemy 30.09.2021 05:51 Pracownik @ĆPUN NOWAKOWSKI Osobą która tak namiętnie opisuje Damiana pod różnymi nickami jest Adrian Z brat Kariny Z pracującej na drukarni. Resztę sobie dopiszcie

HA, Ha, ha
@HA, Ha

KPP też wie Nowy wpis21.11.2021 08:16 Pracownik Pytanie @Ja też wiem Adrian Z. Nowy wpis21.11.2021 08:08 Były pracownik Pytanie @Już.wiemy Tą resztą jest Damian Brojerski - KIEROWNIK w ROSIE - notowany na KPP w Zawierciu za jazdę pod wpływem alkoholu i zaliczający dołek za posiadanie przy sobie dość pokaźnej porcji marihuany w mojej osobie :) Czy taka osoba powinna piastować tak odpowiedzialne stanowisko w firmie, która chce siebie szanować? Resztę dopiszcie sobie sami :)

Pracownik Produkcji

"Kierownik D.B. to mój ziomek. Razem na nocce palimy coś wesołego. A i piwo po kątach mam schowane. Wiem co i jak, nic mnie nie zaskoczy"

Głównie o palenie.

Mateusz Kopeć

Idź się naćpaj z Brojerskim narkomanie i wyładuj swoje frustracje seksualne pod przedszkolem, bo takie tylko na ciebie polecą :)

@Mateusz Kopeć

To jeszcze bardziej wskazuje że nie masz mózgu. Idź za halę i strzel sobie baranka najlepiej w mur. Może to coś pomoże lecz głęboko w to wątpie.

Riki-tiki narkotyki
@Rick

Strzel to sobie w żyłę z Damianem Brojerskim cuś wesołego na nocce ćpunie! Może zaliczysz awans i dziesięciolatkę I niech was radiowóz wiezie na MONAR, kastrację czy H-j wie gdzie bele kaj ino żeby "normalnych" ludzi w to nie mieszać!. To nie jest miłe uczucie jak cię trzepią Panowie policjanci za czyjeś grzechy pod blokiem narkomana Brojerskiego, bo liczyłeś na jakieś względy w pseudo-pracy Rosie prawda?

@Riki-tiki narkotyki

Normalni ludzie nie piszą takich głupot jak ty. A co do pracy w Rosie wystarczy być ogarniętym i chcieć pracować. A jak komuś praca nie odpowiada trzeba szukać innej a nie wylewać gorzkie żale i smutki na publicznym forum bo jest to żałosne.

@Rick

Nawet jak jesteś ogarnięty to i tak cię wykopią bo możesz być za dobry. To normalka na drukarni w tej wspaniałej firmie

@Rick

Bzdury jak jesteś ogarnięty to cie wykopią bo miernoty Rosy boją się o swoje stołki. No co tam Wla z drukarni dalej wybiera sobie z kim będzie pracował a z kim nie. Sosnowiecki koło rządzi.

Krecik
@Mops

Mam nadzieję że ktoś Was skontroluje na to co robicie wywalacie ludzi bierzecie UK zamiast nas Polaków

@Mops

Przez takich pracowników jak ty sama sie boisz ze cię wywala to jak ktoś przychodzi ogarnięty to pierwsza mówisz ze sie nie nadaje sie

@Mops

Ja się nie boję tam inni niech portkami trzęsą.

ĆPUN NOWAKOWSKI
@Mops

JAK JUŻ SOSNOWIECKIE (usunięte przez administratora) TAM RZĄDZĄ - NIE JEST DOBRZE - TO CV SKŁADOM. KAŚ MOM SIĘ WSTAWIĆ Z WIZĄ, JA? JAK JEJ NIY MOM A MOM PYSZNE NARKOTYKI DLA BROJERSKIEGO NA NOCKĘ JEST SZANSA NA JAKIEŚ SZYCHTY TOM? Z GÓRY DZIĘKÓWA I POZDRAWIAM ADRIAN NOWAKOWSKI Z BREMBO, ul. Dojazd Z-CIE :) JESTEM NARKOMANEM TO PLUS NA ROZMOWIE KWALIFIKACYJNEJ?

Już.wiemy
@ĆPUN NOWAKOWSKI

Już.nikt_nie_chce_przyjść?
@Już.wiemy

Tak źle jest? (usunięte przez administratora)

MOŁEK, Jecek
@Już.wiemy

EJ. Przecież to nie prawda! Proszę tu nie pisać takich głupot i poproszę w tym miejscu o rzetelne CV kierownika Pana Brojerskiego np. to z Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu.

@MOŁEK, Jecek

Koleś zastanów się nad tym co piszesz.

Rem

Ach to znowu ty. Łatwo cię poznać po błędach ortograficznych. Imię i nazwisko posisze się z dużych liter.(usunięte przez administratora)

Rick

Tak to szczera prawda. Nic dodać nic ująć. W dodatku widać praca w Rosie bardzo mu zaszkodziła i pogłębiła chorobę. Policja też nie reaguje bo na pewno ma żółte papiery więc co takiemu można zrobić.

@MOŁEK, Jecek

Hej Adi. Uważaj aby Policja tobie nie wystawiła stosownego CV. Do twojej wiadomości. Osoba, która pomawia inna na forum internetowym może zostać ukarana grzywną, karą ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do 1 roku.Dodatkowo, sąd może orzec wobec skazanego również nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego. Osoba pokrzywdzona może również żądać podania wyroku do publicznej wiadomości. Zastanów się zanim jeszcze cokolwiek tutaj nie mądrego napiszesz na twojego ulubieńca Damiana.

rafał ziólek
@Rem

(usunięte przez administratora) Uważaj co piszesz! Do twojej wiadomości: Okoliczności wyłączające karną bezprawność czynu nazywamy kontratypami. Art. 213 k.k. wskazuje sytuacje, w których wyłączona zostaje bezprawność wygłaszania negatywnych opinii na czyjś temat. W §1 ustawodawca zaznaczył, że nie dochodzi do przestępstwa, jeżeli zarzut zgłoszony pod adresem danej osoby był uczyniony niepublicznie lub był prawdziwy. Zatem niekaralne jest wyrażenie niepochlebnej opinii o innej osobie, o ile robimy to np. „w cztery oczy” z adresatem krytyki. Oczywistym jest także, że nic nam nie grozi za wyrażenie nieprzychylnych komentarzy publicznie, o ile zawarte w nich informacje są prawdziwe.

@rafał ziólek

Hej Adi. Po raz kolejny twoja choroba umysłowa daje znać o sobie. Przestań się podpisywać za innych a podpisz się za siebie. Miej w sobie odwagę. A teraz najważniejsze jakbyś nie wiedział. To forum jest po to aby ludzie, którzy chcą podjąć pracę zapoznali się z opinią od byłych lub obecnych pracowników na temat warunków pracy, płacy lub czego można się spodziewać na rozmowie o pracy. A ty biedny smutny człowieku o czym tutaj piszesz? Ciągle jedne i te same głupoty. Sprawa jest prosta jeśli na zakładzie są narkotyki a twój ulubieniec Damian je zażywa to zgłoś to na policję. A jak cię skrzywdzili to zbierz dowody i podaj zakład do sądu o (usunięte przez administratora) I przestań szczekać na tym forum bo robisz tylko z siebie pośmiewisko. Tobie człowieku miejsca się pomyliły. A na końcu nie jestem (usunięte przez administratora) i nie jestem z Zawiercia. I nie obrażaj innych bo źle skończysz.

ROSA
@Rem

Tą pogróżkę zapisałem sobie z innymi dowodami :) Miej jaja i napisz tu o mnie z imienia i nazwiska jak jestem taki zły! Chciałem tylko pracować z normalnymi ludźmi, zrobić to co mam zrobić, dostać hajs i na ra. Czekam ...

@rafał ziólek

No może policja wreszcie zrobi porządek z braniem dziadostwa a firma z Ti co udają ze robią

Ric
@ROSA

To czekaj dalej. Najlepiej na mannę z nieba.

Adrian Z.

LINDA, Bogusław

Po raz kolejny moja merytoryczna opinia o tym zakładzie została usunięta? Kogo to boli? Damiana Brojerskiego czy górę? Przypomnę tę wypowiedż pracownika z Siewierza po raz: Rafal Ziółek 05.03.2019 17:33 Nie rozumiem ludzi którzy narzekają na kierowników i ukrainców przecież nic lepszego jak ta praca nie ma do zakładu mam parę minut robiłem na produkcji faktycznie było ciężko ale jakoś nie widziałem w tym problemu obecnie dostalem propozycje na stanowisko materiałowego przez dobrego kierownika D.B nie było jakiegoś łaka łaka kierownik to mój ziomek palimy razem coś wesołego na nockach a czasami jakieś piwo mam schowane po kątach zakładu wiem co gdzie jest nikt mnie nie zaskoczy. 10 polubień. •

ŁOWCA ĆPUNÓW

(usunięte przez administratora)Już dawno tyn zakład by nie istniał, gdyby ludzi takich jak ja było więcej i mieli jaja i nie dali się wykorzystywać :)

@ŁOWCA ĆPUNÓW

Ciekawe w jaki sposób to robią. Tak miej jaja i zrób to co napisałem wcześniej a nie znowu szczekasz na tym forum. A tak w ogóle po co tam pracowałeś? Ktoś Ci kazał? Przecież nie ma obecnie problemu z pracą.

LINDA, Bogusław

TY do Ciebie godom pracodawco mój miły :) Po co usuwasz niewygodne wpisy dla siebie a mi grozisz? No pytam się po co? To przypomnienie dla nowych kandydatów: Rafal Ziółek 05.03.2019 17:33 Nie rozumiem ludzi którzy narzekają na kierowników i ukrainców przecież nic lepszego jak ta praca nie ma do zakładu mam parę minut robiłem na produkcji faktycznie było ciężko ale jakoś nie widziałem w tym problemu obecnie dostalem propozycje na stanowisko materiałowego przez dobrego kierownika D.B nie było jakiegoś łaka łaka kierownik to mój ziomek palimy razem coś wesołego na nockach a czasami jakieś piwo mam schowane po kątach zakładu wiem co gdzie jest nikt mnie nie zaskocz

NOWAKOWSKI, Adrian

Mój sąsiad, który jest tam kierownikiem i ziomeczkiem jednocześnie zasysa na nocce jak odkurzacz co popadnie! Białe, zielone, w żyłę, do gardła! Jazda na podwójnym gazie to mała akrobacja przy tym co potrafi. Powiatowa Komenda Policji w Zawierciu może wystawić mu takie zaświadczenie, że nikt go tam nie ruszy !

Ryck
@NOWAKOWSKI, Adrian

Hej. Nie wiedziałem, że narkotyki są zielone i bierze się je do gardła. Dzięki że mnie i innych uświadomiłeś bo ja nie zażywam to nie wiem i nie zamierzam tego robić. Patrząc za twój post pisany o bardzo późnej porze widać, że sam sobie dałeś nie źle w gaz i miałeś problem żeby zasnąć. W dodatku twój ulubieniec Damian wyrządził ci wiele złego i bardzo cię skrzywdził dlatego tak często o nim piszesz na tym forum ciepło i miło o nim się wyrażając. Za pewnie Damian ciągle cię prześladuje i często śni ci się po nocach stąd tak liczne posty. Och jakie to przykre i smutne. Musisz szybko zmienić pracę. Zmień również płytę bo jesteś koleś po prostu nudny, smutny i żałosny. No i co najważniejsze na koniec żal tego czytać.

Poza wla to na drukarni niema nikt pojęcia o poligrafii

@Piotr

Jak się zna to czemu siatki chowa przed innymi nie szanuje współpracowników jest zazdrosny zamiast pomocny wszyscy pracują dla dobra firmy i zyski dla firmy a on dla siebie pracuje

Pepsi
@Piotr

Nikt nie ma pojęcia a dziewczyny jakoś robią tyle lat i to nie gorzej jak on. Wręcz bym polemizowała nad tym kto jakie braki puszcza. Pracowałam, widziałam. Praca nie każdemu podpasuje, to nie jest żadna czarna magia ale namęczyć się czasem trzeba. Żadna wiedza o poligrafii nie jest potrzebna. Kwestia zapamiętania ustawień maszyny.

Julka
@Pepsi

Mam nadzieję że Wla dostanie po zyci jak dowala innym tracą przez Ciebie pracę jesteś Wla złym współpracownikiem mam nadzieję że karma wróci do Twojej osoby i dostaniesz za swoje

NOWAK, Adrian ul. Dojazd Z-cie
@Piotr

A mój sąsiad Damian Brojerski nie wdychał tam nic? Zasysał tam na pewno jak odkurzacz na nocce co popadnie! Członka Wla pewnie też! Ma 100 procentowe doświadczenie ! KPP w Zawierciu też to zaświadczy :)

Silesian Spider-Man

Witojcie, pikny bezrobotny czwartku :) To jo Mateusz Kopeć - narkoman! Wczorej widziałom siebie o 8.00 pod UP w Z-ció. Pracy chybo nie szukołem, coły łeb cerwony miołem, fest gryfne krzoki tom majom, żeby porządnie się naćpać, ja? Moje terytorium. Chyba ży on robił tam obczajkę dla Marcina Banota aby wspiąć się tom na szczyt i walnąć sepuku! Pozdrowiom Chropoczów :)

BROJERSKI, Narkoman

Ktuś, cuś na nockę mo cuś wesołego, ja? Ale bym się K***A naćpał z Jackiem Mołkiem :)

Nem
@BROJERSKI, Narkoman

Znowu jedne i te same nudne farmazony, no i te błędy ortograficzne. Może lepiej koleś napisz za co wyleciałeś lub jak cię ciężko skrzywdzili w tej Firmie skoro tak się wyżywasz na publicznym forum robiąc z siebie tylko pośmiewisko.

@Nem

Możecie się śmiać ze mnie :) Ja wami gardze i śmieje z was :) Nieudacznicy po kolei licząc od kierowników po szeregowych pracowników. (usunięte przez administratora) narkomani i (usunięte przez administratora) bijący się między sobą o jałmużnę, Boże przebacz! I ta wasza koleżanka, która bawi się w rodzinę.pl i ma ponad 20 tysięcy długu do spłacenia. I tam szukała ukojenia pieniężnego ... ha,ha,ha, chyba jak by była Ukrainką i było to 20.000 UAH.(usunięte przez administratora) I robi kolejne dzieci non stop aby z 500 plus spłacać zadłużenie nie no K**A Żal to mi was :)

Nem
@Kasia

Nie chce mi się z tobą gadać.

Łudzik
@Nem

Mi też z zawierciańskimi psami w tej firmie nie chciało mi się godoć ino zrobić swoje, fajrant i piwko. Ale gorole wolą na odwrót: piwko w pracy po kątach, żyła z Brojerskim i żeby inni zroblili za ciebie :)

@Łudzik

A może byś się podpisał za siebie a nie podszywał się pod kogoś. Smutny bohaterze tego forum. Widać z całą pewnością że cierpisz na rozdwojenie jaźni. Jakie to przykre ale prawdziwe.

@Łudzik

Czyli nic ci nie pozostało jak tylko w trybie natychmiastowym się zwolnić i zadaj sobie pytanie dlaczego tak długo się męczyłeś w tej Firmie. Gdzie popełniłeś błąd? Jak mogłeś do tego doprowadzić? Dlaczego jesteś taki nieodpowiedzialny!? No i na końcu dlaczego i po co tam w ogóle pracowałeś?

FAK U
@Rick

Znajom mnie Ci, kerym na to pozwola, ja richtig? Wiesz gdzieś przeczytałem, że wszyscy jesteśmy wariatami tylko nie zdiagnozowanymi ... chorymi na pieniądze! I inny, że w Polsce Polak nienawidzi Polaka! Dlaczego tak jest? M. in. Powstania Śląskie? To ja jestem inny, ja? Trzeba mnie szybko hospitalizować i zakuć w kaftan? Wiesz ... najlepszych przyjaciół miałem wtedy kiedy miałem 12 lat (Stephen King). I ty też się do nich zaliczałeś :) Wszyscy graliśmy wtedy na podwórku do jednej bramki a dziś ... ? Czemu tak się stało? Odpowiedz sobie sam? To nie ja zacząłem tą wojnę (John Rambo) ...

@FAK U

Hej. Mam w rodzinie lekarza psychologa i wiesz co ci napisze. Otóż chorób psychicznych nie da się wyleczyć ponieważ jak sobie ktoś coś ubzdura to niestety musi mu tak pozostać do końca jego dni. Niestety ty jesteś najlepszym tego przykładem.

brojer
@Rick

Jutro ida się leczyć, ja :) Na koszt ROSY .. ha, ha :) Jak tam inwalidów zatrudniajom! Ino żybym Cie znowu na "żyłce" w Twojej świątyni po drodze nie widzioł, bo dostaje hercklekotu. Znam dobry MONAR w KTW, Wisz ktuś cuś strzeli do żyły ino roz to niestety musi mu tak pozostać do końca jego dni. Niestety ty jesteś najlepszym tego przykładem.

Remo
@brojer

Tak się składa że ja nigdy nie (usunięte przez administratora). Nie znasz mnie i nie wiesz kim jestem a piszesz takie głupoty. Idź się lecz przynajmniej złagodzisz skutki swojej choroby umysłowej. Życzę powodzenia.

ŁUDZIK, Katarzyna

To znowu poproszę o macierzyńskie i 5oo plus na długi :) I na narkotyki oczywiście Panie Brojerski-ćpunie dla mnie i męża.

Neo
@ŁUDZIK, Katarzyna

Proszę bardzo. A ja ci wypłacić? Przelewem czy na konto? A może do rączki.

Remo

Widać taki robotny jak i ty w Rosie. Pewno kupę dziadostwa narobiłeś i Elektrolux zatrzymali więc wyleciałeś i teraz flustracje oraz gorycz wylewasz na forum robiąc z siebie pajaca w dodatku podpisujesz się za innych co dodatkowo pokazuje jaki jesteś żałosny. Nara.

Kierownik Narkoman Brojerski

Produkt ... jaki produkt? To tu się coś produkuje? Człowiek .. jaki człowiek? Tu się jakiś człowiek liczy? (usunięte przez administratora)

Czarodziej
@Kierownik Narkoman Brojerski

A jak z kierownikami na produkcji coś się pozmieniało od zeszłego roku czy dalej ci sami?

MOŁEK, Jacek
@Czarodziej

Zawierciańskie i myszkowskie pijawki, które przyssały się do siewierskich narkotyków ciężko spotykanych na Górnym Śląsku ciężko jest oderwać od żywiciela :(

@Kierownik Narkoman Brojerski

Dalej było Ale Bym Się (usunięte przez administratora) Naćpał z Brojerskim ! To usunięcie zmienia kontekst wypowiedzi, która jest ważna dla merytorycznej i ważnej wypowiedzi o tym zakładzie i co tam się dzieje! TY PRACODAWCO! DO CIEBIE MÓWIĘ! JAK MNIE POTRAKTOWAŁEŚ?

ŁUDZIK, Katarzyna

To znowu poproszę o 500 plus plus macierzyńskie i oczywiście na narkotyki dla mnie i męża Panie - Ćpunie :)

BROJERSKI-ĆPÓN

Potencjalnych pracowników (czyli zawierciańskich inwalidów umysłowych) nie interesują takie informacje o tym zakładzie :( Proszę napisać prawdę o problemie narkotykowym pracowników na wyższych szczeblach w tym zakładzie. To nie brazylijska telenowela kto z kim, po, co, na co, dlaczego? Kto komu cześć mówi, kto spod byka patrzy, komu śmierdzi z ryja! Ale bym się naćpał z Moszkiem po 22.00 :)

@BROJERSKI-ĆPÓN

Naucz się pisać poprawie słowo ćpun. To żałosne że na forum robisz błędy ortograficzne. Co do ćpania widać dobitnie, że sam to robisz, bo tylko naćpany może wypisywać takie smutne i nędzne głupoty. Normalny człowiek by tego nie napisał.

Ukraińska pohwa Brojerskiego
@Rick

Bite, ale jo niy jestem stąd., niy mom wiza do Siewierza :( Nie dadzą już mi jej tam po raz drugi, zabiją mnie :) Tam kaj robia to Polak nie walczył z Niemcem o wolność ino sąsiad z sąsiadem. I coś z tego w tym społeczeństwie tu zostało po stu latach od powstań śląskich. Przykre, chore. Bo jeden chciał tu Rzeczpospolitej Polskiej a inny drugiego np. Zagłebia Rhury. Szkoda, że nie obudziłem się w tym drugim.

ok

Witam, jak nazywa się ten nowy kierownik na produkcji taki młody? Oświeć mnie ktoś, chociaż z imienia ;)

Lili

Kiedy wreszcie upadłość

Olo
@Lili

Jak ci nie pasuje to po co tam pracujesz bo co nie umiesz nic robić jak tylko nożykiem machać

King

A ta z drukarni BM to słyszałem ze nawet farby nie wie czym mieszać i się poszła żalić do KG bo MW nie zostawił jej instrukcji i to są drukarze jak nie wiedza czym się farbę rozrabia

Noooowy
@King

TAK BYŁO I

@King

Sama prawda lubię to

Tam nie ma drukarzy tylko są klepacze jak nikt nie ma pojęcia o drukowaniu widać ile robią braków te dziewczyny ale tak jest jak fajeczka a potem pogaduchy przy stoliku to się robi braki w serixie byście tam nawet 1 dniówki nie przerobiłyście brakorobów i tyle

Kacper

A dostajecie jakiś zwrot za pranie albo dojazd ?

Jak długo czekaliście na odzew z Rosa Europe? Oddzwaniają zawsze?

Rosa

Daj sobie spokój z tą firmą to zwykła manufaktura z zawistnymi ludźmi

Zostaw merytoryczną opinię o Rosa Europe - Siewierz

• Jak się pracuje w Rosa Europe?

Zobacz opinie na temat firmy Rosa Europe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rosa Europe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 10 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rosa Europe?

Kandydaci do pracy w Rosa Europe napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rosa Europe