Opinie o Rosa Europe w Siewierz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Rosa Europe. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Rosa Europe o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rosa Europe w Siewierz

ewa

Do Marcinie prawdopodobnie byłeś naszym pracownikiem jeżeli poszłeś do pracy innej to co Cię w dalszym końcu interesują nasi kierownicy i nie oceniaj wszystkich jednakowo

Ona

Czas zastrajkowac niech popatrza wtedy jak ukraina robi i jaki (usunięte przez administratora) zostawia !!! Jak detale do brakow wywalaja a o wszystko obwiniaja polaka

@Ona

Jestem za.

ada

Maju na większość Twoich pytań odpowiedziałam ale dam Ci przykład pracownica z Ukrainy robi coś nie tak .Mówi-nie pajmaju i chociaż doskonale wie co żle zrobiła nie jest niczym ukarana.Nasza za to samo ma w najlepszym razie naganę ustną lub pisemną.Nie wiem dlaczego traktują naszych pracowników inaczej ale tak jest.

Iglo
@ada

A czemu ukraina zeszla z maszyn jak byl pip? Co jest nie tak skoro przyjechali pracowac.......?

Nikt5
@Iglo

Bo tak odgórnie kazali bo za ciężko pewnie pracują

Iglo
@Nikt5

A my co ? Pytal kto czy nam ciezko? Ja piernicze paranoja i jak tu pracowac...

Jan
@Iglo

To sie zwolnij jak Ci zle. Zwolnij miejsce Ukraince.

NickNack

Hania z jakości, niczego sobie laska

zadowolona
@NickNack

Hania jest wogole super dziewczyna tylko z nia mozna cos załatwic i wogole a nie jak nie ktore przyszły z produkcji i z montażu i udają nie wiadomo kogo. A w nocy tylko spią w jakosci i jeszcze jakie złe jak sie im przeszkodzi.

Pracownik Produkcji

"Kierownik D.B. to mój ziomek. Razem na nocce palimy coś wesołego. A i piwo po kątach mam schowane. Wiem co i jak, nic mnie nie zaskoczy"

Głównie o palenie.

Maja

@ada "pod ochronką"? Czy uważasz, że niektórzy pracownicy mają specjalne względy w firmie rosa europe? Czemu Ukraińcy mieliby być inaczej traktowani? Masz jakieś domysły na ten temat?

ada

Maju pracodawcy wiedzą co się dzieje wystarczy spojrzeć na to kto ma najwięcej braków jak są wypełniane karty maszynowe nie odkładane godzinówki (usunięte przez administratora) na stanowiskach i koło maszyn no cóż oni mają to gdzieś a nam się obrywa a najlepsze jest to że przychodzą jak chcą i nie mają z tego powodu kłopotów po prostu są pod ochronką .Jest o czym rozmawiać chyba nie.

Maja

@Zla no właśnie skoro są to gorsi pracownicy od Polaków, to czemu są lepiej traktowani w firmie rosa europe? @ada może nastał czas, żeby pracodawcy to uświadomić rozmową? Pokazać na przykładach jak jakością różni się praca między Wami?

Maja

@Ona no właśnie jestem ciekawa dlaczego tak jest? Czemu inaczej są traktowani Polacy, a inaczej Ukraińcy w firmie rosa europe? Czy według pracodawcy oni lepiej pracują? Możesz to nam wytłumaczyć.

Zla
@Maja

Tak lepiej robia bo co rusz do kierownikow lataja ze nie daja rady a nam polakom nie wolno blokowac bo zjebie cie jak psa albo gorzej...eh gdzie czasy kiedy sie pracowalo i szef walczyl zeby nie odchodzic ....dlaczego oni za kazda godzine maja 10 zl na reke choc pracuja 12 a gdyby pracownik ktory pracuje 4 lata i chcoal by robic po tyle bo akurat sytuacja go zmusza to by ci zaplacili po 8 godz.50% istna dyskryminacja a moze z Polski teraz bedzie Ukraina?.

@Maja

Maju czytaj prosze ze zrozumieniem

ada

Maju to jest tak że w chwili obecnej nasi pracodawcy myślą że są górą i zastąpią nas ukrainą ale się mylą bo gdyby nas zabrakło to nikt nie wiedział by co robić a mało tego ukraina polega na nas więc może góra przyjmie do wiadomości żeby zacząć dbać o swoich sprawdzonych pracowników a nie rzucając im kłód pod nogi

ada

A dlaczego ukraina płaci 80 zł to trzeba jak najszybciej wyjaśnić nie może tak być przecież tak samo jadą

Maja

@ona a czemu Ukraińcy mają wyższe stawki od Polaków? Od czego jest to zależne? Piszesz, że w firmie rosa europe są duże wymagania. Możesz to przybliżyć? Powiesz jak dokładnie wyglądają te wymagania pracodawcy?

Miska
@Maja

Jak mozna tak ludzi traktowac nie dojrze kasa marna to jeszcze nadgodziny w puzniejszym terminie a co jesli ktos jest sam i dostanie 1000 zl z groszami ? Dla nie ktorych to klucz do trumny lub do wypowiedzenia..

@Maja

Maja wieksze bo rosa to o nich wlasnie dba !! Za busa ukraina placi 80zl- polak 140 na reke maja 10zl ggzie polak po 8!!! latach pracy ma 9,36 . Maju teraz rozumiesz??? Wystarczy przejzec ogloszenia ile na produkcji sie zarabia w rosie zarobki to kpina . Chcesz jeszcze zadac jakies pytanie Maju?

rozrzalona

Zmiany zmiany zmiany na zmiane B trafiają sztuczne rzęsy i kręcący tyłek , szkoda czy nikt nie zapytał czy ją u nas chcemy :(

zadowolona
@rozrzalona

to jej powiedz na jadalni ze jej nie chcecie jak taka madra jestes

Sztuczne rzesy
@rozrzalona

Ha ha ha!!! Zazdrościsz tych rzęs sama sobie zrób.Tylko czy cie stać .

Maja

@Smieszny czyli więcej Ukraińców jest w zakładzie niż Polaków? Jest to spowodowane tym, że Polacy nie są zadowoleni z warunków zatrudnienia jakie firma rosa europe im proponuje?

ona
@Maja

Rosa jest firmą w której dają najniższą stawkę na całym śląsku. Każdy nowy po pierwszej wypłacie ucieka, tu ukraincy zarabiają więcej niż polak to jest kpina.Od lutego wchodzą 3 zmiany , wypłata wyniesie najniższą krajową co nawet sprzątaczki w innych firmach zarabiają więcej . Część pracowników już pouciekała zostali tylko ci co im pare lat do emerytury zostało i reszta młodych którzy już się rozglądają za inną pracą.Dają ochłapy a wymagają nie wiadomo czego.Nie warto tam się zatrudniać .

Smutny

A pamiętacie jeszcze nasza barbie A.ndzie? Ta to była lepsza niż ta zawiercianka M Hehehhe

Smieszny

Gdyby nie pracownicy że wschodu ten zakład by dawno upadł ale pracuja ludzie którzy nie mają wyjścia albo nie chce im się szukać nowej pracy dlatego to jeszcze funkcjonuje ledwo wiąże koniec z końcem ludzie pozwolili sobie wejść na głowę związki?!? pff... zalosne ludzie lepiej w Auschwitz byli traktowani niż tam z całego serca nie polecam osobom którzy chcą spróbować może się to skończyć wizyta u psychologa

Maja

@To mogłeś napisać ten komentarz bez ostatniego słowa i nie złamałbyś regulaminu forum. Według niego: https://www.gowork.pl/regulamin nie możemy tutaj pisać treści obrażających innych. A to nawet jeżeli nie podoba Ci się tej użytkowniczki komentarz jest obrażanie, a tego nie można w żadnej sytuacji robić.

Maja

@Shark a czemu Polki ciężko pracowały, a Ukrainki nie pracowały? Czy nikt im nie zwrócił uwagi, że nic nie robią? Czym to było spowodowane w rosa europe? @Raj to nie jest miejsce do opisywania i obrażania konkretnych pracowników. Odsyłam do zapoznania się z regulaminem.

ana

No i koniec wielkiej pani przewodniczącej w końcu ktoś rozważny przejmie tę funkcję głosujmy za nowym przewodniczącym

Ixixi
@ana

No i dobrze .Jak tam ma sie ktos wpisac jak podwyzke zrobila sobie musial by kto byc jeb...-ty zeby kase w jej tylek pakowac ...

J.

Proszę się nie podszywać nieudolnie pod inicjały kierownika ze zmiany B.

Jogi

Najpierw dowiedz sie co to znaczy pederasta.

Maja

Użytkownicy a co się takiego dzieje we współpracy pracowników z kierownikiem, że piszecie takie rzeczy? Są jedni pracownicy faworyzowani? Rozmawialiście z kimś wyżej w rosa europe o tej sytuacji? Może da się jakoś to rozwiązać.

Zostaw merytoryczną opinię o Rosa Europe - Siewierz

• Jak się pracuje w Rosa Europe?

Zobacz opinie na temat firmy Rosa Europe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rosa Europe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 10 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rosa Europe?

Kandydaci do pracy w Rosa Europe napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rosa Europe