GEODIS Road Network sp. z o.o.

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy GEODIS Road Network sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w GEODIS Road Network sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GEODIS Road Network sp. z o.o. w Błonie

kierowcabusa

BIZNESMEN-strzał w 10!!!!!!! A pieniądze na leki znaczy się na sterydy żeby kierowca niezmarł w czasie pracy?No tu Cię musze pochwalić,tyle było by nieprzyjemności gdyby zszedł na stanowisku pracy.W domu to inna sprawa.Jest tylko mała prośba do domowników o powiadomienie ze kierowca nieprzyjdzie do pracy bo kona i proszą o zastępstwo, a w związku z tą przykrą sytuacją poniosą wszelkie koszty pracodawcy.

Bronek

Jakis obląkany typ chwali tak ten Sosnowiec czy moze to sam jasnie pan z zza biurka jak myślicie?

Klient były
@Bronek

przecież to oczywiste

TAKI SIE STARAJACY
@Klient były

Ja na magazynie pracuje

BIZNESMEN

szukam tzw kierowcy na białego merca praca polega na szukaniu przez dwie godziny palet na magazynie po czym załadowanie ja na białego merca a następnie rozładowaniu ich na dziesięciu punktach i w nastepnej kolejności załadunek na pięciu punktach po czym nastepuje rozładunek na magazynie oczywiście wszystko wózkiem tzw paleciakiem ręcznym,ogólna waga przesyłek to ok 15 ton, zapraszam silnych najlepiej nie bardzo inteligięntnych osiłków.Zarobek to 2800 na łape plus premia plus dodatek na leki.ZAPRASZAM.

Przewoźnik

Cała prawda Prawda to Szczecin

Wół roboczy
@BIZNESMEN

Nic dodać nic ując trzeba być głupim i silnym.... ta sama sytuacja w podobnych kołchozach Ra... i Sche..... , jedno jest pewne wielkiej kasy nie zarobisz ,ale zdrowia stracisz,że na stare lata żadne rehabilitację nie pomogą,kto ciągał palety po 1,5-2t to wie o co chodzi,a to jest tam norma.....

www

Tekst ukradziony z innej strony - nic nowego :(

vitja
@Przewoźnik

W Szczecinie w końcu cóś drgło, zobaczym co tera bedzie...kurła tak to jeszcze nie bydło.

Przewoźnik
@vitja

Co ci drgnęło kicha i tyle magazynierów brak kierownik magazynu tylko palety przyjmuje i wspomagają się kierowcami co jeżdżą na wozku bez uprawnień

Tomek .

Możecie powiedzieć coś o pracy w pekaesie w Koszalinie na stanowisku widłowego ??

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
treser

haha już ci dadzą, chyba w cymbał dostaniesz z kopa i będziesz tyrał dalej.A powiedzieć im bujac się frajerzy!!!!! zatrudnijcie sobie kilku Ukrajnców lub Filipinczyków niech nawas robią.

http
@treser

zgadzam się kolego poza jednym to nie oni sa frajerzy tylko ci co na nich robią

momo

Piotr,argumenty za czy przeciw?

http
@momo

a są jakieś za?

ha ha

prezesi dajcie wiecej kasy dkla magazynierów zydy bo dyrektorki beda jazdziły na wózkach jak muły

yhy
@ha ha

to nie tak, nie "będą jeździć" oni już jeżdżą tymi wózkami

ha ha

(usunięte przez administratora) magazynirów długo pracujacych w pekes nie zna granic buraki tylko kilku chetnych do pracy jet wsód nowych pozdro wiecie dla kogo...

Piotr-kandydat do pracy

Witam. Mam pytanie. Potrzebuję opinii osób z Olsztyna znających lub mających do czynienia z magazynierami w Warkałach. Opinia bardzo ważna, zależy mi na tym by rzetelnie poznać styl pracy w PEKAES. Proszę o wypowiedzi bez emocji, racjonalne z argumentami.

Boss

Zapraszam na stanowisko kierowcy do oddziału w Sosnowcu,praca lekka i przyjemna,przede wszystkim bezstresowa.Bardzo mili dyspozytorzy,pomocni w każdym momęcie.Magazynierzy gotowi do pomocy,czyli wyszukują i załadowują Ci przesyłki na auto.No i niesamowicie przemiły, kulturalny,sympatyczny,zawsze gotowy do pomocy kierownik.Zapraszam chętnych.

kierowca
@Boss

ja jestem chetny. gdzie mam sie zglosic ??

mesajka

tylko nie KON tylko nie KOŃ dobra? Może ? WÓŁ ROBOCZY,lepiej brzmi.

szasza

Jak nazywa się kierowca-kurier w Pekaes? KOŃ POCIĄGOWY.

bazanasza

MAGAZYNIER2-To prawda większościowym udziałowcem firmy PEKAES jest konsorcjum z Rumunii więc nie jest to już firma z większościowym udziałem polskich spółek.

Magazynier2

MAGDA bo większościowy udziałowiec z Rumunii niepatrzy ile zarabia magazynier,dla niego liczą się tylko coraz większe zyski.

MAGDA

dno- trzeba wkrótce wystawic puszke na napiwki bo idzie zdechnac z głodu o innych luksusach mozna zapomniec kierowcy smieja sie z nas magazynierów ze zasuwamy za takie pensje pozdrawiamy dyrektorów i prezesów jest was tylu to nie dziwota ze nie ma godziwych pensji a palet coraz wiecej

szofer

@do szofera kretyna-brawo za tak wylewny wpis no po prostu oniemiałem z wrazenia.Nie znize się do obrazania Cię nieazslugujesz na to.Ale ze jesteś (usunięte przez administratora) nie omieszkam napisac.Mimo wszystko pozdrawiam.

szofer

BIZNESMEN-a na paliwo dajesz na dojazd czy trzeba sobie samemu zorganizować?Czyli wychodzi 140 dniówka,a co jak mam urlop lub L4?Jak się zapewne domyślam to niepłacisz nic lub połowe.Ale u takich przewoźników z tej firmy to norma!!!A teraz przeczytaj dokładnie co pisze najmniejsza dniówka gdziekolwiek to 180zł oczywiście na solówce,więc te twoje 140zł to w kamasze sobie wsadz i nipisz więcej bzdur. pozdrawiam.

do_szeofera_kretyna
@szofer

A ty baranie ironii nie zrozumiałeś?? Dlatego też jest tak wiele tu idiotycznych wypowiedzi, bo te tłuki (jak Ty) nic nie kumają.

morska

Już Ci podniosą hahahahahaha to z czego sobie dywidendy będą wypłacać.

BIDOK MAGAZYNIER

Panie Jasnie Prezesie podnies ZAROBKI BO ZA ROK DWA ZOSTANA CI TYLKO CI Z UMOWA NA TZW STAŁE I SLIMOKI KARMIONE PRZEZ MAMUSIE

Tycjan

Potrzebują magazynierów w całej Polsce.Nikt do was nieprzyjdzie!I nie chodzi o pieniądze!!! A mianowicie chodzi o atmosferę w pracy a w tej firmie jest nie do zniesienia ludzie omijajcie to szerokim łukiem.

Zostaw merytoryczną opinię o GEODIS Road Network sp. z o.o. - Błonie

• Jak się pracuje w GEODIS Road Network sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GEODIS Road Network sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GEODIS Road Network sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 6 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GEODIS Road Network sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w GEODIS Road Network sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GEODIS Road Network sp. z o.o.