Opinie o Toppoint Polska Sp. z o.o. w Zielona Góra

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Toppoint Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Toppoint Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Toppoint Polska Sp. z o.o. w Zielona Góra

Halina

@były pracownik, czy wiesz, jaka może być przyczyna tych rozbieżności? Czy jest szansa na negocjację warunków i zrównanie stawek? @Dzięcioł, każdy ma prawo do wyrażenia własnej opinii. To już do osoby zainteresowanej pracą w danym miejscu należy wyciągnięcie własnych wniosków z różnych, często bardzo skrajnych opinii. @xyz, po Twoim komentarzu wnoszę, że pracujesz w Toppoint Polska. Co mogłoby poprawić warunki pracowników w tym miejscu?

Dzidzia
@Halina

Nie wiem, czy tam się coś zmieni na lepsze. Brak szacunku dla pracownika, ciągłe nadgodziny - oczywiście dobrowolne, ale jeśli ich nie robisz - foch kierowctwa. Dosłownie foch. Niska płaca, mnóstwo wymagań. Ciągle problemy z wzięciem wolnego. Presja. Witamy w Toppoint. Zmienić się musi przede wszystkim postępowanie kierownictwa. Brudne toalety można przeżyć, ale traktowania jak psa, już nie. Jestem byłym pracownikiem, odszedłem z własnej woli.

Dużo prawdy w tym co piszą. Toppoint płaci Ukraincą więcej niż Polaką, Polacy 10 zł na rękę Ukraińcy 11 zł...

xyz

Andrzeju999 a co powiesz na wyzywanie pracownika podczas zebrania od głupków? Albo lepiej od świń, które tu pracują . Zaznaczam że osoba ta, jest pracownikiem tej firmy ( kadra kierownicza) . To brak kultury i profesjonalizmu . Tu nie tylko się prosi o kontrol z inspekcji pracy . Sanepid też miałby co robić.Toalety to kpina, zaplecze socjalne to śmiech. Listę można wydłużać , ale wydaje mi się że to wiesz. To są konkrety?

@xyz

Kierownik jego poziom inteligencji jest tak niski że masakra ale cóż przyjdzie czas na niego????

@xyz

xyz sama prawda. Dziwie sie, ze do tej pory nikt nie zrobil z tym porzadku. Sprawa w sadzie na pewno dalaby 100% rezultat.

Dzięcioł

To dowas osób które napisały te opinie pani Katarzyno , Karolino i reszta zwolniona z firmy taka jest wasza opinia niestety nie prawdziwa szkoda nawet pisać 3. Czy Opinie o pracodawcach są w 100% miarodajne? Niestety nie. Anonimowość wypowiadających się użytkowników ma pewną cenę, płaconą w wiarygodności. W związku z czym musisz zawsze pamiętać, żeby do umieszczonych na naszym forum opinii podchodzić z odpowiednią dozą ostrożności i zdrowego rozsądku. Zważ na to, że ludzie zwolnieni z pracy mogą mieć skłonności do przesady czy nawet konfabulacji, w związku z czym nigdy nie traktuj informacji – zwłaszcza negatywnych – znalezionych na naszym forum jako stuprocentowo potwierdzonej. W ramach możliwości czy chęci dopytuj i proś o dodatkowe dane, ale miej na uwadze fakt, że GoWork.pl nie ma możliwości weryfikacji zgromadzonych informacji, a forum Opinie o pracodawcach ma jedynie charakter zbioru prywatnych opinii.

Drukarz

W zasadzie to Ja przeprowadzałem rozmowę o prace z kadrowa a nie ona ze Mną. Myślę, że biorą każdego. Było zabawnie w celach rozrywkowych polecam.

Wiedziałem o firmie więcej od niej wiec nie miała o co pytać.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Filip

Jesteście pewni, że firma nie zasługuje na coś pozytywnego?

@Filip

No jasne że nie jesteś lub byłeś pracownikiem to chyba wiesz zenadaaaaa

Pracownik ????

Chcesz być traktowany jak śmieć, zarabiać gównianą kasę, co chwilę inne godziny pracy i co chwile robić coś innego? Zapraszam do toppointu w Przylepie. Tak zwany kierownik ma zero poszanowania do pracownika. Jeżeli ktoś odpowie że to jest nie prawda, to należy się zastanowić dlaczego ludzie z tej firmy uciekają?

Jacy by kierownicy by nie byli Holendrzy wciąż Ci sami, patrzący z pogardą na pracujących dla nich "polaczków". Teraz zaczeli zatrudniać ukraińców, bo mają ogromne braki ludzi. Już tylu się przekonało, jak jest, że nikt nie chce w Toppoincie pracować. Normalnych dobrych pracowników zwalniaja, a idiotów awansują na kierownicze stanowiska. W zeszłym roku 2017 przeszło 150 OSÓB się zwolniło lub zostało zwolnionych z toppointu. Sama ta ilość powinna dać do myślenia, każdemu kto chce podjąć tam pracę.

Szczera

Pracowałam/em w firmie Toppoint wystarczająco długo, by mieć dosyć. To, co się tam dzieje jest nie do opisania. Przede wszystkim brak szacunku dla pracownika, kierownicy są z przypadku, bez doświadczenia i odpowiedniego wykształcenia. Mają w przykrym zwyczaju obrażać pracowników, nie szanują drugiego człowieka, są tendencyjni i tworzą atmosferę, w której na dłuższą mętę nie da się wytrzymać. Zarobki niskie, 2300 brutto, a wymagania wysokie. Dziwi mnie jedno-że nie było tam jeszcze inspekcji pracy, wystarczyłoby bowiem by przez tydzień zamontować kamerę, by inni przekonali się jak wygląda tam praca i szacunek (lub jego brak) dla pracowników. Nikomu nie życzę trafienia tam, jedyne co może uratować tą firmę od takiego wizerunku to zmiana kierownictwa, na co się nie zanosi. Wiadomo czemu...

@Szczera

No wiesz na układy nie ma rady ........a kierownictwo rok wytrzymuje więc już jest blisko zmianyyyyy

@Kacha

no proszę już manager produkcji się zmienił. Przypadek..... nie sądzę!!!

Andrzej999

tak patrzę na te wpisy i zastanawiam się czy osoby ktore sie wypowiadaja zostaly zwolnione czy same odeszly z tej beznadziejnej firmy. Z reguły negatywne opinie pojawiają się po zakonczeniu wspolpracy z pacownikiem w okolicznosciach niekoniecznie przychylnych dla, bylego juz, pracownika. W takich sytuacjach rozgoryczenie pojawia się zawsze, więc najlepiej wysmarowac zle opinie w internecie, nie podajac swoich danych, a zniechecajac tym kolejnych potencjalnych pracownikow. Mimo wszystko, lepiej pisac rzetelne wypowiedzi, potwierdzone czymkolwiek niż takie bez polotu i konkretow wypociny bylych pracownikow.

@Andrzej999

drogi Panie Andrzej999 nie chodzi tu o to, czy ktoś odszedł sam czy tez został zwolniony z tej firmy. Kwestia tego, jaka atmosfera panuje w trakcie pracy i proszę mi uwierzyć, że od jakiegoś czasu, gdy tam pracowałam, czułam jakbym szła za karę do tej pracy ( zupełnie inaczej czułam się na początku "kariery" w tej firmie ). Coś lub raczej ktoś spowodował, iż większość pracowników owej firmy tak się czuje. Jestem pewna, że jest to spowodowane złym doborem kadry zarządzającej tą firmą. Panie Andrzeju999 życzę Panu dalszej satysfakcji, którą Pan zapewne czerpie z wykonywanej tam pracy. Powodzenia.

@były pracownik

Hmmm.....może Pan ANDRZEJ jest w tej grupie lubianych bardziej to nie ma na co narzekac????

Najgorsza firma w jakiej pracowałam. Wymagania wygórowane a zarobki zaniżone. obrażanie pracowników i brak szacunku dla nich to codzienność. Jak dla mnie (usunięte przez administratora). w tej firmie nikt nic wielkiego nie jest w stanie osiągnąć, bo ambicja nie jest tam mile widziana. Co do kierownictwa, to wolę się nie wypowiadać, bo to ludzie, którym odbiło przez sprawowaną funkcję. Zero profesjonalizmu, traktowanie ludzi według tego jak bardzo się ich ;lubi bądź nie- od tego uzależnione premie!!!! jednym słowem żenada. Szczerze przestrzegam przed tą okropną firmą i życzę samych niepowodzeń.

Kacha

Tragedia tragedia nie polecam wykorzystywanie ludzi za najniższą a wymagania jak by płacili nie wiem ile nie polecam nie pecam nie polecam ........

XXX

Odradzam prace w tym miejscu. Płaca jest na stałym poziomie 2300 brutto i raczej nie ma co liczyc na wiecej. Atmosfera również pozostawia wiele do życzenia.

ewelina

Jakie zarobki można uzyskać na stanowisku sprzedawcy ?

admin

Czy często wyjeżdża się służbowo w firmie Toppoint Polska Sp. z o.o. ? Jak wyglądają takie podróże? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Toppoint Polska Sp. z o.o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Toppoint Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Toppoint Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Toppoint Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Toppoint Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Toppoint Polska Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Toppoint Polska Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 39 ocen.

Toppoint Polska Sp. z o.o.