Opinie o Toppoint Polska Sp. z o.o. w Zielona Góra

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Toppoint Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Toppoint Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Toppoint Polska Sp. z o.o. w Zielona Góra

ToPrawdaCoPisza/Sprawdzilem

Najbardziej toksyczna praca w jakiej pracowałem,nie polecam,to co wcześniej ludzie w komentarzach pisali to prawda,jedyny plus do wczasy pod grusza,a reszta to (usunięte przez administratora).

Użytkownik

Firma niegodna polecenia, pracownicy rekrutacyjni bardzo niemili, nieuprzejmi, chamscy. Kobieta zajmująca się rekrutacją na stanowiska sama powinna doedukować się o większości rzeczach związanych z firmą. Nie patrzą na ludzi jak na organizmy, a jak na odpadki, które powinny płaszczyć się nad stanowiskiem w ich firmie. Masakra i (usunięte przez administratora) tak można nazwać tę firmę. Nie polecam..

Kasia_w
@Użytkownik

a kto tam teraz rekrutuje?

Anka Nowy wpis

Hej. W ogłoszeniu dla team leadera z teraz wiem, że mile widziany byłby komunikatywny język angielski. Zespół ogólnie jest polskojęzyczny? Z kim jeszcze się rozmawia?

Zapytanie o to czy ktokolwiek tu jeszcze aplikuje jest w ogóle uzasadnione? zastanawiam się na podstawie braku komentarzy od dłuższego czasu i generalnie tego, że dość sporo ofert jest teraz powystawianych. W teorii widzę, że mogę iść nawet na Lidera Działu Pakowania i Wysyłek, bo nie wymagają wcześniejszego doświadczenia. wie ktoś jak się zarabia na tym stanowisku?

Rynek pracy Nowy wpis

Piątki do łapy na 100% nie dostaniesz.

Dziś pojawiła się oferta dla specjalisty ds. planowania produkcji (z j. angielskim). Przy tej poprzedniej opinii nie wiem czy mój proces będzie wyglądał podobnie ale nim w ogóle do niego dojdzie to jest tu ktoś w stanie wycenić to stanowisko? nie ma widełek, nie wymagają doświadczenia i zastanawiam się czy to nie będzie minimalna i potem coś więcej?

Planista Nowy wpis

250 brutto powyżej najniższej lub najniższa.

Użytkownik

Kasia_w
@Użytkownik

a kto tam teraz rekrutuje?

Drukarz

W zasadzie to Ja przeprowadzałem rozmowę o prace z kadrowa a nie ona ze Mną. Myślę, że biorą każdego. Było zabawnie w celach rozrywkowych polecam.

Wiedziałem o firmie więcej od niej wiec nie miała o co pytać.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Olcia

Czyli doświadczenie nie ma kompletnie żadnego znaczenia? Zaczął mnie po prostu zastanawiać tamten wątek, w którym ktoś pisał o tym, że mając 8 lat za sobą dostał propozycje na poziomie 3,5 tys na rękę. To taki specjalista ds. sprzedaży ile tu zarabia? Pokazała mi się kiedyś oferta od nich i nie było w niej wpisane ze ma to być osoba po jakimś stażu.

Nie wiem z jakich przyczyn ludzie piszący opinie jakoś sprzed dwóch mogą już nie pracować ale właśnie od dwóch tygodni wisi oferta na produkcje i obsługę maszyn. zastanawiam się czy to rotacja? Chyba ze jest więcej stanowisk niż kiedyś? piszą przy tym o pracy na 3 zmiany, a wiecie jak przy tym obecnie płacą?

Byłem na rozmowie o pracę, drukarz z 8 letnim doświadczeniem zaoferowali Mi 3500 zł netto. Strach pomyśleć ile proponują bez doświadczenia, pewnie tyle samo bo to już minimum ;)

@Kandydat

Poważnie taka kwota wyszła na samej rozmowie? teraz niedawno? Zastanawiam się jak mogłeś się do tego odnieść? nie pytałeś czy nie przeoczyli tego doświadczenia? a co mówili o jakiejś dalszej perspektywie? Byłby to okres próbny?

kandydat

Taką stawkę zaproponowali Mi w tym tygodniu, Tak wszystko wiedzieli o doświadczeniu byłem na spotkaniu rekrutacyjnym na tej rozmowie powiedziałem ile chce. Kilka godzin po rozmowie zadzwonili i zaproponowali Mi 3500 zł netto. Zdenerwowała Mnie ta propozycja nie ukrywam odmówiłem.

Zastanawiam się nad aplikowaniem do firmy Toppoint Polska Sp. z o.o. - aktualnie poszukują osób na stanowisko Grafik. Jak oceniacie tego pracodawcę?

ToPrawdaCoPisza/Sprawdzilem

Alicja

ktoś pisał o braku premii i podwyżkach rzędu 50 pln.... dalej tak jest? jeśli tak to proszę mi napisać co innego zachęca tu ludzi do kandydowania, ile średnio osób jest chętnych na jedno stanowisko? są problemy żeby się dostać?

Pracownica
@Alicja

Problemów z dostaniem pracy raczej mieć nie powinnaś. Premie sa, od stycznia sie to zmieniło, jednak haczyki odnośnie tej premii takze sa- jak w każdej firmie. Ubrania robocze dostaniesz od razu. Zależy na jakie stanowisko chcesz kandydować. Moim zdaniem warto próbować

wasz ulubieniec B

Pracowalem w tej firmie i bardzo mi się podobalo ludzie wspaniali i praca bardzo dobra, polecam wszystkim , nie żałuje ani minuty w tym zakładzie pracy miłego dnia i pozdrawiam wszystkich B(żeby zrozumieć moją opinie trzeba podejść do Życia i Ludzi z Miłością)

@wasz ulubieniec B

Noooo chyba że należałeś do tej grupy co włażą w (usunięte przez administratora)To i moglo ci się podobać

Młoda

Jeśli interesuje cię praca za najniższą krajową i brakiem premii z podwyżkami po 50 zł i wymaganiami z kosmosu to właśnie praca dla Ciebie. Powodzenia

Jakie narzędzia pracy zapewnia Toppoint Polska Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Zależy od działu i tylko liderzy , kierownik może w czasie pracy korzystać z tel. Ciuchy robocze dostaniesz

Toppoint nie polecam nikomu, jak ktoś trafi do Pani Ż. To zrozumie o co mi chodzi ludzi traktuje jak g... Druga kierowniczka się znalazła choć nie ma pojęcia o niczym. Dobrze że już nie muszę jej widywać szkoda tylko że szefostwo nic nie widzi

Byly pracownik na szczęście

Ja tez się cieszę że nie muszę jej oglądać wiecznie nabuczonej miny kobieta masakra zachowuje się jak to by była jej firma pozdro dla tych vo muszą ja znosić i patrzeć na nia

Ja.

By nikt się nie dowiedział to usunęli mój wpis. Jakie to dorosłe.

Jaro

Jeśli interesuje was praca za najniższą krajową i satysfakcjonuje was stówka podwyżki przy każdym przedłużeniu umowy, to polecam :)

Polecam tą firmę wysokie zarobki 3500 zł na rękę super

Były
@Marek

Dobre... wysokość wypłaty podaje się za miesiąc A nie za kwartał.

@Były

No wiesz pupilki moze i (usunięte przez administratora) moze i tyle dostaja

Kamilek50

Uwaga na (usunięte przez administratora) gdyby władała językiem Angielskim dawno by już zajęła Stanowisko(usunięte przez administratora) osoba wolgarna wobec wszystkich pracowników nie uprzejma jej wygląd do innych kobiet w skali 1:10dalbym jej 2

@Kamilek50

Hmmm ciekawe o kim mowa i tak chyba cie poniosło ja bym dala 0????

XXX

Odeszłem ,nie żałuję ,nikomu nie polecam tej pracy ,

@XXX

Ja tez zdecydowanie zenada

Mirosław.

Radosnych Świąt Wielkanocnych smacznego jajka oraz mokrego smingusa wszystkim pracownikom firmy Top Point życzy Kolega Mirosław

Oliwier

Generalnie dobry pracodawca, wymaga ale za to nieźle wynagradza. Atmosfera całkiem przyjemna więc polecam!

Niebieski
@Oliwier

Z **** na rozum się zamieniles?

Zostaw merytoryczną opinię o Toppoint Polska Sp. z o.o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Toppoint Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Toppoint Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Toppoint Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Toppoint Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Toppoint Polska Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Toppoint Polska Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 39 ocen.

Toppoint Polska Sp. z o.o.