Opinie o Aktru Sp. z o.o. w Wieliczka

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Aktru Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Aktru Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aktru Sp. z o.o. w Wieliczka

Administrator Nowy wpis

Czy wiecie coś o warunkach pracy w firmie Aktru Sp. z o.o.? Czy warto aplikować na ofertę pracy projektant?

Tomasz Nowy wpis

Nie, nie warto. Miałem do czynienia z tą firmą jakieś 7-8 lat temu i po komentarzach widzę, że w zasadzie nic się nie zmieniło. Biuro (choć to dość szumne słowo) mieści się w piętrowym budynku zlokalizowanym na prywatnej działce jednego ze wspólników. Wyposażenie w dużej mierze pamięta czasy poprzedniej, słusznie minionej epoki. W okresie zimowym zimno i wilgotno Umowa o pracę była, ale na minimalną. Reszta wynagrodzenia przekazywana "jak klient zapłacił"...a czy faktycznie zapłacił...trudno było stwierdzić. Firma może byłaby atrakcyjna dobrych parę lat temu dla bardzo początkujących projektantów i to raczej na krótko - projekty były mało wymagające i każdy, średnio zaawansowany użytkownik komputera mógł je szybko ogarnąć. Za moich czasów praca poza godzinami bardzo częsta (2-3 x w tygodniu), oczywiście bez wynagrodzenia za nadliczbowe. Biorąc pod uwagę dzisiejszy rynek pracy szeroko omijałbym AKTRU.

Emeryt Nowy wpis
@Tomasz

Opinie pozostawione w internecie są kluczowe w kształtowaniu świadomości marki wśród konsumentów – kilka negatywnych komentarzy może zaważyć na bycie lub niebycie przedsiębiorstwa. Rzadko myślimy jednak o tym, że pozostawienie negatywnej opinii może się dla nas skończyć konsekwencjami prawnymi. A także, jak orzekł Sąd Najwyższy, może słono kosztować. Czytaj więcej: https://tech.biznesinfo.pl/zamiesciles-negatywny-komentarz-sad-moze-nakazac-zaplate-zadoscuczynienia-mo-wak-240224?fbclid=IwAR3rrZCT5QFjYWIFJB-hfzRnrNeDdn_E_Ml2uCKxzEThh3sbNTcRnCReWD0#ltazbnjgjvkscgc70pc

Aleksander

Znalazłem dwie aktualne oferty pracy. Myślałem żeby wysłać CV na stanowisko specjalista ds. sprzedaży internetowej-handlowiec.Tylko jaką dają umowę, bo widziałem że ta praca jest traktowana jako staż lub praktyka. Po zakończeniu jest przejście na normalną umowę? Jakie macie doświadczenia?

Pracownik Nowy wpis
@Aleksander

Jak się sprawdzisz to tak.

Fifi

Usuniemy Twoje negatywne opinie Dodamy pozytywne Witamy serdecznie, Usuwanie negatywnych opinii to dziś konieczność. Negatywne opinie w Internecie potrafią wyrządzić wielką szkodę, niezależnie, z jakich przyczyn powstały. Usuwanie negatywnych komentarzy jest o tyle istotne, że bardzo często stają się one narzędziem walki nieuczciwej konkurencji (Czarny PR). Negatywne opinie tworzą atmosferę braku zaufania i doprowadzają do odpływu klientów lub uniemożliwiają pozyskanie nowych. W dzisiejszych czasach, to w Internecie odbywa się weryfikacja kontrahentów, partnerów biznesowych a także potencjalnych pracodawców. Jeśli zatem padłeś ofiarą ataku konkurencji, niezadowolonego pracownika lub kontrahenta, pomożemy Ci rozwiązać ten problem. Usuwanie negatywnych opinii odbywa się zarówno w wyszukiwarce Google oraz w innych serwisach i forach gdzie takie wypowiedzi powstały. Równocześnie możemy dodać pozytywne opinie również we wszystkich portalach. Serdecznie zapraszamy, Ubermedia Poland tel: +48 731 871 785 e: sklep@ubermedia.sklep.pl | w: https://www.ubermedia.sklep.pl

Rafał

Ta firma to jednym słowem PORAŻKA !!! Siedziba zlokalizowana jest w starym, zimnym i śmierdzącym baraku, gdzie meble i całe wyposażenie jest z "innej epoki". Sama rozmowa kwalifikacyjna - dramat... Po kilkunastu zadanych tych samych pytaniach "jakie są u państwa zarobki" nie dostałem odpowiedzi..., że zależy jak się zaangażuje, a podstawy tam nie ma żadnej, (usunięte przez administratora)

Paulina
@Rafał

chociaż zadzwonili z informacją o rekrutacji czy po takich widokach sam powiedzialeś że nie jesteś zainteresowany ?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko specjalista ds. sprzedaży internetowej- handlowiec w firmie Aktru Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant/ka w Zespole Korporacyjnych Podatków Dochodowych i Międzynarodowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
NIE POLECAM

Miałem okazję pracować w tej firmie, bardzo się zawiodłem ponieważ myślałem że jest to normalna firma, w której panują w miarę normalne warunki. Niestety okazało się że to tylko fikcja. Firma ma siedzibę w domu prywatnym a "biura"w którym pracują pracownicy znajdują się w starym domu w którym śmierdzi wilgocią i jest w opłakanym stanie. Firma może kiedyś była duża ale teraz to tylko zajmuje się wykorzystywaniem ludzi. NIE Polecam.

@NIE POLECAM

Z usług firmy AKTRU korzysta na dzień dzisiejszy ponad 4 tys. dokumentowanych klientów to dobrze czy źle potrzebni są nam ludzie kreatywni, inteligentni, wykształceni, elastyczni. Nie mamy czasu na douczanie nie douczonych. Trzymajcie się.

Jacek

Podstawowe zasady interpunkcji...

Sylwia

Zastanawiam się, czy pracę Specjalisty ds. sprzedaży Usług Internetowych w Aktru można wykonywać w systemie hybrydowym. Jest tutaj może ktoś z pracowników i mógłby mi udzielić informacji na ten temat? Chodzi o tą ofertę: https://www.aktru.pl/praca/.

@Sylwia

tak jest taka możliwość

Maciek

Czy umowy ma każdy w firmie czy pracują na czarno?

@Maciek

Wszyscy pracownicy są zatrudnieni na umowę o pracę

Sylwia
@Andrzej

Cześć @Andrzej, a czy w Aktru jest jakaś możliwość dorobienia sobie do pensji? Na przykład system premiowy, czy dodatki, bądź płatne nadgodziny?

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

oczywiście

Katarzyna
@Andrzej

No to genialnie. Trzeba to docenić, tym bardziej, że obecnie nadal wielu pracodawców oferuje tylko zlecenie. Jeszcze jedno mnie jednak zastanawia - jest to umowa na czas określony czy na nieokreślony? Liczę na szybką odpowiedź.

@Katarzyna

Uzyskaliśmy Subwencji Finansową, a podmiotem udzielającym wsparcia był PFR jednym z warunków otrzymania wsparcia jest utrzymanie stanu zatrudnienia a przy okazji organizujemy staże pozdrawiam

Rozczarowana

Niestety, moje przeżycia związane z tą firmą można określić tylko jednym słowem: porażka. Na ich stronie Internetowej cały czas zamieszczone są te same oferty pracy, myślałam, że są firmą prężnie się rozwijającą i to dlatego. Niestety, teraz myślę po prostu, że wszyscy stamtąd uciekają. Naprawdę nie byłam uprzedzona jadąc na rozmowę kwalifikacyjną, na którą zostałam zaproszona.Biuro zlokalizowane jest w domu mieszkalnym, osoba, z którą rozmawiałam nic o nie wiedziała o moim pojawieniu się, a gdy rozmawiał ze mną o przedmiocie mojej pracy sam przejawiał do niej stosunek lekceważący polegający na "opychaniu" komuś ich usług. (usunięte przez administratora)W dodatku nic o mnie nie wiedząc traktował mnie z góry (nie wiem czemu), co sprawiło, że z czystym sercem mogę powiedzieć, że przejawiają zero profesjonalizmu. Miejmy nadzieję, że trochę lepiej jest jeśli chodzi o usługi, któr

@Rozczarowana

Nie było miejsca dla absolwentki szkoły podstawowej, pozdrawiam Rozczarowaną!

Olgierd

Firma dobrze radzi sobie w branży więc nic dziwnego, że konkurencja robi co może żeby zaszkodzić!!

Zawiedziony

W firmie AKTRU potrzebują pracowników do projektowania i pisania stron internetowych - czyli osób z profilowym wykształceniem którzy projektują i tworzą strony www w Internecie na zlecenie różnych kontrahentów, wykorzystując specjalistyczne programy komputerowe; umieszcza je w serwerze; opracowują materiały tekstowe, fotograficzne, graficzne i dźwiękowe w jedną spójną całość, wykorzystując dobrą znajomość rynku reklamy i handlu w Internecie, agencji i największych ogłoszeniodawców. . Wszyscy zawiedzeni (usunięte przez administratora) szkoda że takim wykształceniem się nie mogą wykazać ani też umiejętnościami. AKTRU to ciekawa firma!!!

Zawiedziony

Proponuje osobom zawiedzionym oszukanym, wykorzystanym, szukać pracy w firmach takich jak Google, Microsoft, zapewne doświadczenie zawodowe, wykształcenie i rekomendacje będą pomocne.

Zawiedziony

Ile dzisiaj kosztuje u Was abonament roczny by móc zarządzać?

Henry

Firma ma dość długi staż oraz zadowolonych pracowników i stąd małe zainteresowanie tym forum!

Norbert

Jeśli ktoś wybrał sobie niewłaściwą pracę to w konsekwencji jest niezadowolony choć firma ma dobre opinie!

Czaruś

To jest dobra firma nie tylko normalna. Zawsze można sobie zmienić!!

Firma która pomoze rozwinac skrzydła polskim przedsiebiorcom. Bardzo mila atmosfera . Fachowe podejscie do klienta. Polecam skorzystanie z usug firmy AKTRU

Sebastian
@Marcin

Czy mógłbyś opisać szerzej swoją współpracę z firmą Aktru? Czy jesteś klientem, a może kontrahentem tej firmy? Forum GoWork.pl koncentruje się na rynku pracy, ale opinie klientów są także istotne dla odwiedzających to forum.

@Sebastian

Jestem klientem bardzo pozytywnie jestem zadowolony z uslug tej firmy. Zdolni wykwalifikowani pracownicy.

Alicja

@ Zawiedziony, rozumiem, że negatywnie oceniasz formę komunikacji z przełożonym oraz porządek w miejscu pracy. Czy zgłaszałeś swoje zastrzeżenia do przełożonego w firmie Aktru? Pracodawca powinien przestrzegać przepisów BHP dotyczących miejsca pracy. Może ta sytuacja była wyjątkowa i warto było dać firmie jeszcze jedną szansę?

Zawiedziony

Tylko kilka poleceń i nakaz wykonywania telefonów do klientów bez jakiejkolwiek wiedzy i sprzedawania wątpliwych usług. Zasyfione biuro, każdy robi co chce. Omijać szerokim łukiem.

Miroj

No powiem Ci, że generalnie język jest dosyć wazny, to chyba nie dziwne jest, co? Trudno coś powiedzieć

Zostaw merytoryczną opinię o Aktru Sp. z o.o. - Wieliczka

• Jak się pracuje w Aktru Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aktru Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aktru Sp. z o.o.?

Aktru Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 41 ocen.
  • Gdowska 22 lok. A
    32-020 Wieliczka