Opinie o Jar-Pol w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Jar-Pol. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Jar-Pol o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jar-Pol w Kielce

Waldek

Mam angaż ubojowego i pracuję w Jar-Pol już kilka miesięcy. Praca dość dobra i nie mogę narzekać na wynagrodzenie.

Olek

Firma Jar-Pol jest moim pracodawcą od kilku lat i oceniam ją bardzo pozytywnie.

Alan kolega Zenka, szwagier Bożenki
@Olek

Tak, tak, i dlatego napisałeś już ponad 750 pozytywnych opinii pod różnymi nickami.

Ringo

jesli chodzi o jar-pol w grąbkowie kolo rawicza to porażka ludzie sie co chwile zwalniają a nikt nie przychodzi tylko ukraincy którzy o nożu nie mają pojecia tylko o przepychaniu swin i nic wiecej omijac z daleka

Zuzanna

@Janek mógłbyś powiedzieć coś więcej o tym, co składa się na dobre warunki pracy? Konkretne informacje będą dużo bardziej pomocne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją. @Marusia rozumiem, że nie zgadzasz się z opinią @Janek. Jak Ty oceniasz firmę jako pracodawcę? Chętnie dowiem się więcej również o Twoich doświadczeniach z pracy w Jar-Pol.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Jar-Pol odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Janek

Firma Jar Pol to firma która może poszczycić się dobrymi warunkami pracy do tego przyjazną atmosferą w pracy która sprzyja lepszej efektywności.

Marusia
@Janek

Dobry jesteś, nadajesz się do kabaretu.

ElGi

nie warto pracowac w jar-pol i bez zmian w grąbkowie 12 godzin jak na razie i ciekawe jak długo jeszcze omijac szerokim łukiem

Zuzanna

@Lolow jakim dziale firmy tak właśnie wygląda praca? Piszesz, że ludzi wciąż ubywa. Ile osób odeszło w ostatnim czasie? Czy problem z rotacją dotyczy całej firmy? @Kuba chętnie dowiem się więcej o mocnych stronach tego pracodawcy. Co sprawia, że według Ciebie warto pracować w Jar-Pol?

Kuba

Moja praca w Jar Pol bardzo mi odpowiada pod każdym względem. Jestem zadowolony że mam pracę na miejscu i mogę być z rodziną.

Lolo

w firmie jar-pol w Grąbkowie nie pracuje sie spokojnie lecz ciągłe podkrecanie tempa czego ludzie mają juz dosyc bo najprostrza czynnosc staje sie nie do wykonania by zrobic to w miare dobrze oni podkrecaja a drudzy wymagaja a tego sie nie da zrobic w tym tepie i ludzie sa za to winni bo kto inny a wina tylko i wyłacznie lezy u tych co podkrecaja ich nalezy karac i obciążac a nie ludzi niech zaczna płacic za nadgodziny i wieczne problemy z paliwem to niech wyplacą kazdemu socjalne ktorego tez nikt nie widział na oczy i tak nadal bez zmian 10 do 1`2 godzin zadnych podwyzeki ludzi wciaz ubywa nalezy ta firme omijac!!!!!a moze jar-pol w grabkowie sie pomału juz konczy dobrze by było ale czas pokaze nara

Kamil 1

Mam pracę w Jar-Pol jako jeliciarz. Firma porządna. Pracodawca dobrze traktuje swoich pracowników. Często stosuje premie. Na zarobki nie narzekam.

zainteresowany
@Kamil 1

Podaj stawkę, a nie wal tych farmazonów pod różnymi imionami. Czekamy na konkrety.

Bolek

Osobiście uważam iż to dobry pracodawca. Według mnie dostaję dobre pieniądze za pracę którą wykonuję.

Damian

W firmie Jar Pol pracuje mi się spokojnie nie ma zazdrości, rywalizacji ani konfliktów.

Witek

Ale bzdury piszę jakiś gostek, nie dajcie się nabrać.

Olaf

Z zawodu jestem masarzem i pracuję w Jar-Pol. Dość dobrze zarabiam. Fajni ludzie. Ogólnie jest ok.

Pracuję w Jar-Pol od roku jako ubojowy. Pracodawca w porządku.

Zuzanna

@Wacek @"CHWALĘ SOBIE" (ta sama osoba, różne nicki) @Adekwatny jesteś osobą (osobami?), która jak widzę bardzo wnikliwie zapoznaje się z komentarzami na wątku. W jaki sposób Ty jesteś związany z Jar-Pol? Jesteś jego pracownikiem? Może mógłbyś zostawić swój komentarz, który pokaże jak wygląda praca w firmie oraz jak oceniasz ją jako pracodawcę?

Jaś

Jestem związany z Jar-Pol od kilku lat. Jako masarz na zarobki nie narzekam.

Norbert

Dzięki firmie Jar Pol mam pracę, mam umowę i wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy.

Adekwatny
@Norbert

Zwrot "adekwatne wynagrodzenie" użyłeś już 24.06.2015r posługując się nickiem Zenek

Leopold

Najniższa krajowa, zapieprz, zero socjalu.

Remigiusz

Pracuje w Jar-Pol od roku i nie narzekam na zarobki.

Zostaw merytoryczną opinię o Jar-Pol - Kielce

• Jak się pracuje w Jar-Pol?

Zobacz opinie na temat firmy Jar-Pol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jar-Pol?

Jar-Pol