Opinie o Jar-Pol w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Jar-Pol. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Jar-Pol o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jar-Pol w Kielce

Kamil 1

Praca w Jar-Pol mi odpowiada bo można dobrze zarobić.

Wicek

Jestem starym pracownikiem Jar-Pol. Pracodawca jest w porządku.

Wacek
@Wicek

Zwrot "w porządku" użyłeś już 24 razy.

Bolo

w firmie jar-pol w grąbkowie nie ma socjalu ani dopłat do wczasów pod gruszą dostajesz najniższą krajowa i od tego jest odprowadzany podatek a reszta kasy nie oficjalnie bez podatku do reki paczki czasami są chyba że góze brakuje kasy to wymyslą ze jest za cos kara i paczek nie ma jedzenie jest na zakładzie to fakt jakie jest to jest ale cos tam jest a ogólnie ludzie nadal odchodzą znowu niedawno sie zwolniło miejsce ogólnie radze omijac szerokim łukiem tą firme ale jak ktos chce to zapraszam tylko musi sie przygotowac na ostrą jazde i nie adekwatne zarobki do wysiłku a i tak za długo nikt nie wytrzyma tego tempa tu nie jest normalna praca tu sie patrzy ludzi wykonczyc by oni jeszcze zdążyli sie dorobic taka prawda a ludie na to pozwalaja ci co jeszcze zostali a trzeba pamietac ze oni czyli góra jest zależna od ludzi a nie odwrotnie no ale duzo jest przydupasów nara

Irek

W Jar-Pol pracuję kilka lat i przychylam się do pozytywnych wypowiedzi. Bogaty socjal i warunki pracy też dość dobre.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Jar-Pol odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Tomi

Jar-Pol jest moim pracodawcą i chwalę sobie pracę w tej firmie. Mam dobrze płatną pracę a czasami i nagroda się trafi.

"CHWALĘ SOBIE" (ta sama osoba, różne nicki)
@Tomi

"wojtas 2015-02-17 21:17 Zacząłem pracować w Jar-Polu dwa lata temu. Zaczynałem jako pomocnik, teraz sam wiem co i jak. CHWALĘ SOBIE podejście pracodawcy do pracowników. Napracować się trzeba - fakt, jednak atmosfera jaka panuje wśród załogi pomaga zapomnieć o całym zmęczeniu. Po całym miesiącu pracy wypłata na konto i na czas. Dla mnie te rzeczy są ważne. Zenek 2015-06-24 20:56 Jestem byłym pracownikiem JAR-POL.Wykonywałem zawód rzeźnika.CHWALĘ SOBIE pracę nie tylko ze względu na bardzo dobre warunki BHP ale i wysoki standard sanitarno-epidemiologiczne.Wynagrodzenie jest adekwatne do wykonywanej pracy.Z urlopem też nigdy nie było problemu. Dobry pracodawca. Pracownik 2016-01-29 08:43 Kilka lat pracowałem w JAR-POL w zawodzie kontrolera higieny mięsa.CHWALĘ SOBIE bo praca była dobrze płatna.Tak ogólnie praca w Jar-Pol była w porządku. Zygi 2016-02-01 03:12 Firma Jar-Pol dała mi zatrudnienia, świetnie. Praca fajna, a i zarobki też niczego sobie. CHWALĘ SOBIE i jedno i drugie. Zero 2016-07-22 20:55 Pracuję w Firmie JAR-POL na stanowisku kontrolera higieny mięsa już sporo czasu.Pracodawca ucz-ciwy i dobrze płaci. Wszystkim znajomym CHWALĘ SOBIE pracę w JAR-POL.Dodatkowo koleżeńska atmosfera umila pracę. Leszek 2016-08-26 09:26 Jestem masażem w JAR-POL i bardzo CHWALĘ SOBIE pracę w Jar-Pol. Prestiżowa firma słynie ze swych wyrobów, co się przekłada na bardzo dobre warunki pracy. Maks 2016-08-26 09:33 Jar-Pol jest dobrym pracodawcą. Pracuję w zakładzie już kilka lat na stanowisku kontrolera higieny mięsa. Ogólnie CHWALĘ SOBIE w tym zakładzie. Wiesiek 2016-08-26 09:33 Słyszałem, że Jar-Pol jest dobrym pracodawcą, więc niedawno przyjąłem się, jako masarz. Ogólnie CHWALĘ SOBIE pracę w tym zakładzie i podzielam dobrą opinię. Adam 2016-12-18 20:46 CHWALĘ SOBIE pracę w Jar-Pol jako kontroler higieny mięsa. Na płacę nie mogę narzekać. Sympatyczni ludzie. Jarek 2016-12-20 20:36 W Jar-Pol pracuję od niedawna i wykonuję zawód masarza. CHWALĘ SOBIE pracę, przyjemny klimat. Ogólnie jest ok. Pawlo 2017-04-28 05:24 Z zawodu jestem ubojowym. CHWALĘ SOBIE pracę w Jar-Pol po względem finansowym. Częste premie motywują do pracy. Tomi 2017-07-04 06:23 Jar-Pol jest moim pracodawcą i CHWALĘ SOBIE pracę w tej firmie. Mam dobrze płatną pracę a czasami i nagroda się trafi."

Kamil

Dzieła zebrane - Kamil (pracował, pracuje)?
@Kamil

"Kamil 2015-06-16 19:13 Wykonuję pracę rozbieracza w JAR-POL.Szef ma bardzo dobre podejście do pracownika.Płace wy-płacane na czas a samo traktowanie pracownika jest na bardzo wysokim poziomie. Ludzie sympa-tyczni. Wypłaty na czas a i często są premie czy nagrody. Szef umie docenic swojego pracownika Świetny pracodawca. Kamil 2015-11-27 10:18 Pracowałem w JAR-POL w zawodzie masarza.Atmosfera w pracy koleżeńska.Szef uczciwy i sprawie-dliwie traktujący pracowników.Płaca dość dobra.Warunki sanitarno-epidemiologiczne przyzwoite.Myślę że Jar-Pol jest dobrym pracodawcą. Kamil 2016-01-29 08:53 Znalazłem stronę z opniami odnośnie JAR-POL. Pracowałem przez kilka miesięcy jako rozbie-racz.Muszę przyznać że firma spełnia wymagania pod względem BHP. Koleżeńska atmosfera uprzy-jemniała pracę.Jar-Pol jest ok. Kamil 2016-02-26 09:22 Moja opnia odnośnie JAR-POL jest jak najbardziej pozytywna.Pracowałem w firmie kilka misięcy na stanowisku ubojowy.Muszę przychylić się do opinii że firma jak najbardzie spełnia wymagania pod względem BHP. Miła atmosfera uprzyjemniała pracę.Jar-Pol jest super firmą. Kamil 2016-03-17 21:06 Nie rozumiem ludzi którzy spisują i wklejają tu opinie.Pracuje w Jar Pol jakiś czas i uważam że firma jest w porządku. Kamil 2017-04-18 20:39 Pracowałem w Jar-Pol. Zarobki były ok. Na klimat pracy też nie narzekałem. Kamil 2017-07-03 20:30 Witam. Pracuję w Jar-Pol od dwóch lat i przyznaje firma dobrze prosperująca którą stać na wysokie wynagrodzenia dla swoich pracowników. "

Redi

Mój zawód to ubojowy. Jestem starym pracownikiem Jar-Pol. Praca w firmie jest przyjemna mam dobre warunki bhp. Ogólnie jest w porządku..

Odpowiedz na pytania!
@Redi

Wciąż nie odpowiadasz na zadane Ci pytanie: "Wymień, na czym polega "bogaty socjal"? Ile pracownik dostaje zasiłków z ZFŚS, coś o paczkach dla dzieci z okazji dnia św. Mikołaja, dofinansowaniu wczasów pod gruszą, pakiecie medycznym. Skoro przyjacielu napisałeś o "bogatym socjalu", to wymień te wszystkie ewentualne profity, których mogę oczekiwać . Co do warunków bhp - proszę Cię o wymienienie liczby ręczników, mydła, odzieży ochronnej, dodatku na pranie , ile go otrzymujesz ?" i Na czym polega "bogaty system premiowania"?

Zuzanna

@Edek@Rekschętnie dowiemy się więcej o poszczególnych działach w firmie. Jak wygląda Wasza codzienna praca? Co sprawia, że jesteście z niej zadowoleni?

Edek

Jestem kontrolerem higieny mięsa w firmie Jar-Pol. Dobrze mi się tu pracuje. Często są premie i podwyżki.

Reks

Jestem pracownikiem dużej firmy o nazwie Jar-Pol. Jako masarz pracuję od trzech lat. Jestem zadowolony z pracy bo jest dobrze płatna. Pracuję z sympatycznymi ludźmi.

Tadzik

Firma ma dobre warunki bhp ale nie tylko mają też bogaty system premiowania. Ogólnie Jar-Pol jest ok.

Zainteresowany socjalem
@Tadzik

Zuzanna

Dużo pojawia się różnych opinii zarówno pozytywnych jak i negatywnych, jednak brakuje w nich często konkretów. Co dokładnie wpływa na Twoją opinię na temat Jar-Pol jako pracodawcy? W ogłoszeniach o pracę pojawia się informacja o wyżywieniu na terenie zakładu. Czy ktoś z Was mógłby powiedzieć coś więcej na temat tego jak działa ten benefit? Czy jest to opcja dostępna dla wszystkich pracowników?

Krysia

Jak to dobrze, że ZUS wreszcie zajmie się firmami outsourcingowymi. Skończą się wieczne umowy zlecenia i pracę ponad siły.

Oli 3

Jar-Pol to firma w której obecnie pracuję. Nie narzekam. Mam dobrze płatną pracę. Jest ok

Wiesiek

Czytam opinie o Jar-Pol i postanowiłem podzielić się swoimi doświadczeniami. Myślę że jest uczciwą i przyzwoitą firmą.

Jar-Pol jest ok. Szefostwo da dobrze zarobić.

Wacław
@Marek

Tia, całe 13 zł brutto. Szał, tylko dla zdetrminowanych

Wiesia

Omijać szerokim łukiem.

Dawid

W Jar-Pol pracuję już kilka lat. Przyznaję firma ma dobre warunki bhp i bogaty socjal.

Zainteresowany socjalem
@Dawid

Wymień, na czym polega "bogaty socjal"? Ile pracownik dostaje zasiłków z ZFŚS, coś o paczkach dla dzieci z okazji dnia św. Mikołaja, dofinansowaniu wczasów pod gruszą, pakiecie medycznym. Skoro przyjacielu napisałeś o "bogatym socjalu", to wymień te wszystkie ewentualne profity, których mogę oczekiwać . Co do warunków bhp - proszę Cię o wymienienie liczby ręczników, mydła, odzieży ochronnej, dodatku na pranie otrzymujesz?

kong

teraz troche sie zluzuje ale tylko pare dni bo przyszli z innego zakładu i za pare dni wrócą do siebie i znów bedzie syf z godzinami czyli po 10 i wiecej ale chociaż te pare dni bedzie z godzinami normalnie lub normalniej a tempo nadal zabójcze normalnie formuła 1 no i ludzie odchodzą bo mają dosc tego nie polecam tej firmy

Olek2

Mam dobre zdanie o Jar-Pol. Pracodawca dobrze płaci i jest w porządku.

Zostaw merytoryczną opinię o Jar-Pol - Kielce

• Jak się pracuje w Jar-Pol?

Zobacz opinie na temat firmy Jar-Pol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jar-Pol?

Jar-Pol