Opinie o Jar-Pol w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Jar-Pol. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Jar-Pol o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jar-Pol w Kielce

Żadnego socjalu, płaca marna, nerwowa atmosfera. Stanowczo nie polecam tym co zależy na zdrowiu.

Robert

Pracuję w Jar-Pol i wykonuję zawód masarza. Dobra praca pod względem socjalnym i płacowy.

Kamil

Jar-Pol to firma w której obecnie pracuję. Pracodawca jest w porządku.

Symek

Muszę powiedzieć, że ogólnie nie jest ok. Wynagrodzenie nie jest adekwatne do poniesionego wysiłku i wstyd o nim mówić w gronie znajomych. Typowy (usunięte przez administratora). Nie polecam

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Jar-Pol odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Karol

Pracuję już kilka lat w Jar-Pol i cenię szefostwo za pozytywne podejście do pracownika. Ogólnie jest ok

ADEK

Witam w Jar Pol planowałem popracować kilka miesięcy a pracuję już dobrych kilka lat. Jest p prostu fajnie więc po co zmieniać to co jest dobre.

Fizol
@ADEK

10/10. Żart roku.

Zuzanna

@Berni powodem usunięcia wpisu nie jest nigdy to, że ocenia on negatywnie firmę. Jedyną podstawą do jego usunięcia jest złamanie zasad regulaminu. Zachęcam Cię do dokładniejszego zapoznania się z jego treścią. Tutaj link do niego: https://www.gowork.pl/regulamin

Romek

Dzwoniłem do Starachowic, marna kasa, beznadziejna organizacja pracy .

Robert

Zadowolony jestem z pracy w Jar-Pol. Firma jest w porządku.

Natan

Pracuję w Jar Pol przy rozbiorze mięsa i pracuje mi się tu dobrze. Pracodawca bez zastrzeżeń.

Irek

Mój zawód wyuczony i wykonywany to masarz. Pracuję w Jar-Pol i mam dobre zdanie na temat mojego pracodawcy. Zarabiam dość dobrze.

Mała "nieścisłość" zeznań
@Irek

Irek 27.01.2016 08:57 Pracuję w tej firmie jako operator urządzeń przetwórstwa mięsa i bardzo mi się ta praca podoba tym bardziej że warunki jak i atmosfera w pracy są tutaj bardzo dobre

Mam spore doświadczenie jako jeliciarz w Jar-Pol. Muszę przyznać że socjal jest przyzwoity i często są premie.

Gaweł
@Paweł

Zwykła ściema

Berni

Kasują negatywne wpisy. Nie polecam.

Aza

narazie w Grąbkowie bez zmian lepiej omijac tą firme na kazdym kroku robią ludzi w bambuko

Kamil

Jestem pracownikiem długoletnim i cenię sobie pracę w Jar-Pol ze względu na dobre zarobki i fajne szefostwo.

Esteta

Bardzo lubię czytać te pozytywne komentarze napisane przez gimnazjalistę. Stylistyka, ubogie słownictwo, stałe powtarzanie fraz, świadczy, że autor nie wszedł na wyższy poziom świadomości i smaku.

Pracuję od niedawna w Jar-Pol i jestem zadowolony z wyboru pracodawcy. Firma jest w porządku.

Mintaj

Co to jest socjal i dobre warunki BHP? Nie widzę tego, więc sobie nie chwalę.

Wiesiek

Z zawodu jestem masarzem i pracuję w Jar-Pol. Chwalę sobie pracę. Mam dobre warunki BHP i socjale. Zarabiam też nie najgorzej.

Karol

Jar-Pol jest moim pracodawcą. Zadowolony jestem z pracy pod względem zarobków i socjalnym.

Zostaw merytoryczną opinię o Jar-Pol - Kielce

• Jak się pracuje w Jar-Pol?

Zobacz opinie na temat firmy Jar-Pol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jar-Pol?

Jar-Pol