Opinie o Sabell S.C. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sabell S.C.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sabell S.C. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sabell S.C. w Warszawa

Krystian Nowy wpis

Witam. Po narodzinach dziecka wróciłem z Irlandii i szukam roboty, dlatego sprawdzam opinie pracowników. Mam nadzieję, że dowiem się więcej o firmach z Warszawy. Pomóżcie mi i opiszcie jak się Wam pracuje w firmie Sabell S.C.? Czy mają wysokie stawki? Czy jest tam opcja na obiady w pracy? Jakaś kantyna lub SmartLunch żeby nie nosić obiadu do roboty? Krystian

Majka Nowy wpis
@Krystian

Witaj Krystianie. Jest dobrze, zarobki porównywalne z okoliczna konkurencją więc dramatu nie ma. Odpowiadając na pytanie dotyczące jedzenia w pracy to zwracam uwagę na firmę Grafotronic z Warszawy. Pracownicy (wiem to od brata, który jest tam zatrudniony) zamawiają obiady przez specjalny panel dotykowy, a firma dopłaca im do każdego posiłku. Działa to trochę jak Pyszne, tylko że jest taniej. Życzę powodzenia w nowym miejscu pracy. Majka.

Robert Nowy wpis
@Majka

Szanowna Pani Maju. Jako ekspert w dziedzinie żywienia pracowników dodam kilka zdań od siebie. Firma Grafotronic, o której Pani wspomina używa do organizacji posiłków pracowniczych systemu SmartLunch. Znam dostawcę ponieważ brałem udział we wdrożeniu. Zresztą dożywianie pracowników staje się standardem. Rynek "pracownika" powoduje, że firmy zaczynają dbać o swoją załogę. Pozdrawiam Robert

Magda Nowy wpis

Czy każdy pracownik dostaje telefon służbowy?

Nie polecam. Pracodawca nie wywiązuje się z warunków zawartych w umowie.

Tania

Widziałam w internecie bardzo dobre opinie o firmie. Czy równie dobrze się tu pracuje i warto aplikować?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sabell S.C., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Paulina

@jerzyk876, nie jesteś pracownikiem Sabell S.C. i ogólnie odradzasz współpracę z tą firmą. Na Twoją decyzję wpłynęła rozmowa kwalifikacyjna. Mógłbyś przedstawić jej przebieg wszystkim zainteresowanym użytkownikom forum? Jakie konkretnie warunki zatrudnienia zostały Ci na niej zaproponowane?

jerzyk876

Odradzam ! Właściciel szuka Informatyka, który zrobi mu wszystko za marne pieniądze. Szuka tanijej siły roboczej. Byłem na rozmowie i podziękowałem !

Paulina

@kkkkkk byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w Sabell S.C.?

karko

dorota,a czy oni akurat kogoś potrzebują do swojej firmy ? Nie słyszałem żeby teraz były jakieś rekrutacje. Zastanawiam się w jaki sposób oni sobie radzą, ale przeanalizowałem ich działania i można powiedzieć, że nie mają zbyt dużej ilości zleceń więc i dużo pracowników nie trzeba.

kkkkkk

Odradzam zdecydowanie. Właściciel szuka człowieka który zrobi mu wszystko za pensje sprzątaczki. Za 2500 zł szukał programisty i marketingowca w jednym. w dodatku oczekiwał że będę mu robił jakieś analizy za darmo. Beszczelny typ.

dyscyplina

Instalowałem w tej firmie (program) żal patrzeć zamiast pracować to papieroski przed firmą hihi-słyszałem że nowe samochody są na gminie rozbijane ( kto ma za to płacić ) chcesz zarabiać -to pracuj a nie udawaj że pracujesz -zapraszam do Poznania tam jest dyscyplina bo W-wie to jest totalny bajzel .samowolka

zażenowanie

firma bardzo rodzinna tzn. do powiedzenia mają najwięcej członkowie rodziny, a reszta pracowników (około 5-8 osób zazwyczaj) to często wyrobnicy. (usunięte przez administratora)zarobki przeciętne, chyba że umiejętnie się wejdzie w łaski co wiąże się z ogromną dyspozycyjnością

tragedia,brak komunikacji, (usunięte przez administratora) możan długo tak pisać...

Firma pozwalająca rozwinąć się w dziedzinie kosmetyki profesjonalnej i szkoleniowej. Atmosfera pracy bardzo przyjemna dlatego, że jest to firma mała i wszystkie problemy załatwiane są od razu

Zostaw merytoryczną opinię o Sabell S.C. - Warszawa

• Jak się pracuje w Sabell S.C.?

Zobacz opinie na temat firmy Sabell S.C. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Sabell S.C.
2.5/5 Na podstawie 16 ocen.
  • ul. Krańcowa 41
    02-493 Warszawa