logo Sabell S.C.

Sabell S.C.

Opinie o Sabell S.C.

anonim 2009-05-03 17:41:47
Firma pozwalająca rozwinąć się w dziedzinie kosmetyki profesjonalnej i szkoleniowej. Atmosfera pracy bardzo przyjemna dlatego, że jest to firma mała i wszystkie problemy załatwiane są od razu
anonim 2009-06-05 22:21:16
tragedia,brak komunikacji, (usunięte przez administratora) możan długo tak pisać...
zażenowanie 2010-08-03 17:39:25
firma bardzo rodzinna tzn. do powiedzenia mają najwięcej członkowie rodziny, a reszta pracowników (około 5-8 osób zazwyczaj) to często wyrobnicy. (usunięte przez administratora)zarobki przeciętne, chyba że umiejętnie się wejdzie w łaski co wiąże się z ogromną dyspozycyjnością
dyscyplina 2011-06-20 18:09:41
Instalowałem w tej firmie (program) żal patrzeć zamiast pracować to papieroski przed firmą hihi-słyszałem że nowe samochody są na gminie rozbijane ( kto ma za to płacić ) chcesz zarabiać -to pracuj a nie udawaj że pracujesz -zapraszam do Poznania tam jest dyscyplina bo W-wie to jest totalny bajzel .samowolka
kkkkkk 2016-02-01 14:37:58
Odradzam zdecydowanie. Właściciel szuka człowieka który zrobi mu wszystko za pensje sprzątaczki. Za 2500 zł szukał programisty i marketingowca w jednym. w dodatku oczekiwał że będę mu robił jakieś analizy za darmo. Beszczelny typ.
karko 2016-05-16 18:55:14
dorota,a czy oni akurat kogoś potrzebują do swojej firmy ? Nie słyszałem żeby teraz były jakieś rekrutacje. Zastanawiam się w jaki sposób oni sobie radzą, ale przeanalizowałem ich działania i można powiedzieć, że nie mają zbyt dużej ilości zleceń więc i dużo pracowników nie trzeba.
Zostaw swoją opinię o Sabell S.C. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sabell S.C.