Opinie o MaxCo Distribution Sp. z o.o. w Polska

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie MaxCo Distribution Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w MaxCo Distribution Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MaxCo Distribution Sp. z o.o. w Polska

Irenka

tutaj się zgodzę z poprzednikiem - doświadczenie w vansellingu, zwłaszcza, jeżeli bierzemy pod uwagę asortyment Maxco, absolutnie nie jest pomocne podczas poszukiwania pracy jako reprezentant handlowy/ph, a często jest elementem niepożądanym. Istnieje ryzyko dla przyszłego pracodawcy, że osoba z doświadczeniem nabytym w firmie o profilu podobnym do Maxco ma zbyt dużo tzw "złych nawyków", dlatego tacy kandydaci są często traktowani na równi, lub poniżej osób bez doświadczenia handlowego.

parowiec

mi tam nie przeszkadzają te sanie w zimie ale przebranie za zająca lub kurczaka to już przesada... ile można, człowiek się w tym poci i się poprostu nie da... Poza tym wejdz w przebraniu kurczaka do służbowego 126p elegant. ciężko jest... i co sezon to nowe przebranie na dziękczynienie za indyka byłem przebrany to dostałem dodatkową premię za to że na głowie miałem brytfankę i jabłko w gębie ale dla 100 zł się opłacało. teraz na dzień kobiet będę miał kostium hiacynta błękitnego bo ja lubię błekitny i kwaitki. a na nogah bende miął donszki by powtury raz po dodatkowął premie siengnąci.

Kmieć LT

A dlaczego nikt nie napisze co działo się na szkoleniach PH w Pobiedziskach?? Diody podłaczane pod beret, podwieszania w jakiś kombinezonach rodem z filum SF "Cela" (film z moją ulubioną JL:) ). Potem śmieszne ognisko i pieczenie kartofli i wspólne śpiewanie na przemian "lato z komarami lato" i "góralu czy ci nieżal" ...to i potem nie dziwota, że ludzie działają dla nich jak roboty po klikanaście lat, cały czas dokładając do interesu po kilkanaście tysięcy miesięcznie bez chęci samowolnego odejścia z tej firmy. To nie jest przypadek. Prawdą jest, że jak proponują szkolenie (i pada nazwa Pobiedziska) to lepiej się z domu nie ruszać, bo skończysz jak cyborg z wypranym mózgiem na amen. Ide se pośpiewać "lato, z komarami lato, bez przerwy swędzące lato, z komarami lato...

Marcin BB

Firma MaxCo to.......trzeba nakręcić film, a i tak nikt nie uwierzy. Firma więcej zarabia na obciążaniu swoich ph,dzierzawie im aut i takich tam niż na sprzedaży. Dziewczyny z biura mają ponoć grube prowizje od obciążen, które wystawią ph i firmom z ktorymi współpracują.

Przedstawiciel Handlowy

spoko rozmowa z kierownikiem regionu, normalna pogaducha

co robiłem, czemu tu się zglosilem

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
gość

Kurcze, trochę głupio pisać, ale kiedyś była taka sytuacja jak tam pracowałem i jak nie chciałem jechać w jeden dzień w teren to jeden z regionalnych przyjechał z samego rana, przyczaił się na mnie pod klatką i jak wychodziłem wywalić śmieci oblał mnie kurna wiadrem zimnej wody i to w styczniu! Co więcej, powiedział że jak nie będę jeździł w trasę i sprzedawał to będzie to robił częściej i to aż do skutku. Dosłownie jakaś masakra!!!!!!!!!!!! . Kurna nawet sople zaczęły mi się w pewnej chwili na włosach na klacie pojawiać!!Uważajcie więc na takie akcje bo ich menagerowie są do tego naprawdę zdolni. Przestrzegam!

Rokita

podobno ogromną część tych magazynów i biur w Rudzie podnajmują innym, tak słabo idzie

Rosiczka

Człowieku, ile tam osób pracuje 5, 8, czy 12 lat - dziesięć, piętnaście (razem z załogą z centrali)

życzliwy

Inny PH - 2013-02-09 22:40:23 Nie znam opasłego typa z Piły i nie obchodzi mnie czy jest opasły ale jestem ph o którym piszesz a graniczą ze mną ph na poziomie 25-35 tyś miesięcznie i nikt nikomu nie wjeżdza w teren . Zdarzyło się raz czy dwa ale było to wyłącznie spowodowane niedoinformowaniem przez nowego regionalnego jakie są obowiązujące regiony albo ktoś w chwili słabości przekroczył swoje granice ale wszystko było wyjaśniane i wracało do normy . A rynki to trzeba sobie wypracować żeby były dobre . Rzekomo mógłbyś wymieniać tak wiele lub jak bardziej pasuje skomleć tak wiele . Dostałeś jak ja na początku pole do popisu a tylko twoja postawa spowodowała że zamieniłeś to pole w pole z malinami .MAXCO TO KLON KTÓRY POWSTAŁ Z CASH&CANDY I ORIENT I NIE MA CO SOBIE ZAWRACAĆ NIMI GŁOWY .WIĘKSZOŚĆ Z ICH OFERTY HANDLOWEJ MOŻNA KUPIĆ O 50% TANIEJ NA HURTOWNIACH SPOŻYWCZYCH..........TAK WIĘC NIE MA PO CO NA NICH ROBIĆ.

Inny PH

Inny PH

O Maxco nie wolno pisać dobrze :) Biedny PH naraził sie znawcom tematu - nie będzie wanselerował w Maxco . Z niezadowolonymi z pracy w tej firmie jest jak handel w tej miejscowości , której mieszkam ; choć byś dawał 50% wartości faktury w łapę to od swojego nigdy w życiu . Lepiej od obcego . Pewnie ktoś zarzuci po co dawać gratisy inny poda 20 cia firm które nie muszą zachęcać bo mają tak doskonały towar i tak w kółko Macieju a w Maxco jak to powiedział PH jak ktoś ma pojęcie to da radę i zarobi i basta a znawcy tematu będą gadać i gadać PH z Maxco będą zarabiać a znawcy znów będą gadać i gadać i tak w kółko Macieju .

ph

Witam jak ktos ma pojecie do handlu to da rade w MAXCO,I DOBRZE ZAROBI!!!!!!!!!!!!!!! POZDRAWIAM NIE ZADWOLONYCH Z PRACY W MAXCO,CZYLI TYCH KTÓRZY NIE NADAJA SIE DO HANDLU

Romek Bytom

Oj, cieszę się, że sprawdziłem tą stronę - wpakowałbym się w niezłe ...., bo właśnie chciałem wysłać aplikację - no rzeczywiście znowu szukają. Jeszcze raz wielkie dzięki

ph1987

W takim razie widzę że tylko ogłoszenie firmy piękne i wspaniałe. Ale dziękuję, szkoda nawet CV wysyłać. Dzięki wszystkim

ken

Panowie (usunięte przez administratora) odradzam tą firmę!!! Wyjdziecie biedniejsi niż jesteście. Zarobki żadne jeszcze trzeba dokładać !!!!

Piękny Roman

Z jednym gościem z tej frimy spotykam sie na punktach,zreszta nawet z dwoma, ale jeden klient wiecznie narzeka. Ponoć jak jakiś nierotujący towar i zwroty oddają to później przy pierwszej lepszej okazji obciążają.Że towar niezdatny ,ze go nie było itp. Kiedyś jeżdziłem w Kramelu i byo podobnie,wiec wierze mu jak najbardzeij. Jakiś rok temu mogłem tam pracowac, bo akurat zatrudniali chłopaka na te rejony. Jeżdze w Chipsach,ae ze sprzedażą jest mega lipa, a i godzinówka gruba.Wiec wszedzie dobrze,gdzie nas nie ma.

Kim ty Adamie nie ten z góry jesteś że opiniujesz takie wyroki . Nazywając kogos prymitywem lepiej spójrz na swoje wypowiedzi są one po niżej poziomu piwnicy a jak szukasz barana to spójrz w lusterko . Szukasz obiektywizmu a piszesz bzdury , bo skoro tak dobrze znasz MAXCO to dlaczego nie potrafisz przyznać że są tam ludzie pracujący po wyżej 10-ciu lat i zarabiają kilka razy więcej niż przewiduje twoja opowiastka dla nieudaczników . Straszysz ludzi bo tak naprawde to się boisz żeby broń Boże komuś się tam nie powiodło bo potwierdziło by tylko jak słabym byłeś handlowcem , bo byłeś słabym prawda . A Gość z MAXCO to dla ciebie temat nie do pojęcia .

No i znowu maruderzy żałują że odeszli z MAXCO , no ale dla nich już jest za póżno - powrotu nie ma , zostali tylko najlepsi " SÓL TEJ ZIEMI " Chłopaki wiedzą że żyją , mają duże terytoria a słabeusze już nie psują reputacji firmy , szukają pracy , ale biedny ten kto ich zatrudni , bo po jakimś czasie słabeusz znowu stwierdzi a że to w styczniu jest za zimno z kolei w lipcu za gorąco że biuro mu przeszkadza i że prezenty gwiazdkowe mu nie odpowiadają . Oj potencjalny pracodawco biada tobie jak trafisz na taki niewypał . Czkawką tobie się będzie długo odbijać .

Jak byłeś kiepskim PH to i kiepskie dostawałeś prezenty . Ja pamiętam markowe zegarki expres do kawy CB radio czy nawigacje również spotkania dwudniowe . Pracuje długo w tej firmie ale nie pamiętam przypadku żeby jak to ktoś wyżej ujął z powodu malutkiego błędu wysyłano klientowi wezwanie do zapłaty , choć komuś się mogło przydażyć . Jeżeli chodzi o to kiedy jest dobry a kiedy zły okres w handlu naszym towarem to fakt jest taki że teraz w ogóle jest kiepsko w spożywce a my co nie jest tajemnicą co roku kończymy 15-20 grudnia bo potem to już tylko szampany majonezy i karpie . Ciekawe jak długo będziecie jeszcze biadolić . Polacy na ogół są bardzo zaradni że nawet i metodą na wnuczka potrafią kombinować :) ale koledzy powyżej to chyba z innej galaktyki .

A jeżeli chodzi o kulturę Maxco - kiedyś było spotkanie "świąteczne" w centrali firmy (w Rudzie śląskiej, a nie pod tym adresem na fakturach) - na które nie chciałem jechać, bo dla mnie była to ogromna ilość kilometrów do przejechania, ale przekonał mnie kierownik regionu. Dodał, że zrobią piękne paczki dla dzieci każdego z PH. Uwierzyłem biorąc pod uwagę profil firmy. Na spotkaniu (bezowocnym - jedynie prezes zagrał PANA PREZESA) otrzymaliśmy takowe paczki, a raczej przedmiot - dwudziestocentymetrowego, tandetnego, plastikowego mikołajka - z zaznaczeniem, że to z okazji nadchodzących swiąt. Z tego co pamiętam ponad połowa osób zostawiła to na stole, albo wywaliła do kosza. To świadczy o profesjonaliźmie firmy. Do widzenia, a raczej Dobranoc, bo w europie to już chyba poźna noc.

A taka informacja dla obecnych PH - to co się stanie z Waszymi obrotami teraz (od połowy grudnia) będzie się ciągnęło praez 4 miesiące - potem 1,5 miesiąca poprawy i znowu klapa na 3 - 4 miesiące. I tylko ciągłe gadanie kierownika regionu, że to chwilowe, ale jemu za to płacą - właśnie za takie gadanie w dużej mierze.

Zostaw merytoryczną opinię o MaxCo Distribution Sp. z o.o. - Polska

• Jak się pracuje w MaxCo Distribution Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MaxCo Distribution Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MaxCo Distribution Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 48 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MaxCo Distribution Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w MaxCo Distribution Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MaxCo Distribution Sp. z o.o.