Opinie o MaxCo Distribution Sp. z o.o. w Polska

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie MaxCo Distribution Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w MaxCo Distribution Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MaxCo Distribution Sp. z o.o. w Polska

Gościu wyluzuj bo ci żyłka pęknie , w najlepszym przypadku skończysz jako zwolennik moherowych beretów . Nie możesz tak bez końca wszystkich pouczać . Trochę samokrytycyzmu .

Spoko

Bartku. W słowie żniwiarz ostatnie litery się pisze przez "RZ" a nie przez samo "Ż". Poza tym jak byśmy przeanalizowali godziny wpisów to raczej Ciebie a nie mnie należy nazwać nocnym........ Nie rozumiem Ciebie zupełnie- masz 150 wpisów z krótkiego czasu i pytasz się o opinię o firmie a jak ja proponuję abyś wykorzystał te które już są to spotyka się to z Twoim oburzeniem i dezaprobatą pod adresem mojej osoby, tym bardziej, że jak sam widzisz Twoje pytanie nie spotkało się z prawie żadnym odzewem ponieważ tak jak sądziłem i pisałem o tym- Ci co mieli coś do napisania już dawno to zrobili. Ja nie mam problemów rodzinnych, Ty natomiast jak sądzę z racji wieku nie masz rodziny, to młody wiek powoduje roszczeniowe podejście do wszystkiego również do forum i to młody wiek powoduje, że nie chce Ci się wysilić aby przejrzeć powyższe opinie. Dorośnij !!!!!

orni

"zmiany", o których mówią ludzie zatrudnieni przez maxco (a właściwie Austriaka - [usunięte przez moderatora] - właściciela firmy) odbywają się w tej organizacji średnio co roku i zawsze podkreślają, że teraz to już będzie napewno inaczej

Bartek

Styl w jakim odpowiadasz wyrażnie wskazuje że jesteś jednym z tych pieniaczy , którzy występowali wcześniej i tylko czekasz jak sęp na padlinę żeby rozwinąć skrzydła i komuś dokopać . Jakieś problemy rodzinne ?????.Wszystko co chciałem wiedzieć na temat firmy Maxco już wiem a ty dalej poluj NOCNY ŻNIWIAŻU

Przedstawiciel Handlowy

spoko rozmowa z kierownikiem regionu, normalna pogaducha

co robiłem, czemu tu się zglosilem

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Spoko

Bartku. Piszesz "nie chodzi abyś mnie odpytywał" - czyli przychodzisz jak do sklepu i mówisz "poproszę o taką i taką informację" i odwalcie się ode mnie. Mało poważny jesteś. Jeszcze raz radzę wysil się trochę i przeczytaj te 140 komentarzy powyżej to wyrobisz sobie zdanie a nie czekaj na "gotowca".

Bartek

Nie chodzi mi o to byś ty mnie odpytywał co wiem a co nie , bo wiem tylko tyle że była jakaś zmiana ale skoro nic nie wiesz to nie przeszkadzaj bo nie chodzi mi o pyskówkę z tobą .

Spoko

Bartku, ale masz już opinie niektóre bardzo świeże. Jeśli ktoś miał coś do napisania to już to zrobił - czy tak trudno to zrozumieć? ;-) Teraz napisałeś coś więcej, że wiesz iż jest jakaś reorganizacja - teraz to pytanie ma większy sens. A na czym miała by polegać ta reorganizacja?

Bartek

Po prostu słyszałem o dużej reorganizacji w Maxco i ciekawy jestem co zmieniło się na lepsze . Czy tak trudno to zrozumieć .

Bartek - 2011-07-24 15:52:28 Jestem zainteresowany pracą przedstawiciela handlowego , praca w Maxco jest jedną w kręgu moich zainteresowań . Czy ktoś ma może aktualne opinie na temat tej firmy Masz do dyspozycji 150 powyższych opinii tak pozytywnych jak i negatywnych - nie wystarczy Ci? Czego oczekujesz, że ktoś napisze?

ETATOWIEC

Obserwator - 2011-06-03 22:45:58 Jak zwykle etatowiec chce zbawiać świat , szukać maniakalnie dziury w całym . Dobry kandydat na Pis-iora . Przez kilkanaście miesięcy na tym forum pojawiają się takie \ :-)

Obserwator

Jak zwykle etatowiec chce zbawiać świat , szukać maniakalnie dziury w całym . Dobry kandydat na Pis-iora . Przez kilkanaście miesięcy na tym forum pojawiają się takie " PRAWDZIWKI"szukające sensacji , atu ciągle nic . To naprawdę musi być flustrujące

ETATOWIEC

Niki - 2011-06-02 21:36:02 Do psychiatry się udaj Komuś widać puszczają nerwy, zamiast argumentów pyskówki! Może należało by zapytać wprost Panów/Panie Inspektorów dlaczego nie chcą zająć się sprawą. Można to zrobić na piśmie wtedy muszą odpowiedzieć. Jak z przyczyn obiektywnych (hermetyczny rynek pracy) nie można zrobić tego na piśmie zawsze można chociażby anonimowo (choć lepiej oficjalnie) donieść do: Główny Inspektorat Pracy wydaje miesięcznik "Inspektor Pracy" [usunięte przez moderatora]- lub bezpośrednio z ich strony.

Niki

Do psychiatry się udaj

anonimowy

anonimowy

rarun - 2011-05-21 04:31:44 co do inspekcji pracy w Katowicach (bo to ten oddział powinien się tym zająć), jako że przedstawicieli handlowi tej firmy są tak naprawdę zatrudnieni (umowa franczyzy to fikcja) - udałem się tam z prośbą o zajęcie się sprawą - i sprawa wzbudziła zainteresowanie, do momenty, kiedy nie wypowiedziałem magicznego słowa \ To może warto w takiej sytuacji udać się z tą sprawą gdzieś wyżej, albo do innego organu....?

rarun

co do inspekcji pracy w Katowicach (bo to ten oddział powinien się tym zająć), jako że przedstawicieli handlowi tej firmy są tak naprawdę zatrudnieni (umowa franczyzy to fikcja) - udałem się tam z prośbą o zajęcie się sprawą - i sprawa wzbudziła zainteresowanie, do momenty, kiedy nie wypowiedziałem magicznego słowa "MAXCO DISTRIBUTION", a właściwie, to bardziej zadziałały słowa "słodycze i zabawki z Rudy Śląskiej" - wtedy już nic nie zdziałałem / no nie wiem, może znają tą firmę, kontrolowali ją i uważają, że jest wszystko w porządku, więc nic nie sugeruję - opisuję tylko stan rzeczy, jaki miał miejsce

rarun

firma Maxco Distribution, to zmieniona nazwa niesławnej firmy cash&candy - można poszukać na forach, te same problemy od kilkunastu lat - nawet magazyny i biuro jest w tym samym miejscu, tylko adres główny zmienili chyba w 2006 roku na Katowicki, bo klienci kojarzyli tą firmę po adresie z Rudy Śląskiej i mieli dosyć

Ja też uważam że każda praca znajdzie swojego amatora . Rzeczywiście poczytałem opinie o kilku podobnych firmach i nie mam złudzeń nie brakuje nigdzie negatywnych opini .

Gad

Panie obiektywny ja się nie panosze tylko stwierdzam fakty . Jak sam zauważyłeś pisałem o wariancie A na własnej działalności gospodarczej bo uważam że ta forma sprawdza się najbardziej dla prawdziwych handlowców .

Zostaw merytoryczną opinię o MaxCo Distribution Sp. z o.o. - Polska

• Jak się pracuje w MaxCo Distribution Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MaxCo Distribution Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MaxCo Distribution Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 48 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MaxCo Distribution Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w MaxCo Distribution Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MaxCo Distribution Sp. z o.o.