Opinie o MaxCo Distribution Sp. z o.o. w Polska

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie MaxCo Distribution Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w MaxCo Distribution Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MaxCo Distribution Sp. z o.o. w Polska

Lukasz

mi się podoba kasa jest ok i na czas ludzie fajni nikt nie (usunięte przez administratora)sie do mnie

Serdeczenie nie polecam pracy w tej firmie. To co sie tam dzieje to jedno wielkie kłamstwo. Nie ma umowy o prace trzeba podpisać weksel in blanco. Trzeba wykupić jakiś 1% udziałów firmy nie wiadomo po co za 150złNie ma sie też ubezpieczenia ani nie są odprowadzane składki. Odbiera sie samochód załadowany w jakieś badziewia zwane słodyczami, a także jakiś pradawny palmtop oraz jakąś starą drukarke w metalowej walizie. Jesteś zdany na siebie nie masz żadnej bazy danych, nikt od Ciebie nie chce tego kupić a wręcz nawet nie może. Większość sklepów jest we franczyzie lub ajencji i nie mogą kupować od zewnętrznych firm, także odbijasz sie od drzwi. Kierownik czy tam menadżer jak się lubią nazywać na województwo p... nie tylko okłamuje ludzi już na rozmowie rekrutacyjnej. M.in. że będziesz tutaj pierwszym przedstawicielem, że nie znają rynku po czym okazuje się że było tutaj dużo ludzi a nawet ze 2 w przeciągu miesiąca. Jeżeli sie załamiesz że nic nie sprzedajesz to przyjeżdża i pyta kiedy zdajesz auto. A no i oczywiście po auto trzeba jechać do Rudy Śląskiej i tam też odwieźć. Nie ma oczywiście zwrotu ani za paliwo jeśli ktoś z wami pojedzie ani za bramki na autostradzie. Po prostu jesteś stratny i tyle. Jest jakaś tam podstawa ale jeśli nie zrobisz planu m.in.90% to dostaniesz 1000zł, przypominam że nie ma składek ani ubezpieczenia.. nie polecam naprawde szkoda nerwów i pieniędzy tymbardziej że ktoś szuka pracy więc nie ma funduszy na taką podróż. Aha i auto dostaje sie ale wszystko trzeba robić w aucie samemu i brać faktury na firme to Ci podobno zwrócą. To podobno stanowisko przedstawiciela handlowego ale jak dla mnie to bardziej stanowisko akwizytora. Serdecznie nie polecam!!!! Przepraszam jeśli coś nie zrozumiale napisałam..

skąd masz takie dziwne opowieści? Ja żadnego palmtopa ani żelaznej skrzyni z drukarką nie dostałem. Normalnie dostałem tablet i robię zamówienia w EBI. Towar jest dosyłany do klienta bezpośrednio z magazynu centralnego. A kasa to temat prosty jak się wozisz zamiast sprzedawać to idź do pracy jako kierowca. Ja robię 30-35 tyś obrotu i mam 2 tyś podstawy + 12% prowizji. Jak Ci mało to możesz sprzedać więcej.

Z doświadczenia bo tam pracowałam i tak to wyglądało jeszcze nie dawno pewnie każdy narzekał to zainwestowali w tablety zamiast metalowe walizki z drukarką ????????

kolos

konkurencja pisze i tyle. Ja juz 3 lata w firmie i jak to czytam to jak bym czytal o kims innym

Katia

jest spox a jak czytam co niekoter wypociny to chyba faktycznie konkurencja lub znudzeni zyciem ludzie. szkoda to czytać

@Katia

Tak tak konkurencja ojj ludzie... Jak zaczełam tam prace to był chyba 2018r wiec moze sie pozmienialo teraz wiec po co od razu skakac ze konkurencja wez sie zastanow jeden z drugim bo chyba sami jestescie zmeczeni zyciem ze kogos sie dowalacie bo wasze zycie nudne w max co :-)

Katia

firma jak kazda inna robic trzeba target odpowiednia ilosc wizyt ja robie 20 dziennie i nikt sie nie czepia kasa jest produkty sie sprzedaja nawet teraz w tym covidowym (usunięte przez administratora) jest ok

Pawel

Witam, zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko PH woj Pomorskie, ktoś wypowie się na ten temat ? Ogólnie zarobki auto czas pracy, bardzo proszę o realne odpowiedzi.

@Pawel

Spoko, możesz startować. Ja dostałem Clio z kratą i Kartą Paliwową. Towar jest OK. Teraz leci gazetka na Wielkanoc. Zawsze masz promocję do zaproponowania. Jak zepniesz pośladki to zarobisz nawet 5 koła.

też mam Clio ale biale, jak by nie mogli dac innego koloru choc wazne ze kasa sie zgadza

gonzo
@Pawel

bryka biała najlepsza, paliwo na karte, myjnia, podstawa + prowizja, średnio 3500/4000 miesiecznie, spoko atmosfera, bez spiny, i fajne dziewczyny w biurze

ko ko szanel
@Pawel

jest ok. spoko ekipa i fajne dziewczyny w biurze, pomocne.

@Pawel

jest ok... moze sie zobaczymy na imprezie na koniec roku!!! dwa lata temu był karting w wawie... był czad!!!

Przedstawiciel Handlowy

spoko rozmowa z kierownikiem regionu, normalna pogaducha

co robiłem, czemu tu się zglosilem

logo firmy Serwisant rowerowy
kolos

jest dobrze. kase place na czas ubezpiecznie jest 3 rok juz mi idzie sam sie zdziwilem jak ten czas leci.

caramba

jak chce ci sie pracowac i pracujesz to zarobisz jak ci sie nie chce to lepiej idz na zasilek jestem w firme 3 lata, smigam i zarabima. nie jest zle co wazne jak sie cos dzieje z tym covidem calym to placa nawet jak stoimy fajne biuro, wsparcie jest

koker

od dwóch miesiecy pracuje. w pierwszy miesiac niecale 3000 na lapie w drugim 3800 zobaczymy iel bedzie tera gadalem z kolem ktroy pracuje u nich od ponad roku i podobno zbiera po 5000 co miesiac mam kangoo, karte paliwowa ale tylko na bp i z jednym myciem na miesiac, tabelt, telefon nie sie nie wcina, spoko laski w biurze, na szkolenie do Rudy ślaskiej jechalem. hotel, sniadanie, obiad podczs szkolenia wiec spox

Castro

firma jak kazda inna. Pracowałem 8 miesiecy a teraz do Niemcowa jade. atmosfera dobra, kasa srednia tak 4500 zbieralem z prowizja, 20 spotkan dziennie towar ok, choc bywaja braki, tylko jezdzisz a towar idzie kurierem, latwa robota ale w niemcowie dostane 2500 euro na budowie

UCIEKAJCIE JAK NAJDALEJ

Uciekajcie z tej firmy jak najdalej! Opinie z poprzednich lat nadal są aktualne! Za miesiąc pracy dostałam (usunięte przez administratora)zł wypłaty! Na rozmowie nie powiedzą wam ze z podstawy (usunięte przez administratora)odcinają za niewyrobiony target, dopiero w siedzibie dają taki dokument do podpisania. Brak jakiekolwiek umowy, podpisujecie dokumenty ze spółka u notariusza która wyplaca pieniądze, ale musicie wykupić u nich udział. Samochodu nie możecie nawet ruszyć na potrzeby własne(stare Rwnaul Kangoo) Gdy jeszcze sie dla nich pracuje mówią ze mają indywidualne podejście do pracownika i bez targetu wyplacili 1500 zl z usmiechem ze jest odpowiednio, po zakonczonej pracy, kolejnym calym miesiacu wpływ na konto 160 zl, i teraz uważają że przecież zasady były znane i skoro target jest niewyrobiony tyle się należy. To UWAGA OK.8ZŁ DNIÓWKA. Sprawa nadaje się na temat dla uwagi! NIE DAJCIE SIĘ NAMOWIĆ NA TAKIE WARUNKI, NIE, NIE BEDZIE DOBRZE. Target ktory wydaje się mały jest nie do wyrobienia bo ludzie nie chcą już kupować tego typu produktów ktore zresztą są drogie, biorąc też pod uwage ze na rynku jest konkurencyjna firma ktora te same produkty ma o wiele taniej!

Stabilny
@UCIEKAJCIE JAK NAJDALEJ

Jak przez miesiąc zrobiłeś 4 tysiaki obrotu to na co liczyłeś , może chciałeś przetrwać pandemię na samej podstawie . To żle trafiłeś , to nie Wiejska w Warszawie

@UCIEKAJCIE JAK NAJDALEJ

Uciekajcie dobre określenie ja do tej pory nie mogę odzyskać kasy za użytkowanie swojego samochodu ! Beznadziejna Firma ! Ludzie którzy tam pracują nawet nie potrafią się wysłowić w adekwatny sposób! Jakaś pseudo asystentka ze zwrotem do mnie „Szef nie ma czasu z Panią GADAĆ” ludzie co to za kultura wypowiedzi! Jeśli chodzi o wypłatę ja dostałam 119 zł brutto śmiech na sali a i zero zwrotu za paliwo! Uwaga na ta firmę bo szukają (usunięte przez administratora) kto in te śmieszne gazetki porozwozi niskim kosztem !

@UCIEKAJCIE JAK NAJDALEJ

Możesz podać do siebie jakiś kontakt ?

Aktualny
@UCIEKAJCIE JAK NAJDALEJ

Tak obowiązkowo uciekajcie , najlepiej na Kamczatkę tam was nie znajdą

Ona
@UCIEKAJCIE JAK NAJDALEJ

Potwierdzam. Robią wszystkich w balona. Uciekajcie jak najdalej.

3 latek
@UCIEKAJCIE JAK NAJDALEJ

ja robie tu juz 3 lata i nie wiem o czym ty piszesz, firma jak kazda inna, kasa jest, towar rotuje jak czytam takie komenty to rece opadaja. jak nie chce ci sie robic to do up idz na kuroniowke

mistrz kierownicy

jak czytam to biadolenie to nie wiem czy pracuje w tej samej firmie ja zarabiam normalna kase okolo 4,5 miesiac w miesiac mam normalne auto ok 2 miejscowe tablet telefon

Pistolet

Firma jak każda inna. Są dobre i złe miesiące jak to w handlu, ale jak wszyscy zwalniali na wiosnę to ja dostałem kasę mimo że sidziałem w domu.

Karina

Witam, Poszukuję osób, które zostały poszkodowane i (usunięte przez administratora)przez Maxco. Nie wiem, jak wy, ale ja daję sprawę do Prokuratury. Jeśli jest ktoś chętny iść na wojnę ze mną zapraszam do kontaktu 796278381

Klaudia

Czy firma jest warta zachodu?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w MaxCo Distribution Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Nie idz tam do pracy ! Szkoda czasu twojego

Dam

Uciekajcie jak szybko się da... firma nie robi sobie nic z ludzi a na dodatek nie wypłaca pieniędzy za prace. Mało tego jak dzwonisz z zapytaniem o rozlicznie twój nr zostaje blokowany bez informacji. Wymagań pełno a od siebie nic... mało tego więcej papierologii niż konkretnych informacji.

@mlody ale dlaczego tak uważasz ? Wyjaśnisz ?

Weksel,ucinanie podstawy,brak bazy,walizka że stara drukarką.A IDZ pan

Wrolove

Witam może ktoś określić teraz jak się współpracuje z firmą ? Na jakich autach jeżdżą Przedstawiciele ?

Miro

Firma mająca dobrą opinię jako pracodawca jest z reguły wymagająca więc nie dziwię się, że niektórzy nie potrafią się tu utrzymać.

Nie polecam tej firmy- omijać szerokim łukiem Za 3 tygodnie pracy dostałam 423 zł. Obiecywali, że w pierwszych miesiącach to będzie podstawa nawet jak nie zrobię planu, ale jak się zwolniłam to mi ucięli. Jedna wielka masakra finansowa

Zostaw merytoryczną opinię o MaxCo Distribution Sp. z o.o. - Polska

• Jak się pracuje w MaxCo Distribution Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MaxCo Distribution Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MaxCo Distribution Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 48 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MaxCo Distribution Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w MaxCo Distribution Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MaxCo Distribution Sp. z o.o.