Opinie o BUDIMEX w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie BUDIMEX. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie BUDIMEX o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BUDIMEX w Warszawa

niezdecydowany

Jeśli chodzi o termin to mam czekac na telefon,a gdzie to gościu powiedział że nie wiadomo gdzie mnie wyślą bo on tylko rekrutuje. Dowiem się w ostatniej chwili. jadę jako cieśla. Nie wiem czy mam się zdecydować na ten wyjazd

luki 2266

wiesz,ja nie jetsem tu od obrażania..na kiedy i dokąd masz wyjazd? jak trafisz do remscheid to walcz o prace na hali nr 3. praca na 2zmiany,czasem na jedną.kierownik hali to niemiec urodzony w polsce,dobrze gada po polsku. nie idz na 2 bo tam dziwny niemiec (burkhardt) na 1 rzadzi turas a robia na niego węgry i serby (brudasy wiecznie na akordzie do 24-1 w nocy) ps. zaklad w remscheid wchodzi w sklad thomas gruppe.powinno cos byc na necie.

niezdecydowany

Mam pytanie czy po przeczytaniu tych opini decydujesz sie jechac? bo ja byłem juz na rozmowie i zapisali mnie na wyjazd,ale po przeczytaniu tylu negatywnych opinii to nie wiem czy się zdecydowac.

zainteresowany

dzięki wielkie,konkretnie,bez emocji,sensownie i bez obrażania kogokolwiek,...kurcze różowo nie jest ale gdzie jest,moze dlatego takie rotacje...zobacze jeszcze ale raz jeszcze dzieki,pozdrawiam

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
luki 2266

jak nie musisz to sie nie pchaj przyklad z Remscheid sprzed 3-4lat: 12h pracy,w soboty 7-8,pensja: 1300-1500e netto (250h-trzeba przyznac ze na czas) zadnych kwitow,jak za malo to powiedza ze przerob slaby wiec nie ma z czego placic.mieszkania totalna kleska:przybudowka do hali produkcyjnej,za oknem jezdza ciezarowki (latem jak nie ma deszczu to kurzy wprost do mieszkan) pogoda w remscheid: na 10dni 7deszczowych,ale plus ze jest dobre polaczenie z polski (sindbad do wuppertalu a dalej podmiejski pociag,ok 30min i na miejscu) spanie i wyjazdu busem na zakupy darmowe (zaklad 7km od centrum) w zeszlym roku byl ciezki wypadek: hakowy zostal przygnieciony 5tonami stalowych mat (jego niewątpliwa wina) chlop zostal roslinką. nowy kierownik wporzadku,choc o rysunkch ma blade pojecie,pogada i pozartuje,wiara rowniez okej. no moze procz brygadzisty[usunięte przez moderatora] i [usunięte przez moderatora] zbrojarza. jest wiele lepszych,niemieckich form,problem tylko z jezykiem. jesli go znasz,bedziesz mial przywilej w bdx i moze zrobia cie kierownikiem. pozdrawiam łukasz

zainteresowany

witam, dostałem zaproszenie na rozmowe do Poznania,jestem trochę z innego rejonu Polski wiec musze dojechac,mam pytanie czego sie spodziewac po wyjezdzie,ja oczekuje gwarantowanej pensjii i w miare cywilizowanych warunkow socjalno-miedzyludzkich,bo pracowac trzeba,czy ktos bez emocji znajacy temat odpisac?a i dlaczego tak czesto sie ogłaszaja?

prawda.....

MARCIN

młody - 2012-10-15 18:34:30 firma jak każda inna która wysyła pracowników na kontrakt do niemiec (usunięte przez administratora) stwo,[usunięte przez moderatora]kombinowanie i[usunięte przez moderatora] to 4 cechy firmy.robi się po 13,14 godzin w razie kontroli każą mówić ze po 8 robisz jak niemcy. dniówka wychodzi 70 euro jak robisz od 6 do 18. wychodzi 6,30 na godzinę nieważne ile będziesz robił wyjdzie 6,30/h .co do wyjazdów do domu to zależy czy będziesz lizał majstrowi [usunięte przez moderatora](przywieziesz 0,7 do domu jedziesz bez marudzenia)co do mieszkań to jak będziesz dbał tak będziesz mieszkał chyba że trafisz na alkoholika który \\\"ożyga\\\" pokój i pójdzie spać bo ma taką faze że nie jest w stanie nic zrobić. co do chemii tzn(papier,proszek płyny itp)to lepiej kupić samemu bo zawsze jest ze za dużo się pierze a majster wiezie do domu pełen samochód proszków papierów itp.przyjedzie pani [usunięte przez moderatora]i przy wszystkich pyta czy wszystko ok co ma powiedzieć pracownik któremu zależy na pracy bo rodzina w polsce czeka: ze jest dobrze bo samemu się człowiek nie odezwie bo na drugi dzień do domu pojedzie taka jest smutna prawda takie zapytania czy jest dobrze powinna robić anonimowo np dać białą kartkę niech każdy napisze jak jest chyba ze kierownictwa interesują tylko godziny pracy czyli zarobek dla firmy a nie pracownik.co do rodziny czyli np syn majstra albo szwagier nie powinno mieć miejsca.jest taka samowolka ze strony rodziny majstra ze szok jeżdżą do domu kiedy chcą,do pracy przychodzą na która chcą i jeszcze nic nie potrafią tym tez powinna zająć się firma.pozdrawiam pracujących w firmie budimex i kierownictwo poznańskie które mam nadzieje zajmnie się majstrami na werkach.taka prawda..ale nie poznan:/ BUDIMEX potrzebuje nowych ludzi...nie ich..

MARCIN

szlak mnie trafia jak to czytam...a w poznaniu...Poznan powinien sie wstydzic takiego kolesia jak [usunięte przez moderatora],,nie polecam nawed rozmowy z tym czlowieczkiem...z malej ?bo nie godzien z duzej..., NIE POLECAM !!!! [usunięte przez moderatora]

MARCIN

MARCIN - 2013-02-20 17:25:11 HEJ ludzie!!! Nie polecam,hamstwo i jakas bzdura...w RAM.NIEMCY Prefabrykacja na poziomie 1 wojny swiatowej,syf,mieszkania?jakie mieszkanie?na kupie pare chlopow ,..wogole ... DAJCIE SOBIE SPOKUJ Z TA FIRMA !! POLECAM AGENCJE PRACY...marcinekz1000@wp.pl Zapraszam do zbiorowego,[usunięte przez moderatora] pracownikow.zglosze sie jak inni.soboty za darmo,jakis tam nie wiadomy przerob betonu wylanego...EJJJ...pracowalem tam...jestem z wami..

szukajacy

tak myśle o wyjeżdzie do budimexsu - do niemiec , ale po tym co tu czytam......

Młody2

A tak jest naprawde w pracy sie nie odezwiesz nic bo cie ucisza dadza sprzatanie pokarzesz ze cos potrafisz starzy cie odsuną od pracy majster może wszystko i jego gwiazdy a ty robisz bo chcesz zarobić kierownika w sumie niema a pracuje się po 10-12 godzin dziennie w soboty roznie ale i tak ci nie za płacą zero kontroli samowolka jak nic nie radze nawet podpisywac umowy z nimi na jakieś wyjazdy mieszkasz w syfie i to jest horror

młody

firma jak każda inna która wysyła pracowników na kontrakt do niemiec (usunięte przez administratora) stwo,[usunięte przez moderatora],kombinowanie i [usunięte przez moderatora] to 4 cechy firmy.robi się po 13,14 godzin w razie kontroli każą mówić ze po 8 robisz jak niemcy. dniówka wychodzi 70 euro jak robisz od 6 do 18. wychodzi 6,30 na godzinę nieważne ile będziesz robił wyjdzie 6,30/h .co do wyjazdów do domu to zależy czy będziesz lizał majstrowi[usunięte przez moderatora](przywieziesz 0,7 do domu jedziesz bez marudzenia)co do mieszkań to jak będziesz dbał tak będziesz mieszkał chyba że trafisz na alkoholika który \\\"ożyga\\\" pokój i pójdzie spać bo ma taką faze że nie jest w stanie nic zrobić. co do chemii tzn(papier,proszek płyny itp)to lepiej kupić samemu bo zawsze jest ze za dużo się pierze a majster wiezie do domu pełen samochód proszków papierów itp.przyjedzie pani [usunięte przez moderatora] i przy wszystkich pyta czy wszystko ok co ma powiedzieć pracownik któremu zależy na pracy bo rodzina w polsce czeka: ze jest dobrze bo samemu się człowiek nie odezwie bo na drugi dzień do domu pojedzie taka jest smutna prawda takie zapytania czy jest dobrze powinna robić anonimowo np dać białą kartkę niech każdy napisze jak jest chyba ze kierownictwa interesują tylko godziny pracy czyli zarobek dla firmy a nie pracownik.co do rodziny czyli np syn majstra albo szwagier nie powinno mieć miejsca.jest taka samowolka ze strony rodziny majstra ze szok jeżdżą do domu kiedy chcą,do pracy przychodzą na która chcą i jeszcze nic nie potrafią tym tez powinna zająć się firma.pozdrawiam pracujących w firmie budimex i kierownictwo poznańskie które mam nadzieje zajmnie się majstrami na werkach.

P.

Swoją opinię dodaje tylko po to by wszyscy oczekujący pracy wiedzieli co może ich spotkać właśnie w tej firmię. Przyjmując się na stanowisko inżyniera budowy / kierownika robót musisz być świadom: 1.Że będziesz miał dużo więcej obowiązków niż jest to mówione na rozmowie rekrutacyjnej, 2.Będziesz w pracy po 12h na dobe na dodatek tego będziesz miał dyżury w sobotę, a w wewnętrzym systemie budinet będziesz miał z góry wpisane, że pracujesz zawsze po 8h tylko od poniedziałku do piątku. Za nadgodziny dostaniesz ryczałt gdzie w przeliczeniu będziesz miał mniej za jedną nadgodziną niż w normalnym przedziale czasu. Kerownik robót nie ma płaconych nadgodzin, 3.Nie dostaniesz urlopu który Ci się należy - ludzie mają tam po 60dni zaległego – a jak dostaniesz to na 2-3 dni i to podejmą decyzję o przyznaniu urlopu w ostatnim dniu. Nie zaplanujesz sobie nic. 4.Będziesz traktowany jak podwykonawca. Czyli będziesz mocno pchany tak, że możesz tego nie wytrzymać, 5.Podwykonawca jest traktowany bardzo źle pod względem fakturowania, traktowania firmy i swojej osoby. Pytam się za co Bx dostaje nagrody za pracodawcę roku?. Instytucje weryfikują sam system i wewnętrzne przepisy i na podstawie tego wręczają „orły” przy czym nie zdają sobie sprawy i nie weryfikują tego z tym co się dzieje na budowie. Pytam gdzie jest BHP, które między innymi pilnowałoby zakres godziny w których ludzie tam pracują?. BHP jest zatrudniane jako osobna firma czyli podwykonawca, który też jest traktowany bardzo źle. Ogólnie mogę stwierdzić, że firma która ma udział Polski jest zawsze do bani – [usunięte przez moderatora] maksymalny. Nie polecam.

kris72 - 2012-08-30 16:41:42 czytałem opinie o spółce pbo z ostrowa bo mam z nimi podpisac umowe i się trochę wystraszyłem , wszedłem na opisy o budimexie i co czytam to samo jakby kopiuj wklej . Nic z tego nie rozumie albo są tu nieroby którym nie wyszło i szkaluja firmy albo te zakłady prefabrykacji to sami oszuści - ale gdzie ich nie ma . Witam właśnie jestem po rozmowie z kancelarią prawną i sprawa jest ewidentna jeżeli chodzi o godziny nadliczbowe, [usunięte przez moderatora] ,warunki socjalne i bhp, jestem w kontakcie z trzema byłymi pracownikami Budimeksu na kontraktach którzy poświadczą w sądzie pracy o tym jak pracowali na kontraktach. Jeżeli zechciałbyś dołączyć do nas to zadzwoń 606258796. Tylko w ten sposób możemy polepszyć warunki naszych kolegów.

kris72

czytałem opinie o spółce pbo z ostrowa bo mam z nimi podpisac umowe i się trochę wystraszyłem , wszedłem na opisy o budimexie i co czytam to samo jakby kopiuj wklej . Nic z tego nie rozumie albo są tu nieroby którym nie wyszło i szkaluja firmy albo te zakłady prefabrykacji to sami [usunięte przez moderatora] - ale gdzie ich nie ma .

realista

Nie pchaj się do Remscheid tu tak jak wszędzie to[usunięte przez moderatora].Mieszkania to tzw kobylarnia ,syf kiła i mogiła.Coraz więcej ludzi ucieka z tych [usunięte przez moderatora].Kasa nie jest rewelacyjna.,wychodzi 4-5 euro godz.jak policzysz rzeczywiste przepracowane godziny.Czy warto marnować zdrowie dla tych [usunięte przez moderatora]?Twój wybór.Aha piepszą głupoty że płacą od przerobu.Totalna bzdura.Zawsze tyle samo a nawet mniej dostaniesz na konto.

realista

A czy przyjemnie ci jest jak[usunięte przez moderatora]z nadgodzin?Chyba umiesz liczyć ,podziel rzeczywiste godz.przepracowane a kase którą dostaniesz na konto w danym miesiącu.Oczy ci zbieleją jak cie orżneli

ano?

myślisz o zmianie tzn.o przeniesieniu w inne miejsce?czy rezygnujesz?interesuja mnie zarobki i warunki mieszkaniowe zakwaterowania odpisz pilnie pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o BUDIMEX - Warszawa

• Jak się pracuje w BUDIMEX?

Zobacz opinie na temat firmy BUDIMEX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 82.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BUDIMEX?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 13 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BUDIMEX?

Kandydaci do pracy w BUDIMEX napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BUDIMEX