Opinie o BUDIMEX w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie BUDIMEX. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie BUDIMEX o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BUDIMEX w Warszawa

realista

KazimierzWielki - 2013-10-06 15:34:35 realista - 2013-10-06 13:02:13 hm... forum to służy do wygłaszania opinii na temat pracodawców, przełożonych itp; dlaczego więc opinie niepochlebne i ujmujące natychmiast są negowane przez inne osoby - często można zauważyć, że są to te same osoby (możliwe, że pod różnymi nickami). Ludzie dajcie się wypowiedzieć innym! Te forum nie służy tylko wygłaszaniu pozytywnych opinii, czy też podlizywaniu się. Każdy ma inne zdanie na dany temat i gdy coś nas "boli" to o tym tu piszemy. Niestety grupka osób stale atakuje innych, którzy wygłaszają odmienne (często negatywne) opinie. Wolność słowa? Chyba nie tu... A nie taka jest idea tego forum... I tyle na ten temat! Ja rozumiem Ciebie w 100%. Wygłaszać opinie swoje może każdy tylko żeby to było robiony w sposób kulturalny i na poziomie a nie chamsko oraz na poziomie podstawówki. Według mnie sztuką jest wypowiedzieć się szczerzę w prosto w oczy i na forum. A nie mówić co innego prosto w oczy czyli tweridzić że jest OK a potajemnie kopać dołki pod kimś i działać na kogoś niekorzyść. :)ok, wszystko fajnie. Tylko nie bierzesz jednego pod uwagę - ludzie boją się mówić prosto w oczy, bo wiedzą jak to się skończy - utratą pracy, a tego nikt nie chce. Więc wszyscy korzystamy z takiego właśnie sposobu wyrażania własnych emocji i opinii. Często w sposób wulgarny i chamski, bo kierują nami nerwy, żal, zawody itp. Można by wypowiadać się kulturalnie ale dosadnie, jednak nie każdy to potrafi. Miejmy na uwadze to, że każdy z nas jest tylko człowiekiem i inaczej wyraża swoją opinie. Jednak wymagając kultury i poziomu od forumowiczów, nie możemy zapominać, że samo "kierownictwo" tejże kultury nie posiada.

fgghgg
@realista

Prawdopodobnie tam pojadę ktoś mi powie czy dopłacają za nadgodziny czy płacą ustaloną stawkę

kiki
@fgghgg

A Ty bohaterze oczywiście robisz tam dalej,bo gdzie pójdziesz!

KazimierzWielki

realista

obiektywny

ps.musisz chyba głeboko ludziom w oczy zagladac i do szklanek, wiedzac co piją i czy sa pijani...to znak ze chyba brak Ci bliskosci z drugim czlowiekiem ze tak innych obserwujesz;]bo normalni ludzie sami sobie czas organizuja;]i na siłe przyjazni nie szukaja;]

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
obiektywny

Trollowanie (trolling) – antyspołeczne zachowanie charakterystyczne dla forów dyskusyjnych i innych miejsc w Internecie, w których prowadzi się dyskusje. Osoby uprawiające trollowanie nazywane są trollami. Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych. Podstawą tego działania jest upublicznianie tego typu wiadomości jako przynęty[1][2], która doprowadzić mogłaby do wywołania dyskusji. Typowe miejsca działania trolli to grupy i listy dyskusyjne, fora internetowe, czaty itp. Trollowanie jest złamaniem jednej z podstawowych zasad netykiety. Jego efektem jest dezorganizacja danego miejsca w Internecie[3], w którym prowadzi się dyskusję i skupienie uwagi na trollującej osobie.....i tyle w temacie,jak dla mnie to ktos tu bezsensu prowokuje,a ''jezdzenie''anonimowo po kims jest typowym frajerstwem tymbardziej ze miesza sie tu jego rodzine,internet nie jest jednak anonimowy,kto chce ten znajdzie trola;]po 3...w czasie wolnym od pracy kazdy spedza go po swojemu,jesli lubi byc na 'bani' to jego sprawa,a kto nie chce ma inne zajecia,kwestia wyobrazni.Pozdrawiam;]ps.ani ze mnie lizus ani przydupas;]

pomocny

Panie murażu, skoro wytykasz błędy językowe innym sam mógłbyś pisać poprawnie ;] po pierwsze utożsamiam a nie 'utorsamiam' po drugie ponieważ a nie 'po nieważ' i po trzecie i najważniejsze - wstyd nie wiedzieć jak pisze się nazwę własnego zawodu, bo z tego co wszyscy wiemy, to murarz piszemy przez "rz" a nie "ż" więc chyba sam będziesz mógł skorzystać z tych zapisów do podstawówki. Pozdrawiam;]

Muraż

Droga Kobietko ja tak samo z twoją powyższą wypowiedzią się utorsamiam,po nieważ uważam że koledze anonimowi nic już nie pomoże poza słownikiem lub uwsteczniem się.

Kobietka

(usunięte przez administratora) Panowie zachowujecię się jak dzieci z podstawówki oczerniając kogoś po złości ... Wstyd !!!

betoniarz

anonim - 2013-09-25 20:17:59 Pracownik - 2013-09-24 16:07:36 Jeśli pojechałeś do Sennfeld i nie możesz się nauczyć roboty i obserwujesz innych ludzi zamiast skupić się sam nad sobą to robisz wielką sensecję w internecie. I czepiasz się porządnych ludzi. Tam ludzie przyjeżdżają do pracy, aby pracować a nie szukać niani , która przez 24 h i przez siedem dni w tygodniu ma zwaracać uwagę na Ciebie !!!!!! WIDOCZNIE KIEPSKI JESTEŚ W TEJ ROBOCIE, CZUJESZ ŻE ZACZYNA SIĘ ZJAZDY DO DOMU I HETUJESZ PORZĄDNYCH LUDZI DUŻO MĄDRZEJSZYCH OD CIEBIE DOŚWIAcZENIEM I UMIEJĘTNOŚCIAMI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Pracownik? Zapewne sam "poszkodowany" albo któryś z jego "przydupasów" tak dzielnie w obronie staje. A o tym kto kiepski w tej robocie jest, to już nie będę się wypowiadał, bo szkoda czasu i nerwów na te kiepską pyskówkę.Pracowałem parę lat temu w sennfeld , musiałem zjechać z powodów rodzinnych wszystko było ok z kasą urlopami itd , więc co się nagle zmieniło ? Chyba nie nadawałeś po prostu do pracy i dlatego długo nie zagrzałeś miejsca , dla fachowców zawsze jest miejsce. Ty do nich nie należałeś ( musiałeś być wybitnie zdolny :D ) . Pomyliłeś zawody tam pisarzy nie potrzeba

45 przydupasów

Kolego mgr inż miesiąc niecały przepracowałaś i umowy nie dostałeś , bo roboty nie znałeś i pewnikiem dlatego przydupasem nie zostałeś i jako drugi za brak umiejętności zjechałeś. Poza tym to forum z opiniami o pracodawcach a nie prywatnych osobach

Na początku checm Ci napisać , że twoje próby, gadki i inne popisy, oraz granie męczennika nie robią na nikim na forum żadnego wrażenia. Więc dam ci mój kochany jedną radę :) Zamknij i oszczędź sobie samemu publicznego ośmieszania. Bo i tak już twoja reputacja na forum tym legła w gruzach. Bo (usunięte przez administratora) każdy zna i wie jaki jest naprawdę. A pozatym weź się zajmij jakimś zajęciem a nie hetujesz (usunięte przez administratora) w internecie Baranie.

Ja sam u kierownika kiedyś załatwiałem i wszystko jest jak należy. (usunięte przez administratora) nie oszukuje na kasę. A wogóle to co myślisz że za darmo zrobi ci i może jeszcze da dodatkowe pieniądze. Haha to się grubo mylisz. A poza tym jeśli masz takie bzdury wypisywać o nim to może mogłeś sam sobie to załatwić, ale nie wiedziałeś pewnie jak i pewnie też języka nie znasz. A propos nie mieszaj jeszcze jego rodziny. Bo ja sam znam ją bardzo dobrze żonę jak i córkę i to są bardzo uczciwi ludzie, którzy wychodzą z pomocą dla innych na przeciw i ci jej nie odmówią. Ale tacy ludzie jak ty tego nie zrozumieją bo nie umią się zaaklimatyzować w miejscu oraz nie postępują jak człowiek tylko jak chamskie świnie hetując ludzi ,którzy na to nie zasługują!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nowy

Witam!!jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna w Budimexie Poznan i jakie pytania

nowy12

sąsiad ci może wynagrodzić...

żoneczka

Szkoda , że żoną nie dawaja dodatków za to że mężowie cały miesiąc są w niemczech i charują na rodziny ... mogli by żoną wynagrodzic jakoś tak długa rozłąke :((((((((((((((((((((

tata

o kindergeld musisz sam sie postarac ale warunek jeden pol roku przepracowane w niemczech, tak wiec od razu nie dostaniesz ale za 7 msc skladasz papiery a jest tego sporo(firma wystawi ci wszystkie potrzebne papiery jakie bedzie chcial urzad) i dostaniesz wyrownanie za te pol roku

raflik1701

witaj kolego właśnie mam wyjechać gdzieś nad kolonie jako cieśla-betoniarz.faktycznie jest taka tragedia jak opisujecie? mi zaoferowano w poznaniu 1400 ojro jaki będzie faktyczny zarobek i czy odrazu doliczają na dzieci? pozdrawiam

gk

witam. pracowalem w budimexie 3 lata. za nadgodziny mi ie placili a o sobotach ie wspomne! zamierzam isc di inspekcju pracy i to wszystko zglosci

Zostaw merytoryczną opinię o BUDIMEX - Warszawa

• Jak się pracuje w BUDIMEX?

Zobacz opinie na temat firmy BUDIMEX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 82.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BUDIMEX?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 13 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BUDIMEX?

Kandydaci do pracy w BUDIMEX napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BUDIMEX