Opinie o BUDIMEX w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie BUDIMEX. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie BUDIMEX o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BUDIMEX w Warszawa

beny

nie szukaj sensacji bo osobiście byłem z kierownikiem i brał dla niejakiego (usunięte przez administratora) przy okazji jak mnie meldował . Te 5 euro to cena urzedowa trzeba bylo nie przepierdzielic swojej kopi bo nastepne sa platne

zorientowany

zamiast szukac sensacji sprawdz sobie to sie dowiesz ze za wydanie Odpisu zaswiadczenia o zameldowaniu urzad zyczy sobie wlasnie od 5 do 10 euro (zalezy jaka czesc niemiec). Oczywiscie orginal ktory dal ci szef pewnie po pijaku wywaliles.... straszenie sadem zalosne ehhh

luki 2266

(usunięte przez administratora) nie był,nie jest i nie będzie majstrem. jedynie prowadzącym.prawdziwy majster w dużych i porządnych firmach zakłada biały kask i nie zakłada roboczych ciuchów i nie tyra jak reszta. ps.właśnie.. ten (usunięte przez administratora)co był przed Tadziem nazywali go (usunięte przez administratora)..

hihi

I WSZYSCY PRAWDE PISZA...ale jaja....

logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
hihihi

remscheid.....Ja osobiscie NIE POLECAM!!!!!!!!pracowalem tam ,co pisza prawda,ciekawe jak tam ten[usunięte przez moderatora] psychol sprawia?czy taki dalej [usunięte przez moderatora]...co toleruje wszystko ..by zrobione bylo...[usunięte przez moderatora]...Panie [usunięte przez moderatora] z Poznania,powinien Pan tam pojechac porzadek zrobic,tak sie Pan chwalil ze Pan taki [usunięte przez moderatora],ze zwolnil Pan iles tam ludzi bo robilo to 8miu...aaa i w swiniarni pomieszkac :)...pozdro for all..

hahaha

HAHAHA...pozdro luki..cala prawda...przez moze 2 kolesi nikt tam nie chce pracowac..budimex,przymyka oko,co to za filozofia? nie wiem,:/,moze pale komus tomek robi [usunięte przez moderatora]..nie wiem,nie obchodzi mnie to..mi jej nie robi...hihihi...NIE POLECAM!!!!remscheid....

falco

budimex bee,pekabex bee,itd beee...o co chodzi powiedzcie mi ludzie?skoro tak napiszcie ktora firma jest ok.

realista

ogłaszaja sie bo szukają frajerów do swoich[usunięte przez moderatora]bo inaczej nie można tego nazwać.Kierownik nigdy nie powie że przerób był dobry.,zawsze zly.Nikt jego nie sprawdzi czy mówi prawde.[usunięte przez moderatora] [usunięte przez moderatora]ludzi jest dobry dla firmy .Nie pchajcie sie do Remscheid byłem tam i wiem .Ludzie z tamtąd uciekają.

swojak

nigdy nie związuj się z łącz -polem to gorsi oszuści niż budimex.W Lindern zaiwaniali za 800 euro po12 godz.W koncu niemcy dali im kopa.

maro1

mam pytanie,ktos juz w tym roku pojechal z Budimexem czy stoja z robota?

5g

jedź jak nie masz wyjścia. mieszkania zależy gdzie i z kim sie mieszka.kasa na czas i taka jak opisana przez luki 2266 w bdx przewaznie po 12h sie pracuje. reszte domyśl się sam.

druciarz

ale pensja na czas?do ktorego płacą?te mieszkania az taka lipa?i co ile mozna zjezdzac?piszcie bo nie wiem czy jechac....

realista

BZDURY FACET WYPISUJESZ.TO TAK SAMO JAK OSZUSTWO W TOTKU .OSZUST PISZE ŻE SPOSÓB NA WYGRANE I CHCE GO SPRZEDAC .JA GDYBYM MIAŁ SPOSÓB NA WYGRANE W TOTKU TO BYM CICHO SIEDZIAŁ I SAM ŁUPIŁ TOTKA.NIPRAWDAZ???????????

zainteresowany

słuchaj po postach domyślam sie ze juz z Budimexem byłeś,miałbym kilka pytan,jeśli możesz do napisz na priv ok? moj adres tp zbrostal0@gmail.com ,Pozdrawiam

zainteresowany

no tak,ale wszędzie dobrze gdzie nas nie ma,a pracowac trzeba;] a rękę trzeba cwiczyc;]pozdrawiam

luki 2266

mam obcykane,bo mam pewne kontakty w niemczech i na razie rok przepracowany w niemczech.siedze po telefonem od kilku firm,cv wysylalem pod koniec jesieni i lipa na razie bo zima. łączpol? hmm.. tyrają podobnie jak w bdx lub gorzej za 1200 max i w dodatku nie oddają im niemeickich kart podatkowych (odpowiednik pit11) a to skutkuje przejęciem ewentualnego zwrotu podatku.Dla mnie to firma krzak

zainteresowany

Wg mnie to oni rynek mają podzielony i +/- do stawek uzgodnione żeby sobie krzywdy nie robic i ludzie nie przechodzili z jednych do drugich,ale to tylko moje zdanie,widze ze masz to niezle obcykane;] słuchaj a o Łączpolu cos słyszałes?teraz siedzisz w Polsce czy na wyjeżdzie?

luki 2266

dokładnie tak jak mówisz. nie są to czasy gdzie budimex wchodził na kilka werków w roku.konkurencja też obsadza różne zakłady.np w spelle są ludzie z budimexu i poltechu,w neumarkt z pbo i drogowca,w padderbornie inbudex i pekabex pref Jest w czym wybierać.

zainteresowany

byłem na rozmowie i..pół na pół;] tzn mam czekac na telefon...ale podczas rozmowy telefony cały czas dzwoniły,widze ze naprawde jest jednak zainteresowanie,sama rozmowa sympatyczna ale ewidentnie widac kogo szukają wg mnie,swoich fachowców mają.i dobierają reszte.

luki 2266

ja jak jechałem to wiedziałem od razu.hmm.. jak nie masz wyjścia to jedź. moze dobrze trafisz.[usunięte przez moderatora] mowil ze nie wie? hmmm.. pewnie zarzad w kolonii zdecyduje dokąd,bo to do nich zwraca się kierownik z danego zakladu z zapotrzebowaniem na ludzi.jak wyjedziesz a bedziesz mial dostep to opisz tu gdzie jestes i jak tam jest.oczywiscie wszystko anonimowo

Zostaw merytoryczną opinię o BUDIMEX - Warszawa

• Jak się pracuje w BUDIMEX?

Zobacz opinie na temat firmy BUDIMEX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 82.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BUDIMEX?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 13 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BUDIMEX?

Kandydaci do pracy w BUDIMEX napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BUDIMEX