Opinie o BUDIMEX w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie BUDIMEX. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie BUDIMEX o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BUDIMEX w Warszawa

budimex

sennfel tak mi zalaz za skure [usunięte przez moderatora] i [usunięte przez moderatora][usunięte przez moderatora] dosc ze niezna jezyka to niewiem skad on pochodzi ale staszny z niego wiesniak masakra niepotrafi sie zachowac straszy zjazdami niechcesz zostawac po 14 godzin to [usunięte przez moderatora] cie zwiezie do kraju ham jeden [usunięte przez moderatora] tak samo siedzi od rana do wieczora przy biurku i nic nierobi niewiem zaco mu placi budimex wysle kilka zdjec do dyrekcji to morze zrobia z tym [usunięte przez moderatora]porzadek lis frbowany nierozmawiajcie z [usunięte przez moderatora] to zwykla (usunięte przez administratora) i gnida dworska niewiem zaco pan zmyslony placi temu kalece

realista

psz - 2012-03-18 09:17:46 tak potwierdzam w Spelle była firma Poltech zawsze narzekali na Panią kierownik chyba że coś się zmieniło od 2008 i kierownikiem jest już ktoś inny warunki mieszkaniowe też mieli nieciekawe w porównaniu do budimexu to niebo a ziemiaPracuje obecnie w Remscheid.Ogolnie nie jest najgozej ale zaczyna robic sie (usunięte przez administratora) .Oczywiscie w tyg.przeba owalic minimum 10 godz za friko plus sobota .godzin nikt nie daje do podpisu.Nowy kierownik ma swoich przy (usunięte przez administratora) asow..ogolnie oszustwo i zlodzejstwo tak jak na wszystkich prefabrykacjach w tym kraju.Zainteresowalem ta sprawa Glowna Inspekcje pracy .Czekac efektu.

ano?

witam chcem konkretnie wiedzieć czy coś śie zmieniło w niemczech na prefebrykacji na dniach mam mieć rozmowe w poznaniu,co jeszcze możecie napisać o budimexie poznań

też pracownik, ale obiektywny

Pracownik - 2012-05-29 08:07:22 Zazwyczaj najczęściej szczekają psy, które gryźć nie potrafią... Dlaczego wielu ludzi pracuje cały czas w budimexie, a tylko kilka się odzywa i psioczy? Ja tam pracuję już 4 rok i jest ok. Wiadomo, że eldorado to to nie jest ale przynajmniej stała praca i na czas kasa jest. W porównaniu do innych firm wypada o wiele lepiejHaahaa, chyba siedzisz na Stawki w Warszawie i pierdzisz w stołek. Przyjdziesz spóźniona/y do pracy o min. 0,5 godziny, po 2 wyjdziesz na miasto, wrócisz ok. 13 i może weźmiesz się do roboty. Wiemy, eldorado to nie jest, bo czasami coś trzeba zrobić.

logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Patryk

raczej niech sobie odpuści no chyba ze bedziesz przystosowana do tego ze meza ciagle nie bedzie w domu... pieniadze bez rzadnej rewelacji.. kadra zarzadzająca - zalezy jak sie trafi ale lubią zatrudniać typowych gamoni bez specjalnego wykształcenia typu: [usunięte przez moderatora] - ,,majster budowy\\\" są też inni na innych odziałach ale ten akurat przypadek należy to nieco bardziej zaawansowanego stadium psychozy nieudacznika... ale zdażają się też być i normalni ,jw wszystko zależy na jaki oddział sie dostanie

nowy

dzięki za informacje miałem do nich wysyłać CV ale teraz już nie wyslę. to dobrze że są takie fora gdzie ludzie piszą jak faktycznie jest w danej firmie.

Edmund

Bylem na kontrakcie z Budimexu z panem[usunięte przez moderatora] Idiota i kretyn, choleryk, niby to majster a uwaza sie za Boga i nie umie spawac, niech sie cownie na kurs. Potrafil Ci wygadac nawet papier toaletowy.. Czujecie klimat? ogolnie firma koszmar moim zdaniem. zaley gdzie sie trafi tez. pozdrawiam,

inkognito

ja pracowalem u nich dwa lata. nie narzekalem jako spawacz. Praca po 10 h i soboty 6. bylem na kontrakcie w rejonach Augsburga i nie mam tam nic do zarzucenia co do kierownictwa. Niestety... Praca na akord i za (usunięte przez administratora) , normy czasami niemozliwe do zrobienia, z tym trzeba sie liczyc jadac tam. Trzeba tyrac niestety. Wyplaty regularne, 160 euro biora ci co miesiac z wyplaty, niby za twoj urlop liczony do emetytury, bezsens. wynagrodzenie po 1400, 1500 Euro.

psz

zbrojarz

Poproszę o konkretne informacje na temat pracy na werku w Remscheid od osób które tam pracują bądź pracowały.Nie interesuje mnie konkretna firma,kadra czy zarobki lub warunki w hotelu z kontenerów lecz opinie nt bezpieczeństwa pracy,ilości godzin,opinii o kadrze i pracownikach niemieckich ( o ile są) czy faktycznie jest tak źle jak ktoś to opisał ? (wkrętarka na jedną halę itp)

on

Poltech sp. zoo Tarnowskie Góry ma ludzi na werku w Spelle (ciężki obóz) Dormagen (typowy Arbeit Lager) Hamm (najlepszy werk z ciężkim majstrem i jego synusiem) zarobki jak wszędzie: 1200-1600e netto,zwrot karty podatkowej z niemiec,zus opłacony w polsce,mieszkania różne(zależy od werku) na pewnym werku pracuja 8-9godzin na 2zmiany a zarabia sie jak w bdx gdzie robi sie od 12h w górę. pracownicy ok,gorzej z udawanym kierownikiem Georgem [usunięte przez moderatora];) p.s kasa 7,8,9 ego na koncie (część) reszta w kopercie (możliwość wypłaty całości w kopercie na życzenie)

psz

witam wszystkich też jakiś czas pracowałem w budimexie jakieś 1,5 roku w Spelle zbrojarz-spawacz warunki mieszkaniowe nie były takie złe mieszkanie dosyć wypłaty jak wszędzie teraz znów będę musiał wyjechać sytuacja mnie zmusza jak każdego w tym kraju znacie jakieś solidne firmy wysyłające za granice może do Norwegii lub Niemiec??/

Iwitrans

Poszukuję podwykonawców oszukanych przez firmę BUDIMEX SA. aby nagłośnić sprawę w mediach i pokazać jaka naprawdę jest polityka współpracy tej firmy. Proszę o kontakt: 516 660 666 iwitrans@onet.pl

rafcik

ja wysłałem cv i zadzwonili po tygodniu na wyjazd czekłem 2 miechy ale to była zima wyjechałem w marcu przepracowałem prawie 3 lata ,

spawacz

pacuje w tej firmie 6 miesiecy.[nie wiesz za ile pracujesz jaką masz stawke. ciężko się doliczyć. na wszystkim oszczędzają. warunki spartańskie] urlopów nie płacą od stycznia idę na szczescie juz do innej firmy gorąco nie polecam.

miki

ha,ha,ha :D ktoś miał poczucie humoru... 2tys euro i w górę :))))))))))))) no,może i sąąąąąąą..... tylko ile trzeba pracować??? 2 m-ce w m-cu? hmmm.... niezła reklama 2w1 :)))))))))

kama

szkoda czasu dla tej firmy,lepiej rozglądnijcie się za innymi firmami wysyłającymi na export.

old.

zgadza się i jeszcze z 5 świadków którzy potwierdzą ze się długo pracowało bo znając z autopsji to nikt z kontraktu kto by pracował z Tobą nie poświadczy wszyscy s mocni w gębie

miki

teraz jechać na kontrakt i uczciwie mieć zapłacone to trzeba by było zabrać ze sobą chyba jakiegoś prawnika??? :))))

Zostaw merytoryczną opinię o BUDIMEX - Warszawa

• Jak się pracuje w BUDIMEX?

Zobacz opinie na temat firmy BUDIMEX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 82.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BUDIMEX?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 13 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BUDIMEX?

Kandydaci do pracy w BUDIMEX napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BUDIMEX