Opinie o Contactpoint w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Contactpoint. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Contactpoint na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Contactpoint w Rzeszów

milaaaaa

nieprawda ze placa za godziny i za prowizje, bo przeciez kwote ktora wypracujesz za godziny odbijaja od wyrobionej prowizji... wiec na koniec i tak wychodzi ci, ze pracujesz tylko na prowizji.

---

Ja wysyłałem CV na adres meilowy, zarobić można całkiem nieźle bo jest i stawka godzinowa i prowizja. zalezy oczywiscie jak ci będzie szła sprzedaż, ale jesli chodzi o callcenter w rzeszowie to cp jest najabrdziej wiarygodne, zawsze kasa na czas i wiesz ile zarabiasz, wczesniej pracowałem w innym miejscu i dostalem polowe mniej wyplaty niz bylo obiecane. tak ze ogolnie ok,

Mati

a ja mam pytanie odnośnie formy zatrudnienia. mianowicie jest ot umowa o dzieło czy zlecenie. Pytam bo zależy mi na ubezpieczeniu w NFZ i na zleceniu ono jest a na dziele nie. Prosze pomóżcie bo już nie wiem gdziem mam tych informacji szukać.

ziomek123

jak tam jest w cyfrze+? da się dobrze zarobić na tym projekcie??

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Rzeszów
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego (2)
Frac Detal Sp. z o.o.
pracujaca

jest prowadzona rekrutacja na Cyfrę+

kkkkkk

A ORIENTUJE SIĘ KTOŚ, CZY SĄ PRZYJĘCIA NA CYFRE + TERAZ??????????

pracujaca mama

W cp bywało różnie to fakt. Ja pracuje na t-mobile i na dzień dzisiejszy jestem zadowolona. i dużo więcej można zarobić. Wiadomo że praca na słuchawkach jest cieżka i trzeba się czasem namęczyć ale za taką kase którą teraz zarabiam warto. Kolejny plus to elastyczne godziny pracy, mam dzieci i dzięki temu, że sama ustalam grafik mogę bez problemów pracować. Osobiście polecam jeśli ktoś lubi kontakt z ludźmi i CHCE pracować 

byly konsultant

pracowalem w tamtym roku na kampani C+, bardzo fajni ludzie, liderzy pomocni, duzo do nauki, ale szkolenia fajne i szybko sie nauczylem (syszalem, ze sie zmienil szef i trenerka, ktora nic nie wie o co chodzi to moze tu teraz inaczej) z pieniedzmi byl problem bo czasami byly spuznione o kilka dni ale tylko kilka i zarobic tez sie dalo wiec mysle moze wroce. pozdr600 dla kasiek, daniela i danusi

zxcvb

a ile za umowę płacą?????

medicate

Pracowałam tam ok 9 miesięcy...na początku było super, ludzie naprawdę genialni:) Wszystko zaczęło się kiedy przenieśli nas na Heyah/ T-mobile. Sprzedaż jako tako szła....liderzy na początku byli jako tako normalni... Schody zaczynały się jak brakowało kampanii....nowe szkolenia co 2 tyg...6 godzin i na słuchawki

Witam czy znalazl by się ktos kto pracuje, pracowal na stanowisku pzu. Jak tam sprawy się mają? Pracowalam tam jakies 2 lata temu i to na erze i dosc mialam tej gadaniny i wciskaniu starszym ludziom internetu ktory i tak im sie nie przyda..:/ Chcialam bym dostac się na pzu tylko chce wiedziec czy stawka za godzine nadal wynosi(usunięte przez administratora)roszę o odpowiedz pozdrawiam

kkkk

no to nie zazdroszczę....ale jak to obniyli stawki i nic nie powiedzieli, dopiero pod koniec miesiąca...szok...takie rzeczy tylko w T-Mobile ;) -ja już nie pracuje i jestem ciekawa co się tam dzieje...(usunięte przez administratora)

konsultant

dzis w cp-ku konsultanci zrobili bunt. nikt nie siadł na słuchawki :) (kampania t-mobile). dlaczego? . od października pracujemy na nowym systemie, stawki były ustalone jeszcze końcem września, a czego dowiedzieliśmy się w pt 21.10.2011 r, że nam je obcięli. nikt nas o tym nie poinformował.. zobaczymy co będzie dalej...

xsarius

nie jest zle ... przesadzacie ja tam pracuje juz dwa miechy i jest ok .... najleprza postawa jak wyrzej wspomniana nie chce mi sie nie ide tyle chce to siedze nawet pelne 12h

olo

a ile płacą od umowy????

dscasdgdf

o jakich wy SM mowicie jak SM juz prawie nie ma;/ co najwiecej ludzi chodzilo wieczorami zeby miec SM to go zlikwidowali a SM od sprzedazy 30 gr netto to jest rewelacja???

dorkil

i co z twoja wyplata? bo ja właśnie czekan na pierwszą, moi znajomi mają kasę na kontach, dziś jest jedenasty a u mnie dalej pusto:(

cpcpcpcpcpc

ja pracuje tez bardzo długo , nie narzekałam ......ale dziś jest 11 a ja nie mam jeszcze wypłaty co wcześniej się nie zdarzało!!!!

pracownik contact point

wynagrodzeenie i system motywacyjny to sciema zarobki za 100 godzin liczac na najlepsza premie to jest (usunięte przez administratora) to razem prawie nic wstyd sie przyznac (usunięte przez administratora)

niunia

wyniki pracy to sciema system motywacyjny chory tylko tyle ze teraz mozliwosc umowy o prace no i mloda atmosfera ale zarobki marniutkie

Zostaw merytoryczną opinię o Contactpoint - Rzeszów

• Jak się pracuje w Contactpoint?

Zobacz opinie na temat firmy Contactpoint tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Contactpoint?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 0 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Contactpoint?

Kandydaci do pracy w Contactpoint napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Contactpoint