Opinie o "AKRO" Sp. z o.o. ul. Ks. Jałowego 23a 35-010 Rzeszów w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie "AKRO" Sp. z o.o. ul. Ks. Jałowego 23a 35-010 Rzeszów. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w "AKRO" Sp. z o.o. ul. Ks. Jałowego 23a 35-010 Rzeszów na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "AKRO" Sp. z o.o. ul. Ks. Jałowego 23a 35-010 Rzeszów w Rzeszów

Irek Nowy wpis

Widziałem informację, że firma jest nieaktywna może wiecie coś więcej o co chodzi?

Dariusz Prezes Nowy wpis

Pracownik firmy akro zarzuca: " Nie płaci wogule nie polecam". Jak więc możesz pracować w firmie, która "wogule nie płaci". Czyżby żadna inna już firma Ciebie nie chciała, więc zdecydowałeś się pracować w naszej firmie za darmo i traktujesz ją jak swoją ostatnią "deskę ratunku". Proszę traktować tę odpowiedź z przymrużeniem oka, jednak pojawiająca się wypowiedź rozżalonego człowieka, który dokonuje wpisów negatywnych od kilku miesięcy zmusiła mnie do reakcji. Po pierwsze : jeżeli coś Ci zostało nie zapłacone to musiała być ku temu przyczyna. 1.Może nie wykonałeś swoich obowiązków. 2. Może zostało po prostu coś po ludzku przegapione, lecz w takiej sytuacji możesz przyjść do Zarządu i zgłosić swoje pretensje - nikt Ci krzywdy nie zrobi. A tego na pewno nie zrobiłeś. 3. Może tak naprawdę jesteś tym podwykonawcą, który wykonując u nas docieplenie budynku nie wykonał swojego zobowiązania porzucając budowę. Naraziłeś nas na zapłatę kar umownych, musieliśmy dokończyć pracę w trybie ekspresowym płacąc innym ludziom ekstra wynagrodzenie. I w takiej sytuacji mogło dojść do podjecie przez nas decyzji o nie wypłaceniu pełnego wynagrodzenia, ponieważ skorzystaliśmy z zapisów umownych, rekompensując sobie tylko w małym ułamku poniesione straty. A skoro piszesz wcześniej że firma nie ma własnych pracowników, to musisz otworzyć po prostu oczy w swojej nienawiści, ponieważ jest u nas zatrudnionych 80 osób.

pracownik firmy Nowy wpis

Firma AKRO ma dlugi oraz zobowiazania bankowe dla pracownikow nie polecam wspolpracy i zwolnilcie Miroslawa pozdrwiam pracownik fBU AKRO

Pracownik Nowy wpis

Kiepska firma nie mająca pracowników pace robiąca na podwykonawcach budowlanych.

logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
edek łowcA KREDEK

w 2013 byly zlote czasy zarabiało sie po4tys teraz jest dyrektor idiota co wykończyl 3 firmy i konczy akro, dązydo tego zeby placic max 11zł, podciągniesz na akordzie to i tak Ci kase upierdoli

Zostaw merytoryczną opinię o "AKRO" Sp. z o.o. ul. Ks. Jałowego 23a 35-010 Rzeszów - Rzeszów

"AKRO" Sp. z o.o. ul. Ks. Jałowego 23a 35-010 Rzeszów

"AKRO" Sp. z o.o. ul. Ks. Jałowego 23a 35-010 Rzeszów