Opinie o Clayens NP Polska w Piaseczno

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Clayens NP Polska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Clayens NP Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Clayens NP Polska w Piaseczno

miroslav radovic

wow niunia jaka wyszczekana jesteś brawo, to ile jeszcze lat do emerytury? Dziś śmieje się z was wszystkich a opinie zaczęliśmy pisać z Temistoklesem jak nie było tu żadnych. Zranionych uczuć? Od pracy w delcie mam uszkodzony słuch i nie słyszę pewnych częstotliwości i wiesz co? Nie mogę nawet wnioskować o żadne odszkodowanie bo nie było na umowie takich zagrożeń, dziś dzięki Bogu mog (usunięte przez administratora) na tą firmę i osoby tobie podobne, wiesz dlaczego? Bo mogę. Jeżeli choć jedną osobą zrezygnuje/nie przyjdzie do delty to traktuje to jako mój osobisty sukces bo zdrowia nikt i nic nie zwroci. Łysa gnida Karakan nad myśli że jest królem kolchozu? Ha ha ha

miroslav radovic

no widzisz bo ja taki jestem 'senymenalny' ze jak mam chwile to lubie sobie podjechać i splunąć na brame wielkie pozdrowienia Temistokles :-)

M
@miroslav radovic

A widzisz to nie sentyment. To forma własnych zranionych uczuć. Wiesz sa roźne grupy wsparcia

Temistokles

Amen Miro ! Jak zwykle pozdrawiam :)

miroslav radovic

na litość boska tak z perspektywy czasu to wcale mnie nie dziwi ze było jak było (i jak pewnie jest) od kilku lat wpis na tym samym schemacie kompletnie od czapy i na końcu pytanie o slusarza, ciekawe czy dach po tylu latach wciąż cieknie, jeśli tak to zamiast dumac nad kolejnym wpisem to możecie tym kitem zalepić dach, nadgodzin już w ogóle nie ma w każdy weekend brama zamknieta na cztery spusty, początkiem końca było kombinowanie z niewidzialna lista kolejności do nadgodzin i przesuwanie swoich wafli na początek tydzień w tydzień, az pewnego dnia musieliście prosić żeby ktoś się zapisal jak protegowani byli na l4 i jak na tym wyszliście? nawet oni od was odeszli, delta padnie szybciej niż myślicie, nie takie 'potęgi' padały, zamiast doceniać dobrych pracowników kiedy był na to odpowiedni czas probowaliscie ich zajechać fizycznie i psychicznie, udało się psim swędem pare zlecen zrealizować ale fama poszla ze jakość spadła i kolejnych nie będzie, zamknijcie te brame na amen i wywiescie biala flage, koniec jest bliżej niż mysliscie, pycha kroczy przed upadkiem. amen

M.
@miroslav radovic

Padnie - no proszę Cię. Ale widze że masz sentyment. Jak ja odchodze z firmy to nie patrze w weekend czy brama otwarta.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Clayens NP Polska? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
Agata

Temistokles, dlaczego uważasz, że są to wkręty? Masz inne doświadczenia z pracy w tej firmie?

Kolgate

Czy w Deltaplast mają nowe oferty pracy. Nic nie mogę znaleźć, a może ktos ma wiedzę i mógłby się podzielić?

Kasiula

Nie jestem robotem a firma bardzo mi imponuje!!!!!

Temistokles

@Pieseczek Kto u was w biurze zajmuje się pisaniem tych wkrętów? Jedna osoba czy więcej? Guźca oczywiście wykluczam bo to nie ten poziom. Za dużo znaków.

Piaseczek

Czy maja jakieś nowe oferty pracy? To dobra firma, nie rozumiem tych wpisów. Może to jedna osoba tak sobie pisze? Wiem jedno, że jak człowiek pracuje dobrze to zwierzchnicy na pewno to zauważą. Dobra praca to dobre zarobki a często i awans, ale to dotyczy ludzi pracujacych.

kitka

Cała Polska z Was się śmieje!!

Fab
@kitka

1 osoba to nie cala Polska bez przesady. Żeby pisać cokolwiek trzeba mieć cos co powiedzenia

Fan
@kitka

dziwne bo do Polski mało sprzedajemy

tom

Ludzie po kilku dniach odchodzą,nawet nie umią pacowników utrzymać

jaToja
@tom

Naucz się poprawnej polszczyzny i dopiero się wypowiadaj

tom
@jaToja

każdy popełnia błędy,nauczcie się sami jak chcecie aby ludzie pracowali bo jak narazie jeden wielki pierdzielnik macie!

zeus

Firma w której brakuje osób na odpowiednim stanowisku. Na wszystkim oszczędzają

LIZA

NIECH SIE WEZMA W KOŃCU ZA MISTRZA JEDNEJ ZMIANY KTÓRY PRZEZ OSIEM GODZIN NIC NIE ROBI TYLKO GDZIES CHOWA SIE,ABY DO MASZYN NIE PODCHODZIĆ.CO TO ZA PRZYKŁAD WOGÓLE TO MA BYC MISTRZ NA INNYCH ZMIANACH TAK NIEMA.

ricky

Kasują komentarze bo prawda w oczy kole.Udają taką porządną firme a we wewnątrz to inaczej wygląda wszystko tylko na pokaz.

pineska

Chciałem się zapytać jakie firma daje możliwości rozwoju zawodowego?

Monia

Czy Delta ma jakie nowe oferty pracy? Może coś z prac biurowych? Miałam o nich dobre opinie od znajomych i dlatego szukam tu pracy. Przy okazji może dowiem się jakie tam mają wynagrodzenie dla ślusarza?

Temistokles

Guziec grasuje i komentarze kasuje :)

Temistokles

Guziec grasuje i komentarze kasuje :)

FAN

Nie szanowali mnie, więc robię opinie

Kolo
@FAN

Myślę, że bardzo Cie boli fakt że nie pracujesz już w Delcie. Dobra firma musi mieć dobrą załogę. Grunt że Ty FAN-ie już nie pracujesz i zastanawiam się co byś powiedział jakbym tak popisał sobie o Tobie?

FAN

Fajnie dobra rada ale ja już tam nie pracuje!!

Fan
@FAN

To jest ktoś kto jeszcze pracuje? Kto się wypowiada to mówi że nie pracuje, najgorsze że wypowiada sie w tematach biezących o których g...o wie.

Zostaw merytoryczną opinię o Clayens NP Polska - Piaseczno

• Jak się pracuje w Clayens NP Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Clayens NP Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Clayens NP Polska?

Clayens NP Polska
2.5/5 Na podstawie 111 ocen.
  • Armii Krajowej 8
    05-500 Piaseczno