Opinie o Clayens NP Polska w Piaseczno

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Clayens NP Polska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Clayens NP Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Clayens NP Polska w Piaseczno

jezus chrystus

z tą deltą to zupełnie jak z Polską :-) haha pytanie czy rili to Ewa Kopacz?

dzięki juras PDW

jurek

Nadal cieknie

jezus chrystus

hahaha swoją drogą ciekawe czy tam nadal cieknie dach? czy jakiś obecny pracownik może udzielić takiej informacji?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Clayens NP Polska? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Temistokles

Syndrom sztokholmski w czystej postaci można było zaobserwować kiedy Oliver odchodzil....Kobiety zanoszące się płaczem.Krejzi szit 100% purity

kontrola

Delta to dno, dno i pół metra mulu. Szansa na podwyżkę? Owszem jest, dostajesz za.każdym razem jak podnoszą najniższa Krajowa. Ogólnie pracujesz jak wół za 1500 zł, wieczny problem z dostaniem urlopU. Każdy każdego(usunięte przez administratora) w sumie nie niewiadomo za co, bo kasa ciągle ta sama. Jak chchcesz zarobić to musisz siedzieć 7 dni w tyg tyg. Nie polecam.

jezus chrystus

pooooozdrowienia Temistokles, mam nadzieje ze ktoś czyta nasze wpisy i wyciąga z nich wnioski, a w głębi serduszka wciąż wierze że jak do delty wpadnie państwowa inspekcja pracy to wyprosi wszystkich, odetnie prąd i zaplombuje tą śmieszną "hale produkcyjna"

jezus chrystus

co z tego że nie zna, w delcie i tak mu lepiej haha. przecież po tych wpisach widać ze to jest zamknięty łeb na świat. on nie wierzy ze można postarać się (tak dokładnie postarać) się o lepszą prace. w sumie ktoś powinien napisać prace magisterska z psychologii na temat "Syndrom sztokholmski wśród pracowników DeltaPlast Poland"

Temistokles

Rozwiń mu skrót.Mam obawy, że może nie znać. POZDRO

jezus chrystus

czy ty jesteś zdrowy psychicznie? przecież i tak nie uwierzysz - gnij sobie w tej delcie, a jak będziesz jeszcze swiadomy gdy twoje zwloki będą przenoszone spod maszyny do strefy odpadów to i tak przyznasz w godzine śmierci ze Jezus Chrystus miał racje. PS. PLL LOT. bez odbioru

wwwrrrrreeeeee

to jak podacie nazwy swoich nowych firm?

jezus chrystus

to przekaż też swoim dzieciom że nie warto pracować w firmach w których nie ma możliwości awansu, perspektyw na podwyżke, gdzie nie szanuje się zasobów ludzkich, w blaszanych hangarach w których w zime jest zimno a w lato nie da się wytrzymać, gdzie przez 8godzin panuje hałas na poziomie 90decybeli - aha i poczytaj jaki wpływ na organizm ma przebywanie w takich warunkach i co w ludzkim organizmie dzieje się już od 75dB. są ludzie którzy pracują 20 lat? no to chapeau bas, a są jacyś którzy przeszli na emeryture? a jak już się wgłębisz w lekturę to zahacz też o coś na temat wdychania rakotwórczych oparów gorącego plastiku, więcej już Ci nie będę pisał żeby nie obrzydzać twojego wymarzonego miejsca pracy. Czy na biuletynie płacowym masz dodatek za szkodliwe warunki pracy? nie? to miej na uwadze że nawet odszkodowania nie dostaniesz. Tym wpisem kończe polemikę z tobą bo nie sprawia mi przyjemności dyskutowanie z osobami mało inteligentnymi.

Mojżeszo

zapomniałem napisać, że szkoda mi czasu na pisanie z wami, czas poświęcony na czytanie waszych durnych komentarzy wolę poświęcić swoim dzieciom.żegnam!

Mojżeszo

a Ty drogi jezusie chrystusie dziwisz się, że ktoś pisze POZYTYWNE komentarze? bo jak sam nazwa strony wskazuje to są OPINIE a opinie mogą być różne! tak zgadza się nie było żadnych złych opinii dopóki wy nie zaczeliscie z szanownym panem Temistoklesem. A czy wiecie, że w DP są pracownicy produkcyjni którzy pracują tutaj od 20 lat??? W ciągu 20 lat mogli znalezć coś lepszego ale tego nie zrobili tzn. ŻE NIE JEST TAK ŹLE JAK PISZECIE, w firmie jest ponad 300 pracowników i z tego co widzę to tylko pare osób źle pisze o DP. DROGI JEZUSIE CHRYSTUSIE I TEMISTOKLESIE JEŚLI MACIE TERAZ TAK WSPANIALE TO PODAJCIE NAM NAZWY WASZYCH NOWYCH FIRM CHCEMY ZOBACZYĆ CZY MACIE TAK WSPANIALE. pozdrawiam!

jezus chrystus

hahahaha ten Mojżeszo jaki waleczny, pożyteczny idiota. Dziwisz się czemu ktoś pisze negatywne komentarze? bo jak sama nazwa strony wskazuje to są OPINIE a opinie mogą być różne. Jak zaczynałem prace w deltaplast to tu nie było żadnych opinii i wiesz co (usunięte przez administratora) bo zmarnowałem 3 lata, kto tam w ogóle teraz zarządza ludzmi i ich pracą? bo stawiam litr wódki że kto by to nie był to nie ma o tym pojęcia. bez pozdrowień

wwwrrreee

Ponawiam pytanie

heheszki....

Mojżeszo

Szanowny Panie Temistoklesie czy doczekam się nazwy Twojego NOWEGO PRACODAWCY? Chciałbym poczytać komentarze co inni piszą, przekonam się czy jest tak super, a może jednak okaże się, że zarobki są takie same jak u nas a może nawet mniejsze? Pozdrawiam!

PATI

TO CO SIĘ DZIEJE W TEJ FIRMIE TO PORAŻKA JAKAŚ!SZCZEGÓLNIE NA NOCACH MISTRZ ŁASKE ROBI,ŻE PODEJDZIE DO MASZYNY KTÓRA STOI LUB COŚ NIE TAK!!!WYSŁUGUJE SIĘ ZASTĘPCĄ KTÓRY ZA NIEGO WSZYSTKO ROBI!!!

Temistokles

Nikogo nie obrażałem w komentarzach. Pisałem własne spostrzeżenia. Dopiero "kolega" który dołączył do dyskusji zaczął używać brzydkich słów. JA z tego miejsca definitywnie kończę z nim wymianę zdań bo zwyczajnie nie warto wchodzić w polemikę z tym człowiekiem. Zatem Mojżeszo - więcej się nie wpier...

Zostaw merytoryczną opinię o Clayens NP Polska - Piaseczno

• Jak się pracuje w Clayens NP Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Clayens NP Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Clayens NP Polska?

Clayens NP Polska
2.5/5 Na podstawie 111 ocen.
  • Armii Krajowej 8
    05-500 Piaseczno