Opinie o Clayens NP Polska w Piaseczno

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Clayens NP Polska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Clayens NP Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Clayens NP Polska w Piaseczno

xxx

Na jednej ze zmian to już wogóle bajzer na kółkach! Zajmują się tylko plotami niczym więcej. Tak obgadywac każdego aż wstyd! Szkoda że siebie nie widzą tylko kogoś!Masakra!

Lalka 69
@xxx

Zawsze ludzie tam obgadywali pracownikow i napewno to sie nie zmieni niektorym osobom po prostu brakuje zajecia i przychodza do pracy zeby sobie po rozmawiac i po plotkowac o innych osobach

xxx
@Lalka 69

Masz racje co nie którzy się tylko zajmują tym co się wokół dzieje, ale dwie osoby przy jednym zestawie to też już przesada a na zmianach ludzi brakuje powinno być to jakoś poukładane a nie jedna osoba ma zapierdziel a druga cały czas sie plącze i ma luzy. Układanie zestawów bez pojęcia poprostu!

LOLEK

W tej firmie to widać że się nie zmieni nic tylko tyle że ludzi ubywa.

LOLEK

Dlaczego była szkoląca skoro wrócila na odgarnianie nie dostaje zestawów tak jak inne osoby tylko siedzi cały czas ? Powinno być sprawiedliwie rozpisywane!!!

miroslav radovic

witam, czy ogłoszenie na ślusarza jest nadal aktualne? :-)

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Clayens NP Polska? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.

Kama 65

Kierownictwo nic z tym nie zrobi tak juz jest od dawna ze jedna szkolaca tylko przychodzi do pracy posiedziec pogadac i aby szybko zlecialo 8godzin pracy .

Zocha

Dejta nie spokój

Lol
@Zocha

O co chodzi?

@Kama 65

Nierozumiem tego naprawdę.Chyba nie mają już ludzi żę takie osoby biorą na szkolące.

OLEK

niestety nie mowa o tej co zastępuje

@Kama 65

Skoro Kierownik pozwala na takie coś ww firmie to już jest przesada każdy powinien wykonywać swoje obowiązki więc dlaczego szkoląca ma mieć ulgowo i nic nie robic tylko przegadac osiem godzin i nie zastąpić na przerwe nawet

KAZIK45

Co tak cisza nastala az tak zle jest w tej firmie ze ludzie nie maja sily napisac czy cos sie zmienilo na lepsze czy na gorsze .

JaToJa

Która? Bo na każdej zmianie jest jakaś

Xxx
@JaToJa

Chodzi o szkolącą którą zastępuje.Stanowisko dla takiej osoby która nie szkoli ani nie tłumaczy nowym pracownikom tylko się nasmiewa z nich A o przerwie mogą zapomnieć to żenujące!

Pani 36
@Xxx

A o ktora szkolaca dokładnie chodzi .

Tak to prawda

@Pani 36

Każdy wie o kogo chodzi na jednej zmianie szkoląca zastępuje

Ma. 36
@Xxx

A co sądzicie o szkolacej ktora tez zastepowala jedna szkolaca ale odeszla bo zaszla w ciaze pracowalem troche czasu z nia i byla bardzo sympatyczna osoba poswiecala duzo czasu nowym pracownikom a na dodatek jeszcze wykonywala swoje obowiazki .

Xxx
@Pucek

Nie o tą mi chodziło. Ale wszyscy tu udają że pracują.

@Xxx

Na całą halę dwie osoby pracują bo takie zestawy mają że odejść niemogą od maszyn A reszta się plącze.

@Ma. 36

ZGADZAM SIĘ Z TWOJĄ WYPOWIEDZĄ TAK BYŁO RZECZYWISCIE I SZKOLĄCA SZKOLIŁA I NA PRZERWY ZASTĄPIŁA A NIE TO CO TERAZ I POMAGAŁA PRACOWNIKOM.

@@@@

Jestem ciekawy jak wroci to czy tak samo na stanowisko szkolącej czy jako zwykly pracownik . Taka szkolaca powinna byc na kazdej zmianie wiadomo ze nie zawsze ma czas zeby zastapic na przerwe ale z drugiej strony pracownicy powinni zastepowac sie wzajemnie i pomagac sobie .

@Kama 65

Jeżeli pracownicy mają takie zestawy że nie mogą nawet do toalety wyjść to jak mają sobie pomagać lub zastąpić nieraz to nie ma szans naprawdę

@@@@

Az tak się porobiło w tej firmie ale przeciez kazdemu sie nalezy przerwa i wiadomo ze potrzebny fiziologiczne ma każdy człowiek

@Kama 65

Tak się porobiło odkąd szkolącą zaczęła zastępować inna osoba poprostu ona nie musi nic robić ani szkolic nowych, ani uczyc,pomagać innym.Pracowałem 3 miesiące i nawet wagi ustalić mnie nie nauczono niczego kompletnie wszystkiego sie dowiadywałem od pracowników starych.Nierozumiem jak taką osobę nieodpowiedzialną na takie stanowisko dali wogóle!

@@@

Podobno 4 osoby mają odejść ciekawe bo coraz mniej ludzi jest a roboty coraz więcej więc nic dziwnego ze odchodzą jak zestawy po pół hali myślą ze ludzie to roboty.Porażka poprostu coraz gorzej.

@@@@

Nic w tej firmie sie nie zmieni brak słów pracownika maja za nic tylko dokladaja ludziom roboty a sami siedza sobie wygodnie na tylkach i sie dziwią ze tyle jest rzeczy odstawianych na czerwono a strefa napraw jest cały czas pelna

Żbik

Wesoło to było jak był koleś co sypał tworzywo ze zmiany pani Z.Zawsze zagadał opowiedział dowcip a przy okazji był dobrym pracownikiem. Szkoda że firma nie docenia starych pracowników. "Doceniajmy starych pracowników tak szybko odchodzą "

Fan
@Żbik

A skąd wiesz że był dobrym pracownikiem?

Wrobel
@Fan

Pracował tam parę lat i nie słyszałem żeby ktoś na niego narzekał.

Kolo

O co chodziło z poprzednim kieronikiem produkcji dlaczego jest nowy?

@Kolo

jak że nowy?

@Kolo

Od kilku lat jest ten sam kierownik

pan x

Witam wszystkich, Pracuje w tej firmie od kilku miesięcy i jestem mile zaskoczony . Atmosfera bardzo przyjazna , ludzie bardzo pomocni - miałem trochę opór czytając te komentarze ale perspektywa wolnych weekendów i niezbyt daleki dojazd mnie przekonały. Szczerze polecam, jeśli komuś zależy na umowie o pracę i stałym zatrudnieniu.

@pan x

żartujesz sobie? Dziś by utrzymać dobrego Pracownika nie wystarczy dobry dojazd i umowa o pracę. Gdy brak innej motywacji to różne się rzeczy dzieją. Na tablicy zmieniają się priorytety same bez wiedzy kierownictwa i potem logistyka pół dnia stoi na produkcji sprawdzajac ile sztuk juz jest gotowe bo zrobili coś prostszego niz potrzebne wyroby.

@nikt

Zgadzam się z wypowiedzią

Konrad

Firma ma dobre opinie, podpowiedzcie czy ma oferty pracy?

lll
@Konrad

Potrzebują pracowników jest dużo pracy i dużo zamówień

Miki
@lll

Ile ma początku się zarabia?

Leo

Jeden wielki bajzer czy ktoś tam rządzi wogóle bo widać że chyba nie

Gutek

Ocena pracy nie należy do nas a jednak do władz firmy. Może coś im się nie podobało?

Lee
@Gutek

Skoro ludzi niema do pracy i część odeszła to jest naprawdę niezła sytuacja kto przyjdzie odchodzi firma nic nie robi aby utrzymać pracowników.

Stefan

Dobrzy pracownicy z całą pewnością są decenieni

@Stefan

Przez tyle lat jakoś nikt ich nie docenił

@Stefan

Jeśli byliby docenieni to by nie odchodzili.

Cymborg

Wiadomo kto udaje i się obija!!! Przez tyle lat nic się nie zmienia kierownictwo nie docenia pracowników I niestety coraz to więcej odchodzi

koko
@Cymborg

Nic dziwnego że ludzie przychodzić nie chcą jak dostaną taki zestaw żę niewiadomo za co sie brać,kto te zestawy wymyśla powinien sam 8 godzin popracować na takim zestawie i wtedy może zobaczył by jak to jest! Niema co ukrywać Kierownictwo coraz gorzej traktuje pracowników.

Dariusz

Nikt nie chce płacić za udawanie pracy!!!

Fan
@Dariusz

Jasne powiedz to ludziom z montażu. Zobaczysz wtedy kto zostanie.

Elżbieta

Agata 09.03.2018 09:27 Droga Agato. Kolega Elmondo ma rację każdy każdego obgaduje, nie zajmują się robotą, chowają się za maszyny (gdzie tylko się da) i zaczynają kręcić barierę. Na drugie twoje pytanie już Ci odpowiadam dostajesz zestaw 10 maszyn albo i lepiej, gdzie nie masz czasu iść na przerwę (nawet na fajka) i biegasz jak w domu wariatów między maszynami i to dosłownie za najniższą krajową, taki zakład jest bogaty.

@Elżbieta

Niestety ale taka prawda jest.Jest coraz gorzej w tej firmie a powinno być coraz lepiej.

@Elżbieta

bez jaj. Na 43 maszyny zawsze 5 nie działa. Więc jest już 38 i co najmniej 6 osób na zmianę. W tym przypadku wyłączamy niektóre procesy. Więc max 6 maszyn. Nikt nie wymaga od Pracowników pracy ponadcele tylko poprawnej realizacji zadań.

Torba
@nikt

Jak pracownicy mają robić poprawną realizację zadań jak nie mają czasu w głowę się podrapać

Franek

Jeśli faktycznie firma nie pilnuje zasad bezpieczeństwa powinniście o tym rozmawiać z szefostwem!!

DELTAPLAST

https://www.youtube.com/watch?v=ngedKT19P38 czas 0:19 pytam się gdzie są przestrzegane przepisy BHP w tej firmie!!

Zostaw merytoryczną opinię o Clayens NP Polska - Piaseczno

• Jak się pracuje w Clayens NP Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Clayens NP Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Clayens NP Polska?

Clayens NP Polska
2.5/5 Na podstawie 111 ocen.
  • Armii Krajowej 8
    05-500 Piaseczno