Opinie o Jurajska S.A. w Myszków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Jurajska S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jurajska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jurajska S.A. w Myszków

Ben

News to (usunięte przez administratora) Rozmawiałem z paroma osobami Do wiadomości prezesa tu jest Jurajska i za takie marne grosze Nikt mu nie będzie Robił .Praca teraz jest wszędzie może nas cmoknąc

Lyda

Panie Prezesie... Jak żyć?

@Lyda

Jak w bewie

Cbs
@9876

Od pieniędzy do nędzy. To co było kiedyś w tej firmie a jest teraz to przechodzi ludzkie pojęcia... Nawet Chińczyk nie chciałby robić za takie ''pieniadze''

Jola

Piszę to do osób które z zazdrości nie mogą przeżyć pieniędzy.. jeszcze raz dodam że,, Każdy pracownik mógł to zrobić!! A teraz zaz kole zazdrość..

Fred
@Jola

Jola za tą kasę co zarobiłaś kup sobie słownik poprawnej polszczyzny albo zapisz się na odpowiedni kurs doszkalający :-)

Jola
@Fred

Kupię zazdrosniku ..tera to sobie żyję A ty musisz pracować za 1800 zł powodzenia

Fifi
@Jola

"Tera" to nie imputuj konfabulacji zarobków

jhgv

Jurajska udaje że płaci- to pracownicy udają że pracują .

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
michaś

nie polecam nowe osoby dostają lepsze warunki niż starzy pracownicy a starego pracownika się spławia jak poprosi o podwyżkę słyszałem, że jak się złoży wypowiedź to dopiero renegocjują umowę tylko czy wtedy nie będzie już za późno ?

@michaś

A twoim zadaniem to jest sprawiedliwe ze nowy pracownik ma się narobić np. (Na skrzynkach) i zarobić poniżej 2 tys. a stary pracownik zmieni cztery rolki foli na dniówkę albo siądzie przy maszynie i dołoży 10 butelek do skrzynki i ma 700 -800 zł więcej

michas
@9876

I tu masz racje minchodzilo o ph przychodzą z mniekszymi planami a stawki podobne o ile nie większe no oczywiście "nie mów nikomu" a stary misi robić raz tyle

Blady Kris
@michaś

Teraz to już nikomu w tej firmie nie będzie się opłacało pracowac.... Nazwa ,,JURAJSKA'' została a reszta spraw obrócił się o 360 °po zmianie właściciela. Dodatki zabrane tj. ,,13'' pensja, zmianowe, premia. Wprowadzony 3-miesięczny okres rozliczeniowy, w weekend trzeba pracować za odbiórki a w tygodniu siedzieć w domu. To na dobry początek zmian. Witamy w 2018 roku

Gkk55

Czy ktoś wie co to znaczy ?; WYPOWIEDZENIE ZMIENIAJĄCE; ;

@Gkk55

MK

Witajcie, jak wyglada praca jako PH? Wszyscy mają działalność gospodarczą? Firma oferuje szkolenia jakiekolwiek ? Czym jeżdżą Ph i czy można auto wykorzystywać prywatnie? Niedługo mam rozmowę i ciekawy jestem czy nie zmienię pracy czasem na gorszą niż mam ;-) Pzdr

xxx

Jakie nastroje w firmie po przejęciu centrum dystrybucji przez firmę mirex?

pytanie

ktoś wie czy będą premie świąteczne i roczna ?? bo oczywiście się coś w firmie dowiedzieć to masakra ... bez tego to ta praca na działalności to śmiechu warte...

Wojak

Jeśli ktoś bardzo chce dokopać firmie to zawsze może, w dodatku robi to bezkarnie nawet jak mija się z prawdą. Ja nie narzekam na pracę w firmie, może gdzieś bym miał więcej i lepiej, MOŻE?

Fair Play
@Wojak

Wojak - w 100% masz rację, ale bezkarność wpisów skończy się w bardzo niedługim czasie - Firma jest w trakcie pozyskiwania adresów IP "opluwających" Ją dotąd bezkarnie użytkowników Forum z ostatnich 3 lat - ciekawe czy przeproszą dobrowolnie, czy będą potrzebowali do tego Sędziego - bardziej kosztownego rozwiązania ???

kudłaty
@Fair Play

nie strasz nie strasz bo się ze....sz, przejrzałem sobie kilkanaście stron i w zasadzie nic nie ma pod paragraf, raczej kilku bym wysłał do psychiatry za debilne wpisy typu" marka się przejadła" itp... !

PH

Zadania z kosmosu. Postaw 8 stojaków -zarobisz 200zł. Jak nie postawisz -5% od Menagera. Ustronianka wita. W listopadzie plany wyższe niż w październiku?????? Firma nie daje zarobić. I jeszcze jakiś audytor co straszą nim jak bylibyśmy dziećmi. A tam, szkoda gadać.

Face

W Ustroniance nikt nie straszy . Mamy tu spokój

The Bestciak
@PH

A w którym to Regionie plany listopadowe dla PH są większe niż w październiku ???? W Regionie 9 są średnio 30% niższe niż w październiku.

aleks
@PH

Tak z tym audytorem ti wieże wszystkich straszą. Śmiech na sali Zrób coś na półce przy 25 wizytach i8h pracy nie ma praktycznie szans chyba ze po godzinach ale jurajska aż tyle nie placi

@aleks

Nikt ci nie karze we wszystkich na raz układać logika pomysł i wszystko ma sens pozdrawiam Ustronianka

michas
@Guarlain

Akurat od ustronianki to się nie ma czego uczyć chyba że wpisywania lewych zamówień ???? a przy solidnych 25 wizytach to o porządnym marchu możesz zapomnieć

Bolo
@Guarlain

Jedyną logiką dla Was jest GPS, Przedstawiciele Handlowi wspomnianej firmy siedzący 15-20 min. w samochodzie pod sklepem, po prostu wirtualna wizyta handlowa z wirtualnym zamówieniem pod Dystrybutora który już nie handluje produktami U od dłuższego czasu, a w sklepie "0"

mki
@Bolo

To jest prawda !!!!!

Face
@Bolo

Z tego co wiem jesteście pierwszą firmą z góry jeżeli mówimy o kontroligu a od stycznia w nowych samochodach GPS będzie miał każdy teraz macie w telefonach a i jeszcze skąd wiesz o tych 20 min pod tym sklepem ????????

@Face

Tez tam byłeś i ci za pomysly wogule po co nie odwiedzać jak juz jesteś? Skąd wiesz ze nie współpracuje mamy kilku dystrybutorów

szukam

a tak serio, to szukają kogoś ?

zorientowany
@szukam

Tak, szukają nowych Klientów, nowych "możliwości" sprzedaży, produktów w nowych kategoriach, a to wszystko w celu dynamicznego rozwoju Firmy Jurajska

dfgr
@szukam

Biedronki !!!

jhg

A napoje coraz tańsze Marka Przejadła się. Jurajska udaje że płaci- to pracownicy udają że pracują .

Guarlain

Przestań Waldi masz konkretnie wyprawy muzg. To tylko napój. A jak Cię zwolnią sam zmienisz się w HI T -a .. psychiatrow????

Waldi

Woda Jurajska Junior ABC została laureatem nagrody w konkursie „HIT Najlepsze dla dziecka” 2016 w kategorii „Najlepszy napój”. Szkoda, że tylko marudzicie a nikt się nie pochwali !

dfgh

A napoje coraz tańsze .

Joanna

@Hehek dołączam się do prośby @Ddddd. Możesz powiedzieć coś więcej o zmianach, o których wspominasz? Czy będą one dotyczyć szczególnie któregoś z działów, czy też może całej firmy?

sdf

Witam jak wam się pracuje pod nowym pracodawcą idą zmiany?????

Hehek
@Nowy

Zmiany szykują się po Nowym Roku. Beton powoli się wykrusza w kierunku Zusu. I oby komuna raz na zawsze się skończyła.

Ddddd
@Hehek

Pisz ze zrozumieniem

Waldi

Jak skończy sie sezon to może będzie więcej opinii na tym wątku? Przydają się wasze wpisy dla nowych chętnych, ludzie wolą wpisy od pracowników niż od HR

Zostaw merytoryczną opinię o Jurajska S.A. - Myszków

• Jak się pracuje w Jurajska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Jurajska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jurajska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jurajska S.A.?

Kandydaci do pracy w Jurajska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jurajska S.A.
2.2/5 Na podstawie 1147 ocen.

Jurajska S.A.