Opinie o Jurajska S.A. w Myszków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Jurajska S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jurajska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jurajska S.A. w Myszków

cudo

Ciekawe czy "Nowe Ręce" pozwolą Pani Menadżer na rozwijanie swoich zdolności handlowych np.z kawą, a może teraz ma jeszcze lepszy pomysł ?

blend-a-med
@cudo

bla... bla... bla... bla... bla... dawno tu nie zaglądałam i widzę, że nawet direktoren sie udziela na forum, to chyba ktoś komuś pojechał po rajtach, słusznie czy nie nie mnie to oceniać słaby jest, że dał się sprowokować, ale to już jego sprawa, co do żali na sprzedaż czy inne kwestie- szkoda mi Was sierotki albo nie macie co robić albo piszą zwolnieni z nadmiarem czasu między kolejką w PUP a monopolowym na osiedlu... . Zdradzę Wam sekret jest fajna praca poza Jurajską... naprawdę i można się rozwijać... , nikt na was nie donosi, jesteście oceniani przez pryzmat swojej osoby, osiągnięć, pracy etc.. a nie kolesiostwa, donoszenia i kopania dołków...

Mnms

Dzięki za przypomnienie tytułu mojej ulubionej piosenki Vintage

Smutny

Troche Zal Mamy nadzieje ze wszystko bedzie tak jak Dawno

NICK

CZEŚĆ. NO I JURAJSKA JEST JUŻ W INNYCH RĘKACH . MAMAY NOWEGO WŁAŚCICIELA.

Leszno

Wojak

Nieszczęśniku, zamiast wspierać firmę , która daje Ci chleb to jeszcze chcesz dokopać. Kazdy ma chwilowe problemy.

Op
@Wojak

Czy jurajska dostala podwyzki ? 18zl na godzine ?

kjd

Jurajska udaje że płaci- to pracownicy udają że pracują .

asek

na rozmowach powinni mówić. że praca na działalności masz 26 dni urlopu ALE NIEKONIECZNIE pozwolimy Ci go wybrać:)

Hej Rodacy do Pracy hej hej

A jak tam w Centrum Dystr ? Nadal niewierni Tomasze chowią się po kontach ?

vb

Nie będzie łażenia 5 godzin dziennie i brania kasy, jak nic nie idzie.

Byk
@vb

Jeszcze sprzedaz nie dobiegła do koncs wiec nie Macie sie z czego cieszyc

bełchat

Ze sprzedażą jest wszystko OK. Poczekajcie jeszcze trochę a poznacie nowy Zarząd.

Miałem kiedyś taką sytuację - jestem w sklepiku spożywczym znajdującym się na wprost Jurajskiej. Samo południe, wchodzi dwóch starych, wąsatych z firmy, jeden z teczuszką, zapewne przyjezdny, zapewne na delegacji, może z jakiejś innej firmy kooperującej, może przyjechał negocjować jakieś warunki biznesowe, może jakiś kolo od obsługi sprzętu, może jakiś kontroler??? Więc ci panowie brzuchaci weszli se, nakupowali bułek słodkich i piwek ("Władek, i piweczko sobie może też strzelimy, co?"), więc był i alkohol w godzinach pracy... Panowie wyglądali jakby się absolutnie nigdzie nie spieszyli, nie wyglądali na zmęczonych pracą od szóstej rano. Tak to ta Pańska Polska się nam pięknie rozwija, jedni pracują na dobrobyt drugich i nie są szanowani, i zarabiają 1000 zł To wszystko w prezencie od losu, tylko za to, że nie mają kapitału, nie mają żadnego szczególnego talentu, nie mogą wyrwać się z jurajskiej wiochy, wreszcie nie maja pleców...

eee

i kto kupił Jurajską ???

Bul
@eee

Z tego co wiem to,, Coś poszło nie Tak..

Anty

Nadal w centrum dystrybucji sprzedaje jeden drugiego ? Na nockach była jakaś kontrola?

trąbka

Mowa oczywiście o magazynie przy produkcji w Postępie

dfsd

A napoje coraz tańsze Marka Przejadła się.

dfgd

Kiedyś to była atmosfera w tej firmie.

kj

Zbyt piękne żeby mogło być prawdziwe.

57l

@były W ostatnim czasie, tzn jakim ?

były

Ciekawy z CD w ostatnim czasie odeszło 6 magazynierów i na ich miejsca sa rekrutacje. Wiec sam odpowiedz sobie na zadane pytanie.

trąbka
@były

Nie muwisz chyba poważanie albo zastanów sir co piszesz jak kończył się sezon to sezonowi pytali o przedłużenie umów na magazynie co otrzymali za odpowiedz" jeszcze nie wiadomo "a w końcu próbowali odesłać ich właśnie do was do CENTRUM DYSTRYBUCJI za jeszcze niższą stawkę

zenon bulkowski

ci którzy mieli wykupione akcje , to teraz rączki zacierają ........$$$$$$$

Zostaw merytoryczną opinię o Jurajska S.A. - Myszków

• Jak się pracuje w Jurajska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Jurajska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jurajska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jurajska S.A.?

Kandydaci do pracy w Jurajska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jurajska S.A.
2.2/5 Na podstawie 1147 ocen.

Jurajska S.A.