Opinie o 3M Wrocław Sp. z o.o. w Wrocław Kowalska 143

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie 3M Wrocław Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie 3M Wrocław Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 3M Wrocław Sp. z o.o. w Wrocław Kowalska 143

Kropek...

Jeszcze chwila dajmy Górze przemyśleć pomyłkę w werdykcie bo może pomylili papiery kogoś innego może się dopatrza pomyłki. Jeżeli się nie dopatrza to sprawa wypływa na szerokie wody w Świat Proste.

@Kropek...

Dlaczego nie założycie związków zawodowych? Jest was wielu zatrudnionych przez 3m na stałe. Jestem pewien, że na innych halach są ludzie którzy również się zapiszą. Potrzeba minimum 10 osób, a ugrać można wiele. Jeśli firma nie potrafi uszanować pracownika, dać mu godnych pieniędzy i z nim rozmawiać, to będzie MUSIAŁA prowadzić dialog przez związki zawodowe lub przez prawników związków. Poczytajcie o związkach i je załóżcie.

Pomocny Janusz
@Michał

Wystarczy tylko 6 chetnych osób do założenia Zwiazkow Zawodowych na obszarze zakladowym.Potrzeba udac sie na Grabiszynska we Wrocławiu do Sadu Fabryczna i tam pobrac papiery,wypelnic i zlozyc.Musi byc przewodniczacy,skarbnik,czlonkowie i zwoazek taki moze byc uruchomiony.

@Pomocny Janusz

Ale można też się udać do Solidarności na placu Solidarności i tam we wszystkim pomagają, mają prawników, mogą też potem podpiąć związek pod większy. Np ten na Kwidzynskiej.

Pomocny Janusz
@Michał

Tak tez mozna tam sie udac to nawet pomoga zalozyc,udajcie tam sie na Plac Solidarnosci .

@Pomocny Janusz

Juz kiedys probowali zalozyc zwiazki. Wszystkich zwolnili. Taka zasada z czasow komuny. Daj mi czlowieka a znajde na niego paragraf. Idz na palarnie posluchaj ludzi. Wszedzie (usunięte przez administratora) Pojdziesz sie poskarzyc to jutro nie pracujesz

Mmm

Oni już tam nie pracują

Zbigniew

Na Twoim miejscu nie pisałbym 'osobowo', bo można będzie to łatwo rozpoznać. A nie da się czegoś zrobić z podejściem koordynatorów? Może warto przekazać to wyżej?

Kochani, dużo jest negatywnych opinii, lecz ja się z nimi nie zgadzam. Pracuje już 2 lata i co jak co, ale na koordynatorów jak i samych kierowników nie ma co narzekać. Jeśli jest jakiś problem reakcja jest natychmiastowa. Jeśli się starasz i po prostu robisz co do ciebie należy nikt się nie czepi.

Zbigniew

No tutaj to już grubo pojechałeś, lepiej opanować emocje. To co, nie warto się starać, bo umowa i tak pozostaje ta sama?

Nn

Wprowdzaja grafik szeciodniowy na iatd gdzie narzucają nadgodziny z grafika gdzie jest to zabronione. Ale juz zgloszone do PIP.

Prawnik
@Nn

W razie problemów, jak zawsze zapraszam do mojej kancelarii!

@Nn

Wiesz co to jest system rownowazny? Masz okres rozliczeniowy 3 msc. I w jednym msc mozesz pracowac caly msc po 12 a nastepny msc miec wolne ale w okresie 3 msc musisz miec wyrobiona dana ilosc godzin. I 6 dniowy jest zgodny niestety z przepisami i PIP nic nie zrobi

Zbigniew

Nic nie zrobi - a próbowaliście cokolwiek z tym zrobić, zgłosić to? Może warto?

Rozmowa telefoniczna

Szanowna pani z HR z gatunku "bez kija nie podchodź". Zwykłe chamstwo. Nie polecam

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Anetka

Dziwny kierownik z hali najbardziej po prawej stronie twarzą do parkingu o twarzy zbira wydarł się na mnie przy wszystkich i kazał wracać do domu, mimo że to był mój pierwszy dzień w pracy i nie mogłam składać poprawnie słuchaweczek wojskowych. Nie tak to sobie wyobrażałam. Współpracownicy emeryci zamknięci jak w kurniku podczas lockdownu bez maseczek krzyczący na siebie że ten drugi się nie mył i że śmierdzi, albo żeby "szypcij ruszał 4litery bo jemu się dziś zachciało premii z racji wyrobienia 120% normy", dla tych nędznych 100 zł to ludzie by się tam pokroili. Z ukraińskiego kurnika pełnego różnych ludzi o aparycji nieskalanej uczciwością i rzetelną pracą, odeszłam z lekkim sercem na inny dział. Tym razem było to stanowisko ze składaniem słuchawek nausznych, a nie dousznych. Łatwa praca. Pierwszego dnia tam wciągnęło mi rękawiczek do tej maszyny i spowodowało to zatrzymanie produkcji na 45 minut, wszyscy się ucieszyli i nazwali bohaterem dnia, niestety Pan Zbyszek X usilnie próbował dalej składac te słuchawki na uszkodzonej maszynie, skutkowało to złym wyprodukowaniem ponad 150 rzeczy, które i tak później poszły do zsypu. Szkoda materiałów. Moim ulubieńcem był Pan Janusz Y który po usłyszeniu, że wykonał 40 dodatkowych słuchawek, ponad stan, wyrzucił je do śmieci, żeby w nastepnym kwartale, nie mieć więcej pracy przez zawyżona norme. Cudowna robota, zawsze z uśmiechem. Zwolniłam się tuż po tym, jak na 6 osobowym stanowisku robiłam za osobę trzecią, czwartą i piątą, bo koleżanki nie za bardzo chciały współpracować.

Paloma
@Anetka

Pewnie zazdrosne pracownice cie wyrzuciły, one stwierdzają po sekundzie czy cie chcą czy nie , pewnie powiedziały , ze nic nie umiesz.Masz szczescie , ze to był tylko jeden dzień, bo moglaś wyjsc z tamtąd z depresją i krzywdą.

Zbyżko3cytrusy

Praca w budynku nr 3, to istna sodoma i gomora, wysokie normy, kierownictwo rodem z Amazona i nie tylko mówię tu o charakterze, to wszystko spowodowało, że zwolniłem się po miesiącu. Najbardziej denerwujące jest to, że nie zdołasz nauczyć się swojego stanowiska do końca, aby tego trzeciego czy czwartego dnia wyrobić normę, bo w międzyczasie kierownictwo z wodogłowiem przerzuca cię na inny dział, na którym uczysz się wszystkiego od nowa. To nie jest fair, zwłaszcza że współpracownicy nie są pomocni, a nawet jak są to ich nie rozumiesz, bo mówią w obcym ci języku. W wyniku nieszczęśliwego wypadku osoby z budynku nr 2, zostałem przeniesiony tam na tydzień i to jest niebo a ziemia, luksus niemalże. Fajna atmosfera, więcej przerw, może trochę cięższa praca bo towarzyszy temu wszystkiemu duży hałas, ale jest w pyte, kocham życie. Maszyna wypluwa gotowy woreczek z elementami do spakowania, a ty tylko wrzucasz do kartonu i co jakiś czas układasz je w styrtę, czas pomiędzy wyrzutem elementów przez maszynę jest tak długi, że w zaciszu maszyny z innej linii możesz się schować i pobić nowego rekorda w Candy Crush, podczas gdy w budynku nr 3 dostałbyś baty przez łeb za chwilkę odpoczynku i jakieś dziwnie brzmiące obelgi, w dziwnym dla ucha języku. Paranoja. Polecam i pozdro tam chłopaki z czwartej linii wtryskarki, świetne z was są ludzie, a wy z trójki cha w de i na imię

twojastara
@Zbyżko3cytrusy

Pozdrawiam również ekipę z wspomnianego działu, a przede wszystkim Pana Łukasza. Pracowałem tam 3 miesiące i byłem bardzo zadowolony, lecz zmieniłem miejsce zamieszkania.

Zaciekawiony

Interesuje mnie stanowsko Utrzymania ruchu, Wiecie może ile wynosi wypłata netto ?

UR
@Zaciekawiony

To zależy od doświadczenia, umiejętności i poziomu stanowiska. Realnie pewnie z 5000 - 6500. Ale trzeba uwzględnić, że część twojej pensji (w zależności jaki poziom stanowiska, ale max to chyba ~6%) jest pobierana na "PREMIĘ" roczną.

abcfjh

czesc, mam nastepujace pytanie czy w 3M robi sie screening background poprzednich doswiadczen i okresow zatrudnienia z cv oraz edukacji?? bede wdzieczny za pomoc

T
@abcfjh

Jezeli wczesniej pracowałeś w 3m to pytaja sie poprzedniego kierownika czy daje Ci rekomendacje, jezeli nie to zazwyczaj prosza o jakieś świadectwo pracy z poprzednich prac.

Alina Zakrewska

Dzień Dobry wszystkim.!!! Potrzebuje opinii od państwa !!!!Jestem z Ukrainy chce zarobić kasy ,słyszałam ze w 3 m fajne wynagrodzenie! szukam prace na długi okres czasu ,no niestety mam problem z plecami mówiłam to pani na rekrutacji ,ze nie mogę ciągać ciężkiego, prosiłam odział bez podniesień ciężkich rzeczy!! Pytania czy jest możliwość pracy na długi okres czasu???? ,czy jest fizycznie ciężko ??? Czy jest odział bez podniesień ??? jeżeli tak to jaki ???

3M WITA
@Alina Zakrewska

Zapraszamy 6 tys zł na rękę już czeka

Ktoś

Pracowałem w wielu firmach. na wielu magazynach i na wielu produkcjach ale z takim czymś to się jeszcze nie spotkałem. Zacznijmy od tego że lider ma pracownika głęboko w poważaniu, Ja pracujący kilka miesięcy pogadałem ze swoim liderem dopiero kiedy byłem odnieść rzeczy i klucze od szafki. Zostawili mnie "pierwszej operatorce" pani o imieniu na N. na taiu. Dziewczyna młoda, nie wiem jak zdobyła to stanowisko, ale na pewno nie umie zarządzać ludźmi. Dziewczynie się wydaje że złapała Boga za nogi, masakra. Na wejściu na produkcje trafiam na maszynę, gdzie muszę odwinać rolkę z folii lub przyciąć taśme, ale nie mam nożyka. Idąc do wyżej wymienionej N., słysze tekst że niestety nie zasłużyłem sobie na nożyk. Nowy pracownik sobie nie zasłużył na nożyk i tak o to taśme rwał zębami a folie rwał rękoma. Po miesiącu podchodzę drugi raz, na co słyszę że mam sobie kupić nożyczki i nosić w kieszeni. Żenada... Firma która tak niby trzyma się BHP ma w swoich szeregach osobę która każe nosić pracownikowi nożyczki w kieszeni, które przy upadku mogą spowodować nie fajny wypadek. Na wejściu jesteś zastraszany notatkami, negatywnymi wpisami za wszystko, nawet nie masz pojęcia co i jak bo jesteś pierwszy dzień w pracy a już grożą Ci notatkami. Ja jako osoba nie nosząca okularów na co dzień, chybam mam prawo raz zapomnieć założyć okularów na wejście na produkcje a nie że naskakuje na mnie dwie pierwsze operatorki i walą do mnie z głupimi tekstami z uśmiechem na twarzy i grożą mi notatką. Kto je wybrał na stanowisko gdzie trzeba zarządzać ludźmi nie mam pojęcia, ale na pewno wiem że pani N i pani K nie powinny tam w ogóle pracować. Karanie pracowników bo był na L4 jest dość chorym podejściem, kazanie im wrzucanie worków po 20kg do maszyny zgniatającej, gdzie 8 osób stoi po maszyny się popsuła jest trochę nie halo. Nie można podejść i pomóc tej osobie, ona ma sama wrzucać te worki. Ciekawe czy pani N, by sama sobie poradziła na tym stanowisku. Osoby które chcą tam przyjść do pracy nie polecam, odradzam bo z takim chamstwem to się jeszcze nie spotkałem. Do tego wspomnę że rekruterki z agencji nie wiedzą co się dzieje na produkcji albo kłamią i mówią że jest więcej przerw, że nadgodziny nie są narzucane przez firmę tylko wystarczy podejść i się zapisać. Jedno wielkie kłamstwo. Żenująca firma, żenujący pracownicy ogólnie jedna wielka żenada przez duże Ż..!!! To moja pierwsza opinia którą piszę na temat jakiejś firmy, co oznacza że tam naprawdę jest źle....

Beka z Ciebie
@Ktoś

Hej, ktoś tu niezłą ścieme wali apropo tego jak przełożeni traktują operatorów maszyn. Zacznijmy od tego, że "lider ma w poważaniu pracowników". Nie, nie ma. Zawsze można porozmawiać z przełożonym o tym, jak rozwiązać dany problem, o planach na wakacje, nawet o tym jaka jest pogoda. Zakładam, że nawet nie wychodziłeś z inicjatywą, aby porozmawiać. Co do rolek, nożyczek i cięcia folii. Gościu, wystarczy spytać kolegi obok z którym pracujesz, czy może Ci pożyczyć nożyk. A co do wypowiedzi "że nie zasłużyłeś", mogłeś to zgłosić do kierownika, za (usunięte przez administratora) ale tego nie zrobiłeś co według mnie oznacza tylko jedno, tak zwane bujdy na resorach. Poza tym jest zakaz noszenia nożyczek w spodniach i liderzy doskonale o tym wiedzą. Zawsze na to zwracają uwagę. Niemożliwym jest aby Ci tak odpowiedziała. Na wejściu do tak dużej firmy nie jesteś zastraszany, tylko informowany o regułach w pracy. Co wolno a czego nie wolno. Jeżeli uznajesz że to straszenie, no cóż, żal mi Cię. Nikt nikogo nie karze za L4, kolejny stek bzdur wyssanych z palca. Kolejna sprawa to worki. Tutaj sprawa jest prosta. Nie jesteś w stanie ich wrzucac? Prosisz kolege o pomoc. Jak byk jest napisane że wrzuca się we dwie osoby. Widać że masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Zresztą 20 kilo XD 5 co najwyżej. Chyba 20 kilogramów nigdy nie podnosiłes. Następny temat to okulary. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, że to Twoje liderki są odpowiedzialne za Ciebie. Jeżeli jakaś śrubka omyłkowo wypadnie z maszyny i wpadnie Ci do oka. To one będą ponosiły odpowiedzialność, bo nie dopilnowaly tego, abyś miał założone okulary, więc prosta piłka - dbają o Twoje bezpieczeństwo. Radzę podziękować Pani K i Pani N, za bycie osobami troskliwymi. Jeżeli chodzi o ilości godzin w pracy, radzę zajrzeć do kodeksu pracy, można tam znaleźć wiele przydatnych informacji. Naprawdę! Np że pracodawca może Ci dać obowiązkowe nadgodziny. Kończąc już temat, skoro w tak wielu firmach pracowałeś oraz tyle już widziałeś i to dla Ciebie żenada to nie bez powodu dalej szukasz kolejnej pracy i kolejnej produkcji, na którą zapewne znowu wylejesz kłamliwe wiadro pomyj. Pozdro wariacie i pamiętaj! Na produkcji nie wolno nosić zegarków, ani samemu wyciągać wykrojnika.

Ktoś
@Beka z Ciebie

Stek bzdur to masz w głowie i widać to po Twoich wypowiedziach, Ja napisałem jak jest byłem tam i to przeżyłem i nikomu tej firmy nie polecam. I jedyne o co one dbają to (usunięte przez administratora)kogoś bez powodu, jak ktoś dobrze pracuje to obawiają się o swoje stanowisko. Jeżeli chodzi o worki to chyba żadnego nie podniosłaś pracując tam, przy dobrej pracy maszyny worek waży o wiele więcej niż Twoje 5kg. I pomagać nie można, wiem bo próbowałem pomagać innym wtedy pani N kazała mi to zostawiać bo to nie moja praca. więc jeżeli piszesz takie bzdury to pisz z głową bo póki co się tyljo osmieszieszylas. Za L4 są ludzie karani, porozmawiaj z pracownikami większość normalnych się że mną zgodzi. Tak jak pisałem nie wierzcie tej osobie to pewnie jedna z super pierwszych operatorem co życia nie ma i próbuje się tu bronić. Żałosne, poróbcie sobie jakieś kursy z zarządzania ludźmi

Beka z Ciebie
@Ktoś

No a ja dalej pracuje, więc powiedz mi jak to jest, że osoby które najwięcej opluwają tą firmę najczęściej są zwalniani za lecenie w balona w trakcie pracy. A co do worków to sam je często wrzucam, więc Twój argument to po prostu jedno wielkie XD. Albo masz urojenia, albo jesteś oderwany od rzeczywistości. Byłeś i przeżyłeś XDDD we gościu, brzmisz jak przeżył nie wiadomo jakie piekło, a tak naprawdę te Twoje wypociny składają się tylko do tego, że musiałeś wrzucić worek i została Ci zwrócona uwaga. Najlepiej idź zrobić sobie kurs na myślenie, bo Ci tego brakuje. I jak coś to jestem facetem, ale widzę że dalej problem z czytaniem ze zrozumieniem istnieje u Ciebie ://

@Beka z Ciebie

Nie jedna osoba wyleciała z tego zakładu za zgloszenie, że coś jest nie tak, starzy pracownicy sa w większości sa ordynarni i strach przychodzic do tego zakładu.

Aga

Cześć. Ja mam wielką ochotę na pracę w fabryce 3M. Wiecie może czy jest możliwość pracy tylko na 1 zmianę, z tego względu iż mam 3 małe córki (6,5roku,3,5roku oraz 10 miesięcy). Chciałabym aplikować tylko nie wiem czy istnieje taka możliwość ????

@Aga

Przykro mi, ale nie ma takiej możliwosci. Są obszary, w których pracuje się na dwie zmiany, ale jedna to marzenie scietej głowy

Kandydatka

Nie wiem dla kogo jest ta praca, pelno ofert przez randstad a po rozmowie rekrutacyjnej nikt sie nie odzywa, po czym jak juz zadzwoniłam to dowiedzialam sie ze pracy nie ma, po 2h widze kolejne ogloszenie od nich ze szukaja ludzi na wakacje. Jakas kpina.

Iza

Niestety to prawda że zwalniają ludzi z agencji.sama jestem dowodem.drugi raz tam wróciłam i dostałam przysłowiowego kopa szkoda zachodu na taką firmę ale czlowiek uczy sie na błędach????

Krzywid
@Iza

Nie przyjmują bezpośrednio??

Onaaa
@Krzywid

Najpierw trzeba przepracowac jakis czas przez agencje pracy, a potem ewentualnie mozna przejsc na 3M.

Pepe
@Iza

Dokładnie, u mnie ta sama sytuacja i rozwiązanie umowy bez podania powodu. A ludzi do pracy cały czas tam brakuje... Więc tym bardziej nie rozumiem takiego zachowania.

CasnNaRelax
@Pepe

Może byliście hmmmm. do niczego? I was wywalili? Warto mieć to na "uwadze" :)

Poij
@CasnNaRelax

Idz tam popracuj, powodzenia haha

Marzena
@Onaaa

A jaki dokładnie okres czasu trzeba przepracować przez agencję pracy aby przejść na 3M? Czy tylko właśnie staż pracy ma znaczenie aby dostać zatrudnienie bezpośrednio w firmie? Czy po takim przejściu zmieniają się jakoś warunki zatrudnienia?

Darek

odradzam podejmowanie pracy w tej fabryce. były pracownik dział Akacja.

Czy magazyn IATD dostal nowe dezodoranty do butow ?

Aga

Nadmienię jeszcze, że pracę chcę rozpocząć od września

Aga

Zależy mi głównie na stałej pracy i żeby nie była jakoś super stresująca, ponieważ po pracy nie chcę przynosić stresu do domu. Pracowałam już kiedyś w innej fabryce i było super prawie zero stresu, super płacą i fajne imprezy dla dzieci Za pomoc dziękuję

A po ile godzin sie robi?

C.d.

Chcemy się czuć potrzebni chcemy być dla Was ważni a nie tak jak było do tej pory że siedzą myśliwi na ambonie i strzelają do Nas jak do łownej zwierzyny za byle co.To nie prowadzi do niczego dobrego jak ma załączonym obrazku.Jesteśmy w stanie budować z Wami jak najlepsze relacje,bo tylko zdrowe i dobre relacje prowadzą do sukcesu i do najlepszych wyników .Wyciągamy do Was ręke nie zmarnujcie tego Rozmawiajcie z Nami.Ludzie uczą się na błędach,a macie dobrych ludzi pracowitych i uczciwych świadczą o tym remanenty i audyty to powinno juz Wam wystarczyć jako dowód tego co tu pisze.Chcemy zgody i obupólnego szacunku.I być może trzeba by było się zastanowić nad ocena Pracowników dla Przełożonych w tym wypadku dla koordynatorów i kierowników uważam że to bardzo dobra myśl.Bo skoro My jesteśmy oceniani,to także powinniśmy oceniać Przełożonych Wystawic swoje opinnie.ewentualnie oceny.Pozdrawiamy raz jeszcze z wyrazami Szacunku Pracownicy.

@C.d.

Serio? Nikt na oceny nie wola pracownikow agencyjnych. A jak ktos odwazny i mowi jak jest to od razu albo wypowiedzenid w trybie natychmiastowym albo przeniesienie na inny dzial

Czy w 3M Wrocław Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Tak reakcja jest skuteczna. Jak ktoś zgłasza problemy to go zwalniają.

Ktosiek

Tak. Od razu cie przeniosa na inny dzial albo zwolnia

Zostaw merytoryczną opinię o 3M Wrocław Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w 3M Wrocław Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 3M Wrocław Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 3M Wrocław Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 4 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 3M Wrocław Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w 3M Wrocław Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

3M Wrocław Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 33 ocen.

3M Wrocław Sp. z o.o.