Opinie o 3M Wrocław Sp. z o.o. w Wrocław Kowalska 143

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie 3M Wrocław Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie 3M Wrocław Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 3M Wrocław Sp. z o.o. w Wrocław Kowalska 143

lolo

Zaprawdę, jak się czyta większość tutejszych wpisów to przychodzi na myśl sentencja Stanisława Lema " „Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie zajrzałem do internetu

Ktosiek
@lolo

To po co czytasz opinie. Idz przekonaj sie sam. Sa dzialy gdzie pierwsi opeatorzy sa zajebisci. I atmosfera mega (usunięte przez administratora) Ale jak zle trafisz poczujesz to od razu. Nigdy nie dogodzisz wszystkim.

Ludzie wprowadzają wam grafik na sześć dni. Poprostu robie swoje osiem godzin i idę do domu. A nie ze zgadzam sie bo mam cztery setki to zostaje. A w tetie co innego. Zastanówcie się. Mają za mało ludzi do pracy.

Czy w 3M Wrocław Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

Varg

Jak sobie sam zrobisz luźna atmosfere

Kejti

Rekrutacja na stanowisko specjalistyczne. Umówiona rozmowa rekrutacyjna na terenie firmy (3 i ponoć ostatni etap). Na recepcji/ochronie nikt nic nie wie, ani nawet nie raczy poinformować rekrutujących o przybyciu kandydata. Po dyskusjach z ochroną, rekrutujące kierownictwo w końcu pojawia się spóźnione 15 min, nie przeprasza, nawet nie podaje powodu spóźnienia. Atmosfera w trakcie spotkania nieprzyjemna, Panie są obrażone jakby prowadziły rekrutację za karę. Mające trwać maksymalnie 1,5 spotkanie, trwa 2,5 h. Oczywiście brak jakiejkolwiek informacji zwrotniej. Jak na tak dużą i ponoć ustandaryzowaną firmę totalny brak profesjonalizmu i szacunku dla potencjalnych i pewnie pracujących pracowników. Nie polecam.

Rozmowa telefoniczna

Szanowna pani z HR z gatunku "bez kija nie podchodź". Zwykłe chamstwo. Nie polecam

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Bbb

Praca na magazynie iatd nie polecam. Koordynatorzy i liderzy nie panują co sie dzieję. Towar stoi nawet na rampach załadunkowych . Gdzie jest bhp.

Agnieszka

Czy firma 3M to dobre miejsca dla osób chcących zacząć karierę w branży? Oczywiście chodzi o osoby bez doświadczenia. Czy wymaga się od pracowników znajomość jakiegoś języka obcego?

Nowa

Czy w 3m pracując po 12 godzin, pracują też w święta jak wypadnie czy nie??? 12 godz to od 6 godziny czy 7 ? Pozdrawiam . Wesołych świąt

Pani Weronika L. odwołała rozmowę rekrutacyjną 3 minuty po umówionym terminie SMSem tłumacząc się innym ważniejszym spotkaniem. W dniu w którym miało odbyć się kolejna próba przeprowadzenia rozmowy po prostu się nie odezwała oraz nie reagowała na SMSy. Kompletny brak profesjonalizmu i szacunku dla czasu innych.

Tomasz
@Adam

A ja się nie zgodzę z opinia na temat firmy i rekruterek. Sam miałem okazje porozmawiać z Panią Weroniką L i była bardzo dobrze przygotowana, przekazała mi wszelkie informacje i przeprowadziła przez proces rekrutacyjny tak, że wiedziałem co nastąpi po sobie. Każdemu zdarza się czasem popełnić błąd. W moim wypadku kontakt z firma był naprawdę bardzo dobry.

Maciej
@Adam

Panie Adamie nie chcę mi się wierzyć w Pana opinię, ponieważ rekrutacja przeprowadzona przez Panią Weronikę L. była dla mnie jedną z milszych i konkretnych rekrutacji. Wiedziałem w jaki sposób będzie przebiegać rozmowa, a rozmówca wykazywał się uwagą i zainteresowaniem (czego nie mogę powiedzieć o innych firmach). Gdybym przy wyborze pracy kierował się sposobem komunikacji z kandydatem pewnie zdecydowałbym się na ofertę w 3m.

Wiktoria

Dzień Dobry chciałabym uzyskać informacje na temat firmy 3M na ulicy Kowalskiej. A dokładnie interesuje mnie dział PSD i agencja pracy Randstad? Dlaczego pytam, bo mam tam rozpocząć prace i nie wiem czy można zaufać tej agencji i firmie? .Ogółem chciałabym się dowiedzieć jaka jest szansa na przejście z agencji na firmę? . Czy na dziale PSD jest duża rotacja ludzi, ze są przyjmowani i po paru miesiącach zwalniani? . Jak tam wyglada sytuacja praca z ludźmi? Dziękuje za odpowiedź, lecz chciałabym uzyskać wiarygodnej opinii na ten temat gdyż. Jest to dla mnie bardzo ważne.

Czarny
@Wiktoria

Droga Pani, niech Pani za żadne skarby nie zatrudnia się w tym kołchozie, ponieważ szkoda Pani nerwów i zdrowia. Wszelkie agencje pracy tymczasowej to banda (usunięte przez administratora) i kanalii, którzy żerują na ciężkiej pracy ludzi. Praca z ludźmi w tym (usunięte przez administratora) to totalna porażka. Mnóstwo upaińców, którzy są chamscy, prymitywni i pozbawieni jakichkolwiek ludzkich odruchów. Niektórzy Polacy, którzy tam pracują to też (usunięte przez administratora) straszna, ale da się jakoś przeżyć. Najczęściej powtarzana fraza w ich konwersacjach to norma i komponenty. Ponadto lubią cisnąć sobie nawzajem.

CasnNaRelax
@Czarny

Wiktoria została usunięta z szeregów za 2 lewe rączki, to teraz się rozpisuje , ze "a w łty czy em to bijo i chmówka". Wiktoria ma teraz własną latarnie - jest panem samego siebie - gratulacje:)

Jest ok
@Wiktoria

Polecam prace w 3M, agencje starają się pomoc pracownikom przejść po jakimś czasie bezpośrednio pod firmę.

3m

Za dwa lata bezpieczeństwa na magazynie ala bidon. Ha

Bbb

Liderzy zostaja po godzinach zeby załadować nunera a robi to operator. A on siedzi na stolowce i pije kawe ???

mona

dzień dobry, czy praca w biurach na dubois wymaga perfekcyjnej znajomości języka angielskiego? czy język jest wykorzystywany w codziennej pracy?

Hejo

Witam chciał bym się zapytać czy na produkcji jest dźwiganie tak po wyżej 10 kg i czy to trzeba często jak to wygląda czy trzeba dźwigać dużo

BubelWafel

Omijajcie na trzecim budynku dział Zeta. Na trzech kierowników tylko jeden ogarnięty. Pozostała dwójka to chyba po znajomości stanowisko dostała bo inteligencją nie grzeszą. Zero zainteresowania produkcją, ludźmi czy problemami, które są zgłaszane. Nie interesuje ich nic innego jak słupki produktywności. Ludzi rzucają po stanowiskach jak psy, choć Ci sami ludzie w drodze kariery nadają jeden na drugiego z myślą, że zaplusują a koniec końców gó... Z tego mają prócz kierownictwa, które ma świeże informacje o osobach na stanowisku pracy. Na szczęście z tą firmą nic mnie już nie łączy.

po czasie

Zaczyna być lepiej bo już dzwonią do tych co pozwalniali.

Onaaa
@po czasie

Ciekawe co bedzie jak nadejdzie druga fala wirusa.

@Onaaa

Jak to co będzie? Znowu pozwalniają kogo będzie możliwość. Taka polityka firmy

Starteg
@Onaaa

Firma pierw chroni interesy pracowników 3M, ale nie zwalniają wszystkich jak leci z agencji, bo z tego co wiem to kilku agencyjnych chłopaków z magazynu na IATD w związku, że nie było tam pracy przenieśli na PSD.

Oczywiście, że pozwalniają, a Was to dziwi? Jak spada ilość zamówień , bo nagle są cięcia z całego świata, to naiwnym trzeba być żeby myśleć, że firma wyśle ludzi na postojowe. To ostateczność...W pierwszej kolejności kiedy nie będzie wystarczająco dużo pracy dla wszystkich , zostaną zwolnieni pracownicy tymczasowi a pozostali będą rotowani po innych obszarach gdzie jest większa potrzeba.

Irek

Ludzie z 3M...może pracujecie 8 lat i szkolicie ludzi tak żeby was nie wygryźli i się boicie nowych ludzi i nowi są zawsze źli...musi się to zmienić wreszcie dlatego jest taka rotacja ludzi a co do zatrudniania ludzi przez firmy pośrednie to mówią że praca jest po 40 godz .a wychodzi że jest po 48 godz..co tydzień ..pracowałem przez 3 miesiące i co widziałem to powiem szkoda ludzi co robi Polak Polakowi ale to się kiedyś zmieni

Szur

Irek

Witam co teraz się dzieje to jest pomsta do nieba ponieważ jak się przyjmujesz do pracy to przez pośrednika mówią pięknie a jak już pracujesz jest inaczej pracujesz po 12 godz i jest co tydzień po 48 godz...w 3 M..a powiem że tylko pracuje się na stojąc więc nogi wysiadają a było kiedyś inaczej dopóki nie zaczęli rządzić z Polski kierownicy więc nie polecam wyzysk ludzi

Arab186

Witam jak wyglada praca w 3m. Mam rozmowe w poniedzialek na kowalskiej. Jak wygladaja stanowiska pracy i czy ogolnie sama praca jest wymagajaca / ciezka?

Onaaa
@Arab186

Zalezy na jakim dziale jestes.,ogolnie jest okej :)

Literat
@Arab186

Niech Pani tam nie idzie. To jest (usunięte przez administratora) gdzie nie liczy się człowiek, a (usunięte przez administratora) norma!

obecny

Totalne pomiatanie ludzmi, przenoszenie na inne działy obowiązkowe urlopy wolne do odpracowania żadnego postojowego robią co chcą. Może ktoś powie jaka jest prawda. Raz mówią że jest dobrze a potem że trzeba iść na urlop bo nie ma pracy.

Pracownica
@obecny

Chyba sam sobie odpowiedziales, skoro na inne dzialy przenoszą to znaczy, zd na Twoim dziale nie na pracy

to może na jakieś kursy wysłać , żeby poszerzyli horyzonty myślowe...,

Niko

Z klejów ?

....
@Niko

Powszechnie zanani stalkerzy sąsiadów .Z klejów.

One też dają czadu.....

Zostaw merytoryczną opinię o 3M Wrocław Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w 3M Wrocław Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 3M Wrocław Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 3M Wrocław Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 4 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 3M Wrocław Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w 3M Wrocław Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

3M Wrocław Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 33 ocen.

3M Wrocław Sp. z o.o.