Opinie o Wro Office Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Wro Office Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Wro Office Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wro Office Sp. z o.o. w Wrocław

Magda Nowy wpis

A to w firmie trzeba być odpornym na stres tak?

Czy WRO OFFICE sp. z o.o. sp.k. praktykuje "luźne piątki"?

Były pracownik Nowy wpis

Co to znaczy luźne piątki? Jeśli chodzi o ubiór, to absolutnie nie. Tam obowiązuje dress code.

Karolina Nowy wpis

@nick co masz na myśli? Nie za bardzo rozumiem

Dorota

Firma Wro Office od 20 lat działa na rynku i zajmuje się wynajmem i zarządzaniem nieruchomościami. Wydaje się, że jest to solidny pracodawca. Czy się z tym zgadzacie? Na stronie internetowej nie znalazłam ofert pracy, co może świadczyć o niskiej rotacji. Napiszcie, jak to wygląda w praktyce - czy pracodawca jest wart polecenia? Jakie warunki oferuje?

Nick Nowy wpis
@Dorota

Przeczytaj wcześniejsze odpowiedzi. Nie pakuj się tam. Chyba, że nie szanujesz swojego zdrowia.

Firma Wro Office Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Justyn

Jaka atmosfera w firmie? Interesuje mnie praca stąd pytanie.

Firma Wro Office jest również właścicielem Galerii Sztuki Platon we Wrocławiu. Po podpisaniu umowy firma wro office nie daje drugiego egzemplarza podpisanej umowy nowemu pracownikowi (rzekomo osoby decyzyjnej nie ma w pracy..) dwie kopie umowy zachowuje dla siebie. Tak, że z dnia na dzień mogą wymówić stanowisko, niszcząc umowy, pracownik nie może odejść 'z dnia na dzień' jako, że podpisał umowę, która zanjduję się w firmie. Ponadto wypłata wynagrodzenia jest liczona za przepracowane godziny.. Niestety trudno jest cokolwiek wywalczyć skoro nie ma się umowy. Być może zgłoszę ten fakt prokuraturze we Wrocławiu. Firma jest po kierownictwem wyrachowanych oszustów, którzy wykorzystują naiwność młodych ludzi.

Oprócz tego jest także właścicielem firmy ochroniarskiej Asco, a rodzinę wkleił na najwyższe stanowisko w parku trampolin na Szybowcowej.

Z przykrością nie polecam, wręcz ostrzegam przed pracą dla wro office. Przede wszystkim dlatego, że spółka dba tylko i wyłącznie o swój interes, zupełnie nie dbają o pracowników. Dużo przyjemniej wystawia się pozytywne opinie, ale uważam że powinniśmy się nawzajem ostrzegać przed takimi pracodawcami jak wro office. Pozwolę sobie nie wchodzić w szczegóły mojej, w tym wypadku współpracy z w/w spółką. Pozd.

Nie polecam pracy w tej spółce. Pani Prezes to osoba, która zamiast respektu wzbudza strach i skręt żołądka, gdy tylko wchodzi do biura. Sekretarkom (których w przeciągu roku było kilka) każe sobie co godzinę robić herbatę i stroi fochy, gdy jest za mocna. Ponadto każe wycierać kurze w pokoju Prezesa, choć należy to do obowiązków zewnętrznej firmy, która dba o czystość w całym budynku. Atmosfera pracy nie sprzyja więc spokojnej pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Wro Office Sp. z o.o. - Wrocław

Wro Office Sp. z o.o.
  • Szybowcowa 31