Opinie o Staffer Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Staffer Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Staffer Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Staffer Sp. z o.o. w Warszawa

Staffer

Staffer przyjmuje do pracy wyłącznie osoby, które ukończyły 18 rok życia. Serdecznie zapraszamy w listopadzie:)

jess

Czy osoba kończącą 18 lat w listopadzie tego roku może zacząć u Was pracę ?

CENDROWSKI

pracuje w staffer od miesiaca pracuje mi sie dobrze fajni ludzie przewaznie. organizacja spoko i zachecam pozdrawiam; M.P ;0

Ja pracuje w firmie od 2 lat. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Sama mogę zapisywać się na zmiany, dodatkowo często dostaje telefony z wolnymi zmianami. Poznałam kilka fajnych miejsc w Warszawie. POLECAM !!!

logo firmy Serwisant rowerowy
lolo

Staffer jest spoko jeśli jesteś studenciakiem albo dopiero co zawitałeś do Warszawy nie masz żadnego doświadczenia ani perspektyw, dostaniesz umowę o prace i z wszystkimi się tam dogadasz, choć w hotelach może być już różnie, bo jeśli nie masz doświadczenia to te psełdo szkolenia nie pozwolą Ci go zdobyć, wtedy musisz liczyć się z niemiłymi uwagami starszych pracowników i pracowników hotelu, ale jesli już pójdziesz kilka razy w jakieś miejsce, jesteś w miarę ogarnięty i ludzie się na Tobie poznają to jest już luzik. Z tym że pamiętajcie tak naprawdę na początku nie jesteście kelnerami, nikt w hotelach was zresztą tak nie traktuje mimo że tak do was mówią, w takiej pracy jesteście podawaczami, nie łudźcie się, że zostaniecie dzięki takiej pracy barmanami i somelierami, po prostu praca na start a później szukajcie czegoś innego, nie siedźcie tam za długo i pamiętajcie o swojej godności i o tym że potraficie robić coś lepszego.

Staffer

W sprawie nawiązania współpracy proszę o kontakt telefoniczny pod nr 664475401.

Z tego co wiem, to hotel w ktorym ja pracuje zatrudnia w ten sposob czesc pracownikom. Maja wtedy co prawda umowwe zlecenie, ale za to zarabiaja wiecej bo hotel moze im wiecej dac. No i nadgodziny maja platne, ja niestety musze je odbierac

gall

Witam. Myslicie, ze warto sprobowac? Duza selekcja jest podczas rozmów? Zależy mi na dorobieniu kilku stówek w miesiącu? Możliwe to będzie? No i jak wygląda rozmowa? Jak najlepiej sie ubrać etc? Prosze o jakies wskazowki no i przede wszystkim jak jest z jezykiem angielskim? pozdrawiam

emd
@gall

Daj spokój. Biorą wszystkich tu trzeba się postarać żeby cię nie wzięli

@emd

Pamiętajcie, że firma Staffer przy zatrudnianiu kieruje się zasadą dawania szansy dla każdej osoby, która chce spróbować Swoich sił w gastronomii. W związku z tym, że prowadzimy komplementarne szkolenia, każdy ma szanse przygotować się do pracy na stanowisku Kelner. Jeżeli ktoś nie ma doświadczenia nie skreśla go z bycia dobrym Kelnerem. Osoby zainteresowane pracą zapraszamy do kontaktu poprzez naszą stronę internetową www.staffer.com Do zobaczenia na rekrutacjach :)

STAFFER

Język angielski jest oczywiście mile widziany, lecz nie jest wymagany. :) Pozdrawiam, STAFFER

STAFFER

50 zł kosztowało szkolenie na Level 2 i 3. Obecnie opłata za te szkolenia wynosi 30 zł, ponieważ teorię sami przyswajacie w domu, dzięki czemu jest ono krótsze. Szkolenie podstawowe rzeczywiście jest płatne w wysokości 30 zł. W tej kwocie dodatkowo otrzymujecie od nas trybuszon i dostęp do samodzielnego korzystania z grafiku internetowego. Za wcześniejszy błąd przepraszamy. Pozdrawiam, STAFFER

zdziwiona

a ja placiłam 50 zl za szkolenie. jak to jest mozliwe????? Zostałam naciągnięta! jakie oszustwo. to za co zapłaciłam????

STAFFER

Podstawowe szkolenie jest bezpłatne. Szkolenie ma na celu objaśnienie specyfiki pracy jako kelner, barman, sommelier. Szkolenie dzieli się na teorię i praktykę. Pozdrawiam, STAFFER

Staffer

Pracownik sam wybiera odpowiednią dla siebie zmianę w pracy. Zmiany są w różnych godzinach. Każdy może dopasować je do swojego grafiku:) Pozdrawiamy, STAFFER

Staffer

Dla wszystkich zainteresowanych: stawki są różne w zależności od tego na jakim stanowisku pracujecie. Jeżeli interesuje Cię praca Kelnera to minimalna stawka, dla osób bez doświadczenia wynosi 8zł netto i wraz z podnoszeniem kwalifikacji może wzrosnąć do 12-13zł netto. Więcej szczegółów na rekrutacjach :) Pozdrawiamy, Staffer

Staffer

Droga Konkurencjo bardzo dziękujemy za wyrażenie swojej opinii. Ceny jakie oferujemy, a co za tym idzie stawki wynagrodzeń, są odpowiedzią na potrzeby naszych Klientów. W nawiązaniu do naszych Pracowników, to chcielibyśmy podkreślić, że wierzymy w ludzi, których charakteryzuje chęć do nauki i zaangażowanie, do tego dodajemy nasze doświadczenie i cykl szkoleń, poprzez co dysponujemy wspaniałym personelem. Jesteśmy dumni z naszego Zespołu i z naszej oferty, która cieszy się powodzeniem na rynku warszawskim. Pozdrawiamy i życzymy równie owocnych sukcesów!

zyczliwy

Praca 7:00 - 6:00. ;-)

STAFFER

STAFFER jest firmą outsourcingową, dlatego też liczba zleceń jaką możemy zaoferować naszym pracownikom w żadnym stopniu nie zależy od nas, ale od naszych klientów u których bezpośrednio pracujecie. Osoby z 3 Levelem częściej wchodzą na zmiany w okresach zmniejszonych zamówień, ponieważ "zapracowali" na to swoim zaangażowaniem, uczestnictwem w szkoleniach oraz właściwą postawą w pracy. Pamiętajmy, że osoby z Levelem 3 również zaczynali jako 1, musieli włożyć dużo pracy w to, aby teraz być na tych stanowiskach. Domówienia i zmniejszania zamówień zdarzają się, również w ich trakcie, dlatego czasem zmiany są dłuższe, a czasem krótsze. STAFFER jako firma realizująca zamówienia zewnętrzne nie ma na to wpływu. W przypadku jednak, gdy dostajemy extra domówienie, osoby zapisane na "Last Minute" w pierwszej kolejności mają możliwość pracy, zachęcam do wpisywania się. Macie też do dyspozycji pomoc naszych koordynatorów i całego zespołu Operacyjnego, jeśli coś jest niejasne, nie tak, nie mieliście przerwy czy w każdej innej kwestii, która Was nurtuje, dzwońcie lub piszcie do nas - jesteśmy po to, aby reagować na różne sytuacje, z jakimi macie do czynienia w pracy, szczególnie te negatywne. Pozdrawiam, STAFFER

STAFFER

Nigdy nie zdarzyło się żeby nasz pracownik kradł w hotelu. Aczkolwiek jeżeli byłeś świadkiem jakiejkolwiek "kradzieży" proszę przyjdź do naszego biura i nas o tym poinformuj ! Pozdrawiam, STAFFER

Staffer

Zleceniodawca może sporządzać dowolne umowy, a zleceniobiorca nie musi ich podpisywać. Wszystkie punkty dotyczące kar oraz opłaty za szkolenia są umieszczone w umowie i omawiane na procesie rekrutacji. Firma nie stosuje żadnych dodatkowych opłat bez poinformowania o tym zleceniobiorców. Proszę uważnie czytać umowy, wtedy unikniecie tego typu niedomówień. Pozdrawiam, Diana Piątek

Staffer Office

Naprawdę nie wiem kto te bzdury pisze. Jeśli chcecie się przekonać jak rzeczywiście wygląda praca w Stafferze zapraszam na rekrutację - [usunięte przez administratora] I jeśli jedynym sposobem konkurencji jest wypisywanie bzdur na temat naszej firmy to tylko potwierdza różnicę, jaka nas dzieli. Pozdrawiam, Diana Piątek

Moge prosic o nr kontaktowy do tej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o Staffer Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Staffer Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Staffer Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Staffer Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Staffer Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Staffer Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Staffer Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 621 ocen.

Staffer Sp. z o.o.