Opinie o WELDON Sp. Z o .o w Dębica

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy WELDON Sp. Z o .o. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w WELDON Sp. Z o .o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WELDON Sp. Z o .o w Dębica

Grzesiek

Jakie sa ceny za kg brutto. Od zwyklego KOWALSKIEGO

Wiola

Drodzy Państwo trochę szacunku dla DP, pracuje on w tej firmie kilkanaście lat, wiele dużych i wymagających tematów prowadził, co kosztowało na pewno wiele zdrowia i nerwów. Temat z koleżkami to stary ogrzewany kotlet... Hejtowac może każdy, a, wyrazić swoje zdanie prosto w oczy nie potrafi nikt.

koza
@Wiola

Szanowna Pani, szacunek dziala w obie strony. To ze prowadzil wiele roznych tematow jest kwestia wyksztalcenia a szacunek kwestia wychowania. Temat kolegow to stary odgrzewany kotlet ale nadal świeży. A w oczy nikt DP nie powie bo zabierze premie i bedzie sie mścił zamiast przyjąć gorzkie ale niestety prawdziwe slowa krytyki. Zgadzam sie z kolegami poniżej

Wiola
@koza

Zgadzam się z kolegami czy samym sobą tj. hejterm zmieniającym za każdym razem nick? Język polski jest bogaty następnym razem żubr, bóbr, łoś????, ryjówka, szczurek...

Wiolka
@koza

Świeży temat, proszę o fakty hejterze koza.

Strawa dla konia
@koza

Pracuje z DP wiele lat, jeszcze się nigdy nie zdarzyło ze czegoś nie załatwiłem, ze czegoś nie ustaliłem i nigdy ale to nigdy nie słyszałem, żeby jego zachowanie odstawało od akceptowanego. Podejrzewam ze czas, miejsce i słowa mają tylko wywołać zamęt. Myślę ze może posiadasz problem z komunikacją i nie wiesz jak na spokojnie porozmawiać. Może lepiej po męsku, na luzie pogadać, tylko wtedy może juz nie ma odwagi. Zachęcam do komunikacji. Ludzie po to mają język zeby gadać, a w internecie może każdy naświnić. Tylko po co ? Komunikacja i tylko komunikacja.

Zbigniew
@Strawa dla konia

To prawda komunikacja w firmie jest bardzo ważna, bo pozwala załatwić wiele ważnych spraw. Czy możesz napisać więcej o warunkach wynagrodzenia. Dostajesz premie lub benefity z tytułu świadczeń socjalnych? Będę wdzięczny jeśli odpowiesz.

Zola
@koza

W pełni się zgadzam . Nikt nie mówi prosto w oczy o swoich bolączkach ponoszą konsekwencje.

Czy WELDON Sp. Z o .o oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Info

Proszę o kontakt z działem kadr: 14 64 66 710 lub kadry@weldon.pl

Info

Proszę o kontakt z działem kadr: 14 64 66 710 lub kadry@weldon.pl

Miłosz

Witam. Jakie zarobki są w Weldonie ? Chodzi mi o malowanie konstrukcji farbami ?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie WELDON Sp. Z o .o? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
rozczarowany

(usunięte przez administratora) brud, malaria. Pip powinien dawno zamknac ten zaklad. (usunięte przez administratora), dyrektor produkcji obsadza sobie kolezkow po biurach, wymaga 200 % normy, ogolnie najchetniej by Ci na glowe zarzucili chomąto i orali Toba jak koniem w polu. Prezez nie ma zielonego pojecia co sie dzieje na produkcji bo dyrekcja mowi mu to co chce uslyszec

brain

pracuje w tej firmie przez kilka lat, to co sie teraz dzieje to jakas masakra,obecny Prezes to chyba jakiś zart Szefa, takiego pajaca jeszcze nie bylo, a bylo ich sporo. Jedna wielka klika dyrektora produkcji i jego kolesiów.

Severn

Jaki wlasciciel taka firma porazka .Wzkogacanie sie kosztem niewolnikow.Syf smrod wazeliniarstwo i pedalstwo.Nie polecam .Wlazidupy oby wam zdrowie dopisywalo bo dziadkowi malo

Waldi
@Severn

Troszkę nie na miejscu ta osobista wyprawa do właściciela. Właściciel nikogo nie trzyma za rękę. Pamiętam że wielu chłopakom zawsze dawał urlopy bezpłatne jak chcieli dorobić za granica. Z tym pedalstwem przesadziłeś. Wiesz, że to sprawa na paragraf ?

Wiecie czy w WELDON Sp. Z o .o szukają chętnych na staż?

j

Były do niedawna poszukiwania w dziale handlowym.

Poszukaj innej firmy na staż

Romek

Myślę ze musisz zapytać. Pytanie co Cię interesuje?

Musisz spróbować. Myślę ze nie bedzie problemu do konstrukcyjnego, technologow albo innego dzialu

Ocynkownia

Tony..tony..a zadowolony jeden Mistrz.. Pan D..socjal dno..nagrody roczne (usunięte przez administratora) o ile ktos dostał)..coraz gorzej

Pracownik ocynkowni

Stawka godzinowa jak najniższa krajowa plus premia ale nie zadawalajaca jak za taka ciężką prace nagonka za tonami nie szanuje się wcale pracownika nie polecam

Antoni

Aktualna sytuacja. Trzeba tyrać ponad siły za najniższą krajową. No chyba że ktoś na koniec tygodnia lubi się dobić jeszcze i przyjdzie w sobotę to coś zarobi Praca ciężka, ponad siły Wszędzie kamery i inwigilacja Człowiek rozliczany z każdej minuty Przez biurokrację nie ma czasu nawet na robocie się skupić Szczerze odradzam chyba że ktoś lubi jak mu się pot codziennie po (usunięte przez administratora) leje, jak lubi chodzić w dziurawych i brudnych ubraniach roboczych, nawet wody nie ma na stanowisku pracy tylko trzeba po dystrybutorach latać Jak się tam pracuje to trzeba wszystko dla firmy poświęcić bo po robocie ani sił ani chęci na nic wiecej nie ma

Antoni

????

Ciekawy

W ostatnim czasie pojawiło się dość dużo ofert pracy na różnych portalach, jednak informację o pracodawcy krążące po rynku nie są zbyt pochlebne. Proszę o opinie kogoś zorientowanego w aktualnej sytuacji

s

Ten kto pisze że praca w Weldonie jest kiepska jest idiotą. Warunki pracy bardzo dobre, wynagrodzenie bardzo dobre, zawsze na czas, dyrekcja, kierownictwo, mistrzowie bardzo mili. Z każdym idzie się dogadać.

nitek
@s

zależy za ile idzie się dogadać....bo z niektórymi mistrzami za pieniądze idzie załatwić wszystko

Kuba

WELDON ma opinię dobrego pracodawcy i widzę , że na forum potwierdza się to. Czyli warto starać się o pracę?

firma w porządku, wszędzie pracować trzeba, zarobki na poziomie szacunek do pracownika POLECAM

Gigol 83

Weldon ?? SYF Nie Polecam Syf Ludzie Szukajcie Innej Firmy a Nie Syfu Pozdrawiam Syf Nad Syfami

Rusznikarz

@Paulina póki co pracuje w innej firmie jednak są tam ciężkie warunki pracy i postanowiłem zorientować się jak wygląda praca w weldonie i jakie jest wynagrodzenie dla nowo przyjętego pracownika i czy warto tam w ogóle składać CV tyle chciałem wiedzieć jadnak wydaje mi sie że mało kto udziela się na tym forum i takowej odpowiedzi nie dostane

Rusznikarz

Witam czy może ktoś podać opinie na temat zarobków i pracy w Weldonie chodzi mi konkretnie o informacje jakie są najniższe wynagrodzenia brutto i czy opłaca się tam składać CV

Paulina

@obłuda - a możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w WELDON Sp. Z o .o? Wspominasz, że firma regularnie zwiększa wysokość wynagrodzenia - to bardzo istotna informacja. Czy pracodawca zapewnia dodatkowe benefity, takiej jak prywatna opieka medyczna?

Zostaw merytoryczną opinię o WELDON Sp. Z o .o - Dębica

• Jak się pracuje w WELDON Sp. Z o .o?

Zobacz opinie na temat firmy WELDON Sp. Z o .o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WELDON Sp. Z o .o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

WELDON Sp. Z o .o
2.8/5 Na podstawie 103 ocen.
  • 90 A
    39-102 Dębica