Opinie o WELDON Sp. Z o .o w Dębica

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy WELDON Sp. Z o .o. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w WELDON Sp. Z o .o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WELDON Sp. Z o .o w Dębica

klient

Pełen profesjonalizm, wspaniały zespół zarządzający oraz wykwalifikowana załoga, to chyba pierwsze spostrzeżenia po udanej współpracy z Weldonem. Pełne zadowolenie ze zlecenia. Bardzo polecam Weldon

Ogr

Hugo boss, produkcja planują ludzie którzy nie wiedzą na czym ta produkcja polega ???????????????? no i harmonogramu nie potrafią ustawić nawet na 8 h pracy co dopiero na cały dzień bądź kilka dni , Tragedia , zrobić im test podstawowej wiedzy na temat produkcji każdy pracownik fizyczny befzie kompetentniejszy od nich ????????

To ile tu można zarobić na spawaniu do ręki?

Aaa
@623623236

Do ręki to można tobie narobić .

@Aaa

Dlaczego jesteś taki niemiły? Tylko zapytałem.

Zawszeprawda

Wspólny mianownik trójki kolesi którym wydaję się się rządzą: (usunięte przez administratora) bankructwo, niszczenie ludzi.

Tylko prawda
@Zawszeprawda

Brawo brawo chłopaki za odwagę. Nie dajcie się im. Jesteśmy tylko tam (usunięte przez administratora). Zamiast szanować starych pracowników to zatrudniają i wierzą pustakom typu dyrektor email.

Tylko prawda
@Tylko prawda

Brawo dla chłopaków którzy złożyli wypowiedzenie. Trzech frajerów niech nie myślą że rządzą

Doświadczony Pracownik
@Tylko prawda

Tak słabego dyrektora to jeszcze w tej firmie nie było. Kto go wybrał i czy poniesie konsekwencje swojej decyzji?!

Zorro
@Doświadczony Pracownik

Oj gdyby nie to że musi przejść przed halą rano do swojej twierdzy, nigdy bym nawet nie wiedział jak wygląda. Porażka

@Zawszeprawda

Niszczenie tzn co? Ciekawe czy naprawdę tak jest skoro chyba siedzisz na forum a nic z tym nie robisz?

Ciekaw
@Doświadczony Pracownik

Dawaj więcej smaczków. Bo widzę że nikt nie pociągnął tematu

Doświadczony Pracownik
@Ciekaw

Czy w tej firmie został jakiś potencjał? Czy prezes już pozbył się wszystkich inżynierów? Pozostało tylko spawać ogrodzenia....

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie WELDON Sp. Z o .o? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
abcdef

Można zarobić 4,5-5k do ręki jako spawacz, czy jak zwykle - robota za bóg zapłać?

Zenuś

Masakra ,masakra i jeszcze raz masakra,kasa bardzo przeciętna wymagania z kosmosu,syf ,zryty łeb i ręce do kolan w gratisie,

Nieufny
@Zenuś

A kto za to odpowiada? Ciągle zmiany, dobrzy pracownicy odchodzą. A na górze brak zmian... Nie czas panowie ze sceny zejść?

Zbigniew
@Zenuś

Wystawiłeś dużego negatywa w firmie. Masz dużo roboty, że piszesz o wysokich wymaganiach? To i pensja powinna być adekwatna a tu wiedze słabo. Ile można zarobić?

Zbigniew
@Nieufny

Sami odchodza, czy zostają zwolnieni? Bo to różnica. Na jakich umowach teraz pracuje się w firmie? Nowi są na zleceniu?

Roman
@Zbigniew

Na umowach o pracę na czas określony a później na stałe jeśli chcesz przedłużyć współpracę...jedni odchodzą sami niektórych dobrych pracowników się zwalnia itp.

Bolo

Jest prawdziwa

Mikuś
@Zbigniew

Odszedł od was teraz najlepszy spawacz, zostało wam jeszcze może paru spawaczy co coś umią a potem co zamknąć trzeba budę, śmiech na sali.

rewolwer bębenkowy
@Mikuś

umieją...

Płotek
@Mikuś

Buda niedługo sama się rozleci. Takiego bałaganu to jeszcze nie było.

Stalowa wola
@Płotek

Czy ktoś za to odpowiada?

Mit nierdzewny

Ogłoszenie o pracę na stanowisko kierownicze: Zakres obowiązków: Raportowanie do głównego dowodzącego. Gwarantujemy: Możliwość dodatkowych zarobków.

Detal
@Mit nierdzewny

Jeszcze zapomniałeś dodać. Może być też były złodziej !!! Firma schodzi na psy, awansując takich ludzi na stanowisko kierownicze.

Broda
@Detal

Proszę już dać spokój Panu Markowi. Juz nic nie wywozi autami firmowymi na złom, przynajmniej nie tymi oklejonymi .

Mikuś
@Broda

Teraz ma ludzi z Edila jak potrzeba to ci ich wynajmie za symboliczną kwotę otrzywiście po cichutku.

Wiecie moze czy sa przyjecia do firmy nawet na przyuczenie ?

Taśmy prawdy 1

Czy istnieją jakieś nieprawidłowości w funkcjonowaniu zakładu?

Showmustgoon
@Taśmy prawdy 1

Tal, że to jeszcze jakimś cudem funkcjonuje.

Rekin
@Taśmy prawdy 1

Nie wiecie jakie ceny tego hotelu na Weldonie na Wuchu w Dębicy? Czy mają pozwolenie na użytkowanie?

Znajomy
@Taśmy prawdy 1

Czy obecny prezes jest osobą kompetentną do zwiastosowanego stanowiska? Jakie są jego zalety?????

Bronek

Pracuje w firmie od kilku lat, przezylem kilku dyrektorow, kierownikow, mistrzow. Prawda jest taka ze dyrekcja mydli oczy prezesowi, wykorzystuja pracownikow, wiecznie malo malo. Dyrektor produkcji obsadzil sobie kolezkow w biurach i panoszą sie po calym zakladzie. Tylko jest jeden problem- oni go nie sluchaja. Ogolnie reka reke myje, jak dyrekcji cos potrzeba to wejda Ci w tylek a jesli nie to traktuja Cie jak smiecia. Na hali zapylenie ze siekiere mozna wieszac, zero wentylacji, pluca pracownikow skladaja sie z 80% z zelaza. Zmiana dyrekcji to jedyna nadzieja dla tej firmy.

Roki
@Bronek

Autorze tego posta! Zmiana nastapila. Teraz za to będzie super. Powietrze będzie super, traktowanie będzie w angielskim pałacu, wentylacja będzie jak w przeciągu. Autorze zobaczymy czy będziesz miał rację?

Zmiana
@Roki

Powietrze jest super, super traktowanie,wentylacja.... Obrotniki spawalnicze działają na 100, stoły spawalnicze też.... Coś nie pyklo. Obiecywał że to zmieni.Trzeba go wymienić. Przyjdzie następny, on będzie super... Etc etc witamy w 2022

@zmiana
@Zmiana

Dobrze to było, teraz dopiero się zacznie....

Blachadwójka

Ogólnie masakra, niedocenią Cie nigdy, zmarnują twój potencjał, narzucą swoje nowe "prawa fizyki", oni zawsze mają rację. Będą Ci dużo obiecywać i jeszcze więcej. Ale więcej to jest osób po znajomościach, którym nie chce się pracować, a tych parę osób, które są ambitni, podetna skrzydła, dorzuca więcej roboty, zgnoja Cie i zwyzywają od złodziei, a prawdziwych złodziei mianują kierownikiem, dyrektorem. Jak dorzuca Ci obowiązków czy dadzą Cie więcej pieniędzy? Jedynie 300 zł max. bo jak robisz za 3 działy( tak 3 działy nie osoby) to nie dadzą Ci tysiąca wiecej żeby Ci wyszło z 4,5 tys. na rękę, ale dyrektor przyjdzie i powie ile to on nie zarabia. Na szkolenia nie wyślą chyba że masz znajomości. Paczka na święta - śmiech na sali, ale pasztet dobry, nagroda roczna dla wybranych, bo zawsze znajdą pretekst, żeby Ci ją uwalić, karty multisportu też nie dali, a kierownik obiecywał, zresztą co on nie obiecywał. Wyjazdy służbowe lepiej sie w to nie pchać bo jeszcze tylko dołożysz. W tej firmie to nawet kawy nie dostaniesz, no chyba że klient przyjdzie na rozmowę, to wtedy jest szansa nawet ukraść ciastko, ale za to nie zostanie się kierownikiem. Czy normalnie można pracować na komputerze? Nie, bo muszą Cie zabezpieczyć, tak jak wszystkich w dobie covidu co latali z naganami. Ale jest miejsce parkingowe nawet sporo ale jeśli nie masz stalowych opon to weź ac na opony bo wkrętów za dużo wywieziesz, ale za to też nie zostaniesz kierownikiem. Ogólnie zawsze im mało, zawsze źle, nie możesz mieć nigdy racji, ale jak swój pomysł podsuniesz szefowi, że to jego to już przejdzie, różne herezję są tam, ale są też tam fajni ludzi, Panie miej łaskę nad ich duszami. Parę fajnych osób odeszło, parę cwaniaczków zwolnili bo się przeliczyli. Czy warto tam iść? Nie, coś się człowiek nauczy, ale to dzięki sobie, tam można się nauczyć jak nie wolno w normalnym świecie robić, a wynieść można tylko złe nawyki. Dla tych co się wahają, nie ma co się bać, jest życie po weldonie, jeśli tam dałeś radę to gdzie indziej też. Będą mówić że oni znają rynek, ale tak jak oni znają rynek tak wygląda obraz tej firmy. Będą obiecywać, że to się zmieni, nie zmieni nic. Trzymajcie się tam mocno.

Peter

Czy pracownicy są w weldon szanowani i są zadowoleni z warunków pracy?

Luźny

Chciałbym się wypowiedzieć na temat pracy w tej firmie. Ogólnie nie polecam , a powodów jest wiele. Zacznę od totalnej spychologii . Nikt nie przedstawi wam zakresu obowiązków ponieważ w perspektywie czasu zakres ten ciągle się powiększa , a gdy zwolnią jednego pracownika to niestety ten który został musi przejąć obowiązki tego którego zwolnili. Oczywiście obowiązków jest co najmniej na trzy osoby. Podejmowanie decyzji przez osoby piastujące wysokie stanowiska w firmie na poziomie dziecka w kołysce. Atmosferę pomiędzy pracownikami można określić jako "wyścig szczurów ". Ten który głośniej krzyczy , a nie koniecznie ma wiedze i doświadczenie oraz umie zajeździć swojego podwładnego jest uważany za odpowiedniego człowieka na stanowisko kierownicze. Stanowiska kierownicze niekiedy piastują osoby bez żadnego doświadczenia i wiedzy byle mówiły to co ktoś chce usłyszeć. Trzeba mocno się zastanowić przed podjęciem pracy w tej firmie. Niektóre osoby oczywiście umiejące się ustawić i stosujące spychologię nie muszą nic robić bo i po co.

Napięty
@Luźny

Najwidoczniej za mało "pań kierowniczek", panów kierowników i panów dyrektorów. 1,5 pracownika w biurze = 1 kierownik. Proponuje prezesowi wyrównać ten stan rzeczy 1:1 wtedy z całą pewnością będzie w firmie Weldon lepiej. Wyścig szczurów? Raczej wyścig klaunów i błaznów. Czy oni potrafią stanąć przed lustrem i popatrzyć sobie głęboko w oczy?

Były klaun
@Napięty

@Napięty wszystko się zgadza. Pracowałem kiedyś w tej firmie. I na prawdę szkoda czasu. Jest to śmieszne, że osoby na stanowiskach są z "innej parafii" nie mając nic wspólnego z branżą. Pracując teraz w innej firmie, mam obraz jak dookoła wszyscy z tego szydzą. Osoby po polonistyce, wf , historii i innych śmiesznych szkołach mają tu szansę chwilę się zabawić i pobawić się ludźmi. Osoby wykształcone , szkoda czasu tu dla was. Tu tylko człowiek się uwstecznia i jest nikim. Zwalniając się z tej firmy zobaczyłem, że jest inny świat, nie jadę z bólem brzucha do pracy. P.S. A tak na marginesie jeśli ktoś śledzi losy tej firmy to widać jaka tam panuje rotacja pracowników, i kogo zwalniają...

Pitagoras
@Napięty

I należy dodać, że tymi kierownikami są dzieci bez doświadczenia.

Jak w WELDON Sp. Z o .o wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Tomcio

I'm jesteś głupszy tym większe szanse na awans.

Jack

Mój adres e-mail. 1609jp@gmail.com. Chętnie prześlę zdjęcia świeżo przywiezionego materiału.

Uchal

Zdecydowałem się na ocynkowanie ramy od przyczepki. Pani telefonicznie zapewniała mnie , że możliwy jest odbiór po około 8 godz od dostawy materiału do ocynkownia. W żeczywistości trwało to 6 dni(od piątku do czwartku) . Jakość usługi bardzo niska, tj. miejscami duże nadlewki , w innych wogóle nie ocynkowane , w niektórych miejscach brązowe nacieki. Telefonowałem , żeby ustalić dlaczego tak się stało , sprytnie mnie zbyli tj. Pani w biurze się nie zna, a osoba która jest odpowiedzialna za kontrolę jakości po obejrzeniu zdjęć które przesłałem nie odbiera telefonu. Prywatnie nie polecam .

@Uchal

Może Pan zdjęcia przesłać?

@Jack

Bo ja mam zdjęcia świeżo odebranego materiału. Zainteresowanym prześlę zdjęcia prywatnie.

Jakie są mocne strony pracodawcy WELDON Sp. Z o .o?

Brak

Keny

Dlaczego nagle odchodzą najmlodsi i najbardziej perspektywiczni pracownicy?!?!?!?!?! Najjpierw od informatyki odszed pracownik ktory mial wkoncu pomysl i rozumial pracownikow proukcji a potem z wyrzucili druga mloda osobe do krakowa na wynajem kontenerow....

Jku
@Keny

Bo mlody nie przegada statemu

Henryk

Czy z małym doświadczeniem z obrabiarkami cnc mam szansę zdobyć zatrudnienie?

@Henryk

Jak znasz się na metrze to jesteś fachowcem

@Tomek

A czy prócz znajomości metra są jeszcze jakieś inne wymagania by dostać się do pracy w Weldonie? Czy doświadczenie/umiejętności mogą wpływać na wysokość proponowanego wynagrodzenia? :)

Zniesmaczony

Właściciel wszystkich kończy psychicznie i fizycznie ciągle źle źle źle mało mało mało ludzi traktuje dosłownie jak (usunięte przez administratora) a o szacunku i zrozumieniu drugiego człowieka nie ma MOWY!

Zostaw merytoryczną opinię o WELDON Sp. Z o .o - Dębica

• Jak się pracuje w WELDON Sp. Z o .o?

Zobacz opinie na temat firmy WELDON Sp. Z o .o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WELDON Sp. Z o .o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

WELDON Sp. Z o .o
2.8/5 Na podstawie 103 ocen.
  • 90 A
    39-102 Dębica