Opinie o WELDON Sp. Z o .o w Dębica

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy WELDON Sp. Z o .o. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w WELDON Sp. Z o .o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WELDON Sp. Z o .o w Dębica

Abakus

Właściciel któremu zawsze mało, wszystko jest zawsze źle, on zna się na wszystkim najlepiej. Oczywiście ma takie prawo ale jak się słucha głupot które mówi to ręce opadają. Notorycznie obcina pracownikom premie bez powodu co skutecznie zniechęca do pracy. Na dokładkę Pan Prezes, jeden z pionków Właściciela w jego grze szachowej, nie zrobi nic bez zgody Pana K, generalnie bierze ciężkie pieniądze ze picie kawy i pierdzenie w stołek. Odkąd jest w firmie "zmienia" ją na lepsze, nie przypominam sobie ani jednego jego pomysłu który usprawniłby pracę, było za to mnóstwo obietnic. Połowa kadry nie ma predyspozycji do pracy na stanowiskach na których są zatrudnieni ale według Właściciela jeśli sprzedawałeś majtki na bazarze to sprzedasz też z powodzeniem konstrukcje stalowe. Dział Produkcji mydli oczy Zarządowi i robi co chce, nie dotrzymuje terminów, generalnie jak trzeba coś zrobić to "nie da się", "musimy to robić?". Generalnie uciekać od firmy jak najdalej chyba że ktoś jest masochistą.

współczuję wam
@Abakus

współczuję państwu pracować u takiego właściciela, ale też współczuję prezesowi, bo zdaję sobie sprawę, że prezes jest podległy właścicielowi i niby ma władzę, ale co sprzeciwi się mu? To sytuacja patowa. Jak jest tak źle a macie inne alternatywy pracy lepiej to rzucić i odejść.

klient ocynkowni

Fachowa obsługa, rzetelni doradcy. Wszystko na najwyższym poziomie, miły kontakt z pracownikami. Pięknie cynkują i dbają o terminy

dziura?
@Klient

Prezesie czy to prawda, że na ocynkowni taka sytuacja ma miejsce z dziurą w wannie z cynkiem? Jak tak to wie pan że inspekcja ochrony środowiska i bhp was zjedzą za takie coś, gdy kontrola wykaże nieprawidłowość. Czy tą kontrolę należy nasłać żeby w tej firmie zapanował ład i porządek?

Czy pracodawca WELDON Sp. Z o .o motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

geronimo

chciałem w 2023 roku starać się o pracę do weldonu, ale znajomy odszedł z tej firmy i powiedział mi co się tam dzieje. Nawet jakby dopłacali nie pójdę.

Grzegorz

Wszyscy piszą jak tu źle, a ja twierdzę że w Weldonie jest świetna wesoła atmosfera chociażby teraz niemal codziennie w szatni słyszę jak chłopaki z plazmy się cieszą bo największy górnik weldonu awansowal a oni mają święty spokój. Ponadto ten sam pojęcia nie ma o konstrukcjach ani kontenerach .Spawacza chodzą do niego z rysunkiem i go pod puszczają sprawdzając jego wiedzę a później mają polewkę bo nie wie co się spawa i co dzień takie historyjki na jadalni, szatni i całym zakładzie także polecam tu pracę jest naprawdę OK.

@Grzegorz

Jest bardzo źle ,przyjmują byle kogo, masz wyłamany nos na lewo czy prawo i tak cię przyjmią, firma tragedia, zero poszanowania ludzi z doświadczeniem.

klient ocynkowni

Jack
@klient ocynkowni

Chcesz zdjęcia pięknego ocynkowania? Materiał świeżo przywieziony.

pytam
@Jack

Ten komentarz sugeruje, że coś jest nie tak. Jaką dokumentacją dysponujesz? Czy zagraża ona firmie? Masz wiedzę o czymś o czym potencjalni klienci powinni wiedzieć?

Jonasz
@klient ocynkowni

Co ty facet wypisujesz głupoty fachowa obsługa chyba firmy pomyliłeś

Krzysztof Nowy wpis
@klient ocynkowni

Tak było w 2018, kiedy twady cynk był wyciągany co 4 tygodnie, teraz prezesowi ciągle mało, jest bardzo dużo reklamacji, wsady są cofane, i cynkowane po 4 razy ,te same, klienci odchodzą.

Klient Nowy wpis
@klient ocynkowni

Tragedia, jak oni cynkują, mają wanne cynkowniczą do wymiany, bo jest dziurawa. Kasza idzie przez to, że nie mogą uregulować temperatury dna i góry. Przeciągnięty jest termin wymiany wanny. Kara powinna iść w milionach, to nie pierwszy raz, jak wanna dziurawa, a cynkują dalej.

Kapiel Nowy wpis
@Klient

Jak można mieć dziurawą wannę?

dziura? Nowy wpis

brawo

Internauci, chyba wasze opisywanie problemów z BHP w tej firmie coś dało, bo na swojej stronie Weldon w ogłoszeniach o pracę szuka inspektora BHP. Gratuluję. Warto naciskać aby poprawić to co mogło źle funkcjonować. Wielki szacunek do pracowników, którzy nie bali sie zgłaszać problemów tutaj.

sprawdzam
@brawo

ta firma zawsze miała inspektora bhp bo taki jest wymóg. Nic nie zmieniliście i nic nie wygraliście. Nie znacie się?

@brawo

Kiedy wkońcu skończą sie, tak niskie zarobki na ocynkowni? Stawka 21,50 na godzinę brutto po 20tu latach pracy ,przecież to jest kpina, żeby regulować wypłatę premią, wiecznie coś nie pasuje, i zarabia się grosze

KJM
@Tomek

Ale chyba są altrnatywne zakłady pracy skoro tam jest tak źle z wypłatami? Może związki zawodowe pomogą coś wywalczyć?

CK

Przerażające czytać taki informacje. Jak ludzie tego nie będą zgłaszali to nic się nie zmieni na dobre.

Krzysztof
@CK

Kamera nie łapie wszystkiego,nie raz nie uznali wypadku, bo na kamerze tego nie widać. A posadzka na tej ocynkowni ,jest taka nierówna, że masakra .

@brawo

Mi też,się to podoba, że pracownicy opisują, co się dzieje na weldonie, dwa lata nie było kasy na święta, to czyli teraz to dużo według prezesa?

Mam bekę

W 2024 najniższa krajowa: 3261 na rękę a w Ocynkowni... koło 4000. Kto żyw jeśli już tu sie przyjął rezygnuje już po pierwszym oprowadzeniu. Najwytrwalsi zostają parę godzin. Na Święta ponownie zero kasy... zawsze sie znajdzie powód aby nie dać. Ostatnio znalezli sposób na nowych pracowników, przyjmują osoby z lekkim niedowładem zdrowotnym nazwijmy to lub bliskie emerytury... Zaznaczam że praca jest fizyczna i nie lekka za to w wielkim sy*ie (kwasy, rdza, opary farby i pył na ziemi z popiołu / spalonych kwasów). Czemu to piszę? bo absurd goni tu absurd.

dziwne
@Mam bekę

ta firma to synonim upadku. Dlatego trzeba ich zgłaszać do wszystkich inspekcji i nasyłać kontrole za kontrolą bo skoro tak traktują pracowników to pracownicy mogą im się odwdzięczyć. Czytam tu niektóre wpisy pracowników i wręcz można spróbowac złożyć wniosek do prokuratury jak piszą tu o zwalnianiu ludzi po (usunięte przez administratora) na terenie firmy. Ta cała firma to jakiś żart. Jak może coś takiego działać? Przecież normalna firma by upadła. Kto ją utrzymuje przy życiu? Może tam taka bieda panuje wokół że ludzie nie mają alternatywy i właściciel z tego korzysta?

p
@Mam bekę

czy te osoby z niedowładem mogą pracować na takich stanowiskach? Lekarz medycyny pracy dopuścił? Pracodawca sam nie może przecież decydować o miejscu i stanowisku pracy jeżeli lekarz się nie wypowie.

rd
@Mam bekę

@Pracodawca Jak się firma ustosunkuje do konkretnego wpisu osoby pod nazwą @mambekę cytuję: "Ostatnio znalezli sposób na nowych pracowników, przyjmują osoby z lekkim niedowładem zdrowotnym nazwijmy to lub bliskie emerytury... Zaznaczam że praca jest fizyczna i nie lekka za to w wielkim sy*ie (kwasy, rdza, opary farby i pył na ziemi z popiołu / spalonych kwasów). Czemu to piszę? bo absurd goni tu absurd." - koniec cytatu. Taka sytuacja wymagałaby wyjaśnienia czy ma to miejsce w firmie, czy wszystko odbywa się zgodnie z zasadami?

@rd

Chodzi o przyjmowanie pracowników z orzeczeniem o niepełnosprawności? Jak takie opary z farby i popiołu jak piszesz to sprawdzana była szkodliwość czy nie są przekroczone normy? Czy nikt z kierownictwa nie przejmuje się BHP?

Czytam tu opinie i co któryś komentarz pokazuje dowody na potencjalne łamanie zasad BHP. Firma milczy i się nie odnosi do zarzutów. Bardzo to dziwnie wygląda, zwłaszcza że napisali tu, że właściciel i zarząd to czyta, tak jak i pracownicy. Zmowa milczenia? Zakaz wypowiedzi?

bhp
@Mam bekę

Lekarz medycyny pracy decyduje czy dany pracownik na danym stanowisku może pracować. Pracodawca w skierowaniu musi zatem podać na jakie czynniki zagrożenia będzie narażony i to lekarz wydaje ostatecznie decyzje. Jeśli nie dopuścił a pracodawca skierował na takie stanowisko to raczej już będzie po firmie bo nie wypłaci się, ale firma doskonale wie, że za dużo by ryzykowała. Nie wierzę zatem że bez wiedzy lekarza dopuścili chorych do pracy. Jest też przecież inspektor BHP i charakterystyka narażenia na danym stanowisku. Mam bekę - czy piszesz prawdę? Masz jakiekolwiek dowody, że prezesostwo mogło coś tu niedopełnić?

@Mam bekę

Ale zgłaszasz to jako pracownik? Masz w opisie inny a nie pracownik. Pracujesz tam?

Pomoc
@Mam bekę

Kolego @Mambekę pomożmy ci. Jak masz rację i przy kierowaniu osób chorych do tak trudnych warunków pracy bez stosownych badań lekarskich popełniono błędy to firma beknie za swoje bo dodatkowo media zawiadomimy gdyby policja chciała umorzyć sprawę. Podeślij dowody na adres - revolution2024@wp.pl Jak się mylisz to pewno ciebie znajdą i ukarają za komentarz godzący w imię firmy. Miej na to baczność - oni mogą sprawdzić IP komputera przez policję. Skoro kasują tu komentarze to możliwe, że tak czyszczą negatywne opinie o sobie. Oni zapwne znajdą komisariat policji i po IP komputera namierzą ciebie jak uznają, że im się to opłaca finansowo. Jak kłamałeś to po tobie i wytoczą spraw sądową. Jak pisałeś prawdę i możliwe, że złamali przpisy to szukaj prawnika i się broń. Nie daj im się zastraszyć.

Magda
@Mam bekę

Tam jest tragedia ,przyjmują byle kogo, bez uprawnień, bez prawa jazdy,byle kto ino sztuka, no zakład tragedia .Mowa o ocynkowni

sprawdzam

Piszecie tu o łamaniu przepisów z bhp. Zeebrałem wasze komentarze i napisałem e-mail do inspekcji pracy żeby ich skontrolowali. Jak kłamiecie to firma może was dorwać za oszczerstwa pod jej adresem, jak macie rację to firma może mieć problem.

@sprawdzam

ciekawe czy inspekcja coś zrobi, bo zwykle nie reagują na donosy. Musisz przedstawić dowody i zebrać świadków

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie WELDON Sp. Z o .o? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
KJM
Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Nie jestem pracownikiem tej firmy, ale przez przypadek trafiłem i czytam te komentarze o problemach pracowników z wypłatami, z zasadami bhp i jestem zaskoczony, że firma się nie odniosła do żadnego z tych komentarzy co pisze m.in. Plazmowy, Akiro, Mam bekę i inni, tym bardziej, że niektóre z nich są nimal idalnym donosem do inspekcji pracy. Czy firma to widzi? Będzie odpowiedź tym osobom?

Akiro Kurosawa

Czysta prawda....

Plazmowy

Akiro Kurosawa

Szczera Prawda

Joanna
@Plazmowy

Przerażające. Dostali choć odszkodowania?

nie wierzę
@Plazmowy

Panie Plazmowy - czy jak podam panu e-mail poda mi pan szczegóły tych wypadków i tego co zrobiono pracownikom po wypadku? To się kwalifikuje pod prokuratora i pod inspekcję pracy. Czy ci zwolnieni po wypadkach jak pan pisze będą chcieli rozmawiać? Odważą się czy nie? Pan się odważy zdradzić szczegóły co się tam działo? Jest pan na etacie tam czy już nie pracuje tu?

@Plazmowy

Plazmowy, po jakim czasie ich zwalniali? Jak to robili? Może sami odchodzili? Może ich zachęcono dodatkami? Może firma nie ma możliwości zatrudniania ludzi po uszkodzeniach ciała gdy pewnych rzeczy robić nie mogą. Czy jakieś szczegóły podasz jak to wyglądało?

Olo
@Plazmowy

Skoro tak grubo już pojechali jak piszesz, to czy wzywaliście choćby PIP? Przecież gdyby taka sytuacja miała miejsce, to zwolnieni by mogli wytoczyć firmie poważny proces i zyskać ogromne odszkodowania. Jak zatem tą sprawę rozwiązano?

jager0
@Plazmowy

Jak było tak jak piszesz, to musi być dowód np dokumentacja inspektora BHP, dokumenty medyczne ale i zeznania zwolnionych pracowników. Jakby oni sytuację nagłośnili że było tak jak to piszesz @plazmowy to firma miałaby ogromne problemy. Jak masz dowody i świadków to weźcie pozwijcie ich do sądu pracy. Można ogromne pieniądze dostać jeżeli udowodnicie, że doszło do łamania prawa. Może odeszli bo dostali odszkodowania i odprawy, a nie byli zwolnieni? Może ciebie okłamali? Czasami ludzie nie mówią szczegółów jak dogadali się z szefostwem.

@Plazmowy

Podać ich do inspekcji pracy i zgłosić prasie. @Plazmowy dobrze, że to zgłaszasz.

On
@Plazmowy

@Plazmowy a zgłaszałeś to do inspekcji pracy? Pisać sobie można, że bhp na zakładzie nie istnieje ale czy coś zrobiłeś z tą wiedzą? Pracując tam chyba masz znajomych, których cenisz i co? Chcesz żeby coś im się złego działo przez taki brak bhp? Jak widzisz że zasady są łamane, są nieprawidłowości to się to zgłasza i kropka. Można anonimowo. Myślę, że inspekcja pracy zresztą czyta komentarze na goworku bo na innych profilach podjęli się sami kontroli w firmach właśnie po wpisach na gowork. Masz wiedzę o nieprawidłowościach to rób coś z tym skoro w zakładzie są twoi znajomi.

Ogr

Jest źle skoro odchodzą doseiadczeni programiści, mistrzowie, operatorzy którzy na pracy się znają. Owszem pracę mogą zmienić, tylko szkoda że weldon nie robi nic by ich zatrzymać (stawki po latach pracy jak na start w noweych firmach ,a i traktowanie pozostawia wiele do życzenia). Odchodzą bo szkoda nerwów by je tracić w tym zakładzie.. A jak oceniacie działa planowania produkcji?? Pracują tam kompetentne osoby?

hugo boss
@Ogr

Planowanie produkcji, kontrola jakosci to jedna wielka kpina i fikcja..

2023
@hugo boss

Przepraszam bardzo - to co wy za jakość sprzedajecie klientom? Fuszerkę skoro kontrola jakości to kpina według Ciebie? To mam rozumieć, że nie macie żadnych zamówień i firma żyje sobie z powietrza? Jak to możliwe?

@hugo boss

Ale jak to? Pracownicy sami przyznają się do tego? Przecież od tego zależą wasze pensje. Sami na siebie tu donosicie!

dziwne

Właściciel tej firmy na podstawie wpisu Plazmowego- "Plazmowy w dniu 21.12.2022 15:52 jako Pracownik - "Na weldonie nie istnieje bhp kilku łamało nogi palce obcinali a po czasie ich zwalniali i po problemie" może wystąpić do kancelari prawnej z wnioskiem o identyfikację osoby (kim jest plazmowy?) na podstawie numeru IP komputera celem dochodzenia swoich roszczeń w postaci narażania dobrego imienia Spółki Weldon na straty w postaci utraty dobrego imienia. Komentarz ten wisi już 2 lata ma sporo wyświetleń więc można maksymalnie dochodzić kwoty 25 tys złotych na zasadzie przedsądowej procedury lub oddac sprawę do sądu i kwota może być wyższa jezeli Weldon udowodni że Plazmowy kłamie. Jeżeli do tej pory właściciel Weldonu tego nie zrobił to jest podejrzenie, że pan Plazmowy jednak pisał prawdę i doszło do tego co opisał. To byłaby gruba afera więc może wolą sprawy nie ruszać by się nie rozeszło szerzej. Firma Weldon nie cackałaby się z takim człowiekiem gdyby się go nie bała lub nie mogła namierzyć bo też tak może być. Właścicielu jaki jest Twój ruch w stosunku do Plazmowego? Były te wypadki na Weldonie i zwalnianie ludzi czy jednak nie było? Będzie pozew sądowy dla Plazmowego czy nie? Taki jesteś rzekomo cwany o czym pisze @Abakus a nie potrafisz zadbać o wyjaśnienie tej sprawy? Na twoje ego ci teraz wyjeżdżam - co zrobisz? Bronisz imienia swej firmy czy nie?

Grom
@dziwne

To dziwne bo kasowali komentarze neutralne, a ten komentarz plazmowego wisi i jeszcze akiro kurosawa potwierdza, że miało to miejsce. Może faktycznie firma boi się żeby się to nie rozlało skoro nie odważyli się skasować tego komentarza. Może faktycznie doszło do tego co plazmowy pisze? Ciekawie by było gdyby ci pracownicy się odezwali.

opium
@dziwne

ha ha ha myślisz, że plazmowy jeszcze jest na zakładzie? Nie znasz starego? On jest tak mściwy że każdego wroga swojej firmy przepuszcza przez maszynkę do mięsa. Plazmowy albo dostał dyscyplinarkę albo już kwiatki wącha na łące. Stary wie doskonale co tu ludzie piszą. On dopadnie każdego. On to firma. Jego nie będzie to będzie i po zakładzie. On najchętniej do grobu by wziął całą firmę żeby mieć kontrolę.

@dziwne

Jakby się odważył ktoś z tej firmy jakiś pozew robić to poczytaj tu ile opini jest negatywnych i na jak poważne tematy i w sądzie mogłyby na wierzch wyjść różne sekrety jakie każda firma ma. Niektóre firmy tak zrobiły i same na siebie problemy sciągly bo prawnicy pracowników mieli dostęp do akt firmy i z kontroli urzędowych. Pozew sądowy może i pozwala kogoś złapać ale zarazem firma ryzykuje że coś może wyjść na zewnątrz.

Grzegorz

Irena
@Grzegorz

Ale po co ten sarkazm? :) Rozumiem, ze według ciebie pracownicy nie są zbyt profesjonalni tak?

Ilona
@Grzegorz

A poza atmosferą to moglbys sie wypowiedzieć na przyklad na temat zarobkow ?

stop
@Ilona

Ilona z Gowork - (usunięte przez administratora)ty podpuszczalska babo. Znów siejesz zamęt pracownico Goworka?

stop
@Irena

Ireno z goworka - sarkazmem jesteś ty i twoje życie. Nie podpuszczaj ludzi, którzy dopiero uczą się jak was rozpoznawać. Obce potworty atakujące firmy i wymuszające odpowiedzi żeby premie dostać. Gowork to (usunięte przez administratora) że tak musicie ludzi podpuszczac do komentowania? Grożą twojej rodzinie lub tobie i musisz to robić? Zmień robotę i potem opisz co to za g*wniany serwis. Na opisaniu pracy w gowork zarobisz więcej. Zdadź kulisy ataku na firmy, jak się podkręca rozmowy, jak się nastawia pracowników nba siebie. Od tego jest gowork

Plazmowy
@Grzegorz

Ale dostał ksywę górnik ...plazma to największy (usunięte przez administratora) na weldonie widać po kominie od lat beż filtra... ha ha brawo szefu i ciągle mało mało o mało

Bob
@Abakus

Całkowita prawda, ciągłe zmiany rotacje pracowników.......brak zaufania!

@Abakus

Zainteresował mnie temat wspomnianych premii.. Jak to zostają one obcinane? Całkowicie czy jakaś ich część? Są jakieś jasno określone zasady za co są one przyznawane a za co ucinane w Weldonie? Ile wynoszą?

Kazimierz
@Karolina

Nie ma jasnych zasad i nie ma reguły co do tego ile jest obcinane, zazwyczaj jest to jakaś część premii (tyle że bez pełnej premii wypłata robi się zazwyczaj śmieszna). Poza tym nawet gdyby były takie zasady to nie dotyczą one wszechmocnego guru - jeśli danego dnia wstał lewą nogą to dla polepszenia humoru obetnie sobie losowej osobie premię (uprzedzam że prawą nogą wstaje 3 razy do roku).

Bronek
@Abakus

Jakie wykształcenie ma Wasz prezes? Chyba słabe. Prezesie Wydro ujawnił wykształcenie.js mam UJ a ty ?

@Bronek

To nie jest mój prezes, ja tam już nie pracuję.

Prawda
@Abakus

Ta firma to przykład nieudolności właściciela. Zero pojęcia o prowadzeniu biznesu. Niech uczy się od rodziny świętej pamięci brata, którzy wspaniałe rozwinęli jego spuściznę. Pracownicy Weldon powinni przejść do Śnieżki

Doświadczony Pracownik
@Abakus

A co wprowadził do firmy dyrektor "burmistrz"?

2023
@Abakus

Ten komentarz ma bardzo dużo lajków. Jak mam rozumieć zatem jakość wytwarzanych w tej firmie produktów? Brak predyspozycji? Ale jakie to są?

@2023

Jakość pozostawia wiele do życzenia, w szczególności gdy mowa o konstrukcjach stalowych. Spora ilość błędów, brak lub słaba efektywność kontroli jakości. Efekty zatrudniania pracowników o nieodpowiednim wykształceniu oraz braku predyspozycji do pracy w firmie zajmującej się technicznymi sprawami, rzutuje na całokształt firmy. Nie każdy posiada umiejętność logicznego myślenia, sprytu, wyobraźni przestrzennej, nie mówiąc o chociażby podstawowej wiedzy materiałowej/branżowej. Nie jest to jednak problemem dla władz firmy, za czasów mojej pracy w tym przybytku liczyła się efektywność wytykania błędów współpracowników co zresztą jest kolejnym problemem - załoga nie gra do jednej bramki.

zetar
@Bob

ale skoro cały czas są pracownicy i nowi aplikują to chyba jednak jest OK w tej firmie. Jakość też musi być skoro ktoś to kupuje.

Yanioł
@Abakus

Mimo starań pracowników o rowój firmy nie mają ci pracownicy wsparcia szefa. Kto pierwszy doniesie bzdury na pracownika jest bardzo poważany przez szefa. Szef nie robi konsultacji między donosicielem a normalnym pracownikiem . Który chce pracować dla rozwoju jego firmy.

@Abakus

Wywalcie właścieciela jak szkodzi firmie ! Firma nie jest jego własnością w dosłownym sensie bo musi stosować się do przepisów prawa. Wykorzystajcie prawo do obrony własnej godności jak jest tak źle jak piszecie.

Abakus

Zabawne, jak zmienić właściciela w firmie w której większość woli się podlizywać i obsmarowywać innych pracowników ? Nie było tam żadnej solidarności. Poza tym na Weldonie świat się nie kończy, to nie moja firma by walczyć o nią za wszelką cenę.

nowy roczek
@Abakus

ale masz tam kolegów którym może się krzwda dziać i nie mają choćby kwalifikacji by znaleść coś innego. Nie myśl tylko o sobie. Sam czytałeś zapewne co tu piszą pracownicy od wielu lat. Tyle czasu i nikt z tą firmą nie zrobił porządku za te wybryki? To bogowie nią rządzą czy co?

współczuję wam

polecam

Chłopaki, sami doskonale wiecie jak wygląda praca na firmie. Doskonale wiecie jakie tam są warunki i traktowanie. Nie na darmo kasują tu komentarze bo ludzie odchodzą i chcą to ukryć żeby nowych złapać. Polecam pracę w Safranie. Tu na serio są lepsze warunki a daleko nie ma.

Grubo widzę, a co takiego dzieje się w firmie? Chcę się tu przyjąć za operatora, przeglądam wątek, ale trafiłem tylko na komentarze piszące o niejasnych zasadach premiowania itp. Rozwiniesz??

geronimo

jak czytałem te wpisy tu to choć nie jestem pracownikiem weldonu to nigdy bym tam jednak nie chciał pracować, a jakbym już pracował to na bank bym wezwał inspekcję pracy żeby sprawdzili czy to co tu piszą jest prawdą czy jednak wymyślili sobie ludzie te wszystkie sytuacje

Czy pracodawca WELDON Sp. Z o .o motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Płot

Tak. Mało, mało, szybciej, szybciej... Efekt: reklamacja?

@Płot

Reklamacje są ze słabej pracy Działu Kontroli Jakości, który nie kontroluje kart produkcji np kontenera od początku na każdym etapie powstania wyrobu gotowego... Nawet już na samym końcu kiedy wychodzi do klienta brak odpowiedniej końcowej kontroli wyrobu gotowego... dział niby jest a jakoby nic nie robił w tym kierunku....i przez to są reklamację... i niestety dalej będą

Kuskus

Jak mają pracować jak Kierownik tego działu nie ma żadnego doświadczenia, kompetencji jedyne co potrafi to grać cwaniaka. Zresztą w tej firmie dobrze było ale to w latach 2010 do max 2016 bo potem już coraz bardziej odbijało dziadkowi. A teraz to już z górki. Wiem co mówię pracowałem tam kilka dobrych lat

Trafiony Zatopiony
@Kuskus

Kuskus trafiłeś w punkt kierownik kontroli jakości to człowiek bez żadnych kompetencji i wiedzy na temat pracy ,dlatego reklamacja goni reklamacje. Jak on wogole dostał tą posadę? Pociotek czy koleżka? Ale (usunięte przez administratora) " jest nieprzeciętny z niego trzeba przyznać hehhe

@Trafiony Zatopiony

A od czego jest dyrektor , kierownik , mistrz , brygadzista i pracownik , który wykonuje pracę za którą ma płacone ???

Metalek

Dyrektor? Dyrektorzy to tylko statyści. jeden ukrywa się w norze, inny gdzieś jeździć a kolejny(a) lata jak kot z pęcherzem. Bajzel, bajzel i jeszcze raz bajzel. Dobrzy ludzie odchodzą bo mają dość pustych obiecanek prezesa

Kuskus

To tam wygląda następująco zaczynając od prezesa Tomasza- chciałby coś pokazać ale niestety wszystkie pomysły są (usunięte przez administratora) A po drugie nie zrobić nic bez zgody Kazimierza. Dyrektor produkcji chowa się jak szczur w norze jedyne co potrafi to wysłać maila, obecny kierownik produkcji dawniej przed tą funkcja chodził, dzwonił i kablował na wszystkich teraz za bardzo nie ma na kogo a i tak lata cały czas do dziadka. Mistrzowie robią tam wszystko a po drugie jak jedna osoba ma w 8 godzin ogarnąć około 100 osób na zmianie, zresztą następny się zwalnia. Brygadzista opiekuje się zazwyczaj od 4 do 30 pracowników na zmianie i coś tam wyłapie ale też pilnuje swojej roboty. Pracownicy na dziale produkcji około 80 procent przychodzi odbębnić 8 godzin i do domu a 20 procent albo się bardzo stara i im zależy albo utrzymuje się z kablowania i robienia sensacji z niczego. Zresztą jak pracownicy mają pracować jak tam nie ma żadnej motywacji tylko mało, źle i cały czas premie ucinane. A kierownik kontroli nie ma wiedzy i kompetencji nawet żeby sprawdzić swoich pracowników bo oni mają większe uprawnienia od niego (on nie ma żadnych :)). Jedyne co udało się jemu to wkręcić teścia na pracownika magazynu (który tak jak i on nie grzeszy wiedzą i inteligencja). I tak jak pisałem wiem co mówię, mało kto tu to napisze ale taka jest prawda i nie ma co jej ukrywać

Wolny Ptak
@Kuskus

W punkt. Brawo za szczerość. Taka jest prawda. Zakład może wiele, ale nie tak traktując ludzi. Obecnie w nowej firmie, śpię spokojnie i z chęcią wstaje do pracy. Tutaj byłem nikim. Codziennie obrażany i poniżany. Nie te czasy. A siedząc na kanapie u Pana Prezesa nie jedną obiecankę słyszałem. I się nie doczekałem ... Zresztą lepsze czasy były jak Pan Kazimierz był już prezesem. Droga służbową była krótsza.

Trafiony Zatopiony

Dyrektor, kierownik,mistrz ,brygadzista i pracownik pewnie też nie mają odpowiednich kwalifikacji, ale nie tak rażąco jak kierownik kontroli jakości haha dlatego mu się obrywa

Joanna
@Trafiony Zatopiony

Skąd macie takie informacje, że jest problem z jakością wytwarzania w tej firmie?

ekonomik

Ludzie nie nabijajcie kasy właścicelowi i jego rodzince. Po co pracować u prywaciarza? Może to i polak ale czy dobry? Poczytajcie o nim komentarze. 30 minut jazdy i macie strefę ekonomiczną w Jasionce i Rudnie Małej koło Rzeszowa. Zagraniczne firmy szanujące pracowników są lepsze niż prywaciarze spod Dębicy. Pracując dla prywaciarza nabijacie mu kasiorę i jego dzieciom. Wy zawsze będziecie tylko pracownikami. Chcecie Polakowi nabijać kasiory by miał jeszcze więcej? Wybierzcie wolność. Tam zaznacie prawdziwej pracy - korporacje międzynarodowe nie mają tak złych opini jak ten prywaciarz.

nie polecam

Nie polecam pracy w tej firmie po przeczytaniu wszystkich komentarzy. Trzeba być masochistą żeby się na to decydować. Jest wiele lepszych firm, w tym zachodnich w których szanują pracownika, a sami pracownicy dbają o reputację firmy i jakość wytwarzanych produktów. Tu wręcz pracownicy ośmieszają jakoś wykonania towaru i brak nadzoru jakościowego. Do tego problemy z prezesem i właścicielem. Po co sobie gotować ten los?

obserwator

Byliście w Głogowie Małopolskim? Co zrobili z firmą amtech? Obraz nędzy i rozpaczy. Litery z budynku odpadają. Wyzamykane. Wokół wszystko zarasta. Przykry widok. Nie ma już tam nikogo do kogo miałem numery telefonu. Wszyscy odeszli z projketowego działu i sprzedaży z Głogowa.

dawny klient
@obserwator

od 2 lat conajmniej tam nie ma nikogo bo dzwoniłem kiedyś z pytaniem o dom. Poprzenosili ich do Weldonu koło Dębicy, ale ostatnio się dowiedziałem, że wszyscy z dawnego biura z Głogowa Młp czyli sprzedaż i konstruktorzy się pozwalniali. Niby Amtech działa ale wszystko już przenieśli do Weldonu i są inni ludzie tam. Budynek może ktoś najmuje albo stoi pusty

ciekawy

Kasowanie komentarzy pracowników to działanie jawne na szkodę firmy Weldon. Kto odważył się z działu HR tak zakpić z Zarządu tejże spółki? Czy Zarząd wie, że ktoś tu pisze do GoWork i żąda kasowania wpisów? czy ktoś tu wogóle czyta? Przecież dla konkurencji to balsam na ciało jak czyta tu wpisy pracowników (najlepsze sa te o słabej jakości wyrobów i reklamacjach), a jeśli już widzą, że kasujecie komentarze to sami się ośmieszacie.

ciekawy

Jeżeli to ktoś z tej firmy stoi za cichym kasowaniem komentarzy pokazujących co się w tej spółce dzieje to jest to draństw.o. To skandal, który należałoby nagłośnić i dobrze, że to robicie. Ta firma musi się czegoś obawiać skoro nie założyła tu konta prowadzonego przez HR żeby publicznie odpowiadać na zarzuty pracowników. Wolą to kasować, co jest skandalem. Konkurencja zaciera ręce, bo coś takiego jest gorsze od najbardziej hejterskiego komentarza. To cenzura, a jak firma cenzuruje komentarze pokazuje co się wewnątrz dzieje. Wygląda na to, że te komentarze co się tam dzieje są jednak prawdziwe. Może ktoś udostępni jakie komentarze usunęli już? Gdzie można się z tym zapoznać? Gowork nie udostępni informacji że ktoś z firmy wniósł pismo o kasowanie konkretnych komentarzy. Obowiązuje ich tajemnica służbowa. Tylko ci z was co zrobili kopie komentarzy możecie upublicznić co już pokasowali. Widzę że nadal znika liczba komentarzy. Cały czas zatem coś kasują. Chyba starsze komentarze.

A o jakim komentarzu mowa? coś cię spotkało w tej firmie? Jesteś pracownikiem aktualnie czy zrezygnowałeś? Bo potrzebuje info bo chce się zatrudnić. Bo widzę że jest tutaj napływ opinii z tego miesiąca, ale niezbyt wiem o co chodzi.. tylko zależy mi na rzetelnej informacji? Dodam że myśle o pracy spawacza

kasownik

Usprawiedliwione jest kasowanie komentarzy obrażających kogoś, podających dane osobowe, naruszające rodo, ale i dane wrażliwe spółki. Jeżeli takie kazaliście usunąć to OK. Jeżeli jednak usuwacie komentarze zdradzające nieprawidłowości w funkcjonowaniu przedsiębiorstwa o których piszą tu pracownicy to wprowadzacie cenzurę i próbujecie sztucznie wybielić obraz firmy w oczach otoczenia. Takie działanie odbije się negatywnie na was, bo jest to zwykła próba manipulacji. Zamiast toczyć rzetelną dyskusję opartą na faktach przez wasz dział HR wygląda to tak jakbyście po cichu kasowali to co dla was niewygodne. Przecież ludzie potrafią zobaczyć co było a co usunięto z tej strony. Nie da się tego ukryć w dobie internetu. Dlatego firmy po cichu kasujące komentarze prędzej czy później ponoszą odpowiedzialność za takie czyny. To wpływa na spadek reputacji firmy. Nie idźcie tą drogą.

Zostaw merytoryczną opinię o WELDON Sp. Z o .o - Dębica

• Jak się pracuje w WELDON Sp. Z o .o?

Zobacz opinie na temat firmy WELDON Sp. Z o .o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WELDON Sp. Z o .o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

WELDON Sp. Z o .o
2.8/5 Na podstawie 103 ocen.
  • 90 A
    39-102 Dębica