WELDON Sp. Z o .o

Dębica

Opinie o WELDON Sp. Z o .o

goga 2012-10-25 23:36:03
ogólny chaos, i brak podziąłu obowiązków... niestety
klient 2014-07-29 23:34:21
dyrektor produkcji,czlowiek ktory niema pojecia o produkcji.zastrasza ludzi i wymusza nadgodziny.ogolnie zaklad w ktorym zarzadzajacy produkcja niebardza wiedza co maja robic.tylko patrzec jak pip dobierze sie im do skory.
kloc 2014-08-10 20:56:15
najprawdopodobniej jesteś pier...lonym obibokiem. Jak ktoś chce zarobić to w weldonie można i to nieźle, co pokazała chyba ostatnia wypłata, owszem jeba..em po godzinach ale się opłaciło. Jak ci się nie chce robić to przynajmniej nie pier...ol głupot. Tak by było najlepiej żeby popracować 8 h i do domciu, jedź za granice to zobaczysz jak jest zaje..ście 12h albo i dłużej charówy
nitek 2014-10-20 12:39:17
juz niedługo pipo załatwi ten zakład i ich nadgodziny i traktowanie ludzi z gory ,układy i układziki wyjda na swiat i wtedy kazdy zobaczy kto macza w tym bagnie paluszki
JUSTU$ 2015-03-02 16:07:52
witam nie wiecie nic czy beda przyjecia w najblizszym czasie na weldon? dziekuje za odpowiedz
pracownik 2015-03-30 23:15:28
Od ognia i wody
szpieg 2015-04-01 15:48:49
CHAOS W TEJ FIRMIE BYŁ OD SAMEGO POCZĄTKU I JAK WIDZE JEST NADAL LUDZIE UCZCIWI TAM NIE MAJA CO ROBIĆ
ciekawe:) 2015-04-14 09:59:41
Nie widzę problemu, czemu jeden z drugim, którem tak źle pracuje w WELDON, nie narzekaj człowieku tylko się zwolnij. Umowa o pracę to forma, którą podpisują obie strony zgadzając się na określone warunki pracy i uposażenia, jeśli któraś strona jest niezadowolona może ją rozwiązać...
PAJ-HI-WO 2015-06-04 21:57:37
normy okrutne a stawki głodowe
turkim 2015-10-19 22:59:22
Super firma, polecam. Fachowcy doceniani i dobrze opłacani. Przyjazna atmosfera. Kasa na czas i premie jak jesteś dobry. Wszystko zgodnie z prawem. Wysokie standardy bhp.
turkim 2015-10-20 23:46:04
i o to chodzi, polecam pracę z profesjonalistami a tacy tam są!
kloc 2015-11-15 09:37:57
nie pamietam a pracuje juz 9 rok żeby wypłata opóźniła sie choć o 1 dzień, firma pod tym względem pewna. Jedyny problem to to że jak prezesi nie wezmą się za rzadzenie to stary tą firme wykończy on nie ma pojęcia co sie dzieje teraz na produkcji. Najlepsi ludzie są przez niego gnojeni i szczuci przez jego psy.
Prezesy do roboty bo szkoda fajnej firmy.
enzi 2015-11-16 16:42:15
pieniądze są zawsze na czas, jesli chodzi o normy (ich wymiar) to tylko sprawa pracowników co pokazują ile nie potrafią zrobić potem chodzi jeden z drugim zajechany i narzeka
Klocek 2015-12-23 00:43:01
Firma to zasługa i wysiłek mikruta. Prezesi modą tylko mu pomóc. Znaczy się rodzina, albo mu pomoże albo firmę sprzeda kiedyś i kupi sobie krewerki, a po zjedzeniu będzie fajna kupa.
efg 2016-08-17 23:12:58
mysle ze można się z nimi jakos skontaktować i zapytac
lysol 2016-11-28 07:15:32
DOM FARB na terenie firmy WELDON
Pracowałem tam nie długo ale wiem coś o tej firmie...
Na okres próbny dostałem umowę od firmy zewnętrznej "DOM-FARB" od pana Bogusława D.
Od początku wiedziałem że kariery w tej firmie nie zrobię, ale chciałem się czegoś nauczyć...
Pracownik fizyczny nie jest tam dobrze traktowany. Nie ma mowy o jakiejkolwiek kulturze i szacunku. Normy są bardzo wysokie, pod koniec zmiany dostajesz kartę i dokładnie opisujesz co robiłeś i jak długo, numer serii, z kim itp itd, i zawsze mało.
Czasy niewolnictwa wróciły... Cały teren obozu jest monitorowany, jeden niewłaściwy kurs i kierownik zjawia się na miejscu. O paleniu papierosów możesz zapomnieć.
Na koniec zostałem szukany i potraktowany jak śmieć.
O przekrętach pisać nie mogę ze względu na regulamin.
Od dwóch miesięcy jestem w Holandii i nawet nie myślę o powrocie od Polski, ludzie są tu traktowani jak ludzie, a nie jak zwierzęta.
Pozdrawiam,
Łysy.
Zostaw swoją opinię o WELDON Sp. Z o .o - Dębica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WELDON Sp. Z o .o