Opinie o BMZ Poland w -

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie BMZ Poland. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w BMZ Poland o rekrutacji.

Branże: Produkcja akumulatorów i baterii

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BMZ Poland w -

Przykre jest wrzucanie wszystkich do jednego worka, owszem są niektóre osoby zarządzające, którym nie przynależy takie zachowanie o jakich piszecie. Ale są osoby, które zarządzają z głową i nie ma problemu ze współpracą a wręcz idąc na inny obszar idę tam z uśmiechem i spokojem. Macie tutaj dużo do powiedzenia to nie rozumiem w czym problem, porozmawiać że swoim koordynatorem i po ludzku wyjaśnić niektóre spory.

Aktualnie jest tragedia. Wszystko drożeje, ceny skaczą do góry ale nasze wypłaty nie. Cudowna pani dyrektor kadr, B.C. chciala pozabierać premie bo należy się tylko tym co się angażują! Mało zleceń, braki w ludziach. Co chwila ktoś odchodzi. Wszyscy robią co chcą ale ten najgorszy plebs nic nie może. Jedzenie coraz gorsze. Sprzątaczki najpierw myją kibel a potem poręcze i lustra. (usunięte przez administratora) brak organizacji. Rada pracownicza najgorsza od początku bmz. Jedyne co dobre to spokojna praca, bez stresu i poganiania.

Wari

Narzekacie to złóżcie wypowiedzenia macie pretensje do sprzątaczek to splukujcie po sobie bo niby kobiety a (usunięte przez administratora) ciekawe czy tak w domu robicie i mąż was za to szanuje trochę kultury a później podwyzka

Ja..
@Wari

Widze, ze ocena bardzo obiektywna... Ty tak serio?? Praca jak praca, ludzie jak ludzie... Ale od tych co sa wyżej niby wiecej sie powinno wymagac, tymczasem zastępcy koordynatorow czasem wiecej ogarniają jak sami koordynatorzy... Płaca stoi w miejscu to akurat fakt... Na liniach robota różna, bardzo duzo zależy od koordynatora, jeśli on nie ogarnia i ma wywalone to niestety o norme i wydajność ciężko, nawet bardzo... Co do sprzątaczek... Tez roznie... Jak to wśród ludzi.... Lecz prawda jest taka, ze w firmie panuje coraz wiekszy sajgon, ktory ciezko ogarnąć...

no name

To, że wszystko drożeje, to nie jest wina firm. Dalej niech społeczeństwo głosuje na PIS (bo się połasiło na 500+), to będzie jeszcze drożej. Szkoda tylko starszych osób, które nie są wstanie już pracować, bo to oni są najbardziej stratni (nie dość, że wojna, później komuna, to teraz muszą bidę klepać bez możliwości dodatkowego zarobku). Popatrzcie troszkę na innych w naszym społeczeństwie, a nie tylko patrzycie na swój zadek i wiecznie źle i wiecznie coś nie pasuje. Jeszcze narzekającym bieda w oczy zajrzy, tego wam życzę, abyście zrozumieli, że zawsze może być gorzej. Trzeba mieć na uwadze, że z pustego i Salomon nie naleje.

Wari

Proponuję żeby koordynatorki stanęły na linii zobaczą czy wykonają normę a później konsekwencje wyciągnąć czy są zdolne do pracy czy tylko przeszli za piękne oczy sztuczne za przeproszeniem gonić do pracy bo coraz gorzej się robi bo pracownik jest u nich nikim tylko jak coś to zaraz mniej premi bo ważne porażka na całej linii

Już luty

Cześć Wam, podwyżek w dalszym ciągu nie ma to fakt. Moim zdaniem pracy znacznie więcej. Mieszanie Nas liniami bo jesteśmy jednym obszarem a zarazem wymaganie byśmy zrobiły normę na obcej Nam Lini jest dla mnie absurdem. Nie znasz na tyle projektu, nie masz wyrobionych jeszcze nawyków. Za nie wykonanie normy grożenie Nam KONSEKWENCJAMI, porażka.

Pracownik Produkcji

Rozmowa mila i trochę dziwna na różnych byłem ale takie gadanie dlaczego chce tam pracować itp. Obiecują ze zadzwonią po określonym czasie ale nie dzwonią . W takiej firmie myślałem ze to się nie zdaża . Nie chca Cię to dzwonić tez można żeby nikt nie czekał i nie tracił czasu

Dlaczego chce pracować właśnie u nich ?

Leszno
Bocian

A ja akurat dzwonię do Bociana....

Jadzia

Mam nadzieje, ze nowy kierownik zrobi porzadek z wiekszoscia koordynatorek, ktorym sie wydaje, ze moga robic z pracownikami co chca. Mocne tylko w gebie i patrza jakby zrobic na zlosc pracownikowi, bo przeciez one tu "rzadza". Kompetencje i wiedze na to stanowisko to maja chyba tylko ze 3 koordynatorki, reszta to pożal sie boże.

Szukam pracy na produkcji ,na strefie w Gliwicach. Chciałabym dowiedzieć się w której firmie lepiej się pracuje, gdzie lepiej płacą. Gdzie złożyć CV ?

Zaraz luty

Cześć. Tak od jakiegoś czasu zastanawiam się kiedy w Naszym zakładzie zostanie podniesona stawka. Przypomnę, że kwota minimalna przez rząd została znacznie podniesiona a co za tym idzie zarabiamy już naprawdę niewiele więcej niż minimalna krajowa. Dodam, iż normy niestety są większe, oczekiwania względem Nas także a jak wiadomo pracujemy dla pieniędzy a nie dlatego, że mamy takie hobby.

Emerytka
@Zaraz luty

Dodam, że w zakladzie są pracownicy z 10 letnim stażem - wypadaloby ich docenić.

No to do dzieła

Nagraj[oczywiscie z ukrycia] . Złóż pozew i wtedy dostanie za swoje. A do tego możesz jeszcze pracodawcę pozwać ze przyzwala na takie zachowanie o ile znajdziesz kogoś kto to potwierdzi

Sceptyczny

Praca w firmie jest ok, jeśli mówimy tu o tym co należy do obowiązków pracownika produkcji. Płaca praktycznie z roku na rok jest ciut większa ale szału nie ma biorąc pod uwagę płace na strefie staże pracy pracowników i ceny w sklepach. Bo kierujmy się oczywiście firmami z wyższej półki skoro produkt wykonywany przez tę firmę ma być wysokiej jakości. Kwestia norm..hmm brak na umowach pracy akordowej a taka jest jeśli bierze się pod uwagę normy, które obowiązują w firmie. Normy natomiast wypracowują sobie pracownicy, tempo pracy wzrasta wprost proporcjonalnie do ilości sztuk na danej linii a co za tym idzie do rutyny i braku kontroli jakości zestawów..bo nikt nie jest maszyną która i tak się myli, psuje. Główną bolączką tej firmy jest kadra zarządzająca pracownikami i brak kontroli nad jej poczynaniami.

Cześć :D Czy w tej firmie poszukują osób z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego?

Do (usunięte przez administratora) z tą beznadziejną firmą kasa marna praca też

Roksana

Według mnie dopóki na produkcji będą osoby ważne I ważniejsze to nigdy nic się nie zmieni. Wynikiem tego są te wszystkie frustracje w komentarzach. Myśląc całkiem trzeźwo i obiektywnie to każdy ma coś za uszami jednaķże system motywacyjny naszych koordynatorek jest marny. Pracownik nie jest oceniany poprzez swoją pracę tylko przez to czy jest lubiany. Do oddelegowania na inne linie chodzą zawsze te same osoby A tak zwane pupilki są pod pieczą koordynatorek. Chciałabym aby to nie była prawda no ale niestety to są fakty. Czuć nie potrzebną presję na lini A szkoda bo praca nie jest najgorsza. Zdecydowanie potrzebne Są zmiany. Wiadomo, że są ludzie I parapety, zarówno wśród pracowników lini I koordynatorek Ale trzeba wypracować złoty środek bo to wszystko idzie w złym kierunku. Pracownik doceniany pracuję bardziej wydajnie i z większą ochotą przychodzi do pracy A z tego co się słyszy na hali to ludzie mają dość bo nie wiedzą co ich czeka po przyjściu do pracy.

@Roksana

Złotym środkiem było by (usunięte przez administratora) prawie wszystkie koordynatorki a zwłaszcza ta z metra cięta co lubi mobbing i pracuje na górnej chali.

Pracownica
@KSW

Swieta prawda, ale ona jak widac jest nietykalna cokolwiek by powiedziala lub zrobila bo licza sie tylko sztuki, niewazne jakim kosztem.

Dora
@Pracownica

Niech się potem nie dziwią skąd te reklamacje. Albo ilość albo jakość, a osoby na wypowiedzeniu też nie powinny już pracować bo im już nie zależy

Tołdi
@KSW

Z metra cięta najlepsza cwaniara mobbing pierwsza klasa ale zaniedlugo się to zmieni!!!! Już nagrania są które powedruja do odpowiednich Państwowych służb :)) pozdrawiamy koleżankę z metra cięta hahahah

@Tołdi

No i pieknie wkoncu sie doigra wywloka z niewyparzonym morda i do tego z metra cieta hahahaha

Wariant
@Pracownica

Na wstępie chcę powiedzieć że nie pozdrawiam koordynatorów bo są do niczego dobrzy ludzie odchodzą z tego bagna pozdrawiam serdecznie całe linie bez tych pozal się Boze reszty

Tora

Nie warto, nawet Cię nie przyjmą. Są zwolnienia

Hej, czy w firmie BMZ Poland płacą za nadgodziny?

Hahaha

Hahaha dobre... Zapytaj się inżynierów z EV czy im zapłacili za zostawanie po nocach!

@Hahaha

Ktoś wie dlaczego evs zlikwidowali? Czyźby plany dot. zagarnięcia rynku elektromobilności spaliły na panewce?

Haha

Od 2014 czekam za zapłatę za siedzenie po nockach. Na szczęście dawno mnie już tam nie ma.

Tyruryru

A więc tak, firma która daje najmniej do zarobienia w promieniu kilkunastu km. Na strefie lepiej płatne, a i traktowanie lepsze. Wszystko rozbija się o koordynatorów, którzy sami są tylko produktem kierownika. Kierownik-słaby. Robi duże zamieszanie i oferuje ,, chęć pomocy ” pracownikom w zamieszkach z koordynatorem, później zwalnia. Przy niektórych zwolnieniach nawet nie miał odwagi być. Jeśli chodzi o nadgodziny to chcąc wolne w sobotę, która jest pracująca i nie powinna być obowiązkowa musisz wypisać wolne, jeśli chodzi zaś o wypłatę to nie ma takiej możliwości, musisz wybrać dzień wolny nawet jak masz od groma swojego urlopu i chciałbyś aby ją wypłacono. U koordynatorów mobbing, jeszcze wiekszy u ich zastępców. Zastępcy (oczywiście niektórzy) są zastępcami tylko dlatego ze koordynator to najlepsza przyjaciółka. Polityka w firmie pozostawia wiele do życzenia i należy jak najszybciej uciekać

michal883

Szukam osób pracujących w BMZ Battery poland. Chciałbym się tam zatrudnić w miarę możliwości Proszę o kontakt na mój email michal.v2c@gmail.com Mile widziane kontakty z osobami, które pracowały bądź nadal pracują bezpośrednio przy obsłudze zgrzewarek, kontroli jakości oraz produkcji akumulatorów.

Macacyc
@michal883

Chcesz wejść w ten babiniec? Weź sobie porządne zatyczki do uszu załatw bo nie strzymasz tego gdakania xD

Dziunia

Firma średniawka, kafka smaczna ale z zarobkami się zatrzymano tak z dwa lata temu. Możesz być bogiem elektroniki, konstruktorski, logistyki etc ale pensja ci nie wzrośnie. To stopuje ludzi. Atmosfera spoko, trochę za bardzo chcą być korpo na siłę. To czasem aż się komiczne robi. Dużo miesza w polityce oddział niemiecki - bardziej kochane dziecko właściciela firmy. Produkcja słabo zorganizowana. Linie manualne to męczarnia. Chodzą słuchy że prezes z przypadku bo miał szczęście a nie umiejętności. Tyle mogę powiedzieć.

Jan
@Dziunia

Wspominasz o oddziale niemieckim. Żeby tam aplikować wystarczy znać komunikatywnie język, czy ważne są certyfikaty ukończenia odpowiednich kursów lingwistycznych?

The Tiger@
@Jan

Wystarczy znać komunikatywnie język - ale to też zależy co tam się będzie robiło. Przepływ do Niemiec jest minimalny - znane są mi dwa przypadki: jeden z CS, a drugi z dawnych PM.

The Tiger@
@Jan

PS. Oddział niemiecki jest w Niemczech.

Ktos

Blagam niech ktos cos zrobi z kierownikami produkcji i logistyki odkad sie pojawili panuje taki chaos ze masakra jest jeszcze gorzej niz bylo ...

@Ktos

Dokładnie.jak się przyjąłem bylo (usunięte przez administratora) a teraz jest o wiele gorzej i niektóre koordynatorki myślą że są jakieś lepsze zwłaszcza ta z metra cięta co drze tą swoja mordę po całej hali i terroryzuje pracowników

Jan
@Ktos

Uważasz, że panuje bałagan organizacyjny. Jeżeli masz dobre pomysły wyjdź z inicjatywą i zaproponuj takie rozwiązania, które poprawią obecną sytuację. Co o tym myślisz?

Przerazona
@Ktos

To prawda. Tak zle jeszcze nie było!

@KSW

Ona niestety tylko to potrafi, poza tym ciemnota.

Ona

Czy w tej firmie mobbing prowadzony przez panie udając liderki jest nadal powszechny i akceptowalny?

Wetrenka
@Ona

Mobbingu większość udaje , że nie widzi , w momencie gdy sprawa trafia do góry, kierownictwo umywa ręce...przenoszą osobe , ktora stala sie ofiara na inny obszar uważając sprawę za rozwiazana . A koordynator nie ponosi żadnych konsekwencji .

Ona
@Wetrenka

Czyli nic się nadal nie zmieniło. Uciekajcie dziewczyny bo nie warto tracić nerwy.

Gucio
@Wetrenka

Jedna z koordynatorek jest w tej firmie nietykalna-a skarg bylo co niemiara!

Crazyboy 30

Witam chciałbym się dowiedzieć o stanowiska elektromonter mam doświadczenie 10 lat w budowie i składaniu szaf sterowniczych i elektrycznych jak to wyglada w tej firmie zarobki atmosfera z góry dziękuje za informacje

Ola
@Crazyboy 30

Po Co te twoje szafy sterownicze, budowlanka..... Tu Sa bsterie

szafa
@Ola

Pani Oli proponuję powrót do podstawówki i naukę czytania ze zrozumieniem. I o rozpytanie, czym firma się zajmuje poza jej linią, bo jak widać nie ma pojęcia... A do Pana pytającego o stanowisko elektromontera - takie doświadczenie sprawia, że jest Pan idealnym kandydatem na to stanowisko. Budujemy także "szafy" - magazyny energii, więc myślę, że taka pozycja w CV to dobry atut :) O zarobkach więcej mógłby się Pan dowiedzieć na rozmowie rekrutacyjnej. Atmosfera w pracy jest ok, nie słyszałam jeszcze, żeby inni elektromonterzy się skarżyli ;) Ogólnie dział bardzo rozwojowy, dużo się dzieje :)

ElektromonterBMZ
@szafa

A ja slyszalem. Szczególnie na zarobki panujace w zakladzie. A co do szaf to szkoda ze firma nie ma na nie popytu na rynku

Zostaw merytoryczną opinię o BMZ Poland - -

• Jak się pracuje w BMZ Poland?

Zobacz opinie na temat firmy BMZ Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 144.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BMZ Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 101, z czego 13 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BMZ Poland?

Kandydaci do pracy w BMZ Poland napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BMZ Poland