Opinie o Pamso Pabianice w Pabianice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Pamso Pabianice. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Pamso Pabianice o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pamso Pabianice w Pabianice

To była kiedyś porządną firma. Teraz to zero szacunku dla pracownika A pensja żenująca Po co się wysilacie z biura. Poprostu zróbcie coś i pomóżcie pracownikom Zróbcie ankiety A dowiecie się prawdy Nic tu nie da pozytywne odpisywanie z firmy Prawda jest taka kasa to dno

Magda

Pracowałam 13 lat byłam pracownikiem umysłowym. Zakład który nie ceni ludzi zaangażowanych w pracę. Wybijają się osoby które na to nie zasługują. Atmosfera bardzo nerwowa która odbija się w znacznym stopniu na zdrowiu. Dążenie do miesięcznych planów sprzedaży za śmieszne pieniądze. Żadnych awansów ani dodatkowych nagród kwartalnych czy rocznych. Śmieszne wycieczki dla wybranych. Plusy to karta Multi sport ,prywatna opieka zdrowotna ,wczasy pod gruszą co dwa lata czy bony na święta po 150 zł.

Rafał

Powinna być woda w takie upały zapewniona.

Xxx
@Rafał

Obowiązkiem pracodawcy jest zapewnienie pracownikom zimnych napojów przy takich upałach. Jak nie to dzwońcie do Inspekcji Pracy.

Panna nikt
@Xxx

Masz klimę.... Nie obowiązuje, ponieważ w takim pomieszczeniu nie grozi Ci skwar ????

Marzena
@Rafał

Upały są bardzo uciążliwe i potrafią utrudnić pracę. Z twojej odpowiedzi wynika, że tak jest również w Pamso Pabianice. Możesz napisać coś więcej o panujących tam warunkach?

Elo

Witam, jak jest w centrum dystrybucji, zarobki, godziny itd

Pamso Pabianice prowadziła rekrutację na stanowisko Poszukuję sprzedawcy. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Ala

Widzę dwie osoby które plują na pracę w tej firmie. A może coś z wami jest nie w porzadku? Pełno w tym kraju nierobów hejterow

Hu
@Ala

A może z wami jest coś nie w porządku? Nie wiem jaki by ktoś musiał mieć nóż na gardle żeby pójść do was do pracy.

Iwo

Pamso Pabianice jest dobrym pracodawcą i przesadą jest narzekanie. Czasami trzeba więcej pracować ale to normalne, więcej mozna zarobić.

Brack
@Iwo

Zajmijcie się robotą w tym biurze zamiast przesiadywać na forum.

Tymon
@Iwo

Wynagrodzenie za pracę powinno być godziwe a nie robić więcej aby zarobić. (usunięte przez administratora)

Byly pracownik

Praca przed świętami to sobota i niedzela.Praca po 12 godz nawet wiecej.Kto nie chce zostać nie ma premii i jest szykanowany.Zero szacunku dla ludzi .Ludzie z stamtąd uciekają wyplata marna .Nie polecam.Bony w kwocie 100 minus podatek smiech.

jak wyglada praca na uboju ?? ile sztuk dziennie i jaki zarobek ??

Jeremi

Praca w pasmo to wyzysk i nic więcej...co innego p.delag przedstawia na rozmowie a realia są zupełnie inne.....1600 brutto plus premia gdzie najniższa krajowa to 2tysiace?atmosfera na sklepie hmmm ...panie tam pracujące zachowują się tak jakby wszystko było oczywiste...swiezym dają najgorsze zadania a same blat podpieraja i plotkuja...zero wdrażania a szkolenie bhp to mit... Osoby na kierowniczym stanowisku często mają odzywki i zachowania ocierajace się o mobing......

Zażenowany
@Jeremi

Pracowałem w tej firmie chwilę i niestety nie mam najlepszego zdania. Mówię o starej załodze ze CD Zgierz: Monice kierowniczce oraz jej bracie i chłoptasiu.

Ira

Cała PRAWDA!

@Jeremi

to prawda reklama zakładu super kasa super ale na pasku jest inna kwota brutto niż na umowie . to netto około 9,80 do 11,60 zł na godzinne wychodzi GADAJĄ ŻE W TYM PREMIA WLICZONA 25% A LICZĄ OSOBNO ... KASA ŚMIESZNA. PROSZE POCZYTAJCIE DOKŁADNIE UMOWY I SPRAWDZAJCIE PASKI .

Br
@Zażenowany

Dokładnie.

DLACZEGO NIEMA MOJH WPISÓW O ZAROBKACH

polak

kasa w pamso jest ale na NOWE AUTA REMONTY .NOWE BIURA ,SPOTKANIA BIZNESOWE, ALE NIE DLA PRACOWNIKA

polak

PAMSO MYDLI OCZY O ZAROBKACH... A KIEROWNICY UDAJĄ ŻE ONICZYM NIE WIEDZĄ.

ZAROBKI TAKIE ŻE SZKODA PISAĆ... PAMSO MYDLI OCZY

Wanda

Pracuje w Pamso już 8 lat i polecam. Praca dość ciężka ale wynagrodzenie zawsze na czas i socjalne też dobre. Praca stabilna i do tego dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne. Jak ktoś przychodzi do pracy i faktycznie chce pracować to polecam.

@Wanda

DLACZEGO NIE NAPISZESZ ZAROBKÓW --BO TROCHE LIPA

Amber

W firmie Pamso pracuję ponad 13 lat.Zaczne od bardzo miłej atmosfery wśród pracowników, dyrekcja pozytywnie nastawiona do swoich podwładnych. Wypłacane są zawsze pełne świadczenia ZUS posiadamy dodatkowo pakiet zdrowotny Lux Med .Talony na święta ,paczki dla dzieci ,karty Multi sport .Co tu więcej dodać, zapraszamy do naszych zespołów na hurtownie i sklepy.

Julian

Chyba pracujesz w biurze

lid
@Amber

też tak uważam , ciężka praca a pieniądze żadne......

patka
@Amber

Heh a ile placa w sklepie

@lid

kasa to lipa w pamso , lepiej jest w jamir płacą więcej . obco krajowcy zarabiają już 14,80 netto czyli czeba szukać dalej roboty.

Jakie radzić? Komu wy z biura kity wciskacie. Zero szacunku dla ludzi kiepska kasa to potem pracowników nie ma. A ci co im brak odwagi do zmian zasuwaja pilonująć dwa sklepy. Gdzie tu wiara w ludzi. No chyba że wierzysz że ludzie to idioci i nie wiedzą że piszecie to z biura. Dobre !

Kiepsko płacą. Kierownicy mają po dwa sklepy do odskocznia..Zero pomocy .ze wszystkim masz sobie poradzić sam. Chyba czas na zmiany. Kto mądry coś myśli o tym

Lila
@Kasia

Co to znaczy odskoczyć sklep? Jak kumaty pracownik to czemu ma sobie z czym nie radzić? Trochę wiary w ludzi

Br

Czytając to forum odnoszę wrażenie, że biuro się nudzi albo ktoś im nakazuje opisywanie firmy w samych superlatywach.

Grześ

Proszę się zainteresować sklepem w batorym. To co robi kierownik z pracownikami to przechodzi ludzkie pojęcie. Pomóżmy tym dziewczynom. Klient. Ogólnie sklep ok.

@Grześ

Co takiego dzieje się w sklepie, który opisałeś? Jesteś stałym klientem tego sklepu, czy może była to Twoja pierwsza wizyta w sklepie firmy Pamso Pabianice? Jest to ważne, ponieważ chciałbym wiedzieć, czy była to jednorazowa sytuacja, której doświadczyłeś, czy może częściej mają miejsce sytuacje, o których wspomniałeś w komentarzu. Sprecyzuj, proszę, co dokładnie widziałeś tamtego dnia.

Tomasz
@Grześ

Nie tylko w Batorym, na ul. Rydzowej też jest okropna atmosfera!

@Tomasz

Znasz może główne czynniki, które wpływają na taką atmosferę w tym miejscu? Może zauważyłeś jakieś konkretne sytuacje bądź zachowania osób, które tworzą nieprzyjemną atmosferę? Myślisz, że są szanse, aby zmienić postrzeganie tego miejsca pracy pod tym kątem? Zachęcam do przedstawienia swojego zdania w tej sprawie.

tess

chemia nr 1

jurek
@tess

A CZYTAŁEŚ KIEDYŚ SKŁADY

Jurek

Jestem długoletnim pracownikiem firmy chciałbym powiedzieć że ogólnie jest ok ale gdzie zginęło stażowe

Zostaw merytoryczną opinię o Pamso Pabianice - Pabianice

• Jak się pracuje w Pamso Pabianice?

Zobacz opinie na temat firmy Pamso Pabianice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pamso Pabianice?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pamso Pabianice