Opinie o REMBIS sp. z o.o. w Janikowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy REMBIS sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie REMBIS sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REMBIS sp. z o.o. w Janikowo

ciekawski

Prawda , że dyrektorzy nie mają papieru toaletowego w domu i wynoszą nam ze kibli biały papier typu "(usunięte przez administratora)" pytanie do tych dwóch panów i do tego co z placu mają go przenieść na taczce na tą gorszą stronę na warsztat, żeby kunie pilnował. Pozdrowienia za uśmiech i te krzywe zymby

Jezus

Jest dobrze będzie jeszcze lepiej

Brawo Ty brawo m....
@Jezus

Bhp ma mało Zadania i bawi się w policję no że ochranisarza banku do policjanta rembis to super. Zadania nie wiesz a policji robotę odbierasz.

@Brawo Ty brawo m....

A TEN pan chodzi dzisiaj z termometrem i ludzi straszy ze , piechulskiego ze zmywaka zarażą i juzwa z ciechu z zebami biołymi hhhe he he a gdzie jest ten co ucieka z roboty szmajda hhhhe

czaja krzychu

Aczaja z kim się dzieli na placu ps. unikajmy nazwisk

Czemu komuniści tak jak,, śedziowie w polsce;; okradają, firma dobra a taki komuch okrada i myśli że dobrze robi że z komunistycznej rodziny jest to mu się należy, swoich komuch promuje a innych ma za coś złego, komuna padła w 89 " a komuch ma lepiej ode mnie o niebo mało tego przysłowiowo ucieka z roboty komuch bo komuniści robią o wpół do trzeciej bo on wie co to on jaki dobry jak jest w firmie niedobrze że on nie może wywozić komuch. Akomuch liczyć nie umie

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
rem bisa człowiek nie ciech

Co CI tak z zakładu do rembisu wchodzą najpierw (usunięte przez administratora) , potem Man ...ski A JESZCZE.... tewn guz...ołek smiech na sali kłody rembisowi podkładali ateraz pan guzio/(usunięte przez administratora)

Abraham
@rem bisa człowiek nie ciech

Jak będziesz miał siwe włosy i firma z Ciechu Cię wywali, albo z Mogilna i na samochód nie masz to firma Rembis Cię zatrudni. To jest przytułek do bezdomnych typu g.ek

komin.

Kominiarz z alkomatem lata przecierz to kominiarz do czyszczenia gardeł, widać żę ma co ma i z policją na pienku

dziwne
@komin.

JAK można na plecach mieć napisane ,,służba bhp;; i być z zawodu kominiarzem

Abc
@dziwne

A co ma jedno do drugiego? Skończył podyplomowke z BHP to moze byc bhp-cem.

grzecznie
@Abc

CZego podyplomowe jak zwykły po zawodowym

grzecznie
@dziwne

Mało tego jeszcze ten dziewiątkowski i pan emeryt gienek co ma mało . ro0zpiżdziaj na całego , dziewiona nie może mieć nic bo nie interesuje się robotą śpi i głupoty gada

Jolanta
@grzecznie

Jesteśmy na forum publicznym. Unikajmy podawania danych osobowych osób pracujących w REMBIS sp. z o.o., to niezgodne z regulaminem. Możesz napisać coś o tym, jak wygląda ta praca?

ciekawe

chyba w strzelnie

dziwak
@Abc

dziwne ze taki pan ma taką szkołę

Jakub
@dziwak

Cześć wszystkim. Potrzebuję pomocy. Chciałbym wiedzieć, czy nie mając doświadczenia zawodowego można aplikować do pracy w firmie REMBIS? Będę wdzięczny za pomoc.

montokwas
@grzecznie

a 9 żyje z budy go wypuścili czy nadal śpi

Adrian

Czy na ten moment firma REMBIS sp. z o.o. oferuje wolne stanowiska pracy? Widziałem wiele nieprzychylnych opinii w komentarzach i chciałem się dowiedziec co aktualnie dzieje się w tym miejscu. Jak oceniacie tego pracodawcę i czy wg. Was warto byoby interesować się pracą w tej firmie budowlanej?

kiepski film

A syna byś zwolnił .Mało wiesz przed zatrudnieniem dawidka powołali komisję ufo . tata, przczelarz ,ciech za przekręty wywalony dyrektor i nasz biedny prezes i co zatkało kakało

wior

manski włącz na wiadomosci brakuje ludzi do pracy a ty nie jestes (usunięte przez administratora)bo pod prysznic mi wlazłeś , józef wstydz się tak nagle widziałeś mie całego nago czy ty jesteś od biedronia , acha hhhi hi juzef jaka kiełbasa jutro przy 12 h zwyczajna a ty też po 12 czy o 14 45 uciekniesz

informatyk

Jakbyś nie przejmował się robotą tylko się chwalił o swojej rodzinie też byś tak skończył jak ten pan z montokwasu, zero to zero

@informatyk

genas lepszy(usunięte przez administratora)

mc 3
@sioł

A ten dyro z ciechu chyba lepszy od nich dwóch , kilerów 3

ciągle kiełbasa

Widać że na kalcynatorze chłopaki się dorobili , ten co miał lewe ręce i opinie czaskał rembisowi a szlifierki się też bojał zabłysnoł wiedzą ..... czy ktoś to widzi auto napewno w lizingu i długi zapłacone

Abc
@ciągle kiełbasa

Ale bzdury piszecie. Jakie jest wasze wyksztalcenie? Podstawowe? Podstawowe niepelne?

prawo
@Abc

normalne ale jak się pracuje dłużej to posłek się należy panie frąszczak a nie pszczoły w godzinach pracy

@Abc

nie bzdury zainteresuj sie troche

Grzegorz
@sioł

Skoro wiesz jak wygląda sytuacja w firmie, to może napiszesz coś więcej? Jaka panuje tam atmosfera, jakich zarobków można się spodziewać? Czy osoby z dłuższym stażem mogą liczyć na regularne podwyżki pensji? Fajnie, gdybyś odpowiedział na te pytania, ja, jak i wielu innych ludzi z tego forum liczymy na rzetelne informacje na temat warunków pracy w REMBIS.

głąb

ten kierownik bez palucha co pipeczki podrywa z budimexu jakie ma papiery bo kierownikiem od 10 lipca 2019 nie może być

anioł
@głąb

zawsze na serwisie też miał robote głęboko w (usunięte przez administratora)

@anioł

z daleka od roboty ile tylko wypic w barze

alkochol

Dawid białecki musiał mieć ciężkie dziecinstwo ze taki pijany do roboty chodzi, jaki tata taki syn patologia , a zioła Z nim trzyma

slusarz

co to za nowy dyro bez kwalifikacji co łaził i szukał miejsc na kamery ? podobno firma zmieni nazwę na (usunięte przez administratora) koncentracyjny rem... i zakłada kamery wielu z nas już szuka sobie nowej pracy bo ja nie myślę robić jak w zakładzie karnym pod kamerami niech sobie ten (usunięte przez administratora) sam tam robi co na to kierownictwo ? nie możecie go wywalić i może kogoś zatrudnić kto się zna na robocie. mówi się profil zamknięty a nie kwadraciak ! ludzie czas się zwijać z firmy bo zero szacunku dla ludzi

@slusarz

mnie się pytał skąd kupujemy płytki do noży a ja mu na to ze pobieram z narzędziowni. idiota kamery niech sobie w domu zakład z obróbki nikt nie zostanie

obcy
@slusarz

ten to jeszcze lepszy niż poprzedni dyro nie zna się na robocie a zgrywa się na wszystkowiedzącego

Obecny
@obcy

Jak chcesz się nauczyć pracy to zmywaj talerze i widelce na pewno się w życiu czegoś dorobisz i wybudujesz.

obserwator z boku
@slusarz

Co to za przedsiębiorstwo ? Kto tam rządzi bo z tego co czytam to na stanowiskach dyrektorskich zatrudniani są ludzie bez przygotowania. Jak na prywatne przedsiębiorstwo to bardzo dziwne. Właściciele to samobójcy czy chcą na siłę stracić majątek. Nic nie rozumiem dlaczego zatrudniają takich ludzi.

gościu
@pracownik

Kto pyta nie błądzi , za póżno się spytał jak firmę okraść i jubileusz poszedł sobie (usunięte przez administratora)oddawaj kase

Dobrodziej
@pracownik

W tego typu firmach, firma potrzebuje takich niedouczonych dyrektorów, żeby przywałówki robili. Zdrówka, szczęścia, pomyślności w nowym roku i szukania pieniędzy co ten pan J....Z mnie okradł i moją rodzinę i moich kolegów współpracowników. Serdeczne podziękowania za zaskok i podskok w finansach, że po 25 latach firma zobaczyła, że ma złodzieja w firmie. Obecnie iż patrzymy na innych kierowników, bo nie możliwe, żeby nowymi samochodami jeździli po 7 klasach zawodówki i nie znali się na robocie. Najlepszego wszystkiego na święta.

bezrobotny zbyszek
@Dobrodziej

takiego zbyszka co piepszy w robocie z parocu go wyżucili nie umie nic i z piechulą firmę okrada pyskuj w domu żónie. bo inteligencji to nie masz

paroc trzemeszno
@Obecny

tak ten nasz zbyszek z paroca co wyrzucili zbyszek spaw to nie heft

obiad

Powtarzam ..... przy tych temperaturach dyrektorzy i powtarzam ,,, niektórzy kierownicy zadbają o to żeby była ciepła herbata, zupa, typowo ciepły posiłek,,cytuję słowa derektora,, ze wsględu jest tak jak jest z pogodą ,nasze raty i zyski oddalimy na czas póżniejszy kosztem tego że pracownik ma mieć dobrze, pracy należy się ciepły posiłek i tego typu żeczy niech inni na nas patrzą z zazdrości a raty za auta przeniesiemy na zimę w czasie

Emilia

@pozdrawienia dla 8,5 Aż 50 osób chcą zwolnić? To bardzo dużo. Czy firma REMBIS nie rozwija się w sposób na tyle dostateczny? Może ktoś jeszcze dysponuje aktualną wiedzą na temat tego pracodawcy? Czy sprawy tam mają się naprawdę tak źle, jak opisał to @pozdrawienia dla 8,5 ?

Poszukiwani: Spawacze, Ślusarze, Tokarze, Frezerzy,

nie przewidują zwolnień

dobry
@Emilia

nie lepiej brać podwykonawców i pieniędzmi się dzielić ???? jak dyro robi i kit wciska

dobre hi hi
@rembis

pytanie za ile?????? chceszrobić konkurencję ciamajdzie i koniowi

@Emilia

nie ma żadnych zwolnień !!!

dobre
@rembis

ale będą na swięta niespodzianka Dyrektorzy chćą zatrudnić tylko firmy podwykonawcze i stacha okradać

białecki
@dobre

ale wiadomość dyrektorzy tylko to potrafią był ktoś na robocie z prezesów co robią dyrektorzy no super

znawca
@Emilia

Podwykonawcy leżą i siedzą kierownictwo gna swoich ludzi do pracy, a w weekendy i dni wolne podwykonawcy kokosy robią pozdrowienia dla kierownika i Józwa

sam
@dobre hi hi

Za tyle zeby wiedzieć że dwie wiązki rury to nie jedna np 2metry rury razy dwie wiązki do nie dwa metry tylko cztery

Rembis

Jest dobrze a będzie jeszcze lepiej. Zarobki idą w górę, Ci co nie robili zaczną robić.

łło
@Rembis

jeden z dyrektorów musi odejść za dużo takich nierobów , obiecanki cacanki ło ło

ss
@Rembis

ciekawe kogo zarobki idą w górę bo nie robotnika

józef
@Rembis

józef wejdz na robote za co wywalili cie z ciechu głupoty (usunięte przez administratora) na kolejce

W odpowiedzi do "odważnego": Niestety takie komentarze nie wpływają na mnie aby się ujawnić - i proszę o to uszanować. Dziś chciałbym poruszyć temat realizowanej inwestycji przez firmę Rembis w Górze. Muszę stwierdzić, że to kolejna inwestycja która przyniesie znaczne straty dla firmy. Kolejny raz podpowiadam Panu Przewodniczącemu Rady Nadzorczej o sprawdzenie wycen "kosztorysów ofertowych"dla poszczególnych branż. Informuję, że odezwę się jeszcze z kolejnymi tematami.

REMBIS
@Gość

Rozmowy z poszczególnymi branżami prowadzi Kierownik. Czy to znaczy, że warto się temu przyglądać Czy jest konkretna Firma która powinna być sprawdzona ?

@REMBIS

Pytanie który kierownik a może dyrektor prowadzi rozmowy odnośnie zatrudnienia poszczególnych podwykonawców. Przede wszystkim proponuję sprawdzić różnice między kosztorysem ofertowym a dokumentacją techniczną. W chwili obecnej stwierdzam, że firmy wykonujące poszczególne zadania inwestycyjne powinny się cenić ze względu na brak zasobów ludzkich na rynku pracy. Powracając do tematu góry jeszcze raz podkreślam, że czasami lepiej wycofać się z realizacji błędnie wycenionego tematu niż go realizować powodując straty firmy a co za tym idzie mniejsze pensje dla pracowników fizycznych.

REMBIS
@Gość

Przewodniczący nie pozwoli obcinać pensji ale ta reszta jest ciekawa i widać, że ma Pan/Pani dobre rozeznanie w temacie a takie ma niewielu ludzi w REMBIS-ie. Na palcach jednej ręki można policzyć tych ludzi. Ciekawe

on

ciekawe

@REMBIS

Niestety źle przygotowana wycena kosztorysowa poszczególnych branż spowoduje w dalszej kolejności brak zasobów finansowych na wypłatę wynagrodzeń dla pracowników fizycznych. Proszę sprawdzić przyjęte ceny jednostkowe za wykonanie zabezpieczenia antykorozyjnego konstrukcji stalowych oraz rurociągów technologicznych względem choćby spływu ofert od firm podwykonawczych. Czyżby w/w zabezpieczenie antykorozyjne wykonywała firma mająca filię przy obwodnicy Janikowa. Proszę sprawdzić.

Bóg
@Gość

Bartek - zajmij się pracą w swojej firmie

@Bóg

Niestety muszę stwierdzić, że strzela Pan ślepakami. Przypominam Panu o obowiązującym "RODO". Niedługo odezwę się z kolejnymi informacjami pozyskanymi od ...

obecny
@Gość

Zależy z kim się dzieli,każde grabie grabią pod siebie ,jak dyrektor i kierownictwo patrzy na swoje to pracownik rembisu zawsze będzie nie dobry bo za szybko pracę zrobi, aczkolwiek iż aż pracowałem i pracuję ale to co robi szczebel wyźszy to obraża stopień ludzi dobrze wykonujących pracę tzw . zwykłych,, roboli'' no cóż nie jeden były kierownik domek auto wybudował za lewe i tak dalej jest tylko pionki się zmieniły

duch
@Bóg

artur widze cię

komuna
@REMBIS

Kierownictwo boji się dyrektora bo robi (usunięte przez administratora)jak ten z montokwasu pozdrawiam montokwas.... CZY się robi się leży nalezy

(usunięte przez administratora) dlaczego w firmie która należy tylko do Pana pracują ludzie którzy bez wykształcenia, tylko po technikum lub liceum sprawują funkcje na stanowiskach kierowniczych. Niektórzy pracownicy na szczeblach kierowniczych, którzy pracują ponad 20lat (usunięte przez administratora) Proszę zainteresować się firmą która ma swoją filię przy obwodnicy Janikowa (branża antykorozyjna i termoizolacyjna). Niektórzy kierownicy (zaznaczam odpowiedzialni za finanse) już wyprowadzają ....

odważny
@Gość

donosik - zapewne od kogoś kto czerpał zyski z takich układów i obcięli mu koryto ciekawe czy biura projektowe dobrze płacą ? podpisz się niech cię poznają

rembischyba 2
@Gość

dyrektor piechulski też okrada za co się buduje za swoje

@rembischyba 2

Odnośnie Pana wypowiedzi to proszę sprawdzić kontakty Pana dyrektora z firmą w Włocławka ARB.. oraz z firmą Casto... Informuję jednocześnie, że w Trzemesznie Pan dyrektor jest monopolistą. Niestety jakby ktoś sprawdził w firmie poszczególne rozliczenia komisji oraz kosztów odkrył by dużo niezgodności. Może kogoś z firmy ta wypowiedź zainteresuje.

rembis chyba 2
@Gość

nikogo nie interesuje bo są zasztraszani zwolnieniami

do bhp
@Gość

Interesuje się bardzo tą firmą i panem Pawłem w szczególności i jego podwykonawcami czy nie są po jakiś używkach

do celu
@Gość

To jednak Bóg istnieje ktoś go sprawdza i wiąże się to z jego budową i włazem do kanalizacji sąsiada za co nie zapłacił nam. Chłopcy z placu broni

solidarność 2019
@Gość

G robelnych i malaków nie ma i czajów , brawo do drugiego dyrektora co zobaczył jak kto pracuje i widzi jak spawacze podpierają słupy brawo

ciekaw
@do bhp

i panem (usunięte przez administratora)

skarb

skarbuś alkoholiku wróć

Soda Mątwy pamiętamy

Koledze Józefowi sto lat, zdrówka, żebyś się nie udławił pieniędzmi od robotników. Nie obcinaj nam godzin, bo skończysz jak poprzednik Czaja

to
@Soda Mątwy pamiętamy

jest głupszy niż czaja

Zostaw merytoryczną opinię o REMBIS sp. z o.o. - Janikowo

• Jak się pracuje w REMBIS sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy REMBIS sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REMBIS sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy REMBIS sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w REMBIS sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

REMBIS sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 733 ocen.
  • Przemysłowa 30
    88-160 Janikowo