Hotel trzygwiazdkowy Carina w Pokrzywnej

Pokrzywna

Opinie o Hotel trzygwiazdkowy Carina w Pokrzywnej

janek 2012-11-07 10:02:45
Witam, hotel carina to hotel na wysokim poziomie, przygotowany dla wymagających gości oraz tych mniej wymagających :)

Pokoje - nie duże ale zadbane i czyste! tak samo łazienki!
Kuchnia - na bardzo dobrym poziomie, jedzenie smacze i przede wszystkim świeże!
Obsługa - bardzo miła i pomocna

Ogólna ocena 7/8 !!! POLECAM naprawdę warto!
Andzia 2012-11-09 23:31:49
Dobry wieczór, trochę późno ale wróciliśmy dzisiaj z tygodniowego pobytu w Carinie. Zdecydowałam że musimy wyrazić swoją opinię z myślą o przyszłych wczasowiczach.

1- Przede wszystkim na wysoką ocenę zasługuje bardzo miła obsługa w hotelu, wokoło same uśmiechnięte twarze, a przede wszystkim pomocne. Także obsługę oceniam 8/8 !

2- kuchnia na wysokim poziomie, nie ma się czego przyczepić. Jedzenie świeże i smaczne, nie jestem jakąś tam specjalistką typu p. Gessler ale lubię dobrze zjeść i w Carinie napewno można..:) kuchnia 7/8 (zawsze mogłyby być bardziej wyszukane i egzotyczne potrawy, ale z drugiej stronie w Polsce jesteśmy przeciez :))

3- w Hotelu jest czysto i zadbanie, pokoje i łazienki wysprzątane elegancko, z czystą pościelą i ręcznikami, nie można niczego zarzucić właścicielom. Ocena za czystość 8/8

4- okolica bardzo korzystna, górski klimat świetny, przy hotelu park linowy gdzie można zaszaleć, pare km do głuchołaz gdzie można się zabawić (dużo restauracji i kręgielnia). Naprzeciw budują nowy hotel także ocena za okolicę 6/8, jak już zakończą roboty to z pewnością dałabym MAX :D

Ogólna ocena hotelu 7/8 !!! Dobra obsługa spowodowała że wybieramy się tam na sylwestra! POLECAM WSZYSTKIM ;-)
KKK 2012-11-14 13:08:30
witam ja również mogę zdecydowanie polecić każdemu ten hotel, okolica po prostu przecu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a a w hotelu porządek i dobra kuchnia :) nic więcej nie trzeba do szczęścia
wczasowiczka 2014-06-23 12:17:16
Byłam w weekend w Carinie, ładne pokoje, dobre jedzenie, przepiękna okolica. Polecam
ja 2015-10-13 04:36:07
obsługa na weselu obrażona ,że musi pracować ( nie polecam ) Jedzonko na 3 i to z minusem
one 2016-05-19 20:19:49
No wszyscy są zadowoleni, coś w tym jest @Adaś. Podobno panie sprzątające pokoje mają zapewnioną umowę o pracę i wcale nie jest to jakaś bardzo ciężka praca.
Zostaw swoją opinię o Hotel trzygwiazdkowy Carina w Pokrzywnej - Pokrzywna
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel trzygwiazdkowy Carina w Pokrzywnej