Opinie o Hotel Gorzelanny (Hotel Trzygwiazdkowy Carina) w Pokrzywna

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Hotel trzygwiazdkowy Carina w Pokrzywnej. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Hotel trzygwiazdkowy Carina w Pokrzywnej o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel trzygwiazdkowy Carina w Pokrzywnej w Pokrzywna

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Czy zdarzają się nadgodziny w Hotel trzygwiazdkowy Carina w Pokrzywnej?

Czy Hotel trzygwiazdkowy Carina w Pokrzywnej oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Michał 22 Nowy wpis

Nie ,obsługa nie miła na recepcji,Panie są nie które bardzo nie uprzejme.Restauracja bardzo dobra w pokojach śmierdzi wilgocią łóżka czyste ale wilgoć tak samo w łazience.wiecej tam nie pojadę.Nie polecam.

Reni Nowy wpis

Jak firma radzi sobie w czasie lockdownu? Może teraz będzie wam potrzeba kogoś do pracy?

Opinie na Gowork.pl nie oddają rzeczywistości jaką zastaliśmy w marcu oraz lipcu 2019r. Poniżej opisuję nasze spostrzeżenia, czyli gości obiektu, natomiast co do warunków pracy w tym hotelu i całym obiekcie po rozmowach z jedną miłą recepcjonistką oraz dwoma kelnerami polskiego pochodzenia, dowiedzieliśmy się, że praca tam jest bardzo niewdzięczna, bo jedyne co otrzymują to skargi gości, a szefostwo nic nie zmienia. Postawiono tam na pracowników z Ukrainy, przez co poziom usług i całego kompleksu mocno się obniżył...Niestety dużo by pisać... Położenie hotelu bardzo ładne, jedzenie bardzo dobre, ale to wszystko z pozytywów. Atrakcje dla dzieci zniszczone, dziurawe siatki w parku linowym dla maluchów, pozrywane huśtawki naprawiono w ostatnim dniu pobytu, po wielu naszych interwencjach. Na placu zabaw oraz na basenie wewnętrznym puste kieliszki i butelki po alkoholu. W ofercie mieliśmy aquapark z podgrzewaną wodą w basenie dla dzieci, woda przez cały tydzień raz osiągnęła 19°C. Dzieci zawiedzione, bo mogły tylko popatrzeć na zjeżdżalnie i inne wodne atrakcje. Na "plaży" stała betoniarka i inne atrybuty robót budowlanych. Nasz pakiet all inclusive zawierał open bar oraz snack bar dla dzieci, niestety 2 dni przed końcem naszego pobytu, część gości wyjechała więc obsługa stwierdziła, że dla 6 pokoi nie opłaca im się włączać ekspresu do kawy oraz dystrybutora napoi gazowanych. Pomimo złotych opasek, które wszyscy pozostali goście posiadali usłyszeliśmy, że obsługa nie wie kto jest gościem hotelu... Dopiero po kilku interwencjach wielu gości, po prawie 2 h, uruchomiono open bar i wystawiono snack bar dla dzieci, który był w opłakanym stanie-zwietrzale chipsy itp. Właściciele udawali, że nie są osobami decyzyjnymi i unikali rozmów, na koniec usłyszeliśmy, że "możemy ich podać do sądu"... Po prostu szok, bo nie jesteśmy pieniaczami ani osobami, które czepiają się o bzdury tylko upomnieliśmy się o to co hotel obiecuje. Cena atrakcyjna jak na pobyt w pakiecie all inclusive ale poziom ignorancji obsługi, opłakany stan infrastruktury dla dzieci, obsługa w gabinecie Spa nie umiejąca mówić po polsku oraz brak zainteresowania ze strony właścicieli powoduje, że tego miejsca nie polecam nikomu . My tam nie wrócimy i szczerze odradzam. Zmarnowany czas. Zalety: Położenie, cisza, spokój - pod warunkiem, że nie ma wesel (czwartek i sobota), o których usłyszeliśmy przypadkiem w dniu meldunku, po dokonaniu opłaty za pobyt z góry... Wady: Woda w basenie dla dzieci o temp 14-18°C. Hotel Carina: bród w pokojach i łazience, grzyb na ścianach, niedomyte szklanki i filiżanki w restauracji. Uszkodzone atrakcje zagrażające dzieciom, basen wewnętrzny z odpadającymi płytkami wprost na głowy gości - jestem świadkiem! mało obsługi, brak managera, właściciele uciekający przed gośćmi Autor: Ania

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Hotel trzygwiazdkowy Carina w Pokrzywnej? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Dziękujemy za opinie dotyczące usług oferowanych przez hotel Carina. A czy znajdą się tu osoby zatrudnione w tym miejscu? Chętnie dowiemy się, czy dobrze pracuje się w tym miejscu. Komentarze o tym pracodawcy mogą okazać się pomocne.

@Zainteresowana, udało Ci się dowiedzieć czegoś na temat rekrutacji? Na stronie internetowej firmy nie widzę ofert, jednak sądzę, że warto wysłać do nich wiadomość i zapytać. Tutaj znajdziesz adres kontaktowy https://www.gorzelanny.pl/hotel-gorzelanny/galeria-carina.html. Jeśli zdecydujesz się aplikować, daj znać, jak to wszystko wygląda od wewnątrz! Może ktoś na forum zechce się jeszcze podzielić swoim zdaniem o pracy w hotelu Carina? Czy pracodawca płaci w terminie, jaką oferuje umowę?

Kamila
@Marek

Pobyt na ferie był uważam znakomity. Bardzo dobry hotel, świetna oferta dla dzieci- syn był zachwycony programem dla dzieci, animatorkami no i basenem. Zwłaszcza lekcjami pływania. Obsługa bardzo profesjonalna, miła. Jedzenie w formie bufetow dobre. Nie mam żadnych zastrzeżeń zatem polecam a my z pewnością tu wrócimy.

Kamn
@Marek

Największym atutem jest lokalizacja obiektu. Blisko wszędzie- i do szlaków turystycznych, i do miasta, i do lasu. Wystawiam ocenę wyższą niż planowałam ze względu na obsługę. Wszyscy byli bardzo mili, życzliwi, sympatyczni i uśmiechnięci i życzyłabym sobie wszędzie takiej sympatycznej i profesjonalnej obsługi. Hotel wygląda ładnie na zewnątrz i wewnątrz. Jest schludnie, pachnąco i ciekawie. Wszystkie sprzęty działają bez zarzutu, są sprawne. Pokoje dobrze wyposażone. Ładne duże łazienki. Dobre jedzenie. Na pierwszy rzut oka robi to wrażenie.

Zainteresowana

Słyszałam , że to super firma. Podpowiedzcie czy potrzebują ludzi?

Bartosz

Firma ma bardzo dobra opinię jako pracodawca. Pracownicy są w związku z tym zadowoleni to i klienci są zadowoleni!!

laurajj
@Bartosz

To już trzeci pobyt w tym hotelu i jak zawsze bez żadnych zastrzeżeń. Śniadania i kolacje doskonałe, różnorodne, nie ma mowy o monotonii. Obiady zawsze świeże, codziennie coś innego, bogata oferta, menu do wyboru, również dla dzieci. Pokoje z łazienkami; zawsze wzorowo zadbane, czyste, wyposażone we wszystko to co najpotrzebniejsze. W razie problemów jest zawsze dostępny ktoś z personelu, kto odpowie na pytania, pomoże. Uśmiech na twarzy u pani w recepcji to już standard???? Hotel jest przepięknie położony, warto z tego skorzystać i wybrać się do lasu czy na konną przejażdżkę.

Miłoszll
@Bartosz

Generalnie bardzo milo wspominać będę pobyt w hotelu Gorzelanny. Obsługa niesamowicie sympatyczna, uprzejma i miła. Bez jakichkolwiek zastrzeżeń. Hotel wygląda na bardzo zadbany, przyjazny i elegancki, bardzo czysty Baseny i strefa wellness zdecydowanie są plusem tego miejsca i umilają pobyt w hotelu. Na duży plus bliskość sklepu spożywczego oraz odległość do plaży i lasu . Pokoje bardzo komfortowe, jasne, duże, wyposażone we wszelakiego rodzaju sprzęty i gadżety. Zadbane łazienki. Dobre jedzenie.

Miłoszll

Jacekkk
@Bartosz

Jestem bardzo zadowolony z pobytu w hotelu. Nic tylko polecać, co też z przyjemnością czynię :) Profesjonalizm i miłą atmosfera, czysto, schludnie, przestronnie, do tego piękna okolica.

Marii
@Bartosz

Hotel Gorzelanny to hotel prowadzony na najwyższym światowym poziomie. Nie mam zastrzeżeń ani żadnych uwag. Komfortowy weekend spędzony w hotelu, na pewno nie ostatni. Taki odpoczynek to prawdziwa przyjemność i polecamy z mężem każdemu. Profesjonalna obsługa, dyskretna, ale zawsze gotowa do pomocy. Hotel bardzo zadbany, okolica wyjątkowo ładna, dużo zieleni i jezior. W sam raz na aktywny wypoczynek.

Tania
@Bartosz

Hotel wyjątkowo pięknie zlokalizowany. Okolica hotelu to lasy, jeziora, niewielkie góry. Jest możliwość aktywnego wypoczynku. Polecam wybrać się tam wiosną lub latem, żeby w pełni skorzystać z uroków tego miejsca. Hotel niewielki, gustownie urządzony, pokoje i łazienki jasne, przestronne, czyste. Restauracja przytulna, dyskretna muzyka, miła obsługa. Na plus na pewno sympatyczny i pomocny personel.

Haniad
@Bartosz

Fantastyczny hotel, mamy wspaniałe wspomnienia z pobytu tutaj. Obsługa hotelowa pierwsza klasa, dyskretna, nie narzucająca się, ale zawsze pomocna, obecna na miejscu i otwarta na potrzeby gości. Oby każdy hotel miał tak serdeczny personel! Jesteśmy pod wielkim wrażeniem dbałości o gości. Na wielki plus na pewno położenie obiektu- piękna okolica i dużo zieleni. Blisko do szlaków turystycznych oraz do większych miast. Dobre miejsce na bazę wypadową oraz na relaks w miłych okolicznościach przyrody.

janek

Witam, hotel carina to hotel na wysokim poziomie, przygotowany dla wymagających gości oraz tych mniej wymagających :) Pokoje - nie duże ale zadbane i czyste! tak samo łazienki! Kuchnia - na bardzo dobrym poziomie, jedzenie smacze i przede wszystkim świeże! Obsługa - bardzo miła i pomocna Ogólna ocena 7/8 !!! POLECAM naprawdę warto!

Danka
@janek

Hotel idealny na zorganizowane imprezy. Wesele, konferencje, spotkania i szkolenia- nie ma lepszego miejsca. Ja miałam przyjemnośc uczestniczyć w szkoleniu organizowanym w tym hotelu, jak również, jakiś czas później, w weselu. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu osób prowadzących hotel; wszystko zawsze było dopięte na ostatni guzik. Wzorowo i bez zarzutu. Polecam to miejsce.

Daga
@janek

Jestem oczarowana hotelem samym w sobie, jak i jego położeniem. Spędziłam w nim wraz z rodziną bardzo miły weekend i polecam każdemu, kto szuka reklaksu i luksusu w ładnym otoczeniu za rozsądne pieniądze. Hotel całkowicie spełnił moje oczekiwania. Na uwagę zasługuje fantastyczne spa i przepyszne jedzenie. Warto się tam wybrać!

Klaudiag
@janek

W tym hotelu odbyło się nasze wesele oraz właśnie ten hotel wybraliśmy na imprezę po chrzcinach naszej córki. Dlaczego? Hotel Gorzelanny w 100% spełniał nasze wymagania. Piękne otoczenie z cudownymi widokami- goście mieli gdzie się przejść. Duża, przepięknie udekorowana sala, pyszne jedzenie i świetny personel. Wszystko na "tip top", profesjonalnie.

marii
@janek

Moja siostra urządziła wesele właśnie w hotelu Gorzelanny, a ja miałam przyjemność być gościem. To było naprawdę piękne wesele, przygotowane na najwyższym poziomie. Wszystko było zorganizowane profesjonalnie, z dbałością o szczegóły i według wskazówek państwa młodych. Piękna sala, pyszne jedzenie, cudne widoki za oknem. Było super i polecam każdemu to miejsce.

Donata
@janek

Cudowne miejsce! Hotel zauroczył mnie całkowicie i z całą pewnością nie była to moja ostatnia wizyta w nim. Położenie hotelu zachwyca; dookoła zieleń, lasy i jeziora, można spacerować, popływać, zrobić ognisko, jeździć konno. A do tego blisko do granicy. Super lokalizacja. Hotel urokliwy, przytulny, w sam raz na relaksujący weekend z rodziną. Skorzystaliśmy ze spa i z basenu- wszystko na plus. Z mojej strony pełne zadowolenie i polecam całym sercem to miejsce.

nataliak
@janek

Wszystko na plus. Nie ma nic do czego można by się doczepić. Zachwyciło mnie cudne położenie obiektu, przepiękna reklasująca okolica i bliskość do szlaków turystycznych. Hotel leży wśród zieleni, ale jednoczesnie blisko dużych miast. Przyjemny wystrój, czysto, schludnie, porządnie. Dobre jedzenie. Bardzo miła obsługa i bezproblemowe załatwienie spraw w recepcji.

Alina
@janek

Hotel zorganizował wyjazd integracyjny pracowników mojej firmy. Szukałam hotelu położonego na ładnym terenie, ale jednocześnie z możliwością szybkiego dotarcia do dużego miasta i ten hotel to strzał w 10. Zadbany i bardzo nowoczesny, ale jednocześnie ma swój klimat. Do tego naprawdę sympatyczna okolica; można popływać czy pojeździć konno. Bardzo dobra organizacja imprezy. Profesjonalnie i bez zarzutu.

sarall
@janek

Ja polecam hotel Gorzelanny w Pokrzywnej. Z pobytu w hotelu Gorzelanny jesteśmy bardzo zadowoleni i z pewnością możemy polecić to miejsce na rodzinny wyjazd, zwłaszcza z małymi dziećmi, gdyż hotel jest przyjazny rodzinom z dziećmi. Przepiękne otoczenia, mozliwość spacerów po lesie, popływania w jeziorze czy jazdy konnej. Bliskość granicy i dużego miasta. Bardzo dobre jedzenie, restauracja przygotowana na wizytę dzieci. Pokój mieliśmy kilkuosobowy; duży, przestronny, bezpieczny dla dzieci. Ogólnie- na piątkę.

annikap
@janek

Ten hotel będzie najlepszy dla rodzin z dziećmi, bo jest idealnie przygotowany na wizytę najmłodszych gości. Ja osobiście byłam pod wielkim wrażeniem pięknej sali zabaw oraz krzesełek w restauracji. Do tego jest fajna karta menu dla dzieciaczków. Można wynająć animatora, a samemu udać się do spa- super opcja, z której skorzystałam :) W pokojach na życzenie łóżeczko dla dziecka. Obsługa bardzo miła, pomocny personel, uśmiechnięta Pani w recepcji. Ogólnie wyjazd bardzo miły i przyjemny, polecam.

tomaszjj
@janek

Dość długo szukałem odpowiedniego miejsca na zorganizowanie warsztatów w mojej firmie i bardzo się cieszę, że zdecydowałem się na ten hotel. To był bardzo dobry wybów. Hotel spisał się wzorowo jeśli chodzi o organizację, cała oprawę spotkanie, w tym wyżywienie, pokoje, opiekę nad uczestnikami, atrakcje. Polecam i z całą pewnością to nie był mój ostatni pobyt w tym miejscu.

klaraa
@janek

Nocowaliśmy w tym hotelu całą 5-osobową rodziną. Miejsce fajne zwłaszcza dla rodzin. Nie zawiedliśmy się i możemy polecić wszystkim, którzy szukają spokojnego miejsca w cichej i urokliwej okolicy. Hotel ładny, zadbany, pokoje i łazienki ok, dobre jedzenie, miły personel. Jesteśmy bardzo zadowoleni, nie ma minusów.

jagoda
@klaraa

Rok temu byłam z rodziną na wakacjach w tym hotelu, w tym roku wybieramy się znowu. Polecamy, bo okolica cudowna, zwłaszcza wiosną i latem, a sam hotel też bardzo dobrze prowadzony. Zadbane pokoje i łazienki, przepyszne lokalne jedzenie, sporo możliwości spędzania wolnego czasu, np. spa i basen. Miły personel, zwłaszcza panie w recepcji.

ani
@janek

Hotel przepięknie położony, okolica jest naprawdę cudowna zwłaszcza teraz latem. Idealne miejsce dla tych którzy chcą pospacerować, popływać, jeździć konno. Hotel oferuje dużo atrakcji zarówno za zewnątrz, jak i w środku. Fajne, spore spa, basen, sauna, kręgielnia. Dobre wyżywienie, na porcje też nie można narzekać. Pokój z łazienką duży i ładnie urządzony, wyposażony w podstawowe urządzenia. Fajny personel.

nastt
@janek

Jestem bardzo szczęśliwa, że trafiliśmy w takie cudowne miejsce i że właśnie w tym hotelu postanowiliśmy zorganizować nasze wesele. Cudowna urzekająca okolica, mnóstwo zieleni i terenów spacerowych. Hotel bardzo nastrojowy, piękne pokoje, bardzo zadbane łazienki. Nasze wesele zostało zorganizowane perfekcyjnie, wszystko się udało, personel spisał się na szóstkę. Polecam to miejsce na wszelkie imprezy i konferencje.

ewaaa
@janek

Idealne miejsce na wypoczynek indywidualny jak i rodzinny. Bardzo dobra lokalizacja (blisko szlaków). Hotel, jedzenie oraz obsługa na piątkę. Możliwość aktywnego wypoczynku nawet przy niekorzystnej pogodzie. Hotel oferuje bardzo dużo atrakcji. Polecam zwłaszcza skorzystać ze spa i basenu. Polecam, ogólnie bardzo dobry hotel.

lesnak
@janek

Z pobytu w hotelu Gorzelanny jestem bardzo zadowolona i mogę polecić każdemu, kto szuka spokoju i luksusu w otoczeniu pięknej przyrody. Hotel jest doskonale położony, co jest jego wielkim atutem. Leży blisko granicy, dużych miast i szlaków turystycznych. Dużo miejsca do uprawiania sportów i jazdy na rowerze. Hotel zadbany i czysty. Wyżywienie dobre, spore porcje i duża różnorodność.

dagmaras
@janek

Spędziliśmy w hotelu Gorzelanny pierwszy tydzień lipca. Dwójka dorosłych i dwójka dzieci. Serdecznie polecamy zwłaszcza na letnie wypady rodzinne. Hotel wzorowo przygotowany na wizyty rodzinne. Dzieci mają plac zabaw, można zamówić animatora i opiekunkę. Jest basenik i inne atrakcje. W restauracji krzesełka i specjalne menu dla najmłodszych. Hotel zadbany, czysty, przyjazny. Mieliśmy ładny, przestronny pokój z dużą łazienką. Wszystko zadbane i schludne. Miły personel. Nie mamy uwag.

martami
@janek

Serdecznie polecamy hotel Gorzelanny i bardzo dziękujemy za wzorowe i profesjonalne przygotowanie konferencji w naszej firmie. Hotelowi, obsłudze oraz organizacji imprezy nie mamy nic do zarzucenia. Wszystko odbyło się dokładnie tak jak poprosiliśmy, nie było żadnych niedociągnięć. Obsługa spisała się na medal. Hotel został doskonale przygotowany. Pełen profesjonalizm.

Korne
@janek

Polecam, polecam i jeszcze raz polecam! Hotel prowadzony wzorowo, nie mam się do czego przyczepić. Fantastyczna, przemiła, profesjonalna i dyskretna obsługa. Panie w recepcji uśmiechnięte, pomocne, odpowiadają bez problemu na wszystkie pytania. Pokoje bardzo zadbane, spore i jasne, dobrze wyposażone i codziennie sprzątane. Łazienki widać, że świeżo po remoncie, jasne i przestronne. Jedzenie na piątkę, plus za to, że można zamówić menu dla dzieci oraz w restauracji są krzesełka dla dzieci. Spory parking przed hotelem i plac zabaw dla dzieci. Okolica to wielki atut tego hotelu; piękne trasy spacerowe, lasy i jeziora. Jestem zachwycona pobytem.

joannasz
@janek

Zadbany hotel. Widać, że jest nowy i właścicielom zależy na dobrej opinii. Dbałość o każdy detal, bardzo ładnie urządzone pokoje, wszystko dobrze wyposażony. Łazienki czyste i bardzo schludne, codziennie sprzątane i wymieniane ręczniki. Byłam pod wielkim wrażeniem jak sprawnie to działa. Wyżywienie bardzo dobre. Spory wybór dań w restauracji, porcje jak dla mnie duże, smaczne jedzenie. Wielkim plusem jest otoczenie, cudowna okolica, przyroda. Ogólnie hotel fajny, sprawdzi się na wypoczynek i na wesela, konferencje itp.

alicja
@janek

Z całego serca polecam ten hotel i dziękuję za wzorowe i profesjonalne przygotowanie warsztatow mojej firmy. Obsługa dyskretna, zawsze obecna i gotowa do pomocy, uśmiechnięta, profesjonalna. Nie było żadnych niedociągnięć, wszystko dopięte na ostatni guzik. Sale konferencyjne duże, jasne, przestronne, bardzo zadbane, z pięknym widokiem za oknem. Ładne, czyste pokoje, zadbane łazienki. Wyżywienie na wysokim poziomie, spory wybór dań i miła obsługa w restauracji. Jestem bardzo zadowolona, że wybrałam ten hotel.

Maria
@janek

Jeśli szukacie miejsce, w którym można urządzić niezapomniane wesele w cudnych okolicznościach przyrody, to trafiliśmy w 10! Moje wesele z założenia miało odbyć się w górach, w hotelu, długo szukaliśmy miejsca i wreszcie trafiliśmy do Gorzelanny. To był super wybór i zupełnie go nie załuję. Wszystko odbyło się dokładnie tak, jak chciałam. Ekipa hotelu spełniła każdą moją prośbę. Tak przemiłych, sympatycznych i otwartych ludzi jeszcze nie spotkałam. To w dużej mierze dzięki nim moje wesele było takie piękne. Profesjonalizm, uśmiech, dbałość o gości, do tego każdy szczegół dopięty, wystrój sali, jedzenie, pokoje, wszystko jak chciałam. Dziękuję raz jeszcze :)

Maya
@janek

W hotelu obsługa na wysokim poziomie, bardzo smaczne i urozmaicone jedzenie. Czysto w pokojach i łazienkach. Śniadania bardzo obfite. Miła obsługa na każdym szczeblu. Jedzenie wyśmienite, produkty z najwyższej półki, każdy coś dla siebie znajdzie Bardzo przyjazny rodzinom hotel. Żeby odpocząć od zgiełku codziennej pracy jak najbardziej polecam ! Piękna okolica, cudowne strefy spacerowe. Usługi na wysokim poziomie. Połączenie stylu klasycznego z nowoczesnością, wygodnie, przytulnie, dystyngowanie. Polecam hotel w 100%. Do dyspozycji gości bardzo przyjemny basen i sauny, z czego codziennie korzystaliśmy.

Angelikal
@janek

Bardzo miło i ciepło będę wspominać pobyt w Hotelu Gorzelanny w Pokrzywnej. Największe wrażenie zrobił na mnie wysoki poziom dbałości o klienta, bardzo miła i uprzejma obsługa, zawsze uśmiechnięte Panie w recepcji. Nie mam tutaj żadnych zastrzeżeń. Hotel jest bardzo zadbany, czysty, pachnący świeżością i elegancki. Strefa wellness super- naprawdę warto skorzystać z oferowanych atrakcji. Na duży plus piękne otoczenie, bliskość ścieżek spacerowych, lasy. Pokoje komfortowo wyposażone, dość spore, z ładnymi łazienkami. Codziennie sprzątane, wymieniane ręczniki, papier toaletowy itd. Pobyt oceniam na mocną piątkę.

Anju
@janek

Fantastyczne miejsce, bardzo urokliwe, pięknie położone. Zdecydowanie ma klimat. Fajna rodzinna atmosfera, ciepły wystrój, przyjazny personel. Jedzenie pyszne, bardzo duży wybór również dla wegan i wegetarian. Ładne pokoje i łazienki, pokoje dobrze wyposażone, wszystkie potrzebne sprzęty są na miejscu. Wifi działające, sejf na życzenie. Dobra strefa spa, warto skorzystać z basenu, sauny i masaży.

Szymonjj
@janek

Piękne, zadbane, przestronne pokoje z ładnym widokiem. Łazienki czyściutkie, pachnące, codziennie wymieniane ręczniki, papier toaletowy itd. Bardzo dobre wyżywienie, plus za menu dla dzieci. Hotel robi dobre wrażenie zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz. Doskonałe położenie- blisko lasów, granicy praz parku rozrywki. Spędziliśmy tutaj weekend, mamy ochotę na dłuższy wakacyjny pobyt. Zdecydowanie hotel warty polecenia.

Sandra Kovac

Fajnie położony hotel, ładna i spokojna okolica, blisko do centrum i do granicy. Pokoje sprzątane codziennie, super standardy czystości. Jedzenie- każdy znajdzie coś dla siebie, uzupełniane na bieżąco, nikt nie chodzi głodny. Świetna obsługa, bardzo pomocna i sympatyczna.

tess

Hotel na najwyższym europejskim poziomie. Jestem pod wielkim wrażeniem i serdecznie dziękuję za cudowne przyjęcie weselne Hotelowi Gorzelanny, który spełnił wszystkie moje prośby. Wszystko udało się tak jak tego chciałam; hotel klimatyczny, pięknie urządzony, do tego przepyszny catering i super widoki za oknem. Wspomnienia będę mieć do końca życia:)

one

No wszyscy są zadowoleni, coś w tym jest @Adaś. Podobno panie sprzątające pokoje mają zapewnioną umowę o pracę i wcale nie jest to jakaś bardzo ciężka praca.

obsługa na weselu obrażona ,że musi pracować ( nie polecam ) Jedzonko na 3 i to z minusem

wczasowiczka

Byłam w weekend w Carinie, ładne pokoje, dobre jedzenie, przepiękna okolica. Polecam

KKK

witam ja również mogę zdecydowanie polecić każdemu ten hotel, okolica po prostu przecu (usunięte przez administratora) a a w hotelu porządek i dobra kuchnia :) nic więcej nie trzeba do szczęścia

Andzia

Dobry wieczór, trochę późno ale wróciliśmy dzisiaj z tygodniowego pobytu w Carinie. Zdecydowałam że musimy wyrazić swoją opinię z myślą o przyszłych wczasowiczach. 1- Przede wszystkim na wysoką ocenę zasługuje bardzo miła obsługa w hotelu, wokoło same uśmiechnięte twarze, a przede wszystkim pomocne. Także obsługę oceniam 8/8 ! 2- kuchnia na wysokim poziomie, nie ma się czego przyczepić. Jedzenie świeże i smaczne, nie jestem jakąś tam specjalistką typu p. Gessler ale lubię dobrze zjeść i w Carinie napewno można..:) kuchnia 7/8 (zawsze mogłyby być bardziej wyszukane i egzotyczne potrawy, ale z drugiej stronie w Polsce jesteśmy przeciez :)) 3- w Hotelu jest czysto i zadbanie, pokoje i łazienki wysprzątane elegancko, z czystą pościelą i ręcznikami, nie można niczego zarzucić właścicielom. Ocena za czystość 8/8 4- okolica bardzo korzystna, górski klimat świetny, przy hotelu park linowy gdzie można zaszaleć, pare km do głuchołaz gdzie można się zabawić (dużo restauracji i kręgielnia). Naprzeciw budują nowy hotel także ocena za okolicę 6/8, jak już zakończą roboty to z pewnością dałabym MAX :D Ogólna ocena hotelu 7/8 !!! Dobra obsługa spowodowała że wybieramy się tam na sylwestra! POLECAM WSZYSTKIM ;-)

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel trzygwiazdkowy Carina w Pokrzywnej - Pokrzywna

Hotel trzygwiazdkowy Carina w Pokrzywnej
4.3/5 Na podstawie 27 ocen.
  • 76
    48-267 Pokrzywna