Hotel trzygwiazdkowy Carina w Pokrzywnej

Pokrzywna

Opinie o Hotel trzygwiazdkowy Carina w Pokrzywnej

janek 2012-11-07 10:02
Witam, hotel carina to hotel na wysokim poziomie, przygotowany dla wymagających gości oraz tych mniej wymagających :)

Pokoje - nie duże ale zadbane i czyste! tak samo łazienki!
Kuchnia - na bardzo dobrym poziomie, jedzenie smacze i przede wszystkim świeże!
Obsługa - bardzo miła i pomocna

Ogólna ocena 7/8 !!! POLECAM naprawdę warto!
Andzia 2012-11-09 23:31
Dobry wieczór, trochę późno ale wróciliśmy dzisiaj z tygodniowego pobytu w Carinie. Zdecydowałam że musimy wyrazić swoją opinię z myślą o przyszłych wczasowiczach.

1- Przede wszystkim na wysoką ocenę zasługuje bardzo miła obsługa w hotelu, wokoło same uśmiechnięte twarze, a przede wszystkim pomocne. Także obsługę oceniam 8/8 !

2- kuchnia na wysokim poziomie, nie ma się czego przyczepić. Jedzenie świeże i smaczne, nie jestem jakąś tam specjalistką typu p. Gessler ale lubię dobrze zjeść i w Carinie napewno można..:) kuchnia 7/8 (zawsze mogłyby być bardziej wyszukane i egzotyczne potrawy, ale z drugiej stronie w Polsce jesteśmy przeciez :))

3- w Hotelu jest czysto i zadbanie, pokoje i łazienki wysprzątane elegancko, z czystą pościelą i ręcznikami, nie można niczego zarzucić właścicielom. Ocena za czystość 8/8

4- okolica bardzo korzystna, górski klimat świetny, przy hotelu park linowy gdzie można zaszaleć, pare km do głuchołaz gdzie można się zabawić (dużo restauracji i kręgielnia). Naprzeciw budują nowy hotel także ocena za okolicę 6/8, jak już zakończą roboty to z pewnością dałabym MAX :D

Ogólna ocena hotelu 7/8 !!! Dobra obsługa spowodowała że wybieramy się tam na sylwestra! POLECAM WSZYSTKIM ;-)
KKK 2012-11-14 13:08
witam ja również mogę zdecydowanie polecić każdemu ten hotel, okolica po prostu przecu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a a w hotelu porządek i dobra kuchnia :) nic więcej nie trzeba do szczęścia
wczasowiczka 2014-06-23 12:17
Byłam w weekend w Carinie, ładne pokoje, dobre jedzenie, przepiękna okolica. Polecam
ja 2015-10-13 04:36
obsługa na weselu obrażona ,że musi pracować ( nie polecam ) Jedzonko na 3 i to z minusem
one 2016-05-19 20:19
No wszyscy są zadowoleni, coś w tym jest @Adaś. Podobno panie sprzątające pokoje mają zapewnioną umowę o pracę i wcale nie jest to jakaś bardzo ciężka praca.
Danka 2017-01-27 15:09
Hotel idealny na zorganizowane imprezy. Wesele, konferencje, spotkania i szkolenia- nie ma lepszego miejsca. Ja miałam przyjemnośc uczestniczyć w szkoleniu organizowanym w tym hotelu, jak również, jakiś czas później, w weselu. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu osób prowadzących hotel; wszystko zawsze było dopięte na ostatni guzik. Wzorowo i bez zarzutu. Polecam to miejsce.
Daga 2017-02-09 14:43
Jestem oczarowana hotelem samym w sobie, jak i jego położeniem. Spędziłam w nim wraz z rodziną bardzo miły weekend i polecam każdemu, kto szuka reklaksu i luksusu w ładnym otoczeniu za rozsądne pieniądze. Hotel całkowicie spełnił moje oczekiwania. Na uwagę zasługuje fantastyczne spa i przepyszne jedzenie. Warto się tam wybrać!
Klaudiag 2017-03-29 17:41
W tym hotelu odbyło się nasze wesele oraz właśnie ten hotel wybraliśmy na imprezę po chrzcinach naszej córki. Dlaczego? Hotel Gorzelanny w 100% spełniał nasze wymagania. Piękne otoczenie z cudownymi widokami- goście mieli gdzie się przejść. Duża, przepięknie udekorowana sala, pyszne jedzenie i świetny personel. Wszystko na "tip top", profesjonalnie.
marii 2017-04-05 13:00
Moja siostra urządziła wesele właśnie w hotelu Gorzelanny, a ja miałam przyjemność być gościem. To było naprawdę piękne wesele, przygotowane na najwyższym poziomie. Wszystko było zorganizowane profesjonalnie, z dbałością o szczegóły i według wskazówek państwa młodych. Piękna sala, pyszne jedzenie, cudne widoki za oknem. Było super i polecam każdemu to miejsce.
Donata 2017-04-11 15:42
Cudowne miejsce! Hotel zauroczył mnie całkowicie i z całą pewnością nie była to moja ostatnia wizyta w nim. Położenie hotelu zachwyca; dookoła zieleń, lasy i jeziora, można spacerować, popływać, zrobić ognisko, jeździć konno. A do tego blisko do granicy. Super lokalizacja. Hotel urokliwy, przytulny, w sam raz na relaksujący weekend z rodziną. Skorzystaliśmy ze spa i z basenu- wszystko na plus. Z mojej strony pełne zadowolenie i polecam całym sercem to miejsce.
tess 2017-04-21 14:20
Hotel na najwyższym europejskim poziomie. Jestem pod wielkim wrażeniem i serdecznie dziękuję za cudowne przyjęcie weselne Hotelowi Gorzelanny, który spełnił wszystkie moje prośby. Wszystko udało się tak jak tego chciałam; hotel klimatyczny, pięknie urządzony, do tego przepyszny catering i super widoki za oknem. Wspomnienia będę mieć do końca życia:)
Sandra Kovac 2017-04-28 11:04
Fajnie położony hotel, ładna i spokojna okolica, blisko do centrum i do granicy. Pokoje sprzątane codziennie, super standardy czystości. Jedzenie- każdy znajdzie coś dla siebie, uzupełniane na bieżąco, nikt nie chodzi głodny. Świetna obsługa, bardzo pomocna i sympatyczna.
nataliak 2017-05-09 11:11
Wszystko na plus. Nie ma nic do czego można by się doczepić. Zachwyciło mnie cudne położenie obiektu, przepiękna reklasująca okolica i bliskość do szlaków turystycznych. Hotel leży wśród zieleni, ale jednoczesnie blisko dużych miast. Przyjemny wystrój, czysto, schludnie, porządnie. Dobre jedzenie. Bardzo miła obsługa i bezproblemowe załatwienie spraw w recepcji.
Alina 2017-05-18 12:32
Hotel zorganizował wyjazd integracyjny pracowników mojej firmy. Szukałam hotelu położonego na ładnym terenie, ale jednocześnie z możliwością szybkiego dotarcia do dużego miasta i ten hotel to strzał w 10. Zadbany i bardzo nowoczesny, ale jednocześnie ma swój klimat. Do tego naprawdę sympatyczna okolica; można popływać czy pojeździć konno. Bardzo dobra organizacja imprezy. Profesjonalnie i bez zarzutu.
sarall 2017-06-05 22:39
Ja polecam hotel Gorzelanny w Pokrzywnej. Z pobytu w hotelu Gorzelanny jesteśmy bardzo zadowoleni i z pewnością możemy polecić to miejsce na rodzinny wyjazd, zwłaszcza z małymi dziećmi, gdyż hotel jest przyjazny rodzinom z dziećmi. Przepiękne otoczenia, mozliwość spacerów po lesie, popływania w jeziorze czy jazdy konnej. Bliskość granicy i dużego miasta. Bardzo dobre jedzenie, restauracja przygotowana na wizytę dzieci. Pokój mieliśmy kilkuosobowy; duży, przestronny, bezpieczny dla dzieci. Ogólnie- na piątkę.
annikap 2017-06-07 15:19
Ten hotel będzie najlepszy dla rodzin z dziećmi, bo jest idealnie przygotowany na wizytę najmłodszych gości. Ja osobiście byłam pod wielkim wrażeniem pięknej sali zabaw oraz krzesełek w restauracji. Do tego jest fajna karta menu dla dzieciaczków. Można wynająć animatora, a samemu udać się do spa- super opcja, z której skorzystałam :) W pokojach na życzenie łóżeczko dla dziecka. Obsługa bardzo miła, pomocny personel, uśmiechnięta Pani w recepcji. Ogólnie wyjazd bardzo miły i przyjemny, polecam.
tomaszjj 2017-06-14 14:35
Dość długo szukałem odpowiedniego miejsca na zorganizowanie warsztatów w mojej firmie i bardzo się cieszę, że zdecydowałem się na ten hotel. To był bardzo dobry wybów. Hotel spisał się wzorowo jeśli chodzi o organizację, cała oprawę spotkanie, w tym wyżywienie, pokoje, opiekę nad uczestnikami, atrakcje. Polecam i z całą pewnością to nie był mój ostatni pobyt w tym miejscu.
klaraa 2017-06-21 20:43
Nocowaliśmy w tym hotelu całą 5-osobową rodziną. Miejsce fajne zwłaszcza dla rodzin. Nie zawiedliśmy się i możemy polecić wszystkim, którzy szukają spokojnego miejsca w cichej i urokliwej okolicy. Hotel ładny, zadbany, pokoje i łazienki ok, dobre jedzenie, miły personel. Jesteśmy bardzo zadowoleni, nie ma minusów.
Zostaw swoją opinię o Hotel trzygwiazdkowy Carina w Pokrzywnej - Pokrzywna
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel trzygwiazdkowy Carina w Pokrzywnej