Hotel trzygwiazdkowy Carina w Pokrzywnej

Pokrzywna

Opinie o Hotel trzygwiazdkowy Carina w Pokrzywnej

janek 2012-11-07 10:02
Witam, hotel carina to hotel na wysokim poziomie, przygotowany dla wymagających gości oraz tych mniej wymagających :)

Pokoje - nie duże ale zadbane i czyste! tak samo łazienki!
Kuchnia - na bardzo dobrym poziomie, jedzenie smacze i przede wszystkim świeże!
Obsługa - bardzo miła i pomocna

Ogólna ocena 7/8 !!! POLECAM naprawdę warto!
Andzia 2012-11-09 23:31
Dobry wieczór, trochę późno ale wróciliśmy dzisiaj z tygodniowego pobytu w Carinie. Zdecydowałam że musimy wyrazić swoją opinię z myślą o przyszłych wczasowiczach.

1- Przede wszystkim na wysoką ocenę zasługuje bardzo miła obsługa w hotelu, wokoło same uśmiechnięte twarze, a przede wszystkim pomocne. Także obsługę oceniam 8/8 !

2- kuchnia na wysokim poziomie, nie ma się czego przyczepić. Jedzenie świeże i smaczne, nie jestem jakąś tam specjalistką typu p. Gessler ale lubię dobrze zjeść i w Carinie napewno można..:) kuchnia 7/8 (zawsze mogłyby być bardziej wyszukane i egzotyczne potrawy, ale z drugiej stronie w Polsce jesteśmy przeciez :))

3- w Hotelu jest czysto i zadbanie, pokoje i łazienki wysprzątane elegancko, z czystą pościelą i ręcznikami, nie można niczego zarzucić właścicielom. Ocena za czystość 8/8

4- okolica bardzo korzystna, górski klimat świetny, przy hotelu park linowy gdzie można zaszaleć, pare km do głuchołaz gdzie można się zabawić (dużo restauracji i kręgielnia). Naprzeciw budują nowy hotel także ocena za okolicę 6/8, jak już zakończą roboty to z pewnością dałabym MAX :D

Ogólna ocena hotelu 7/8 !!! Dobra obsługa spowodowała że wybieramy się tam na sylwestra! POLECAM WSZYSTKIM ;-)
KKK 2012-11-14 13:08
witam ja również mogę zdecydowanie polecić każdemu ten hotel, okolica po prostu przecu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a a w hotelu porządek i dobra kuchnia :) nic więcej nie trzeba do szczęścia
wczasowiczka 2014-06-23 12:17
Byłam w weekend w Carinie, ładne pokoje, dobre jedzenie, przepiękna okolica. Polecam
ja 2015-10-13 04:36
obsługa na weselu obrażona ,że musi pracować ( nie polecam ) Jedzonko na 3 i to z minusem
one 2016-05-19 20:19
No wszyscy są zadowoleni, coś w tym jest @Adaś. Podobno panie sprzątające pokoje mają zapewnioną umowę o pracę i wcale nie jest to jakaś bardzo ciężka praca.
Danka 2017-01-27 15:09
Hotel idealny na zorganizowane imprezy. Wesele, konferencje, spotkania i szkolenia- nie ma lepszego miejsca. Ja miałam przyjemnośc uczestniczyć w szkoleniu organizowanym w tym hotelu, jak również, jakiś czas później, w weselu. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu osób prowadzących hotel; wszystko zawsze było dopięte na ostatni guzik. Wzorowo i bez zarzutu. Polecam to miejsce.
Daga 2017-02-09 14:43
Jestem oczarowana hotelem samym w sobie, jak i jego położeniem. Spędziłam w nim wraz z rodziną bardzo miły weekend i polecam każdemu, kto szuka reklaksu i luksusu w ładnym otoczeniu za rozsądne pieniądze. Hotel całkowicie spełnił moje oczekiwania. Na uwagę zasługuje fantastyczne spa i przepyszne jedzenie. Warto się tam wybrać!
Klaudiag 2017-03-29 17:41
W tym hotelu odbyło się nasze wesele oraz właśnie ten hotel wybraliśmy na imprezę po chrzcinach naszej córki. Dlaczego? Hotel Gorzelanny w 100% spełniał nasze wymagania. Piękne otoczenie z cudownymi widokami- goście mieli gdzie się przejść. Duża, przepięknie udekorowana sala, pyszne jedzenie i świetny personel. Wszystko na "tip top", profesjonalnie.
marii 2017-04-05 13:00
Moja siostra urządziła wesele właśnie w hotelu Gorzelanny, a ja miałam przyjemność być gościem. To było naprawdę piękne wesele, przygotowane na najwyższym poziomie. Wszystko było zorganizowane profesjonalnie, z dbałością o szczegóły i według wskazówek państwa młodych. Piękna sala, pyszne jedzenie, cudne widoki za oknem. Było super i polecam każdemu to miejsce.
Donata 2017-04-11 15:42
Cudowne miejsce! Hotel zauroczył mnie całkowicie i z całą pewnością nie była to moja ostatnia wizyta w nim. Położenie hotelu zachwyca; dookoła zieleń, lasy i jeziora, można spacerować, popływać, zrobić ognisko, jeździć konno. A do tego blisko do granicy. Super lokalizacja. Hotel urokliwy, przytulny, w sam raz na relaksujący weekend z rodziną. Skorzystaliśmy ze spa i z basenu- wszystko na plus. Z mojej strony pełne zadowolenie i polecam całym sercem to miejsce.
tess 2017-04-21 14:20
Hotel na najwyższym europejskim poziomie. Jestem pod wielkim wrażeniem i serdecznie dziękuję za cudowne przyjęcie weselne Hotelowi Gorzelanny, który spełnił wszystkie moje prośby. Wszystko udało się tak jak tego chciałam; hotel klimatyczny, pięknie urządzony, do tego przepyszny catering i super widoki za oknem. Wspomnienia będę mieć do końca życia:)
Sandra Kovac 2017-04-28 11:04
Fajnie położony hotel, ładna i spokojna okolica, blisko do centrum i do granicy. Pokoje sprzątane codziennie, super standardy czystości. Jedzenie- każdy znajdzie coś dla siebie, uzupełniane na bieżąco, nikt nie chodzi głodny. Świetna obsługa, bardzo pomocna i sympatyczna.
nataliak 2017-05-09 11:11
Wszystko na plus. Nie ma nic do czego można by się doczepić. Zachwyciło mnie cudne położenie obiektu, przepiękna reklasująca okolica i bliskość do szlaków turystycznych. Hotel leży wśród zieleni, ale jednoczesnie blisko dużych miast. Przyjemny wystrój, czysto, schludnie, porządnie. Dobre jedzenie. Bardzo miła obsługa i bezproblemowe załatwienie spraw w recepcji.
Alina 2017-05-18 12:32
Hotel zorganizował wyjazd integracyjny pracowników mojej firmy. Szukałam hotelu położonego na ładnym terenie, ale jednocześnie z możliwością szybkiego dotarcia do dużego miasta i ten hotel to strzał w 10. Zadbany i bardzo nowoczesny, ale jednocześnie ma swój klimat. Do tego naprawdę sympatyczna okolica; można popływać czy pojeździć konno. Bardzo dobra organizacja imprezy. Profesjonalnie i bez zarzutu.
sarall 2017-06-05 22:39
Ja polecam hotel Gorzelanny w Pokrzywnej. Z pobytu w hotelu Gorzelanny jesteśmy bardzo zadowoleni i z pewnością możemy polecić to miejsce na rodzinny wyjazd, zwłaszcza z małymi dziećmi, gdyż hotel jest przyjazny rodzinom z dziećmi. Przepiękne otoczenia, mozliwość spacerów po lesie, popływania w jeziorze czy jazdy konnej. Bliskość granicy i dużego miasta. Bardzo dobre jedzenie, restauracja przygotowana na wizytę dzieci. Pokój mieliśmy kilkuosobowy; duży, przestronny, bezpieczny dla dzieci. Ogólnie- na piątkę.
annikap 2017-06-07 15:19
Ten hotel będzie najlepszy dla rodzin z dziećmi, bo jest idealnie przygotowany na wizytę najmłodszych gości. Ja osobiście byłam pod wielkim wrażeniem pięknej sali zabaw oraz krzesełek w restauracji. Do tego jest fajna karta menu dla dzieciaczków. Można wynająć animatora, a samemu udać się do spa- super opcja, z której skorzystałam :) W pokojach na życzenie łóżeczko dla dziecka. Obsługa bardzo miła, pomocny personel, uśmiechnięta Pani w recepcji. Ogólnie wyjazd bardzo miły i przyjemny, polecam.
tomaszjj 2017-06-14 14:35
Dość długo szukałem odpowiedniego miejsca na zorganizowanie warsztatów w mojej firmie i bardzo się cieszę, że zdecydowałem się na ten hotel. To był bardzo dobry wybów. Hotel spisał się wzorowo jeśli chodzi o organizację, cała oprawę spotkanie, w tym wyżywienie, pokoje, opiekę nad uczestnikami, atrakcje. Polecam i z całą pewnością to nie był mój ostatni pobyt w tym miejscu.
klaraa 2017-06-21 20:43
Nocowaliśmy w tym hotelu całą 5-osobową rodziną. Miejsce fajne zwłaszcza dla rodzin. Nie zawiedliśmy się i możemy polecić wszystkim, którzy szukają spokojnego miejsca w cichej i urokliwej okolicy. Hotel ładny, zadbany, pokoje i łazienki ok, dobre jedzenie, miły personel. Jesteśmy bardzo zadowoleni, nie ma minusów.
jagoda 2017-06-29 17:01
Rok temu byłam z rodziną na wakacjach w tym hotelu, w tym roku wybieramy się znowu. Polecamy, bo okolica cudowna, zwłaszcza wiosną i latem, a sam hotel też bardzo dobrze prowadzony. Zadbane pokoje i łazienki, przepyszne lokalne jedzenie, sporo możliwości spędzania wolnego czasu, np. spa i basen. Miły personel, zwłaszcza panie w recepcji.
ani 2017-07-09 15:47
Hotel przepięknie położony, okolica jest naprawdę cudowna zwłaszcza teraz latem. Idealne miejsce dla tych którzy chcą pospacerować, popływać, jeździć konno. Hotel oferuje dużo atrakcji zarówno za zewnątrz, jak i w środku. Fajne, spore spa, basen, sauna, kręgielnia. Dobre wyżywienie, na porcje też nie można narzekać. Pokój z łazienką duży i ładnie urządzony, wyposażony w podstawowe urządzenia. Fajny personel.
nastt 2017-07-16 14:06
Jestem bardzo szczęśliwa, że trafiliśmy w takie cudowne miejsce i że właśnie w tym hotelu postanowiliśmy zorganizować nasze wesele. Cudowna urzekająca okolica, mnóstwo zieleni i terenów spacerowych. Hotel bardzo nastrojowy, piękne pokoje, bardzo zadbane łazienki. Nasze wesele zostało zorganizowane perfekcyjnie, wszystko się udało, personel spisał się na szóstkę. Polecam to miejsce na wszelkie imprezy i konferencje.
ewaaa 2017-07-20 20:21
Idealne miejsce na wypoczynek indywidualny jak i rodzinny. Bardzo dobra lokalizacja (blisko szlaków). Hotel, jedzenie oraz obsługa na piątkę. Możliwość aktywnego wypoczynku nawet przy niekorzystnej pogodzie. Hotel oferuje bardzo dużo atrakcji. Polecam zwłaszcza skorzystać ze spa i basenu. Polecam, ogólnie bardzo dobry hotel.
lesnak 2017-07-30 13:26
Z pobytu w hotelu Gorzelanny jestem bardzo zadowolona i mogę polecić każdemu, kto szuka spokoju i luksusu w otoczeniu pięknej przyrody. Hotel jest doskonale położony, co jest jego wielkim atutem. Leży blisko granicy, dużych miast i szlaków turystycznych.
Dużo miejsca do uprawiania sportów i jazdy na rowerze. Hotel zadbany i czysty. Wyżywienie dobre, spore porcje i duża różnorodność.
dagmaras 2017-08-19 19:16
Spędziliśmy w hotelu Gorzelanny pierwszy tydzień lipca. Dwójka dorosłych i dwójka dzieci. Serdecznie polecamy zwłaszcza na letnie wypady rodzinne. Hotel wzorowo przygotowany na wizyty rodzinne. Dzieci mają plac zabaw, można zamówić animatora i opiekunkę. Jest basenik i inne atrakcje. W restauracji krzesełka i specjalne menu dla najmłodszych. Hotel zadbany, czysty, przyjazny. Mieliśmy ładny, przestronny pokój z dużą łazienką. Wszystko zadbane i schludne. Miły personel. Nie mamy uwag.
martami 2017-10-09 17:51
Serdecznie polecamy hotel Gorzelanny i bardzo dziękujemy za wzorowe i profesjonalne przygotowanie konferencji w naszej firmie. Hotelowi, obsłudze oraz organizacji imprezy nie mamy nic do zarzucenia. Wszystko odbyło się dokładnie tak jak poprosiliśmy, nie było żadnych niedociągnięć. Obsługa spisała się na medal. Hotel został doskonale przygotowany. Pełen profesjonalizm.
Korne 2017-10-19 21:43
Polecam, polecam i jeszcze raz polecam! Hotel prowadzony wzorowo, nie mam się do czego przyczepić. Fantastyczna, przemiła, profesjonalna i dyskretna obsługa. Panie w recepcji uśmiechnięte, pomocne, odpowiadają bez problemu na wszystkie pytania. Pokoje bardzo zadbane, spore i jasne, dobrze wyposażone i codziennie sprzątane. Łazienki widać, że świeżo po remoncie, jasne i przestronne. Jedzenie na piątkę, plus za to, że można zamówić menu dla dzieci oraz w restauracji są krzesełka dla dzieci. Spory parking przed hotelem i plac zabaw dla dzieci. Okolica to wielki atut tego hotelu; piękne trasy spacerowe, lasy i jeziora. Jestem zachwycona pobytem.
Zostaw swoją opinię o Hotel trzygwiazdkowy Carina w Pokrzywnej - Pokrzywna
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel trzygwiazdkowy Carina w Pokrzywnej