Opinie o SIKA AUTOMOTIVE ZŁOTORYJA Sp. z o.o. w Złotoryja Przemysłowa 12

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie SIKA AUTOMOTIVE ZŁOTORYJA Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie SIKA AUTOMOTIVE ZŁOTORYJA Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SIKA AUTOMOTIVE ZŁOTORYJA Sp. z o.o. w Złotoryja Przemysłowa 12

PIĘKNY

jestem starym pracownikiem i nie tylko takie wałki się w tym zakładzie robi...a rękawiczki czy inne środki ochrony to bardzo dobrze się sprzedaje co do tych rękawiczek np TOMKA H czy JANKA B to warto podliczyć ilu mają pracowników a tak naprawdę nic nie wydają no przepraszam moze paczka na tydzień a flis to chyba waga zle wskazuje ale trzeba za coś żyć panie Tomaszu ale co tam kiedyś to kierownik zył pamiętacie CIAR,,,

flis

impreza napewno się odbędzie kierownik T .H I INNI sprzedają rękawiczki moze zasponsorują troszke .....

Chuck

Ja też chciałbym pogratulować

Makgajwer
@Chuck

Ja również gratuluję. Nie ma to jak odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku.

TańcowałaIgłazNitką

Czy to prawda, że w tym roku nie będzie takiej zabawy jak w tamtym, tylko wigilia? Nie chcę się smucić przy wigilii, bo już ta praca jest wystarczająco smutna. Chce się bawić i zapomnieć choć na chwilę o smutnej pracy.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie SIKA AUTOMOTIVE ZŁOTORYJA Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
krisuu

dlaczego starsi pracownicy którzy pracują latami nie dostają awansów lub lepszych stanowisk tylko sama rodzinka??

narcyz
@krisuu

wiesz dlaczego nie dostajesz awansu bo nie umiesz się postawić tylko głowa w dół a oni z wami robią co chcą za dawnych czasów z brygady D NIEPOZWOLILI SOBIE PLUĆ W KASZE zawsze sobie dawali rade a teraz wielka kupa z kasą podwyzkami poprostu wszystkim

Bo wszyscy polacy to jedna rodzina

A ja chciałabym pogratulować awansu i szybkiej kariery Pani, która teraz będzie planowała produkcję. Bardzo to jest miłe kiedy promuje się politykę prorodzinną. Wszak rodzina to jest siła! Szkoda, że na tablicy nie ma wywieszonego drzewa genealogicznego, aby każdy wiedział kto jest kto w tej firmie. Jeszcze raz gratuluję i życzę wiele sukcesów.

Piotr&Janek

Co tu zagłądne..to albo pisze Janek o Piotrku albo Piotrek o Janku..naprawdę już sie flaki przywracają od tej waszej dziecinady..ile można sie wyzywać i ubliźac sobie ? Czy naprawde nie mozna się jakos dogadac ? No chyba że komuś zależy na tym, żeby były kłótnie w tej firmie.

Jest w tym coś ale..
@Piotr&Janek

O tak o tak masz rację , ja to widzę tak. Piotrek i Janek tak ale to nie jest tak do końca przedewszystkim jeszcze głównym przodownikiem zamieszania i podjudzania, plotkowania,robienia nagonki jednego na drugiego jest na 100 procent główny K. pierwszej lini przecież to widać gołym okiem i słychać tu i ówdzie, wystarczy się dokładnie przyjżeć.

gucio i spółka

janek sie nie bedzie mył bo jest przysłowie ,,świnia się nie myje i zyje; a moze on jest inny i nosi coś innego w rosporku co wy od niego chcecie przeciez ma syna chyba jego ,,,oco tu chodzi..

Hahaaaa
@gucio i spółka

No no mocne masz argumenty na tego Janka. Leć do góry dyrektor na pewno będzie zadowolony zwlasza z wczoraj dałeś popis przy Ameryce. Bo z was taki team jak gang Olsena hahah

sasha g

może i capi jankowi z gara ale lepiej zeby mu capiło brakiem higieny niż kuu ta a sem tak jak tobie

jas skunks

ten wierszyk pasuje do Janka jak jest audyt to Jasia niema na produkcji albo ucieka albo prosi kierownika pomóż daj mi kogoś do pomocy ja sobie niedam rady -prawda ile razy ci pomagał śmietana czy inni pracownicy a tak apropo nie zapominaj umyć zębów jak wrócisz z urlopu bo strasznie ci z garka daje,,i pamietaj ze są pryśnice mozna sie kąpać i to za darmo a ty darmoszke lubisz..

J.Tuwim

Nasz kierwonik- lis przechera, za robola się przebiera. Szaty zmienia w niepoznaki, by z niemcami nie mieć draki. Taka nasza mądra głowa że na tyle nam sie chowa. A jak niemiec coś zapyta, to już nie ma kierownika. Bo by była krwawa jatka, w głowie inna jest posadka. Wszyscy wiedzą o kim mowa. Jestem ku u utas, cham i krowa :D

bolek i lolek

zostawcie w końcu jasia ,,fasole; Marte,czy H aline przeciez oni są najlepsi tą pania siostrzyczke Halinke to nawet na flisie niecierpią,a Martusia dobrze ze dziadek juz idzie na emetyture to ją jescze trzyma ale jak trafi pod innego lidera to zobaczymy na chyba ze do jasia trafi przeciez to nie małzeństwo,niedługo nowe wieści Marta wracaj bąbki malować czekają tam na ciebie koledzy ,,wiesz oco chodzi ty cicho,,,,

b
@bolek i lolek

dziadek chyba najlepszy lider ze wszystkich. oni chca jakis koordynatorów a tak jak dziadek by wszystko skoordynował to w dziesięciu by tego tak nie ogarneli. facet mimo wieku robi jak wół. firma inwestuje pieniadze nie w tych pracownikow co trzeba. przeciez zastepca janka nic tam nie ogrania, ciekawe dlaczego go tam trzymaja. i ciekawe czemu tak sie czepiasz marty czy haliny. czyzbys chcial tu swojego babochłopa wprowadzic? teraz beda parami chodzic na polgodzinne sniadania? litosci

koala

tak, tak Janek jest najlepszy tylko trzeba przeliczyć ile ton idzie w ugniatacze i do Zdzicha, reszta jest niedo opisania ,,,,ale konkubina zaraz napisze fajny wpis w jego obronie ,,,

bbbbb
@koala

robisz pod gore osobie ktora wziela cie do siebie na zmiane mimo ze z toba nikt nie chcial pracowac. zaden lider nie chcial cie na zmianie i zadaj se pytanie dlaczego. i nie rob wywodow ze to jego konkubina, marta. irek czy halina. przeciez to widac dwie zmiany dalej

anastazja

JANEK wracaj ile mozna pić a tony uciekają,,,wreście jest normalnie na zmianie i robota jest zrobiona bez twojego nosa ,długiego;,na pulpicie komputera ha ,ha

naRazieStrzelamKapiszonami
@anastazja

hahaha anastazje ponoszą fantazje. Przeciez ten imbecyl ktory teraz tam dowodzi nawet nie wie dokładnie jaki mamy miesiąc a co dopiero mowa o produkcji. normalnie na zmianie tzn jak? 6 ton przez 8h?no to ambitnie... albo omijać trudne produkty a nastepna zmiana jak przyjdzie to to zrobi? z-ca Janka popisał się jak Janek pojechał do Chin, noż kurde Order Faista się należy i premia za doskonałą produktywność. Janek, została ci jedna świnia na zmianie, najwieksza du pa i najwieksze ucho. przypuszczam ze ten wpis zostanie skasowany ale te osoby co przeczytaja moze cos do nich trafi. Janek ma to w (usunięte przez administratora) bo wie że potrafi produkować natomiast tamta namiastka neandertalczyka zaraz się oburza i kasuje wpisy. Janek głowa do góry i nie zwracaj uwagi na tych dwoje podludzi. oboje są siebie warci

JeasnaCholerya
@naRazieStrzelamKapiszonami

Nomalnie jakes same gamonue pracujom na tey zmiamie ..osso chodzili..tyko kto Jeste kim ? Boszszse ponusz !

Fachowcy
@anastazja

Ta robota idzie zwlaszcza ostatnio czerwonego i tego jego lamusa na szkolenie ponownie trzeba wyslac z obslugi maszyn bo samo sie nie zrobi ale wazniejsze jest skakanie po zakladzie i strugania glupa hahahha

Kleopatra
@JeasnaCholerya

dziecko z wodoglowiem widac ze twoja stara ciagnie rzepe w familiadzie

BRAWO!!
@anastazja

Hahaha widzieliście wszyscy to dzisiaj jak anastazja czy tam jak tam im bolek lolek pokazali klasę i to przy kim jakie pojęcie o produkcji mają a tak się jeszcze niedawno chwalił jeden z drugim jak im robota idzie ot klasa chapeau bas brawo brawo!!! Do nauki donkeys!!!

OnMiał
@BRAWO!!

Przecież wszyscy wiedzą że on nie nadaje sie na zastępcę..zastanawiam sie tylko czy on faktycznie jest tak ograniczony czy tylko udaje że się zna na produkcji. Normalnie strach co jutro odwalą za produkcję :)

bąbel

propagande to ty robisz zadzwon do firmy posredniczącej to zobaczysz 2900 brutto dają na start a premie itd tez są juz widać ze socjal mają duzy a dopiero ruszyli a tak naprawde jak tam pracuje kilku twoich znajomych i tak mało zarabiaja to dlaczego tam procują przeciez do faista mozesz ich zabrać jak tu się więcej zarabia itd

Bigikigi

to proszę sobie kupić okulary. rada pracownicza to patologia, jeśli chodzi o reprezentanta produkcji, nic nie zrobi bo jego kuzyn jest kierownikiem i sam ma dobrze, przekonacie się JAK RUSZY 4BRYGADOWKA to zostanie liderem. A co? Co w rodzinie to nie ginie! Pozdro

Macierewicz
@Bigikigi

Proponuję przenieść się do konkurencji za 1.900 zl.miesięcznie, tam na pewno będziecie zadowoleni i będziecie mogli do bólu odrabiać wszystkim d..y Bo przecież w tej firmie to człowiek się krzywo uśmiechnie i juz jest powód do plot a robić nie ma komu

marysia
@Macierewicz

jakie 1900 posrednik oferuje 2900 brutto i premie to oczym ty piszesz.,.

Macierewicz
@marysia

No właśnie nie wiem o czym Ty piszesz..tak sie składa, że tam pracuje kilku moich znajomych i mówili mi ile się tam zarabia..to co oni proponują na początku, to można sobie w buty włożyć ..i żadnej premii na razie tam nie ma..no ale przecież propaganda sukcesu jest wymagana :))

krysia

z tego co wiem to najwiecej ,chodzi o podwyzke dostał Janek z premią motywacyjną od dyrektora do końca roku ,chodzi i płacze,, ha,ha

karol

siemka prosze mi powiedzieć ,czy mam kupić okulary czy te podwyzki jak tak to mozna powiedzieć to jest maź co dostaliśmy to firma pośrednicząca lepiej płaci...i co nikt w tej sprawie niezadziała a rada pracownicza od czego jest ,,,

Jack

Ale sie fazujecie co wy palicie? Nie chcialbym takiej fazy a widzicie krasnoludki? Resztce normalnych ludzi co zostala w tej robocie nie trzeba nic tlumaczyc prawde znaja i lacha niezlego z was maja

dccfvv
@Jack

co my palimy zapytaj JANKA on lubi zapalić a jescze jak go poczęstujesz to będziesz bił punkty,a najlepiej to zostaw coś na stole ciastka ,to zezre to ten tasiemiec i jescze po swoją zadzwoni ze darmoszka jest do zarcja ha ha

Pedzia
@dccfvv

chyba pomylilo ci sie z twoim kierownikiem

Do Pana dick
@dccfvv

Ty to widać to taki nic nie biorący, nieczęstujacy się, sam sobie dobrze robiący i sobie przynoszący po kątach po cichu żrący, tylko szkoda że jak dziewczyny przynośiły do pracy to ciastka, to czekoladę lub orzeszki to pierwszy ryja pchałeśa później tak jak teraz wyśmiewałeś się jakie to one głupie pi....dy i naiwne delikatnie mówiąc sam to słyszałem. Jeb....nij się w ten durny ryj może wreszcie zamilknie.

Tadzio

Cogito ergo sum myślę więc jestem czyżby?

Zostaw merytoryczną opinię o SIKA AUTOMOTIVE ZŁOTORYJA Sp. z o.o. - Złotoryja

• Jak się pracuje w SIKA AUTOMOTIVE ZŁOTORYJA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SIKA AUTOMOTIVE ZŁOTORYJA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SIKA AUTOMOTIVE ZŁOTORYJA Sp. z o.o.?

SIKA AUTOMOTIVE ZŁOTORYJA Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 141 ocen.

SIKA AUTOMOTIVE ZŁOTORYJA Sp. z o.o.