FAIST CHEMTEC SP. Z O.O.

Złotoryja

Opinie o FAIST CHEMTEC SP. Z O.O.

riki 2017-01-15 21:15
Sławek?
antoni macierewicz 2017-01-18 00:45
zajmijcie sie robota a nie pierdolami i rozwazaniem nad tym kto to i co to. wiemy co kto pisze i nie potrzeba powolywac komisji do prowadzenia sledztwa, winna jest brzoza
takiOn 2017-02-06 13:26
Żałosne. A kierownik utrzymania ruchu jest odpowiednim człowiekiem na odpowiednim stanowisku. Nie chce Ci się pracować to do pośredniaka!! ;)
adam 2017-02-17 12:52
cześć czy są przyjecia w tej waszej firmie jakie płace jaki system pracy warto składać podanie ,...
gonzo 2017-04-28 14:54
przyjęcia są najlepiej do zmiany D TAM POPRACUJESZ NAJDŁUZEJ kierownictwo ok ,lider wporządku naprawde sie zdziwisz jak jest fajnie -
jak_grom_z_nieba 2017-04-29 11:38
co jakis czas wchodze tu sie posmiac. czy wy nie potraficie zalatwiac spraw osobiscie tylko na stronie opisujecie? Wydawalo mi sie ze wiekszosc osob jakie widze na zakladzie to mezczyzni a tymczasem okazuje sie ze jestescie pozbawieni calkowicie ja j, mięczaki i zimne kluchy. czasy komuny dawno sie skonczyly ale ta mentalnosc "uprzejmie donosze" co u niektórych pozostała na amen
brezmen86 2017-05-14 13:47
Kiedy kadencja ,,lidera,, Z BRYGADY D konczy sie?? co ma wisiec nie utonie wszystko w swoim czasie.....
breze86 2017-05-14 19:49
Taki jestem. już nie wiem co mam zrobić i nagrać na tego lidera ze zmiany D. Porostu żółć mnie zalewa wiem pójdę się leczyć a może podam go na policję. Cholewa to zamało jak mi siebie żal i bym tak chciał wskoczyć na jego miejsce Boże jak ja bym chciał sam sobie współczuję i nikt mi nie pomagają może pomoże? Tak bym chciał....
brezemen86 2017-05-14 19:55
Wiem gościu ja ci pomogę i powiem poprostu na oddział zamknięty
Wiem i widzę 2017-05-14 20:05
Lider ze zmiany D to spoko gościu wiem co piszę fachowiec zna się na swojej robocie i tyle! fajnie się pisze jak się jest anonimowym, ale odwaga tkwi w tym by powiedzieć w oczy tylko co zesrało by się, lepiej udawać , myślę że szefostwo w te bzdury nie uwierzy zresztą gościu pracuje tu 9 lat i widzę ile umie i jak robotę ludzią organizuje.
Łubu dubu! Łubu dubu! 2017-05-19 17:08
Wiem i widzę -potwierdziły się twoje słowa,długo nie trzeba było czekać i co! jeszcze ten nie doświadczony lider który nic nie umie ze zmiany D nie wyjechał poza zakład a tu suprajs zdziwienie tak miało być pięknie, a tu shit i to jaki zatwierdzenie od rana na całej lini, może nie jednak po namyśle wyglądało to na sraczkę ale co tam winny jest i tak ten lider ze zmiany D i już!
Ooobserwstor ale czat! 2017-05-19 19:39
Ha ha ha prawda i co klapy opadły chciało by się powiedzieć Janku -wróć!! A a co będzie przez ten miesiąc?
Dragon 2017-05-19 19:49
E ja myślę że kolega od bolące ręki puści za nim list gończy i do nas szybko wróci.
Muntek 2017-05-30 16:59
Panowie to do większości z was nie podniecajcie się pracujecie na Niemca on się śmieje a wy się szarpiecie za grosze
9:00 2017-06-04 08:54
A co sądzicie o sępach jeżdżących na "Krzysia" z innymi?
kleo 2017-06-04 14:09
po takich jak ty to moj dziadek na konia wchodził. masz za malo roboty skoro szukasz sensacji
Olee 2017-06-04 17:10
kleo-a ja myślę że 9:00 jak się urodził dotykał patykami bo nie wiedziel co to jest.
Krystyna 2017-06-05 22:23
Chyba ruszyło sępów i zaczęły krakać :)
rysiek 2017-06-06 12:15
na krzysia to jezdza na twojej zonie. amen
Ja 2017-06-06 15:12
Podając się za Krystynę to już samo za siebie mówi że"chłopie“ jesteś bez JAJ- no ale czego można się spodziewać, wiem- napisz do rzeźni o wymianę ryja.
kLeOpAtra 2017-06-06 20:14
Poczekajcie, Jasiu wróci z Chin to wam wstawi za te wpisy
Ty 2017-06-06 21:16
PIOTRUŚ moze napisz cos o sobie bo temat o JANKU juz pewnie wszystkich się znudził nie udało Ci sie z niego tyrana zrobic to może o sobie coś napisz.
opiekun sp4 2017-06-07 02:16
przedewszystkiem czy nepelnosprytni moga obslugiwac maszyny
Ja 2017-06-08 06:54
Na miano tyrana trzeba sobie zasłużyć, nasz Jasiu to duże dziecko
Wiem i widzę 2017-06-08 16:17
Ja -oj długo nad tym myślałeś , bo ty to jesteś taki chłop rasowy z jajami nie taki dorisły? chodzisz , patrzysz, zaglądasz taki jesteś super koleś, tu się uśmiechniesz, rączki w kieszeni podtrzymasz no przecież jesteś tak Figo fago super przecież Wszyscy Ciebie lubią ale tak naprawdę to w oczy nie popatrzysz, i podpytasz się co tam jak tam i-myślisz że Cię nikt nie wyczuwa taki cwaniaczek jesteś taki pewny siebie. I ciągle temat na forum Jasiu to Jasiu tamto szkoda taką żenadę słuchać a co dopiero czytać. FAŁSZ stoi na Twym wartości szczycie -DNO to Twoje myślenie i życie. Wątpię czy to zrozumiesz.
Ja 2017-06-08 18:23
Ja to Ja a nie ty podając się szczególnie za kogoś nick i pisać jako on to dopiero super nie Piotruś( usunięte przez administratora )
wiencej 2017-06-10 18:45
zbliża sie lipiec, miesiąc podwyżek. W tym roku pewnie produkcja dostanie największe podwyżki skoro na magazynie chłopaczek dostał 800zl to na produkcji pewnie po tysiaku na reke wiecej do tej skromnej jałmużny bedzie. Pamietajcie, 800 zl na magazynie było za spanie, ogladanie xxx, żarcie na okrągło i wiele imprezowych wyskoków.
800?acha.. 2017-06-11 02:09
a jak telefon wyciongniesz na produkcji to od razu lecom i kablujom
WIELBICIEL 2017-06-20 22:07
DOBRZE ROBIĄ POWINNI KAMERY ZAMONTOWAĆ NA MIESZALNI KONIEC SPANIA I OGLĄDANIA FILMIKÓW I KOLESIOSTWA iruś z ocelota wez sie za robote a nie za bimberek dziobiesz u janeczka gonza czy jak tam go nazywają
MISIEK 2017-06-21 09:11
tak jest pani kadrowa i cała góra chyba niewidzi co się dzieje ,cały czas na tapecie jest ten niedoświadczony lider D PRZEZ NIEGO CIĄGŁE PROBLEMY ,POŁOWA GRUPY ODESZŁA PRZEZ JEGO FOCHY I niedoswiadczenie związane z organizacją pracy tylko jego konkubina i paru przydupasków uwaza inaczej ostatnio napisał meila na PIOTRKA ZAMIASY DO KIEROWNIKA TO WYSŁAŁ NA CAŁĄ FIRME OT IDIOTA A CZY PANI KADROWA WIE ZE JEGO SIOSTRA PRACUJE U NIEGO NA ZMIANIE I JEST WYRÓZNIANA
A CZY PANI KADROWA WIE ZE ON NIEWIE JAK SIE PISZE MEILA I PISZE Z DUZEJ LITERY,NIEUMIE OTWIERAĆ PDF ITD SZKOLENIE DLA NIEGO TO ZAMAŁO..NAJPIERW LECZENIE NA ODWYKU,,,A PÓŻNIEJ ZOBACZYMY
Misiu 2017-06-22 01:04
Te twoje historie sa coraz ciekawsze bylbys swietnym bajkopisarzem. A jest caly czas na tapecie bo ty caly czas piszesz ale ty musisz mu czego bardzo zazdroscic ogarnij sie czlowieku bo niedlugo psychotropy ci nie pomoga. Tobie by sie odwyk przydal z psychiatra
To do Miśka 2017-06-22 05:04
Popatrz Misiek cała zmiana prawie odeszła a ty Judasz ten Co mieszka tam gdzie dno wodorosty i reszta mułu lubiący taplać się we własnych fekaliach dalej wracasz do tego lidera z D. No widać że będąc na tym wolnym to ci się nudzi, i ta odwaga nie? tylko się zastanawiam z kąd ty tak dokładnie poinformowany jesteś o wszystkim. Jeden dostał wiadomość i poleciał do tego co go dotyczy no tu jest jakiś układ chory. Jest tak, że jeden ma coś na drugiego i pilnują się wzajemnie i to tym Góra powinna się zająć właśnie tymi chorymi układami i plotkami i by był pożądek. Już znamy Ciebie z tego że lubisz pocichutku podpierdzielać ludzi,a że zazdrość cię bierze jak patrzysz na innych jak się dogadują w pracy to śmieszne. Ty to należysz do tej kategorii co żadna zmiana CIĘ NIE CHCE wiemy o tym wszyscy, a i jeszcze jedno tak naprawdę to w zakładzie większość to rodzina jak byś nie wiedział tumaku, normalni ludzie pomagają sobie w pracy i w życiu a nie widzą tylko własny czubek swojego nosa i jak by tu smrodu narobić na siłę przecież wszyscy czujemy twój swąd ciągnący się ciągle za tobą.
samozaoranie 2017-06-22 08:00
jak ktos sie nie zna na robocie to zna sie na robieniu plotek, wiem to po sobie haha
BOGUUU! 2017-06-22 18:45
Albo z bezradności idzie na zwolnienie i pisze na Goworku.pl jak dziecko -a czy pani wie, a czy pani kadrowa wie, a jak góra nie wie to ja nie przyjdę niemyślcie sobie ale napiszę on ma focha ciągle, a my musimy się zwalniać ze strachu,przez niego przez miesiąc żadnej organizacji pracy nie było a on w Chinachi ta jego siostra -O Boże, o Boże i pisze i pisze wszystko z dużej litery on nic nie umie -zrozumcie mnie jak ja się czuję i ten strach ciągły strach co to będzie co to będzie? Jak żyć?
dżedaj 2017-06-22 21:08
Janek przesylam ci troche mocy bo zeby sobie z tymi lamusami poradzic potrzebujesz duzo sily. wruuuum wruuuum wruuuuum. eneregia poleciala w twoja strone. moc z toba
Ha 2017-06-23 05:46
Hmmm a ja z tego co pamietam to rogal odszedl bo nie dostal urlopu na 3 miesiace bo pracy za granica mu sie zachcialo debil...... Ale tak juz inna bajeczke musisz pisac degenerusie jeden wszyscy odchodza przez janka fochy no popatrz a ty dalej jak kleszcz na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] siedzisz
. 2017-06-24 13:16
Czy to, że ktoś chce zarobić upoważnia Ciebie do tego, aby kogoś nazywać debilem? Wstyd.
Mniej jadu pls 2017-06-26 08:02
Czyli według Ciebie, każdy kto chce czegoś co Tobie się nie podoba jest debilem?
Idąc zatem Twoim torem myślenia nie podoba mi się, że wyzywasz ludzi (zwłaszcza za ich plecami, bo w twarz tego nie powiesz) i kim teraz jesteś?
cogito ergo sum 2017-06-26 15:00
tak jak 4/5 zakladu. Idac Twoim tokiem rozumowania przypuszczam ze jestes rowniez w tej grupie ktora robi za plecami a w oczy dobrzy kumple. panuje taka wiejska zaściankowość. jak ktos próbuje myslec to jest z marszu pomówiony i zniesławiony. "masz myslec jak stado a nie myslec za stado" i to jest jedna z przyczyn ktora zmusza pracownikow do opuszczenia firmy (i nie pomogą tu żadne anonimowe ankiety). Osoby ktorą chcą pracowac nie nagradza sie jakimis premiami, podwyzka czy inna forma wynagradzania lecz doklada sie im wiecej obowiazkow a obok stoi jeden z drugim i robi plotki. baby robia mniej plotek! Faceci, a pfff, parówy nie faceci, wam juz naprawde musi nie stawac. chcecie załatwic problem z Jankiem? zrobice to tak jakbyscie mieli "miecz" w spodniach, załatwcie to twarzą w twarz, wtedy bedziecie wygladac chociaz troche jak mężczyźni bo takie podchody swiadcza tylko o tym ze jeszcze wam sie nie opierzylo. wspolczuje waszym kobietom o ile jeszcze was nie zostawiły. ale coz, do prostaków za cholere nie dotrze nic a nic.
' 2017-06-26 16:15
Widzę, że zamiast zajmować się swoimi sprawami lubisz patrzeć na ręce innym. Czyli tu zasłyszeć, tam strzelić z ucha i zobaczyć czy aby ktoś inny sobie nie usiadł na chwilkę. Wiesz jak takie osoby się nazywa? Patrz na to co sam robisz, a jak masz coś do kogoś, to mu to powiedz w twarz. Osoba, która ma się za uczciwą nie wyzywa nikogo od [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] parów itp. Życzę wszystkim więcej zgrania i koleżeństwa, bo kiedy ludzie są skłóceni, to łatwiej się nimi rządzi. Kiedy są zgrani, to ciężko jest ich złamać.
Hmm 2017-06-26 19:39
Widzę ''laska'' że ruszyło bo napewno nią jesteś babsztylu i wiem nawet która -nie podniecaj się- Rogal już nie wruci i nie potrzyma za bułe ty jesteś taka wpożądku oczywiście Ciebie niedtyczą plotki haha kogo ściemniasz. Przecież w ciągu ''ośmiu godzin'' widać ile razy po kątach i na papierosku obgadujesz no może prościej donosisz uprzejmie z uśmiechem trzeba to w prost nazwać o święta się znalazła będzie innych pouczć a sama za skórą ma nie jedno na sumieniu śmiechu warte hahaha!!!
q 2017-06-26 20:40
"Wróci" piszemy przez "ó" kresowane.
"Porządek" przez "rz"
"Nie dotyczą" pisze się oddzielnie.
Do tego całkowity brak wiedzy o znakach przestankowych. Jednym słowem poziom Twojej wiedzy jest adekwatny do treści, które tu ledwo składasz. Myślę, że twój poziom wiedzy zatrzymał się na etapie 4 klasy szkoły podstawowej i tak już pozostanie do końca Twoich dni. Obyś tylko w genach nie przekazał tego dalej, bo w taki sposób ludzkość będzie się cofała po równi pochyłej do epoki kamienia łupanego. Proponuję odżałować 30zł i kupić słownik ortograficzny, bo tylko wstyd sobie przynosisz.
Hmm 2017-06-26 20:52
Ot trafiła nam się gwiazda ortografii, brawo Edzia punkt dla Ciebie, ty to jesteś wielka. Brawo Ty hahaha podpucha zadziałała na 100%.Brak słów.
Tadzio 2017-06-26 21:31
Cogito ergo sum myślę więc jestem czyżby?
p 2017-06-26 21:32
Znasz takie powiedzenie "psy szczekają-karawana jedzie dalej"?
Hmm 2017-06-26 21:56
A znasz to- Uderz w stół , a nożyce się odezwą... powiedzenia tego używamy w sytuacji, gdy osoba - mająca coś na sumieniu - doszukuje się aluzji do tego w wypowiedziach innych osób i demaskuje się gwałtowną reakcją.
Jack 2017-06-27 07:14
Ale sie fazujecie co wy palicie? Nie chcialbym takiej fazy a widzicie krasnoludki? Resztce normalnych ludzi co zostala w tej robocie nie trzeba nic tlumaczyc prawde znaja i lacha niezlego z was maja
dccfvv 2017-07-07 08:51
co my palimy zapytaj JANKA on lubi zapalić a jescze jak go poczęstujesz to będziesz bił punkty,a najlepiej to zostaw coś na stole ciastka ,to zezre to ten tasiemiec i jescze po swoją zadzwoni ze darmoszka jest do zarcja ha ha
Pedzia 2017-07-09 12:00
chyba pomylilo ci sie z twoim kierownikiem
Do Pana dick 2017-07-09 19:55
Ty to widać to taki nic nie biorący, nieczęstujacy się, sam sobie dobrze robiący i sobie przynoszący po kątach po cichu żrący, tylko szkoda że jak dziewczyny przynośiły do pracy to ciastka, to czekoladę lub orzeszki to pierwszy ryja pchałeśa później tak jak teraz wyśmiewałeś się jakie to one głupie pi....dy i naiwne delikatnie mówiąc sam to słyszałem. Jeb....nij się w ten durny ryj może wreszcie zamilknie.
Zostaw swoją opinię o FAIST CHEMTEC SP. Z O.O. - Złotoryja
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FAIST CHEMTEC SP. Z O.O.