Opinie o SIKA AUTOMOTIVE ZŁOTORYJA Sp. z o.o. w Złotoryja Przemysłowa 12

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie SIKA AUTOMOTIVE ZŁOTORYJA Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie SIKA AUTOMOTIVE ZŁOTORYJA Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SIKA AUTOMOTIVE ZŁOTORYJA Sp. z o.o. w Złotoryja Przemysłowa 12

Nie polecam pracy, na rozmowie kwalifikacyjnej inne stawki proponują, a później inne. Kolesiostwo w firmie i nic poza tym. Lepsza praca na jedną zmianę.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w SIKA AUTOMOTIVE ZŁOTORYJA Sp. z o.o.?

były pracownik Nowy wpis

Jakie są warunki zatrudnienia w SIKA AUTOMOTIVE ZŁOTORYJA Sp. z o.o.?

Pytaj

Ja tu jednego wcale nie rozumim: raz piszecie o Faist Chem, a raz o SIKA Automotive? Faist Chem ma adres: Przemysłowa 12 a SIKA Automotive ma adres Przemysłowa 6, więc to chyba spora odległość między oboma podmiotami? Czyli: co ma jedno do drugiego?

Honorata
@Pytaj

To forum jak najbardziej dotyczy Faist Chemtec, więc słuszna uwaga z Twojej strony. A czy Ty jesteś pracownikiem tej firmy? Jeśli tak, to zachęcam do tego, żebyś wypowiedział się na jej temat. Jak oceniasz atmosferę w tym miejscu pracy?

Pytaj
@Honorata

No, nie! Jak mógłbym być pracownikiem Faist ChemTec-u czy SIKA Automotive skoro rozróżniam adresy firm? W stanie skołowania nie podejmuję pracy ani do niej nie trafiam ... Pod spodem tego co piszę,, podaję wyrażnie "mój status", więc pod jaki adres mam podjeżdżać z towarem moich pytań?

@Pytaj

Sika Automotive to Faist Chemtec tylko nazwa się zmieniła

Pryk Nowy wpis
@1234

Tak było na budowie komunizmu: zmiana nazwy i ... kontynuacja ;)

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie SIKA AUTOMOTIVE ZŁOTORYJA Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w FAIST CHEMTEC SP. Z O.O.?

podpowiedź

trzeba podpytać starych pracowników o takie rzeczy bo oni wiedza to naj lepiej

Pełzanok

Chciałbyś odsiadywać lepsze stanowisko pracy?

Rufi

Widziałem informacje, że zamknięte jest na stałe, może ktoś wyjaśnić o co chodzi?

Ciekawe

Pewne osoby ciągle narzekają a nikt nie każe pracować Ci w Sika Automotive Złotoryja jednak tutaj jesteś? dlaczego skoro jest tak źle? hmm boisz się, że nie poradzisz sobie w innym miejscu?

AP

Witam na jaki adres meilowy moge aplikowac cv dziekuje pozdrawiam

Aladyn

Koronowirus już atakuje ciekawe co później bedzie z naszą fabryką

Julian

Widzę że tutaj kłótnie nawet między pracownicze, na żywo też się tak kłócicie w pracy?

Franek Kimono
@Julian

Zbędne twe wysiłki...jak byś pracował w tej firmie, to wiedział byś że firma nazywa sie już inaczej. Pozdro !!!

Czy pracownicy w FAIST CHEMTEC SP. Z O.O. dogadują się między sobą?

Ty tak na poważnie, czy szukasz prowokacji ?

Pracus

Pozdrowienia Swiateczne !

Klonik

Skoro nawet tutaj drzecie ze sobą koty,to pewnie atmosfera w firmie też taka jest?Przez Urząd Pracy też można się tam dostać,czy ludzie się zwalniają,czy dużo osób,czy firma się rozrasta?Co takiego się tam robi?Jak to wygląda,jakie zarobki?Ciekawi mnie to,bo ludzie różnie mówią,że jest ciężko a inny,że jest ok.Trzeba wyrobič normę?Proszę o odpowiedzi ale takie konkretne

nik
@Klonik

lepiej idz do bergers widziaem twoj wpis tam

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, i żadne oszczerstwa nie wpłyną na nasz rozwój i pozytywną opinię w świecie. Ze względu na dalsze szkalowanie naszej firmy, wszystkie negatywne opinie będą usuwane, a osoby, które chcą dalej prowadzić taki precedens powinny się WSTYDZIC !!! Firma Faist ChemTec dba o swoich pracowników i odpowiednio ich wynagradza, czego dowodem są ostatnie podwyżki. Pozdrawiam

@.

U nas zawsze słońce świeci i wesoło śmieją się dzieci. Psy tu nie szczekają ale pięknie śpiewają nawet ptaszki nam nie stają.

chwila, chwila
@.

Na portalu GOWORK można wyrazić opinię o danym pracodawcy-także negatywną! Usuwanie tylko tych negatywnych(nie obrażających nikogo) uczyni ten portal propagandowo-reklamowym. Na szczęście mamy wolność słowa :) Może zamiast dbać o pozytywną opinię w świecie zadbać o tą na własnym podwórku. Ogólnie firma OK :)

Zofia

A za przeproszeniem która to ta dobra strona? Bo nie wiem jak się ułożyć?

pole pole, łyse pole
@Zofia

ja też im się chyba muszę pokazywać z mojego lepszego- greckiego profilu bo en face to nawet przywitać się buraki nie potrafią

esc

Brawo Michał, nastroje panują na zakładzie jakie panują. Ja Ci powiem tak, ja spierd alam z tej degrangolady bo to może i jest normalna praca ale za nienormalne pięniądze. Trzymaj się Michał, ogarnę się w nowej robocie to Cię jakoś połapię i pracujemy ;)

Szacun dla Ciebie i nie przejmuj się w Faist nie ma przyszłości. Ogarniesz coś szybko powodzenia !

Aleksandra

@Liniowy miałeś okazję pracować w firmie FAIST CHEMTEC i mógłbyś podzielić się swoimi przemyśleniami na jej temat? Na pewno sporo osób chciałoby się dowiedzieć jak wyglądają warunki zatrudnienia w tym przedsiębiorstwie. Podziel się swoją wiedzą w sposób merytoryczny.

Liniowy

Prosze jak mozna urlopu zaoszczedzic, Panie z biura na zwolnieniu niby chorobowym, a wypoczywaja sobie nad morzem

Biurokrata
@Liniowy

Bo lekarz im zalecił zmianę klimatu. Więc co ferment zaczynasz siać

Aleksandra

@Kosmita pamiętaj, że każdego obowiązuje regulamin i kultura słowa. Wpisy go łamiące są usuwane przez admina. Dzielmy się opiniami, ale pamiętajmy o nadrzędnych zasadach, jakie nas obowiązują.

miły

czy ktoś zatrudniał się przez agencje ? pracują tam ukraincy ?

obcy
@miły

ukra-incy nie... kosmici tak..

Zostaw merytoryczną opinię o SIKA AUTOMOTIVE ZŁOTORYJA Sp. z o.o. - Złotoryja

• Jak się pracuje w SIKA AUTOMOTIVE ZŁOTORYJA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SIKA AUTOMOTIVE ZŁOTORYJA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SIKA AUTOMOTIVE ZŁOTORYJA Sp. z o.o.?

SIKA AUTOMOTIVE ZŁOTORYJA Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 141 ocen.

SIKA AUTOMOTIVE ZŁOTORYJA Sp. z o.o.