Opinie o MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Sobiekursk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Sobiekursk

odp

Ależ tak.Przyjmujemy wszystkich jak leci.Kto ma odwagę przejść przez te drzwi może zostać.ale na ile nie wywróżysz

miki

Co do rekrutacje są prowadzone jako "ukryte" lub przez ambasady, jeżeli chodzi o obcokrajowców, bo ludzie nie chcą tu pracować, jeżeli otwarcie jest w ofercie nazwa firmy. Produkcja niedługo będzie tylko filipińsko-indyjska. Osoby co jeszcze pracują muszą się mieć na baczności, bo prezesowa szuka tylko sposobu, żeby wymienić cały skład. Firma jest zarządzana chaotycznie bez jakichkolwiek procesów, mimo pozornych ton dokumentu nie ma nic czego możesz trzymać i co jest wyznacznikiem postępowania.Bez tej garstki osub, które są to od "zawsze" wszystko by się już posypało po całości. Jeżeli ktoś pamięta co kiedyś Mpak mógł zrobić teraz jest tego o wiele mniej, oferta jest zawężana bo albo ludzie sami odeszli albo zostali zwolnieni z dnia na dzień i nikt już nie wie jak coś produkować. Jeżeli ktoś chce pracować w biurze niech się zastanowi 2 razy i uważa co mówi, bo jeżeli nie będzie pasował to wylatuje z dania na dzień. Dodatkowo obecnie jest tam d(usunięte przez administratora), która nie potrafi podejmować żadnych decyzji sama i sprawy czekają na rozwiązanie miesiącami. Każdy raport dokument czy cokolwiek nie jest ważny informacje też nie są istotne liczy się jak to wygląda i tylko i wyłącznie tyle. Dane nie są istotne, jeżeli czujesz się jako osoba niespełniona w wiecznym poprawianiu obramowania i zmiany wielkości tekstu nie dbając o meritum lub dane ta praca jest dla ciebie. Podsumowując czy pracujesz jako pakowaczka, kierownik czy dyrektor nie znasz dnia ni godziny, kiedy zostaniesz zwolniony albo sam odejdziesz oby nie z przewlekłą nerwicą lub zaburzeniami psychicznymi, bo takie przypadki też się zdarzają. Dla (usunięte przez administratora)liczy się tylko jej wizja sprawy często bardzo odbiegająca od rzeczywistości, całą firmę można nazwać swoistego rodzaju szuflandią. Nikt nie musi wierzyć co jest tu pisane, ale jeżeli mieszkasz w okolicy tej firmy popytaj wśród znajomych istnieje 90% pewności, że ktoś już tam pracował z twojego otoczenia i z pierwszej ręki usłyszysz o wiele więcej i pewniejsze dane. Ze swojej strony powiem to, co tu jest pisane jest w 110% prawdziwe.

pl

nie wystawiają żadnych ogłoszeń w mazowieckim bo nikt tam już nie chce pracować

klementyna

Jacku, wal tam jak w dym bo firma faktycznie genialna. I ci co piszą te super-porady też. Napiszcie proszę opinię po 2-3 miesiącach pracy... o ile tyle tam zabawicie.

Przedstawiciel Handlowy

Pełen profesjonalizm. Oby więcej pracodawców którzy prowadzą rekrutacje w ten a nie inny sposób. Przedstawione wszystko czarno na białym, bez żadnych niedomówień. Dostałem pracę i jestem bardzo zadowolony i podekscytowany nowym wyzwaniem

Standardowe o doświadczenie na podobnym stanowisku, poruszana kwestia mojej mobilności

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Pablo

Nie chodzi o pracę. Idzie o atmosferę w jakiej masz ja robic.Zero indywidualizmu.Zero przyjaznej tolerancji.Zero bezpieczeństwa.Zero wsparcia.Samo piekło

następna

kto tam nie pracował nie pojmie o co chodzi,rotacja jest wszędzie na każdym stanowisku od pakowaczki po dyrektora im wyższe stanowisko tym krótszy okres kadencji,tysiące ludzi przewinęło się przez te firme,zasada jest prosta wydoić i zwolnić przy tym zgnoić bez względu na to czy było się dobrym pracownikiem czy op...m,tu nie ma żadnych zasad ,tu nie ma nikogo co ma coś do powiedzenia,tu rządzi jedna osoba (usunięte przez administratora)

Bania

nie ma rotacji??? ile już ludzi odeszło z handlowego? ktoś prowadził listę, 50 handlowców na przestrzeni ilu? - 3-4 lat? to nie jest rotacja? to co? (usunięte przez administratora)

Hahaha

Rozmowa??????? Żarty jakieś.Ta kobieta mie ma pojęcia co to jest.Wladczy monolog.Kto próbuje miec wlasne zdanie zaraz odpada.Kto nie byl pracownikiem tej firmy nie ma pojęcia co sie tam wyrabia.

prcownik

asia o jakiej delegacji ty mówisz, zatrudnij się w tym cyrku(bo myślę że tam nie pracujesz) to zrozumiesz wypowiedzi ludzi tam pracujących i sensie wystosowania delegacji do rozmowy z tzw. doradcą.

xyz

to ta firma jeszcze istnieje, zgadzam się w 100% z opinią Mietka jest to jeden wielki cyrk , a najdziwniejsze jest to że jeszcze ktokolwiek tam pracuje, ale jak to w cyrku potrzebne są tresowane zwierzęta dla uciechy wielkiego doradcy ha ha ha

Mietek

Na to co dzieje sie w tej firmie nie ma słów.Zostala zbudowana nie ciężka pracą i inteligencją ale bezwglednoscia.Każdy boi sie zwolnienia bo moze przyjsc nie wiadomo kiedy i dlaczego.Wszystkie stanowiska kierownicze to atrapa bo szefowa jest jedna i nikt inny nie ma nic do powiedzenia.Tresuje sie tam ludzi jak malpy.(usunięte przez administratora).Trzeba byc mocarzem lub spryciarzem zeby tam wytrzymac psychicznie i nie zostac zwolnionym.Pieniadze smieszne.Wymagania nie do spelnienia.(usunięte przez administratora)Donosicielstwo.Sprzeczne polecenia.Cyrk po prostu cyrk.

tak jest

Podobno nie ma kto pakować bo bunt w firmie

info

Sama odeszla

nikt

Nikt nie pracuje ze specjalistów Same odpady bez ambicji.Kwestia roku tej firmy nie będzie bo nikt normalny nie da się tak traktować

nikt

Byly Pracownik

Czesc Wsiem!Mam pytanie kto z starych operatorow pracuje?Jar i Mar dale robia? A kierowniczki i pakowaczki kto zostal?

Była już

maLa- pracowałam tam prawie rok. Miałam być handlowcem,a w końcu robiłam wszystko (od asystowania prezesowej po magazyniera). Wypłaty dostawaliśmy w ratach, szefowa wszystkich poniżała, krzyczała. Dawała zadania niezgodne z kompetencjami, byłam szantażowana, że jak zrobię coś nie tak, potrąci mi z pensji. Przed pracą miałam bóle brzucha, mdliło mnie, popadałam w depresyjne stany. Kiedyś zatrudniła dyrektorkę, która podniosła na mnie rękę. Ludzie byli w ciągłym stresie. W końcu uciekłam na zwolnienie lekarskie. Długo po pracy w tym całym cyrku na kółkach dochodziłam do siebie. Z perspektywy czasu widzę, że jest tam jak w łagrze (nie przekłamuję sytuacji). Ta praca nie dość, że za małe pieniądze, to jeszcze obdziera pracownika z godności i odbiera mu prawa.

potęga

też tam byłem miód z nie jednym piłem a teraz boli mnie głowa i nie mogę spać,nikt tam już nie chce pracować po rykach przyszła pora na filipiny a po nich będą murzyni w dosłownym tego słowa znaczeniu

Lewy
@potęga

Tzn.,Ryki i Kobylka juz niepracuja?

Prawda

W tej firmie nie mozna czuc nie bezpiecznie nawet jak sie dobrze pracuje.Nie wiadomo jaki genialny pomysl wpadnie do glowy szefowej za godzine a co dopiero za tydzien.to juz tak odlegly dla niej czas ze wszystko moze sie zmienuc o 180 stopni.Nie ma tu szacunku do ludzi.Nie mozna miec wlasnych pomyslow ani zaznaczac swojego czlowieczenstwa.Rob jak maszyna i geba na klodke.Jested chory?siedz w pracy.Umiera Ci matka?ani się rusz.Chcesz urlop?zapomnij.Jak ciezko nie pracujesz i tak jest zle i za malo.Czlowiek traci tu godnosc i sa lamane wszystkie jego prawa.A co najgorsze tu sie nigdy nic nie zmieni.Kto dluzej popracowal ten wie.Szefowa jest przekonana o sojej racji i geniuszu.Szkoda zycia na to miejsce.Omijajcie je z daleka.Odejście z tej firmy to jak powiew swizosci w zyciu.Czlowiek znowu zaczyna oddychac.

zarzad

Gienio podsumuj to swoj pusty mozg,palancie

następna
@zarzad

smutne ale prawdziwe niestety Gienio ma racje to (usunięte przez administratora) a pieniądze marne

Nabo

Zwolnienia- ciąg dalszy.....

Zostaw merytoryczną opinię o MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Sobiekursk

• Jak się pracuje w MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.8/5 Na podstawie 592 ocen.

MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ