Opinie o MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Sobiekursk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Sobiekursk

Dino

W tej firmie już jest tak że za darmo się pracuje ! Nie mozecie sobie na to pozwolić bo robią z wami co chcą !

żona

doszły mnie sluchy, że Krzysztof Ch. ma romans z Sylwią Z. możecie coś o tym więcej napisać?

następna
@żona

była pani A jest pani S po niej bedzie nastepna bo tego kwiatu jest troche do zapylenia w firmie trzeba uziemić zapylacza a nie czepiać sie głodnych kobiet pod wpływem

Kosmatela

Ludzie omijajcie to miejsce z daleka.żaden handlowiec przy zdrowych zmysłach nie wytrzyma tam dłużej niz 2 msc

Pixi

Firma jest żywym organizmem.Istnieje dzięki ludziom, a nie maszynom.Komunikowanie się z innymi tworzy zdrowe relacje. Samodoskonalenie,poziom wynagrodzeń - to podstawa, a tu tego nie ma,przykre,przykre,przykre...

Przedstawiciel Handlowy

Pełen profesjonalizm. Oby więcej pracodawców którzy prowadzą rekrutacje w ten a nie inny sposób. Przedstawione wszystko czarno na białym, bez żadnych niedomówień. Dostałem pracę i jestem bardzo zadowolony i podekscytowany nowym wyzwaniem

Standardowe o doświadczenie na podobnym stanowisku, poruszana kwestia mojej mobilności

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
koziol

pakowaczki miejcie sie na bacznosci nadeszla pora na zwolnienia polskiej sily roboczej

Luźny Janek

Tonący Titanic, nieliczni trzymają się jeszcze komina ;-D

Rozum

Cienka jest granica miedzy coachingiem a mobingiem.w tej firmie dawno przekroczona.tylko glupcy tam pracuja i daja sie tak poniewierac

Gimbo

Ene due rike take kto nastepny?

Edzia

Najnowsze informacje.Kolejny handlowiec złożył wypowiedzenie.

??????????????????

(usunięte przez administratora)!!! Ludzie czy Wy jesteście zdrowi na umysle ? Jak można pracowac w takim syfie, sie pytam... przecież tam połowa to rodzina (która póki co będzie pracowac, żeby nie wiem co się stało ) a druga połowa to murzyny od czarnej roboty ! Ludzie siedzą tam i narzekają ciągle, bo zabieraja im urlopy nie wykorzystane, nie wyplacaja zarobionych pieniędzy w całości, ciągle jakies przeglady i kontrole ale dale siedzą w tym syfie - po jasną cholere? Czy to jest jedyna firma z praca? Ludzie tam pracujacy to ludzie bez ambicji na przyszłosc ( sory za to określenie ale inaczej się nie da ) jak mozna dawac sie tak poniżac... i jeszcze przez kogos takiego. Żal mi WAS !!!

Rafik

To nie jest firma to (usunięte przez administratora) Nie mam pojęcia jak wytzymuja ludzie w biurze jak siedza z ta kobieta caly czas bo z produkcji uciekaja a sie z nia mniej widza

TDI

Też kiedyś czytałam opinie na goworku i myślałam na pewno przesadzają. Ktoś komuś zalazł za skórę i stąd te opinie. Po niedługim ale intensywnym czasie pracy mogę wam powiedzieć tylko tyle, że Mpack nie jest dobrym miejscem do pracy. Szkoda nerwów i zdrowia na użeranie się z tą babą. To co tu ludzie piszą jest niestety prawdą. NIE POLECAM.

TDI

świety

tak tak i się osra...

młody
@świety

tak tak a (usunięte przez administratora) dostaja po (usunięte przez administratora) i wypadaja z obiegu taki jest koniec wazeliniaży...podp....lanie ma krótkie nogi i nie daje perspektyw przeżycia w firmie pomimo złudnych obietnic...

Pablo Diablo

A jak ta firma ma dobrze fukcjonować jak co 5 min nowi ludzie,zanim sie naucza a na to trzeba miesiecy to odchodza bo prezesowa da popalic.jak sie prezesowa nie nauczy ludzi szanowac to zostanie tam sama z podlizuchem dyrektorka od niczego.

Radek

To czemu od trzech dni firma była zamknięta, proponuje o komentarze ludzi tu pracującym po dziesiątym w kwietniu. Dobrze to może pracowała kiedy byli specjaliści w firmie. Teraz już praktycznie nie ma ani komu robić ani sprzedawać jak słyszałem. Pani dyrektor produkcji też się chyba już się zwinęła o kierowniczce kontroli jakości też jakoś ślad zaginął.

piter201699

I tak niedługo nie będzie tej firmy bo pseudo dyrektor sprzedazy nie robi nic procz dewastacji dobrze kiedys funkcjonujacej firmy.

wisio

osobiscie znam hlopaka pozadnego ktury tam pracowal dlugo a teraz jest w grudziadzu w zamknietym psyhiatryku dzieki pani prezes ktos to kiedys rozliczy

Ela

Tym razem placówkę opuszczaja tubisie (3 msc wypowiedzenia).opusila karolina,która nie wytrzymala prezesowej,klaudia,ktora nie wytrzymala prezesowe,paulina,ktora nie wytrzymala prezesowej,wojtek,który nie wytrzymal prezesowej.kto bedzie nastepny?ile wytrzymaja nowi uczestnicy drogi krzyżowej poniżen,chamstwa,wyzysku......

donatan

Witam.A czy to ważne w jaki sposób okradacie ludzi nie wierzę że Pani nie wie lub tego nie widzi! Okradacie ludzi ze zdrowia niszcząc ich psychicznie i fizycznie to głównie dzięki wam ludzie odchodzą z różnych stanowisk i firma ledwo funkcjonuje bo tak źle firma nie funkcjonowała od początku! Moim zdaniem Pani i Pani doradca powinni mieć zakaz wstępu do firmy i na pewno firma by prosperowala dużo lepiej.

Zostaw merytoryczną opinię o MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Sobiekursk

• Jak się pracuje w MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.8/5 Na podstawie 592 ocen.

MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ